NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2016

2016. gada Preiļu Novada čempionāts telpu futbolā

1.vieta - 40 Breiveibeņis

2.vieta - Namejs Līvāni

3.vieta - Preiļu Celtnieks

Turnīra simboliskā izlase

Rolands Putāns (40 Breiveibeņis), Andris Vaikulis (Namejs Līvāni), Vladislavs Breidaks (40 Breiveibeņis),

Aleksandrs Birjukovs (40 Breiveibiņis), Konstantīns Stabulnieks (Preiļu Celtnieks)

Turnīra rezultatīvākie spēlētāji

Labākais vārtu guvējs un rezultatīvākais 38+10=48 (vārti+piespēles) spēlētājs - Aigars Caics

Labākais piespēlētājs 16 - Rolands Putāns


Nr PRIEKŠSACĪKSTES 1 2 3 4 5 6 7 8 P V
1 Preiļu Celtnieks 1:12 7:1 3:2 9:2 4:1 9:2 8:13 15 41-33 2.
2 "40 Breiveibeņis" 12:1 12:5 20:1 10:0 16:1 11:2 10:9 21 91-19 1.
3 VUGD Preiļi
1:7 5:12 9:0 13:1 8:2 4:4 21:0 13 61-26 4.
4 Holmatro 2:3 1:20 0:9 0:1 3:8 5:16 9:0 3 20-57 7.
5 1. pamatskola 2:9 0:10 1:13 1:0 2:16 3:16 10:1 6 19-65 6.
6 "Glušaks" 1:4 1:16 2:8 8:3 16:2 1:16 10:4 9 39-53 5.
7 Namejs (Līvāni) 2:9 2:11 4:4 16:5 16:3 16:1 18:3 13 74-36 3.
8 "Noras pameitas" 13:8 9:10 0:21 0:9 1:10 4:10 3:18 3 30-86 8.

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS

27. janvāris (trešdiena)

18.00 1. pamstskola - "Noras pameitas"

10:1
30. janvāris (sestdiena)

18.00 "40 Breiveibeņis" - "Glušaks"

19.00 VUGD Preiļi - Holmatro

20.00 Preiļu Celtnieks - Namejs Līvāni

16:1

9:0

9:2

31. janvāris (svētdiena)

18.00 "40 Breiveibeņis" - Līvāni

19.00 Preiļu Celtnieks - 1. pamatskola

11:2

9:2

3. februāris (trešdiena)

18.00 "Noras pameitas" - "Holmatro"

0:9

5. februāris (piektdiena)

18.00 "Noras pameitas - "Glušaks" 4:10
6. februāris (sestdiena)

18.00 Namejs Līvāni - "Glušaks"

19.00 1. pamatskola - "40 Breiveibeņis"

20.00 Preiļu Celtnieks - VUGD Preiļi

16:1

0:10

7:1

7. februāris (svētdiena)

18.00 "40 Breiveibeņis" - Preiļu Celtnieks

19.00 VUGD Preiļi - Namejs Līvāni

20.00 1. pamatskola - Holmatro

12:1

4:4

1:0

12. februāris (piektdiena)

18.00 Noras pameitas - Namejs Līvāni

19.00 "Glušaks" - Holmatro

3:18

8:3

13. februāris (sestdiena)

18.00 "40 Breiveibeņis" - Holmatro

19.00 VUGD Preiļi - 1. pamatskola

20.00 Preiļu Celtnieks - "Glušaks"

20:1

13:1

4:1

14. februāris (svētdiena)

18.00 "40 Breiveibeņis" - Noras pameitas

19.00 1. pamatskola - Namejs Līvāni

20.00 Preiļu Celtnieks - Holmatro

10:9

3:16

3:2

17. februāris (trešdiena) 18.00 "Noras pameitas" - VUGD Preiļi 0:21
19. februāris (piektdiena) 18.30 "Glušaks" - VUGD Preiļi 2:8
20. februāris (sestdiena)

