NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2016

2016.gada ZiemeļaustrumLatvijas jaunatnes čempionāts

U-16 grupa (2000.dz.g.)

Preiļu BJSS

1.rindā - Ņikita Baranovskis, Artūrs Ratnieks, Rihards Piļāns, Deniss Rečs.

2.rindā - Sandis Brokāns, Sandis Sparāns, Guntis Džeriņš, Deniss Ivanovs, treneris Vladimirs Točko.

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu BJSS

1:1

1:0

4:1

3:0

3:1

3:2

0:1

0:2

16 18-8 2.
2. Viļānu SS

1:1

0:4

5:2

1:2

1:2

0:0

0:1

0:1

5 8-13 5.
3. Alūksnes BJSS

1:4

0:3

2:5

2:1

0:1

3:2

0:7

0:3

6 8-26 4.
4. Ludzas NSS

1:3

2:3

2:1

0:0

1:0

2:3

7:3

0:3

10 15-16 3.
5. Balvu SC

1:0

2:0

1:0

1:0

7:0

3:0

3:7

3:0

21 21-7 1.

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZ. VĀRTU GUVĒJI
29.jūnijs Ludza Preiļi - Ludza
29.jūnijs Ludza Preiļi - Alūksne
15.jūlijs Alūksne Preiļi - Viļāni
15.jūlijs Alūksne Preiļi - Balvi
4.augusts Balvi Preiļi - Ludza
4.augusts Balvi Preiļi - Alūksne
25.augusts Viļāni Preiļi - Viļāni
25.augusts Vilāni Preiļi - Balvi

U-14 grupa (2002.dz.g.)

 

1.rindā - Dairis Keziks, Maksims Cvetkovs, Ivo Haritonovs, Kalvis Kacars, Ēriks Miezītis.

2.rindā - Raivis Čačs, Raivis Luriņš, Artis Pastars, Mikus Noviks, Elvis Ločmelis, Egīls Daukšte, Rūdis Pastars.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Preiļu BJSS 4:2 3:3 0:5 2:4 2:4 0:4 4 11-22 7.
2. Balvu SC 2:4 0:0 1:2 5:0 7:2 1:1 7 16-9 4.
3. Ludzas NSS 3:3 0:0 1:1 2:1 5:0 1:2 9 12-6 3.
4. FB Gulbene 5:0 2:1 1:1 2:2 7:2 1:4 11 18-10 2.
5. Rēzeknes nov. BJSS 4:2 0:5 1:2 2:2 3:0 1:7 7 11-18 5.
6. Progress (Rēzekne) 5:0 2:7 0:5 2:7 0:3 7:0 6 16-22 6.
7. Viļānu SS 4:0 1:1 2:1
4:1 7:1 0:7 13 18-11 1.

 

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZ. VĀRTU GUVĒJI
15.jūnijs Ludza Preiļi - Rēzeknes novads
2:4

R.Pastars (1)

E.Daukšte (1)

15.jūnijs Ludza Preiļi - Ludza 3:3

E.Daukšte (1)

R.Čačš (1)

D.Keziks (1)

14.jūlijs Varakļāni Preiļi - Viļāni 0:4
14.jūlijs Varakļāni Preiļi - Balvi 4:2

R.Pastars (2)

R.Čačs (2)

11.augusts Varakļāni Preiļi - Gulbene 0:5
11.augusts Balvi Preiļi - Progress 0:5


2016. gada Latgales čempionāts futbolā

 

"A" grupa

U-12 grupa (2002.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

1.rindā -

2.rindā -

treneris Vladimirs Točko


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu BJSS

0:15

0:7

0:6

1:3

0:4

1:2

0:10

2:8

1:5

1:8

0
6-68
6.
2. BFC Daugavpils 1

15:0

7:0


5:0

2:0

3:0

4:1

2:1

9:0

11:1

1:2

27
59-5
1.
3. BFC Daugavpils 2

6:0

3:1

0:5

0:2


3:2

3:0

2:6

1:1

0:4

1:2

13
19-23
4.
4. BFC Daugavpils 3

4:0

2:1

0:3

1:4

2:3

0:3


3:5

1:3

1:2

0:2

6 14-26
5.
5. Rēzeknes FA 1

10:0

8:2

1:2

0:9

6:2

1:1

5:3

3:1


4:0

2:6

19 40-26
3.
6. Rēzeknes FA 2

5:1

8:1

1:11

2:1

4:0

2:1

2:1

2:0

0:4

6:2


24
32-22
2.

