NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2014

2014.gada Preiļu novada čempionāts telpu futbolā

1.vieta - DOME

1.rindā - Nauris Cvetkovs, Māris Stroganovs, Raivis Mauriņš, Rolands Putāns, Egils Broks, Edgars Vanags.

2.rindā - Ilmārs madelāns, Pēteris Skutelis, Ervīns Veigulis, Aldis Adamovičs, Edgars Limans, Vladislavs Breidaks, Aleksandrs Jubels, Aigars Caics.


Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. 1.pamatskola   2:9 5:5 8:0 3:20 4:4 2:8 9:3 8 33-49 6.
2. 2.vidusskola 9:2   10:3 28:2 4:3 8:1 3:2 12:1 21 74-14 I
3. Ģimnāzija 5:5 3:10   18:2 1:18 4:0 2:7 6:2 10 39-44 4.
4. BJSS 0:8 2:28 2:18   1:27 1:15 2:16 4:14 0 12-116 8.
5. Dome 20:3 3:4 18:1 27:1 6:1 8:3 5:0 18 87-13 II
6. VUGD 4:4 1:8 0:4 15:1 1:6   6:6 7:3 8 34-32 5.
7. Līvāni 8:2 2:3 7:2 16:2 3:8 6:6   15:5 13 57-28 III
8. Dagda 3:9 1:12 2:6 14:4 0:5 3:7 5:15   3 28-58 7.

FINĀLSPĒLES

1/4f 2.vidusskola - BJSS (a) 5:0 5:0
1/4f Ģimnāzija - VUGD (b) 0:8 0:9
1/4f Dome - Dagda (c) 5:0 5:0
1/4f Līvāni - 1.pamatskola (d) 8:4 4:6
1/2f 2.vidusskola - VUGD 3:5 13:4
1/2f Dome - Līvāni 8:2 11:1
par 3.-4.v. Līvāni - VUGD 6:3 7:1
par 1.-2.v. Dome - 2.vidusskola 4:1 7:3

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

Vladislavs Breidaks, Rolands Putāns, Raivis Mauriņš, Jānis Bulmeisters, Matīss Babris.

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs - Rolands Putāns      Turnīra labākais piespēlētājs - Ervīns Veigulis

2.vieta - 2.VIDUSSKOLA

1.rindā - Ingmārs jermakovičs, Matīss Babris, Raitis Vovers.

2.rindā - Jānis Lozda, Raitis Tarasenko, Aleksandrs Birjukovs, Andrejs Birjukovs, Edgars Vaivods.

3.vieta - LĪVĀNI

1.rindā - Andrejs Mironovs, jevgēnijs Kirilovs, Gatis Lāčkājs, Jānis Bulmeisters, Aivis Romanovskis.

2.rindā - Vladislavs Ivanovs, Andrejs Sergejevs, sandis Romanovskis, Ivars Caunītis, Ivars Spūlis.


SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS LAIKS, SPĒLE REZULTĀTS

25.janvāris, (sestdiena)

 

  • 18.00 Līvāni - VUGD
  • 19.00 2.vidusskola - Dagda
  • 20.00 Dome - PVĢ

 

6:6

12:1

18:1

26.janvāris (svētdiena)

 

  • 18.00 Dagda - BJSS
  • 19.00 Dome - Līvāni
  • 20.00 PVĢ - 2.vidusskola

 

14:4

8:3

3:10

29.janvāris (trešdiena)
  • 18.00 1.pamatskola - BJSS
8:0
30.janvāris (ceturtdiena)
  • 20.00 VUGD - 1.pamatskola
4:4
1.februāris (sestdiena)

 

  • 13.00 Līvāni - Dagda
  • 17.00 Dome - VUGD
  • 15.00 1.pamatskola - 2.vidusskola
  • 16.00 PVĢ - BJSS

 

15:5
6:1
2:9
18:2

 

2.februāris (svētdiena)

 

  • 17.00 PVĢ - Dagda
  • 18.00 Dome - 1.pamatskola

 

6:2

20:3

8.februāris (sestdiena)

 

  • 17.00 Dome - BJSS
  • 18.00 1.pamatskola - Dagda
  • 19.00 Līvāni - PVĢ
  • 20.00 2.vidusskola - VUGD

 

 

27:1
9:3
7:2
8:1

 

9.februāris (svētdiena)

 

  • 17.00 Līvāni - BJSS
  • 18.00 1.pamatskola - PVĢ
  • 19.00 Dagda - VUGD

 

 

16:2
5:5
3:7

 

11.februāris (otrdiena)
  • 20.00 VUGD - BJSS
15:1
15.februāris (sestdiena)

 

  • 17.00 2.vidusskola - BJSS
  • 18.00 Līvāni - 1.pamatskola
  • 19.00 Dagda - Dome
  • 20.00 Līvāni - 2.vidusskola

 

28:2

8:2

0:5

2:3

16.februāris (svētdiena)
  • 19.00 VUGD - PVĢ
  • 20.00 Dome - 2.vidusskola

4:0

3:4

22.februāris (sestdiena)

1/4 fināli

 