19.00 "Glušaks" - 1. pamatskola

20.00 "40 Breiveibeņis" - VUGD Preiļi

21.00 Namejs Līvāni - Holmatro

16:2

12:5

16:5

22. februāris (pirmdiena) 18.00 Noras pameitas - Preiļu Celtnieks 13:8
27. februāris (sestdiena)

17.00 1/4F  (a) 40 Breiveibeņis - Noras Pameitas

18.00 1/4F (b) VUGD Preiļi - Glušaks

19.00 1/4F (c)Namejs Līvāni - 1. pamatskola

20.00 1/4F (d) Preiļu Celtnieks - Holmatro

16:5

4:3

13:0

4:0

28. februāris (svētdiena)

17.00 1/4F  (a) 40 Breiveibeņis - Noras Pameitas

18.00 1/4F (b) VUGD Preiļi - Glušaks

19.00 1/4F (c) Namejs Līvāni - 1. pamatskola

20.00 1/4F (d) Preiļu Celtnieks - Holmatro

10:0

4:6

13:3

6:2

5. marts (sestdiena)

17.00 1/2F (5.-8.v.) VUGD Preiļi - Noras Pameitas

18.00 1/2F (5.-8.v.) 1.pamatskola - Holmatro

19.00 1/2 (1.-4.v.) 40 Breiveibeņis - Glušaks

20.00 1/2F (1.-4.v.) Preiļu Celtnieks - Namejs Līvāni

16:6

4:6

25:1

3:8

6. marts (svētdiena) 19.00 1/2F (1.-4.v.)Preiļu Celtnieks - Namejs Līvāni 5:5
13. marts (svētdiena)

17.00 par 7.-8.v. Noras Pameitas - 1.pamatskola

18.00 par 5.-6.v. VUGD - Holmatro

19.00 par 3.-4.v. Preiļu Celtnieks - Glušakas

20.00 par 1.-2.v. 40 Breiveibeņis - Namejs Līvāni

1:10

7:3

7:1

8:3

"40 Breiveibeņis"

1.rindā - Māris Stroganovs, Aigars Caics, Ervīns , Rolands Putāns, Juris Cvetkovs, Aldis Adamovičs.

2.rindā -  Vladislavs Breidaks, Jānis Lozda, Aleksandrs Jubels, Aleksandrs Birjukovs, Pēteris Skutelis, Iļja Mitrofanovs, Guntis Sparāns.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES VĀ+P
1. Juris Cvetkovs 10 6 3 9
2. Edgars Vanags 4 0 0 0
3. Nauris Cvetkovs 3 6 7 13
4. Rolands Putāns 6 10 16 26
5. Māris Stroganovs 4 3 1 4
6. Vladislavs Breidaks 9 14 7 21
7. Aleksandrs Birjukovs 10 0 0 0
8. Pēteris Skutelis 2 0 0 0
9. Jānis Lozda 7 7 4 11
10. Aleksandrs Jubels 7 7 11 18
11. Guntis Sparāns 8 8 1 9
12. Aigars Caics 8 38 10 48
13. Iļja Mitrofanovs 7 3 4 7
14. Aldis Adamovičs 3 0 0 0
15. Ervīns Veigulis 3 2 3 5
16. Jānis Zukulis 1 0 0 0

Preiļu Celtnieks

1.rindā - Armands Rusiņš, Raimonds Rubins, Aldis Džeriņš, Artūrs Stabulnieks, Nauris Vigulis, Miks Babris.

2.rindā - Valters Rainis, Rūdis Skutelis, Edgars Limans, Vladislavs Rečs.