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
20.aprīlis Daugavpils Preiļi - Daugavpils 3 0:4
20.aprīlis Daugavpils Preiļi - Daugavpils 2 0:6
13.maijs Rēzekne Preiļi - Rēzekne 1 0:10
13.maijs Rēzekne Preiļi - Daugavpils 1 0:15
14.jūnijs Preiļi Preiļi - Rēzekne 2 1:5
14.jūnijs Preiļi Preiļi - Daugavpils 3 1:2
28.jūlijs Rēzekne Preiļi - Daugavpils 2 1:3
28.jūlijs Rēzekne Preiļi - Rēzekne 1 2:8
23.augusts Daugavpils Preiļi - Daugavpils 1 0:7
23.augusts Daugavpils Preiļi - Rēzekne 2 1:8

 


"A" grupa

U-11 grupa (2005.dz.g.)

1.rindā -

2.rindā -

treneris Vladimirs Točko


Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
6.
P

V
1.
Preiļu BJSS

0:10

0:3

0:4

2:3

0:3

1:4

0:3

0:5

0:3

2:5

0
5-43
6.
2.
BFC Daugavpils 1

10:0

3:0


8:2

9:1

6:1

5:0

3:4

0:4

12:1

6:1

24
62-14
2.
3.
BFC Daugavpils 2

4:0

3:2

2:8

1:9


3:2

2:4

1:11

2:3

6:1

6:2

15
30-42
3.
4.
BFC Daugavpils 3

3:0

4:1

1:6

0:5

2:3

4:2


1:8

0:9

4:3

3:3

13
22-40
4.
5.
Rēzeknes FA 

3:0

5:0

4:3

4:0

11:1

3:2

8:1

9:0


7:2

8:1

30
62-10
1.
6.
Jēkabpils SS

3:0

5:2

1:12

1:6

1:6

2:6

3:4

3:3

2:7

1:8


7
22-54
5.

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
10.maijs Daugavpils Preiļi - Daugavpils 3 0:3

10.maijs Daugavpils Preiļi - Daugavpils 2 0:4

30.maijs Preiļi Preiļi - Rēzekne 1 0:3

30.maijs Preiļi Preiļi - Daugavpils 1 0:10

21.jūnijs Jēkabpils Preiļi - Jēkabpils 0:3

21.jūnijs Jēkabpils Preiļi - Daugavpils 3 1:4

1.augusts Rēzekne Preiļi - Daugavpils 2 2:3

1.augusts Rēzekne Preiļi - Rēzekne 1 0:5

8.augusts Daugavpils Preiļi  Daugavpils 1 0:3

8.augusts Daugavpils Preiļi - Jēkabpils 2:5

 


"B" grupa

U-10 grupa (2006.dz.g.)

Preiļu BJSS

1.rindā - Roberts Pastars, Eduards Podskočijs, Deniss Percevs, Elvis Rusiņš, Toms Brovackis.

2.rindā - Romāns Palenkovs, Pēteris Stupāns, Anatolijs Poļakovs, Atis Puzāks, Ēriks Kozeris, Renāts Turčinskis.

treneris Jevgēnijs Nesterovičs


Nr
PRIEKŠSACĪKSTES
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
P

V
1.
Preiļu BJSS

7:0
2:1
6:2
12:1
3:5
3:1
9:1
18
42-11
2.
2.
Jēkabpils SS
0:7

0:0
1:2
8:0
4:0
1:4
4:1
7
14-18
5.
3.
Viesītes SS
1:2
0:0

1:0
2:0
0:1
3:0
3:0
13
10-3
3.
4.
Ilūkstes NSS
2:5
2:1
0:1

1:4
1:5
1:5
2:3
3
3-25
8.
5.
Rēzeknes NSS
1:12
0:8
0:2
4:1

0:8
1:1
1:3
4
7-35
7.
6.
FK Krāslava
5:3
4:0
1:0
5:1
8:0

5:0
7:1
21
35-5
1.
7.
Rēzeknes FA 3
1:3
4:1
0:3
5:1
1:1
0:5

2:2
8
13-16
4.
8.
Rēzeknes FA 4
1:9
1:4
0:3
3:2
3:1
1:7
2:2

7
14-18
5.

Nr
1. - 4.VIETA
1.
2.
3.
4.
P

V
1.
FK Krāslava

5:3

0:3

1:0

0:0

5:0

2:0

13
13-6
1.
2.
Preiļu BJSS

3:5

3:0


2:1

3:4

3:1

7:1

12
21-12
2.
3.
Viesītes SS

0:1

0:0

1:2

4:3


3:0

2:0

10
10-6
3.
4.
Rēzeknes FA 3

0:5

0:2

1:3

1:7

0:3

0:2


0
2-22
4.

