NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 23.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2013

2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts futbolā

U-8 grupa (2005.dz.g.)

Preiļu BJSS

1.rindā - Renāts Turčinskis, Roberts Pastars, Eduards Podskočijs, Daniels Ancāns, Elmārs Stivriņš, Tomašs Vaivods, Daniels Semjonovs-Fadejevs.

2.rindā - Valters Pūdžs, Elvis Ūbelis, Edvīns Pugo, Marsels Šteinbergs, Roberts Makejevs, Gints Šnepsts, Kārlis Adamovičs, Dāvis Silkalns, treneris Vladimirs Točko.


 

V KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. P
1. Rēzeknes BJSS/Alba

0:0

1:1

2:0

3:2

1:0

2:1

5:0

5:0

3:0

5:0

8:0

6:0

3:0

8:0

4:0

5:0

7:0

11:0

50 79-4
2. Preiļu BJSS 1

0:0

1:1

4:0

2:0

1:0

1:0

1:0

3:1

5:0

1:0

5:0

4:1

2:0

8:0

2:1

5:0

3:0

11:0

50 59-4
3. Jēkabpils SS

0:2

2:3

0:4

0:2

1:0

0:1

1:0

3:0

0:1

5:0

0:2

5:0

2:2

9:0

5:0

2:0

4:0

3:0

31 42-17
4. Rēzeknes BJSS/Solidas

0:1

1:2

0:1

0:1

0:1

1:0

1:1

0:1

2:0

1:2

3:1

2:0

3:2

6:0

4:0

5:0

2:0

2:0

31 33-13
5. FK Saules Puikas (Malta)

0:5

0:5

0:1

1:3

0:1

0:3

1:1

1:0

1:1

4:2

3:0

2:0

0:0

1:1

3:0

5:0

2:0

7:0

28 31-23
6. Rēzeknes BJSS/Optimists

0:3

0:5

0:5

0:1

1:0

0:5

0:2

2:1

1:1

2:4

3:0

5:2

2:1

6:0

5:0

1:2

4:0

6:0

28 38-32
8. Preiļu BJSS 2

0:8

0:6

0:5

1:4

2:0

0:5

1:3

0:2

0:3

0:2

0:3

2:5

0:2

3:1

5:0

0:4

0:1

0:0

10 14-54
7. Rēzeknes BJSS/meitenes

0:3

0:8

0:2

0:8

2:2

0:9

2:3

0:6

0:0

1:1

1:2

0:6

2:0

1:3

5:0

0:7

4:1

2:2

13 20-63
9. Viļānu SS/Dekšāres

0:4

0:5

1:2

0:5

0:5

0:2

0:4

0:5

0:3

0:5

0:5

2:1

0:5

4:0

0:5

7:0

0:5

0:0

10 14-61
10. SK Blāzma (Rēzekne)

0:7

0:11

0:3

0:11

0:4

0:3

0:2

0:2

0:2

0:7

0:4

0:6

1:0

0:0

1:4

2:2

5:0

0:0

9 9-68


U-9 grupa (2004.dz.g.)

Preiļu BJSS

1.rindā - Elmārs Stivriņš, Roberts Makejevs, Valters Pūdžs, Dāvis Silkalns, Roberts Pastars, Eduards Podskočijs, Elvis Ūbelis.

2.rindā - Lauris Piļāns, Daniels Ancāns, Kārlis Adamovičs, Juliāns Stivriņš, Elvis Dančauska, Marsels Šteinbergs, Maksims Rudzišs, Gints Šņepsts, treneris Vladimirs Točko.