Nr
VĀRDS, UZVĀRDS
SPĒLES
VĀRTI
PIESPĒLES
VĀ+P
1.
Rūdis Skutelis
12
1
1
3
2.
Edgars Limans
5
3
1
4
3.
Aldis Džeriņš
12
2
2
4
4.
Lauris Stabulnieks
7
5
1
6
5.
Raimonds Rubins
10
1
1
2
6.
Valters Reinis
8
15
1
16
7.
Konstantīns Stabulnieks
9
11
1
12
8.
Artūrs Stabulnieks
12
4
3
7
9.
Miks Babris
8
6
8
14
10.
Nauris Vigulis
10
6
7
13
11.
Egīls Stikāns
0
0
0
0
12.
Ervīns Rusiņš
8
1
1
2
13.
Armands Rusiņš
1
0
0
0
14.
Vladislavs Rečs
10
3
1
3
15.
Iļja Daņilovs
2
0
0
0
16. Lūkass Vucāns 1 0 0 0
17. Lauris Zalāns 1 0 0 0
18. Raitis Tarasenko 1 0 0 0

1.pamatskola

1.rindā - Mārcis Adamovičs, Ņikita Baranovskis, Maksims Černovs, Artūrs Ratnieks, Deniss Rečs.

2.rindā - Kristaps Upenieks, Guntis Džeriņš, Edgars Ņikiforovs, Edijs Mainulis.

Nr
VĀRDS, UZVĀRDS
SPĒLES
VĀRTI
PIESPĒLES
VĀ+P
1.
Artūrs Ratnieks
6
3
1
4
2.
Kristaps Upenieks
10
0
2
2
3.
Deniss Rečs
6
0
0
0
4.
Mārcis Adamovičs
10
1
0
1
5.
Edijs Mainulis
2
0
0
0
6.
Guntis Džeriņš
10
2
0
2
7.
Edgars Ņikiforovs
8
5
3
8
8.
Maksims Černovs
10
0
0
0
9.
Ņikita Baranovskis
10
3
0
3
10.
Deniss Ivanovs
4
2
0
2
11.
Ivans Piskunovs
1
0
1
1
12.
Sandis Sparāns
1
0
0
0
13.





14.





15.






Namejs Līvāni

1.rindā - Jevgēnijs Kirilovs, Imants Ručevskis, Andrejs Gendels, Sandis Romanovskis.

2.rindā - Imants Spūlis, Deniss Grigorjevs, Vladislavs Ivanovs, Andris Vaikulis, Fjodors Bogdanovs.

Nr
VĀRDS, UZVĀRDS
SPĒLES
VĀRTI
PIESPĒLES
VĀ+P
1.
Andris Vaikulis
12
16
15
31
2.
Imants Ručevskis
6
2
6
8
3.
Fjodors Bogdanovs
5
0
1
1
4.
Jevgēnijs Kirilovs
11
4
0
4
5.
Deniss Grigorjevs
10
1
0
1
6.
Vladislavs Ivanovs
12
21
9
30
7.
Raivis Driksna
2
0
0
0
8.
Raivo Samsons
2
0
0
0
9.
Daniels Levickis
7
7
4
11
10.
Imants Spūlis
11
27
10
37
11.
Andrejs Gendels
7
0
0
0
12.
Sandis Romanovskis
9
1
3
4
13.
Deniss Pankovs
10
17
5
22
14.
Nauris Mālnieks
2
2
0
2
15.
Einārs Jonāns
6
1
2
3

VUGD Preiļi

1.rindā - Deniss Osetrovs, Rolands Slūka, Viktors Krotovs, Jānis Bogdanovs, Intars Vaivods.

2.rindā - Egils Broks, Andrejs Birjukovs, Oļegs Burjakovs, Aleksandrs Sergejevs, Vadims Tkačovs, Andrejs Maslobojevs.

Nr
VĀRDS, UZVĀRDS
SPĒLES
VĀRTI
PIESPĒLES
VĀ+P
1.
Aleksandrs Sergejevs
7
4
3
7
2.
Andrejs Maslobojevs
10
4
2
6
3.
Vladimirs Fjodorovs
5
5
3
8
4.
Intars Vaivods
9
1
2
3
5.
Jānis Bogdanovs
11
14
2
16
6.
Deniss Osetrovs
11
4
6
10
7.
Oļegs Burjakovs
10
1
1
2
8.
Viktors Krotovs
8
10
3
13
9.
Andrejs Birjukovs
11
6
1
7
10.
Vadims Tkačovs
11
1
3
4
11.
Rolands Slūka
9
1
1
2
12.
Egils Broks
5
3
1
4
13.
Juris Spēlmanis
3
1
0
1
14.