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
27.aprīlis Preiļi Preiļi - Jēkabpils 7:0

Turčinskis (4)

Rusiņš (1)

Palenkovs (1)

Podskočijs (1)

27.aprīlis Preiļi Preiļi - Viesīte 2:1

Rusiņš (1)

Turčinskis (1)

25.maijs Viesīte Preiļi - Krāslava 3:5

Percevs (2)

Turčinskis (1)

25.maijs Viesīte Preiļi - Ilūkste 6:2

Palenkovs (3)

Turčinskis (2)

Stupāns (1)

27.jūlijs Ilūkste Preiļi - Rēzekne 3 3:1
27.jūlijs Ilūkste Preiļi - Rēzekne 4 9:1
27.jūlijs Ilūkste Preiļi - Rēzeknes NSS 12:1
10.augusts Viesīte Preiļi - Krāslava 3:0
10.augusts Viesīte Preiļi - Viesīte 3:4
10.augusts Viesīte Preiļi - Rēzekne 3 7:1

 


"A" grupa

U-9 grupa (2007.dz.g.)

1.rindā - Daniels Meļuhs, Aigars Teilāns, Atis Puzāks, Vitālijs Ņekrasovs, Deniss Percevs.

2.rindā - Mārcis Madelāns, Antons Aleksejevs, Maksims Nikiforovs, Kristers Šņepsts, matīss Kivlenieks.

treneris Jevgēnijs Nesterovičs

Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7. 8. P

V
1.
Preiļu BJSS

0:9
2:5
4:0
1:8
0:4
1:1
12:0
7
20-27
5.
2.
Rēzeknes FA 1
9:0

9:1
8:0
6:2
6:0
3:0
8:0
21
61-4
1.
3.
Rēzeknes FA 2
5:2
1:9

3:0
0:6
1:2
4:1
12:0
12
26-20
4.
4.
Rēzeknes FA 3
0:4
0:8
0:3

1:3
1:3
3:1
7:0
6
12-22
6.
5.
Jēkabpils SS 1
8:1
2:6
6:0
3:1

7:1
3:0
8:0
18
37-9
2.
6.
Jēkabpils SS 2
4:0
0:6
2:1
3:1
1:7

2:1
6:1
15
18-17
3.
7. Rēzeknes NSS 1 1:1
0:3
1:4
1:3
0:3
1:2

2:1
4
6-27
7.
8. Rēzeknes NSS 2 0:12
0:8
0:12
0:7
0:8
1:6
1:2

0
3-57
8.

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
3.maijs Rēzekne Preiļi - Rēzeknes NSS 2 12:0

Percevs (8)

Antonovs (4)

3.maijs Rēzekne Preiļi - Jēkabpils 1 1:8 Percevs (1)
3.jūnijs Jēkabpils Preiļi - Rēzekne 1 0:9
3.jūnijs Jēkabpils Preiļi - Jēkabpils 2 0:4
15.jūnijs Malta Preiļi - Rēzekne 3 4:0
15.jūnijs Malta Preiļi - Rēzekne 2 2:5
15.jūnijs Malta Preiļi - Rēzeknes NSS 1 1:1

 


"A" grupa

U-8 grupa (2008.dz.g.)

Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
6.
P

V
1.
Preiļu BJSS

1:5
2:3
6:1
0:3
1:0
6
10-12
4.
2.
Rēzeknes FA 1
5:1

5:0
13:0
0:2
6:0
12
29-3
2.
3.
Rēzeknes FA 2
3:2
0:5

2:0
1:6
8:0
9
14-13
3.
4.
Rēzeknes FA 3
1:6
0:13
0:2

0:10
0:6
0
1-37
6.
5.
Jēkabpils SS
3:0
2:0
6:1
10:0

4:0
15
25-1
1.
6.
Rēzeknes NSS
0:1
0:6
0:8
6:0
0:4

3
6-19
5.

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
6.maijs Rēzekne Preiļi - Rēzeknes NSS 1:0
6.maijs Rēzekne Preiļi - Rēzekne 2 2:3
2.augusts Jēkabpils Preiļi - Rēzekne 1 1:5
2.augusts Jēkabpils Preiļi - Rēzekne 3 6:1
2.augusts Jēkabpils Preiļi - Jēkabpils 0:3

.....