  • 18.00 Dome - Dagda
  • 19.00 Līvāni - 1.pamatskola
  • 20.00 PVĢ - VUGD

 

5:0

8:4

0:8

1.marts (sestdiena)

1/4fināli

 

  • 19.00 Līvāni - 1.pamatskola
  • 20.00 PVĢ - VUGD

 

6:4

0:9

2.marts (svētdiena)

 

  • 18.00 Dome - Līvāni
  • 19.00 2.vidusskola - VUGD

 

8:2

3:5

8.marts (sestdiena)

 

  • 18.00 2.vidusskola - VUGD
  • 19.00 Dome - Līvāni

 

13:4

11:1

9.marts (svētdiena)

 

  • 18.00 par 3.-4.v. Līvāni - VUGD
  • 19.00 par 1.-2.v. Dome - 2.vidusskola

 

6:3

4:1

16.marts (svētdiena)
  • 18.00 par 3.-4.v. Līvāni - VUGD
  • 19.00 par 1.-2.v. Dome - 2.vidusskola

7:1

7:3



2014 gada Preiļu novada čempionāts telpu futbolā - komandas, statistika

DOME

1.rindā - Rolands Putāns, Edgars Vanags, Jānis Jaudzems, Ervīns Veigulis.

2.rindā - Aldis Adamovičs, Egils Broks, Māris Stroganovs, Raivis Mauriņš, Vladislavs Breidaks, Pēteris Skutelis, Aleksandrs Jubels.

 

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1 Raivis Mauriņš 10 2 1 3
2 Vladislavs Breidaks 10 15 11 26
3 Ervīns Veigulis 6 6 13 19
4. Rolands Putāns 7 26 9 35
5 Jānis Jaudzems 7 5 1 6
6 Edgars Vanags 9 15 1 16
7 Egils Broks 7 3 2 5
8 Nauris Cvetkovs 6 17 7 24
9 Māris Stroganovs 8 6 3 9
10 Aleksandrs Jubels 7 9 9 18
11 Edgars Limans 8 2 1 3
12 Aldis Adamovičs 2 2 0 2
13 Ilmārs Madelāns 1 0 2 2
14 Aigars Caics 4 4 3 7
15 Pēteris Skutelis 1 2 0 2

 

 


ĢIMNĀZIJA

1.rindā - Edgars Stafeckis, Reinis Vanags, Dainis Binders.

2.rindā - Sandis Stuburs, Guntis Sparāns, Mārtiņš Lisovs, Agris Pugainis, Ervīns Rusiņš.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1 Mārtiņš Lisovs 9 1 0 1
2 Guntis Sparāns 8 3 2 5
3 Agris Pugainis 8 3 3 6
4 Atis Soms 5 6 2 8
5 Ervīns Patmalnieks 1 1 0 1
6 Dainis Binders 9 1 1 2
7 Reinis Vanags 4 5 3 8
8 Edgars Stafeckis 4 6 2 8
9 Sandis Stuburs 5 1 3 4
10 Andis Pīzelis 1 4 0 4
11 Lauris Zalāns 7 6 2 8
12 Ervīns Rusiņš 5 2 0 2
13 Artis Žukovs 1 0 0 0
           
           

2.VIDUSSKOLA

1.rindā - Raitis Vovers, Lauris Sparāns, Jānis Bogdanovs, Matīss Babris, Ingmārs Jermakovičs.

2.rindā - Andrejs Tarasenko, Raitis Tarasenko, Aleksandrs Birjukovs, Edgars Vaivods, Jānis Lozda, Andrejs Birjukovs.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1 Aleksandrs Birjukovs 11 2 0 2
2 Raitis Tarasenko 11 9 6 15
3 Ingmārs Jermakovičs 11 14 6 20
4 Matīss Babris 10 19 9 28
5 Raitis Vovers 11 12 10 22
6 Jānis Lozda 8 7 6 13
7 Andrejs Birjukovs 7 5 5 10
8 Lauris Sparāns 11 4 9 13
9 Edgars Vaivods 11 13 3 16
10 Jānis Bogdanovs 8 4 3 7
11 Andrejs Tarasenko 5 0 0 0

1.PAMATSKOLA

1.rindā - Artūrs Stabulnieks, Aldis Džeriņš, Lauris Stabulnieks, Miks Babris.

2.rindā - Viktors Maslobojevs, Maksims Afanasjevs, Viktors Martinovs, Aivis Dančauska, Vladislavs Rečs.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1 Miks Babris 6 7 9 16
2 Aldis Džeriņš 3 3 0 3
3 Vladislavs Rečs 3 0 1 1
4 Lauris Stabulnieks 9 15 4 19
5 Viktors Martinovs 9 0 1 1
6 Artūrs Stabulnieks 7 1 1 2
7 Aivis Dančauska 8 0 0 0
8 Maksims Afanasjevs 5 2 1 3
9 Viktors Maslobojevs 8 3 0 3
10 Konstantīns Stabulnieks 4 1 0 1
11 Arturs Kaluga 6 0 0 0
12 Sandris Vaivods 5 3 0 3
13 Vladislavs Afanasjevs 6 2 2 4
14 Nauris Vigulis 4 1 0 1
15 Valters Reinis 2 2 0 2
16 Iļja Mitrofanovs 2 3 0 3
17 Deniss Šeinovs 1 0 0 0
18 Aleksandrs Trūps        

BJSS

1.rindā - Edgars Ņikiforovs, Ņikita Baranovskis, Deniss Rečs, Sandis Brokāns, Maksims Černovs, Artūrs Ratnieks, Rihards Piļāns, Mārcis Adamovičs.