15.






Holmatro

1.rindā - Pēteris Stankevičs, Gints Utināns, Jānis Upenieks, Ivans Ivanovs.

2.rindā - Pēteris Opolais, Aldis Kalvāns, Jānis Cakuls, Guntis Utināns, Juris Putnis.

Nr
VĀRDS, UZVĀRDS
SPĒLES
VĀRTI
PIESPĒLES
VĀ+P
1.
Pēteris Stankevičs
9
3
0
3
2.
Aldis Kalvāns
11
0
0
0
3.
Pēteris Opolais
9
0
2
2
4.
Raimonds Fetjko
8
1
0
1
5.
Ivans Ivanovs
11
0
3
3
6.
Jānis Upenieks
11
6
1
7
7.
Sandis Stuburs
1
0
0
0
8.
Gints Utināns
11
1
0
1
9.
Juris Putnis
6
4
1
5
10.
Guntis Utināns
10
2
1
3
11.
Jānis Cakuls
11
0
0
0
12.
Artjoms Firsovs
9
0
0
0
13.
Ņikita Ivanovs
8
3
1
4
14.
Raitis Indrikovs
2
1
0
1
15.
Ivars Kotļarovs
9
1
0
1

"Glušaks"

1. rindā - Māris Hlebnais, Agris Pugainis, Sergejs Kondrats, Aleksandrs Mihailovs, Artēmijs Žigunovs.

2. rindā - Mārtiņš Vilcāns, Artūrs Kaluga, Andis Mežinieks, Vasīlijs Prokofjevs, Sergejs Gorins.

Nr
VĀRDS, UZVĀRDS
SPĒLES
VĀRTI
PIESPĒLES
VĀ+P
1.
Sergejs Gorins
11
5
2
7
2.
Sergejs Kondrats
7
13
1
14
3.
Aleksandrs Mihailovs
10
1
0
1
4.
Artūrs Kaluga
8
0
0
0
5.
Igors Fjodorovs
8
5
5
10
6.
Mārtiņš Lisovs
5
0
0
0
7.
Māris Hlebnais
10
2
2
4
8.
Artēmijs Žigunovs
10
7
1
8
9.
Agris Pugainis
7 1
0
1
10.
Viktors Maslobojevs
8
1
0
1
11.
Andis Mežinieks
10
0
0
0
12.
Mārtiņš Vilcāns
8
0
1
1
13.
Vasīlijs Prokofjevs
9
3
0
3
14.
Aivars Zusāns
1
2
1
3
15.






"Noras pameitas"

1.rindā - Zaiga Kalvāne, Karīna Kuzņecova, Karīna Kovaļova, Paula Linda Liniņa, Arta Batarāga,  Ieva Adamoviča, Amanda Sparāne.

2.rindā - Sanita Kivleniece, Ingūna Briška, Amanda Anusāne, Olita Pastare, Diāna Cvetkova, Arta Ūzuliņa, Elīza Strode.

Nr
VĀRDS, UZVĀRDS
SPĒLES
VĀRTI
PIESPĒLES
VĀ+P
1.
Paula Liniņa
10
19
1
20
2.
Ieva Adamoviča
8
0
0
0
3.
Diāna Cvetkova
7
2
0
2
4.
Arta Ūzuliņa
9
8
0
8
5.
Katrīna Kovaļova
7
1
0
1
6.
Sanita Kivleniece
5
1
0
1
7.
Olita Pastare
10
1
0
1
8.
Amanda Sparāne
8
0
0
0
9.
Arta Batarāga
8
1
0
1
10.
Zaiga Kalvāne
9
1
0
1
11.
Elīza Strode
9
2
0
2
12.
Karīna Kuzņecova
10
0
0
0
13.
Amanda Anusāne
1
0
0
0
14.
Ingūna Briška
2
0
0
0
15.
Skaidrīte Vulāne
2
1
0
1
16. Agnese Stolipina 3 0 0 0