KOMANDU VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI

KOMANDA VĀRDS, UZVĀRDS
Rēzeknes BJSS/Mobilkom Ralfs Šitjakovs
Rēzeknes BJSS/Solidas Laimonis Taranda
Preiļu BJSS 1 Juliāns Stivriņš
Rēzeknes BJSS/Alba Ģirts Sērmais
Viesītes SS Tomass Stumbiņš
Ilūkstes NSS Rainers Buks
Rēzeknes novada BJSS/Bērzgale Jānis Piveks
Preiļu BJSS 2 Eduards Podskočijs
Rēzeknes BJSS/Tolmet Iļja Sobalins

V KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P
1. Rēzeknes BJSS/Mobilkom

5:0

0:2

4:0

7:0

5:0

4:0

6:0

11:0

8:0

9:0

9:0

7:0

6:0

8:2

7:0

9:0

105-4 45
2. Rēzeknes BJSS/Solidas R

0:5

2:0

5:1

1:2

3:1

3:2

6:0

4:2

2:0

5:1

3:1

6:0

3:1

7:0

2:1

4:0

62-17 42
3. Preiļu BJSS 1

0:4

0:7

1:5

2:1

8:1

4:4

6:0

6:1

6:0

3:2

9:0

4:1

5:1

12:0

8:0

4:0

78-27 37
4. Rēzeknes BJSS/Alba

0:5

0:4

1:3

2:3

1:8

4:4

1:1

1:3

6:2

1:1

6:0

3:1

8:0

7:2

7:0

5:0

54-37 24
5. Viesītes SS

0:6

0:11

0:6

2:4

0:6

1:6

1:1

3:1

2:2

0:2

4:1

4:1

10:0

4:0

3:0

6:2

40-49 23
6. Ilūkstes NSS

0:8

0:9

0:2

1:5

0:6

2:3

2:6

1:1

2:2

2:0

1:1

1:0

6:0

7:0

3:0

2:1

30-44 21
7. Rēzeknes nov.BJSS/Bērzgale

0:9

0:7

1:3

0:6

0:9

1:4

0:6

1:3

1:4

1:4

1:1

0:1

1:2

5:0

3:0

4:0

19-57 10
8. Preiļu BJSS 2

0:6

2:8

1:3

0:7

1:5

0:12

0:8

2:7

0:10

0:4

0:6

0:7

2:1

0:5

1:0

4:3

13-92 9
9. Rēzeknes BJSS/Tolmet

0:7

0:9

1:2

0:4

0:8

0:4

0:8

0:5

0:3

2:6

0:3

1:2

0;3

0:4

0:1

3:4

7-73 0


U-10 (2003.dz.g.)

1.rindā - Vladislavs Stivriņš, Artūrs Sarks, Juliāns Stivriņš, Ivo Haritonovs, Kalvis Kacars, Ēriks Miezītis.

2.rindā - Daumants Zariņš, Raivo Liniņš, Rūdolfs Pastars, Mikus Noviks, Egīls Daukšte, Vismants Zariņš, treneris Imants Babris.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. Rēzeknes BJSS 1 16:0 3:1 0:5 0:5 0:1 0:5 6:0 6:1 12 31-18 5.
2. Rēzeknes BJSS 2 0:16 0:5 4:1 1:2 0:7 2:5 0:5 0:5 3 7-46 8.
3. Rēzeknes BJSS/Mobilkom 1:3 0:5 7:1 2:0 2:1 0:5 5:0 3:0 15 20-15 4.
4. Rēzeknes BJSS/Solidas R 0:5 1:4 1:7 0:5 0:5 0:1 0:11 0:3 0 2-41 9.
5. Jēkabpils SS 5:0 2:1 0:2 5:0 0:0 1;0 5:0 3:1 19 21-4 II
6. Preiļu BJSS 1 1:0 7:0 1:2 5:0 0:0 7:0 5:0 8:0 19 34-2 I
7. Viesītes SS 5:0 5:2 5:0 1:0 0:1 0:7 0:0 3:0 16 19-10 III
8. Ilūkstes NSS 0:6 0:5 0:5 11:0 0:5 0:5 0:0 0:5 4 11-31 7.
9. FK Saules puikas (Malta) 1:6 5:0 0:3 3:0 1:3 0:8 0:3 5;0 9 15-23 6.

