NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2015


2015. gada Preiļu novada čempionāts futbolā

1. vieta - Līvāni


2. vieta - Ghetto boys


3. vieta - VUGD


Turnīra labākie spēlētāji

Jānis Bulmeisters (Līvāni) - pussargs

Sergejs Kondrāts (Ghetto boys) - rezultatīvākais spēlētājs

Viktors Krotovs (VUGD) - aizsargs

Aleksandrs Birjukovs (VUGD) - vārtsargs

Andris Vaikulis (Līvāni) - uzbrucējs


Komandu vērtīgākie spēlētāji

Imants Spūlis (Līvāni)

Sergejs Gorins (Ghetto boys)

Andrejs Maslobojevs (VUGD)

Ēriks Pastars (Berkut's)


Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
6.
P

V
1.
Preiļu Celtnieks

4:0

2:3

8:2

7:1

8:1

4:0

5:1

2:1

1:2

4:2

24
45-15
I
2.
VUGD

0:4

3:2


12:0

8:3

5:0

7:0

1:1

2:1

3:3

1:1

21
42-15
III
3.
BJSS

2:8

1:7

0:12

3:8


12:0

1:5

2:6

0:11

3:11

0:W

3
24-68
6.
4.
Berkut's

1:8

0:4

0:5

0:7

0:12

5:1


2:2

0:10

2:9

0:13

4
10-61
5.
5.
Ghetto boys

1:5

1:2

1:1

1:2

6:2

11:0

2:2

10:0


1:7

0:0

12
33-14
4.
6.
Līvāni

2:1

2:4

3:3

1:1

11:3

W:0

9:2

13:0

7:1

0:0


21 48-15
II

FINĀLSPĒLES

1/2F Preiļu Celtnieks - Ghetto boys 1:3 2:6
1/2F Līvāni - VUGD 0:2 4:0
Par 3.-4.v. Preiļu Celtnieks - VUGD 3:0 0:3 (1:2)
Par 1.-2.v. Ghetto boys - Līvāni 0:3 1:2


VĀRTU GUVĒJI

Preiļu Celtnieks (51)
VUGD (47)
BJSS (24)
Berkut's (10)
Ghetto boys (44) Līvāni (57)

V. Reinis (13)

L.Stabulnieks (9)

V.Lihačeva (6)

G.Sparāns (5)

V.Rečs (4)

M.Babris (3)

R.Skutelis (2)

J.Lozda (2)

A.Soms (2)

E.Limans (1)

I.Mitrofanovs (1)

Nikolajevs (1)

N. Vigulis (1)

A.Mežinieks (Berkut's)-s.v.

J.Bogdanovs (17)

A.Maslobojevs (7)

E.Broks (4)

D.Osetrovs (3)

Iv.Vaivods (3)

V.Vasiļjevs (2)

J.Spēlmanis (2)

Int. Vaivods (2)

S.Stuburs (2)

R.Slūka (2)

A.Sergejevs (1)

V.Krotovs (2)

E.Nikiforovs (6)

R.Putāns (3)

A.Jubels (3)

S.Sparāns (3)

A.Ratnieks (3)

G.Belkovskis (2)

D.Ivanovs (2)

O.Pastare (1)

Utināns (Berkut's) - s.v.

R.Tarasenko (3)

V.Andrejevs (2)

G.Utināns (1)

A.Tarasenko (1)

I.Kotļarovs (1)

A.Mežinieks (1)

A.Karpušenko (1)

S.Kondrāts (19)

V.Maslobojevs (12)

S.Gorins (4)

A.Stabulnieks (3)

Jermolajevs (2)

A.Pugainis (1)

A.Kaluga (1)

E.Vilcāns (1)

Kondratjevs (1)

A.Vaikulis (15)

A.Mironovs (10)

J.Bulmeisters (8)

D.Levickis (7)

J.Kirilovs (3)

Ņikitins (3)

I.Spūlis (2)

Grigorjevs (1)

N.Mālnieks (1)

Jonāns (1)

D.Pankovs (1)

D.Vinogradovs (1)

S.Romanovskis (2)

S.Stuburs (VUGD)-s.v.

s.v. - ?

