NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2014

2014.gada Preiļu novada čempionāts

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. VUGD  

Nr0:1

1:0

1:4

1:2

17:0

20:0

9 40-7 III
2. "SātYs" 

1:0

0:1

2:1

7:1

20:4

15:4

15 45-11 I
3. Jaunieši

4:1

2:1

1:2

1:7

20:0

4:0

12 32-11 II
4. BJSS

0:17

0:20

4:20

4:15

0:20

0:4

  0 8-96 4.

PUSFINĀLTURNĪRS

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. P V
1. Sātys  

7:2

10:1

3:1

3:4

9 23-8 I
2. Jaunieši

2:7

1:10

 

2:2

4:4

2 9-23 III
3. VUGD

1:3

4:3

2:2

4:4

  5 11-12 II

FINĀLS

FINĀLS (BJSS stadionā) Sātys - VUGD 6:2

VĀRTU GUVĒJI

"Sātys" Jaunieši VUGD BJSS

M.Babris-8

N.Ernstsons-8

J.Jaudzems-8

L.Vilcāns-7

J.Trofimovs-9

G.Sparāns-5

M.Vilcāns-5

M.Mironovs-5

L.Sparāns-5

J.Zukulis-4

E.Broks-4

J.Bulmeisters-3

H.Vucāns-2

J.Vucāns-1

L.Stabulnieks-16

N.Cvetkovs-7

E.Rusiņš-6

K.Stabulnieks-3

M.Babris-2

V.Maslobojevs-2

V.Martinovs-2

V.Reinis-1

V.Afanasjevs-1

I.Jermakovičs-19

M.Stroganovs-7

O.Burjakovs-6

A.Sergejevs-4

A.Maslobojevs-3

V.Krotovs-3

An.Birjukovs-3

I.Vaivods-3

R.Tarasenko-2

D.Osetrovs-1

Al.Birjukovs-1

R.Pūga-1

 

A.Ratnieks-3

D.Griboniks-1

E.Nikiforovs-1

K.Upenieks-1

A.Mežinieks-1

M.Grigorjevs-1

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS FOTO

14. jūlijs

(Pirmdiena)

19.00 BJSS - Jaunieši

20.15 VUGD - SātYs

0:20

0:1

FOTO

18. jūlijs

(Piektdiena)

19.00 BJSS - Sātys

20.15 VUGD - Jaunieši

4:20

1:4

FOTO

22. jūlijs

(Otrdiena)

19.00 BJSS - VUGD

20.15 Jaunieši - Sātys

0:17

1:2

 

24. jūlijs

(Ceturtdiena)

19.00 BJSS - Jaunieši

20.15 VUGD - Sātys

0:4

1:0

 

29. jūlijs

(Otrdiena)

19.00 BJSS - Sātys

20.15 VUGD - Jaunieši

4:15

1:2

 

31. jūlijs

(Ceturtdiena)

19.00 BJSS - VUGD

20.15 Sātys - Jaunieši

0:20

7:1

 

6. augusts 

(Trešdiena)

19.00 Sātys - VUGD

3:1 FOTO

7. augusts 

(Ceturtdiena)

19.00 Sātys - Jaunieši

7:2 FOTO

8. augusts

(Piektdiena)

19.00 Jaunieši - VUGD

2:2 FOTO

11. augusts

(Pirmdiena)

19.00 Sātys - VUGD 3:4  

12. augusts

(Otrdiena)

19.00 VUGD - Jaunieši 4:4  

14. augusts

(Ceturtdiena)

19.00 Sātys - Jaunieši 10:1  

19. augusts, BJSS

(Otrdiena)

18.00 FINĀLS

Sātys - VUGD

6:2  





BJSS

1.rindā - Artūrs Ratnieks, Maksims Černovs, Rihards Piļāns, Ņikita Baranovskis, Mārcis Adamovičs.

2.rindā - Edgars Nikiforovs, Andrejs Osipovs, Kristaps Upenieks, Guntis Džeriņš, Sandis Sparāns, Edijs Mainulis, Andis Mežinieks.


VUGD

1.rindā - Deniss Osetrovs, Raitis Tarasenko, Pēteris Stankevičs, Raivis Mauriņš, Aleksandrs Sergejevs, Oļegs Burjakovs.

2.rindā - Intars Vaivods, Rolands Slūka, Andrejs Birjukovs, Aleksandrs Birjukovs, Ingmārs Jermakovičs, vadims Tkačovs, Aldis Kalvāns, Viktors Krotovs.


Jaunieši

1.rindā - Edgars Stafeckis, Viktors Maslobojevs, Mārtiņš Lisovs, Lauris Zalāns, Lauris Stabulnieks, Atis Ivanovs.

2.rindā - Aivis Dančauska, Viktors Martinovs, Valters Reinis, Agris Pugainis, Ervīns Rusiņš, Vladislavs Afanasjevs, Vladislavs Rečs, Konstantīns Stabulnieks. 


Sātys

1.rindā - Sandis Stuburs, Lauris Sparāns, Guntis Sparāns, Jānis Jaudzems, Matīss Babris, Jānis .

2.rindā - Aivis Ruža, Juris Vucāns, Egils Broks, Imants Lacs, Nauris Ernstsons, Lauris Vilcāns, Jānis Lozda