V ČEMPIONĀTS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P
1. Rēzeknes BJSS/Mobilkom

2:1

2:0

1:3

0:1

2:0

0:0

0:5

2:0

3:0

3:1

15-11 19
2. Preiļu BJSS

1:2

0:2

1:0

0:1

0:0

2:0

7:0

3:0

8:0

6:0

28-5 19
3. Rēzeknes BJSS 1

3:1

1:0

0:1

1:0

0:5

0:2

0:5

4:0

6:1

9:0

24-15 18
4. Jēkabpils SS

0:2

0:0

0:0

0:2

5:0

2:0

1:0

1:2

3:1

1:0

13-7 17
5. Viesītes SS

5:0

0:2

0:7

0:3

5:0

0:4

0:1

2:1

3:0

0:1

15-19 12
6. FK Saules puikas/Malta

0:3

1:3

0:8

0:6

1:6

0:9

1:3

0:1

0:3

1:0

4-42 3


KOMANDU VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI

KOMANDA VĀRDS, UZVĀRDS
Rēzeknes BJSS/Mobilkom Ralfs Šitjakovs
Preiļu BJSS Vladislavs Stivriņš
Rēzeknes BJSS 1 Ronalds Jierķis
Jēkabpils SS Artūrs Metaša
Viesītes SS Markuss Butāns
FK Saules puikas/Malta Vadims Mironovs
TFK Rēzekne/Dikas Edgars Tarakanovs
Preiļu BJSS 2 Paula Liniņa
Ilūkstes NSS Ingus Vaņins
Dekšāres Sandis LOcāns
Rēzeknes nov.Bjss/Bērzgale Sandis Buldurs


U-11 (2002.dz.g.)

PREIĻU BJSS - 2

1.rindā - Vladislavs Stivriņš, Ainārs Sarks, Ivo Haritonovs, Julians Stivriņš, Kalvis Kacars.

2.rindā - Raivo Liniņš, Ieva Adamoviča, Mikus Noviks, Paula Liniņa, Ēriks Miezītis, Rūdolfs Pastars, treneris Imants Babris


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. P V
1. Rēzeknes BJSS 1 3:0 3:0 11:0 6:1 8:0

9:1

8:0 6:0 6:1 6:0 30 66-3 I
2. Rēzeknes BJSS 2 0:3

 

2:0 11:0 1:4 4:0 5:0 0:2 1:3 2:0 7:0 18 33-12 5.
3. Rēzeknes BJSS 3 0:3 0:2 10:0 2:3 3:0 5:1 1:2 0:4 1:6 3:1 12 25-22 7.
4. Rēzeknes BJSS 4 0;11 0:11 0:10 0:14 0:4 1:6 0:9 1:7 0:17 0:3 0 2-92 11.
5. Jēkabpils SS 1 1:6 4:1 3:2 14:0 5:0 5:0 3:1 1:3 0:0 9:1 22 45-14 III
6. Jēkabpils SS 2 0:8 0:4 0:3 4:0 0:5 1:0 0:0 0:5 0:4 0:3 7 5-32 9.
7. Preiļu BJSS 1 1:9 0:5 1:5 6:1 0:5 0:1 0:5 0:5 0:4 0:4 3 8-44 10.
8. Preiļu BJSS 2 0:8 2:0 2:1 9:0 1:3 0:0 5:0 1:2 0:1 4:2 16 24-17 6.
9. FK Pļaviņas DM 0:6 3:1 4:0 7:1 3:1 5:0 5:0 2:1 0:0 5:1 25 34-11 II
10. Ilūkstes NSS 1:6 0:2 6:1 17:0 0:0 4:0 4:0 1:0 0:0 3:1 20 42-10 4.
11. Rēzeknes novada BJSS/Malta 0:6 0:7 1:3 3:0 1:9 3:0 4:0 2:4 1:5 1:3 9 16-37 8.