Spēļu kalendārs

DATUMS
SPĒLE
REZULTĀTS
16. jūlijs (ceturtdiena)

18.00 BJSS - Berkut's

19.00 VUGD - Ghetto boys

20.00 Preiļu Celtnieks - Līvāni

12:0

1:1

1:2

21. jūlijs (otrdiena)

18.00 BJSS - Preiļu Celtnieks

19.00 VUGD - Berkut's

20.00 Līvāni - Ghetto boys

2:8

5:0

7:1

23. jūlijs (ceturtdiena)

18.00 BJSS - VUGD

19.00 Preiļu Celtnieks - Ghetto boys

20.00 Berkut's - Līvāni

0:12

5:1

2:9

28. jūlijs (otrdiena)

18.00 BJSS - Ghetto boys

19.00 Preiļu Celtnieks - Berkut's

20.00 VUGD - Līvāni

2:6

8:1

3:3

30. jūlijs (ceturtdiena)

18.00 Berkut's - Ghetto boys

19.00 VUGD - Preiļu Celtnieks

20.00 BJSS - Līvāni

2:2

0:4

3:11

3. augusts (pirmdiena)

18.00 BJSS - Berkut's

19.00 VUGD - Ghetto boys

20.00 Preiļu Celtnieks - Līvāni

1:5

2:1

4:2

4. augusts (otrdiena)

18.00 BJSS - Preiļu Celtnieks

19.00 VUGD - Berkut's

20.00 Līvāni - Ghetto boys

1:7

7:0

0:0

6. augusts (ceturtdiena)

18.00 BJSS - VUGD

19.00 Preiļu Celtnieks - Ghetto boys

20.00 Berkut's - Līvāni

3:8

2:1

13:0

11. augusts (otrdiena)

18.00 BJSS - Ghetto boys

19.00 Preiļu Celtnieks - Berkut's

20.00 VUGD - Līvāni

0:11

4:0

1:1

13. augusts (ceturtdiena)

18.00 Berkut's - Ghetto boys

19.00 VUGD - Preiļu Celtnieks

20.00 BJSS - Līvāni

0:10

3:2

0:W

18. augusts (otrdiena)

18.00 1/2F Preiļu Celtnieks - Ghetto boys

19.00 1/2F Līvāni - VUGD

1:3

0:2

20. augusts (ceturtdiena)

18.00 1/2F Preiļu Celtnieks - Ghetto boys

19.00 1/2F Līvāni - VUGD

2:6

4:0

25. augusts (otrdiena)

18.00 par 3. - 4.v. Preiļu Celtnieks - VUGD

19.00 par 1. - 2.v. Līvāni - Ghetto boys

3:0

3:0

27. augusts (ceturtdiena)

18.00 par 3. - 4.v. Preiļu Celtnieks - VUGD

19.00 par 1. - 2.v. Līvāni - Ghetto boys

0:3 (1:2)

2:1


KOMANDAS

Preiļu celtnieks

1. rindā - Viktorija Lihačeva, Marina Škuratova , Miks Babris, Lauris Stabulnieks.

2. rindā - Edgars Limans, Valters Reinis, Rūdis Skutelis, Vladislavs Rečs, Guntis Sparāns, Iļja Mitrofanovs.

 


BJSS

1.rindā - Artūrs Ratnieks, Juris Vilcāns, Edijs Mainulis.

2.rindā - Guntis Belkovskis, Andrejs Osipovs, Edgars Nikiforovs, Sandis Brokāns.


VUGD

1. rindā - Oļegs Burjakovs, Pēteris Stankevičs, Jānis Bogdanovs, Deniss Osetrovs, Viktors Krotovs.

2. rindā - Intars Vaivods, Andrejs Maslobojevs, Aleksandrs Sergejevs, Aleksandrs Birjukovs, Juris Spēlmanis, Ivars Vaivods.


Berkut's

1.rindā - Ivars Kotļarovs, Gints Utināns, Andis Mežinieks, Edgars Krekels, Andrejs Karpušenko.

2.rindā - Raitis Tarasenko, Pēteris Opolais, Dairis Andrejevs, Ēriks Pastars, Guntis Utināns, Vladimirs Andrejevs, Andrejs Tarasenko.

 

Ghetto boys

1.rindā - Vladislavs Stabulnieks, Artūrs Stabulnieks, Sergejs Gorins, Deniss Belovs
2.rindā - Viktors Maslabojevs, Mārtiņš Vilcāns, Ervīns Vilcāns, Agris Pugainis, Arturs Kaluga.


Līvāni

1. rindā - Jevgēnijs Kirilovs, Jānis Bulmeisters, Fjodors Bogdanovs, Nauris Mālnieks.

2. rindā - Andris Vaikulis, Dmitrijs Vinogradovs, Deniss Pankovs, Artūrs Ručevskis, Andrejs Mironovs, Imants Spūlis.