2.rindā - Andrejs Osipovs, Guntis Džeriņš, Kristaps Upenieks, Mārtiņš Sondors, Artjoms Firsovs, Andis Mežinieks, Ivans Ivanovs, treneris Vladimirs Točko.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1 Maksims Černovs 3 0 0 0
2 Deniss Rečs 3 0 0 0
3 Mārcis Adamovičs 4 0 0 0
4 Artūrs Ratnieks 5 2 2 4
5 Kristaps Upenieks 6 4 2 6
6 Andrejs Osipovs 5 0 0 0
7 Mārtiņš Sondors 6 1 0 1
8 Andis Mežinieks 6 2 0 2
9 Ņikita Baranovskis 6 0 1 1
10 Ivans Ivanovs 6 3 1 4
11 Rihards Piļāns 5 0 0 0
12 Artjoms Firsovs 1 0 0 0
13 Sandis Brokāns 2 0 0 0
14 Dairis Litavnieks 1 0 0 0
15 Edgars Ņikiforovs 4 0 0 0
16 Guntis Džeriņš 1 0 0 0
17 Deniss Ivanovs 3 0 0 0

VUGD

1.rindā - Andrejs Maslobojevs, Juris Spēlmanis, Oļegs Burjakovs, RolandsSlūka, Mārtiņš Pīzelis.

2.rindā - Dzintars Matisāns, Artjoms Krotovs, Ainārs Turčinskis, Aleksandrs Sergejevs, Armands Catlakšs.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1 Andrejs Maslobojevs 12 13 4 17
2 Juris Spēlmanis 10 16 5 21
3 Rolands Slūka 10 4 0 4
4 Deniss Osetrovs 12 5 10 15
5 Aleksandrs Sergejevs 12 4 1 5
6 Intars Vaivods 11 8 2 10
7 Oļegs Burjakovs 13 1 0 1
8 Mārtiņš Pīzelis 3 0 1 1
9 Armands Catlakšs 3 1 0 1
10 Artjoms Krotovs 9 0 2 2
11 Dzintars Matisāns 7 1 1 2
12 Pēteris Stankevičs 11 3 1 4
13 Vladimirs Fjodorovs 9 6 3 9
14 Aldis Kalvāns 6 0 0 0
15 Vladislavs Čolinskis 1 0 0 0

LĪVĀNI

1.rindā - Gatis Lāčkājs, Jānis Bulmeisters, Vladislavs Ivanovs, Jevgēnijs Kirilovs, Aivis Romanovskis.

2.rindā - Andrejs Mironovs, Imants Spūlis, Vitālijs Molčanovs

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1 Ivars Caunītis 7 0 1 1
2 Jānis Bulmeisters 12 19 10 29
3 Gatis Lāčkājs 11 10 5 15
4 Andrejs Mironovs 13 8 2 10
5 Aleksandrs Korotkins 2 3 0 3
6 Aivis Romanovskis 13 15 12 27
7 Imants Spūlis 11 10 6 16
8 Einārs Jonāns 1 1 0 1
9 Artūrs Ļeonovs 2 0 1 1
10 Vladislavs Ivanovs 9 0 0 0
11 Jevgēnijs Kirilovs 11 3 1 4
12 Vitālijs Molčanovs 1 2 1 3
13 Andrejs Sergejevs 9 9 2 11
14 Sandis Romanovskis 9 3 0 3
           

DAGDA

1.rinda - Raimonds Pacevičs, Vitālijs Siņicins, Artūrs Račeks, Aleksandrs Šuhels, Žanis Siļiņevičs, Maksims Gaveika.
2.rinda - 
Vilis Zariņš, Gunārs Soika, Kirils Kirilovs, Vjačeslavs Čumiks, Sergejs Zdanovskis, Raivis Mizāns, Artūrs Pitrāns.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1 Vjačeslavs Čumiks 6 8 8 16
2 Aleksandrs Šuhels 3 0 1 1
3 Dainis Pauliņš 3 1 0 1
4 Gunārs Soika 6 0 0 0
5 Vitālijs Siņicins 6 0 0 0
6 Kaspars Baufals 1 0 0 0
7 Sergejs Zdanovskis 5 2 2 4
8 Edgars Potapovs 5 2 1 3
9 Žanis Siļiņevičs 6 7 3 10
10 Vilis Zariņš 4 0 0 0
11 Intars Stikuts 3 1 1 2
12 Maksims Gaveika 4 3 0 3
13 Artūrs Račeks 3 0 0 0
14 Raivis Mizāns 4 4 0 4
15 Kirils Kirilovs 4 1 0 1
16 Raimonds Pacevičs 1 0 0 0