 

Nr 1.-6.v. 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Rēzeknes BJSS 1

6:0

10:0

6:1

1:1

6:1

7:0

3:0

8:0

8:0

4:0

28 59-3 I
2. FK Pļaviņas DM

0:6

0:10

3:1

2:0

0:0

0:2

3:1

0:4

2:1

3:0

16 13-15 II
3. Jēkabpils SS 1

1;6

1:1

1:3

0:2

0:0

2:1

4:1

4:0

3:1

0:1

14 16-16 III
4. Ilūkstes NSS

1:6

0:7

0:0

2:0

0:0

1:2

0:2

1:0

1:0

4:0

14 10-17 4.
5. Rēzeknes BJSS 2

0:3

0:8

1:3

4:0

1:4

0:4

2:0

0:1

0:2

0:3

9 11-25 5.
6. Preiļu BJSS 2

0:8

0:4

1:2

0:3

1:3

1:0

0:1

0:4

2:0

0:3

6 5-28 6.

 

Nr 7.-11.v. 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Rēzeknes BJSS 3

3:1

4:4

3:0

2:1

5:1

7:3

10:0

7:0

22 41-10 7.
2. Rēzeknes nov.BJSS/Malta

1:3

4:4

3:0

0:0

4:0

2:4

3:0

10:1

14 27-12 8.
3. Jēkabpils SS 2

0:3

1:2

0:3

0:0

1:0

1:1

4:0

0:0

9 7-9 9.
4. Preiļu BJSS 1

1:5

3:7

0:4

4:2

0:1

1:1

6:1

2:2

8 17-23 10.
5. Rēzeknes BJSS 4

0:10

0:7

0:3

1:10

0:4

0:0

1:6

2:2

2 4-42 11.

KOMANDU VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI

KOMANDA VĀRDS, UZVĀRDS
Rēzeknes BJSS 1 Armans Galajs
FK Pļaviņas DM Kristers Vanags
Jēkabpils SS Salvis Petriks
Ilūkstes NSS Deniss Kucens
Rēzeknes BJSS 2 Daniels Gopoņenko
Preiļu BJSS 2 Mikus Noviks
Rēzeknes BJSS 3 Antons Petrovs
Rēzeknes novada BJSS/ Malta Edgars Seļakovs
Jēkabpils SS 2 Artūrs Dzirkalis
Preiļu BJSS 1 Edvards Vaivods
Rēzeknes BJSS 4 Rolands Sangovičs


U-13 (2000.dz.g.)

Preiļu BJSS U-13

1.rindā - Rihards Piļāns,  Maksims Černovs, Sandis Brokāns, Deniss Rečs.

2.rindā - Sandis Sparāns, Guntis Džeriņš, Aivis Vagalis, , Kristaps Upenieks, Andrejs Osipovs, , Edijs Mainulis, treneris Vladimirs Točko.


B. apaksgrupa

No Komandas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pld GF-GA Pts
1 BFC Daugava   3:1 2:0 4:0 7:1 3:0 5:0 11:0 8:0 2:1 1:0 11:0 22 127-11 63
0:1 5:1 3:0 3:1 4:0 8:0 6:2 6:1 16:2 5:0 14:0
2 Šitika Futbola skola 1:3   4:1 3:0 5:1 4:0 9:0 5:0 4:1 5:1 9:0 15:1 22 120-8 61
1:0 0:0 2:0 7:0 6:0 5:0 7:0 1:0 8:0 4:0 15:0
3 FS METTA/Limbaži 0:2 1:4   1:0 4:1 2:1 0:1 6:1 2:1 5:1 5:0 10:0 22 74-23 49
1:5 0:0 2:0 2:0 5:1 7:1 0:2 4:2 3:0 3:0 11:0
4 BFC Daugava -2 0:4 0:3 0:1   2:1 0:1 3:1 3:1 3:1 4:0 4:2 10:0 22 57-30 42
0:3 0:2 0:2 2:0 2:1 2:0 1:2 3:2 8:0 5:2 5:1
5 Ogres SC/Saurieši 1:7 1:5 1:4 1:2   2:1 0:3 1:0 2:1 4:0 2:1 6:0 22 53-51 30
1:3 0:7 0:2 0:2 7:1 6:0 3:6 1:3 0:2 3:0 11:1
6 JFC Skonto 0:3 0:4 1:2 1:0 1:2   4:2 1:0 5:6 2:4 2:1 3:0 22 45-57 28
0:4 0:6 1:5 1:2 1:7 2:2 7:2 1:2 1:0 2:1 9:2
7 Rēzeknes BJSS 0:5 0:9 1:0 1:3 3:0 2:4   3:0 4:1 3:0 2:2 6:0 22 44-65 26
0:8 0:5 1:7 0:2 0:6 2:2 1:2 3:4 2:1 3:4 7:0
8 Smiltenes BJSS 0:11 0:5 1:6 1:3 0:1 0:1 0:3   3:0 0:5 0:0 8:0 22 36-63 26
2:6 0:7 2:0 2:1 6:3 2:7 2:1 2:0 1:2 0:0 4:1
9 Jēkabpils SS 0:8 1:4 1:2 1:3 1:2 6:5 1:4 0:3   5:2 2:5 10:0 22 54-68 22
1:6 0:1 2:4 2:3 3:1 2:1 4:3 0:2 2:2 1:4 9:3
10 Rīgas Futbola skola-2 1:2 1:5 1:5 0:4 0:4 4:2 0:3 5:0 2:5   0:8 8:1 22 46-81 22
2:16 0:8 0:3 0:8 2:0 0:1 1:2 2:1 2:2 5:0 10:1
11 Ilūkstes NSS 0:1 0:9 0:5 2:4 1:2 1:2 2:2 0:0 5:2 8:0   2:3 22 37-62 18
0:5 0:4 0:3 2:5 0:3 1:2 4:3 0:0 4:1 0:5 5:1
12 Preilu nov. BJSS

0:11

0:14

1:15

0:15

0:10

0:11

0:10

1:5

0:6

1:11

0:3

2:9

0:6

0:7

0:8

1:4

0:10

3:9

1:8

1:10

3:2

1:5

  22 15-189 3


U-15 (1998./99.dz.g.)

PREIĻU BJSS 

1.rindā - Artūrs Stabulnieks, Aldis Džeriņš, Nauris Vigulis, Mārcis Adamovičs, Miks Babris, Armands Rusiņš.

2.rindā - Artjoms Firsovs, Raimonds Rubins, Lauris Stabulnieks, treneris Viktors Martinovs, Aivis Dančauska, Rūdis Skutelis, Aivis Pīzelis, Vladislavs Rečs, Nauris Cvetkovs.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu BJSS

2:1

1:6

1:4

8:1

4:2

2:0

12:0

3:0

18 33-14 I
2. Jēkabpils SS

4:1

1:8

5:5

1:4

1:2

2:6

7:1

4:2

10 27-23 4.
3. FK Saules puikas (Malta)

4:1

1:8

5:5

4:1

1:1

2:0

4:3

5:3

17 26-22 II
4. Ilūkstes NSS

2:4

0:2

2:1

6:2

1:1

0:2

2:4

4:0

10 17-16 III
5. Viesītes SS

0:12

0:3

1:7

2:4

3:4

3:5

4:2

0:4

3 13-41 5.

FINĀLTURNĪRS

1/2f Preiļi - Jēkabpils 0:3
1/2f Malta - Ilūkste 1:4
par 3.-4.v. Preiļi - Malta 1:1 (4:1)
par 1.-2.v. Jēkabpils - Ilūkste 4:1

FINĀLTURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

POZĪCIJA VĀRDS, UZVĀRDS KOMANDA
Vārtsargs Jevgēnijs Ivanovs Ilūkste
Aizsargs Mihails Kudrjavcevs Jēkabpils
Pussargs Mārtiņš Rubļevskis Ilūkste
Uzbrucējs Dāvis Cucurs Ilūkste

REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI

VĀRDS, UZVĀRDS KOMANDA VĀRTI
Lauris Stabulnieks Preiļi 15
Maksims Potlovs Jēkabpils 14
Mārtiņš Rubļevskis Ilūkste 11

KOMANDU VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI

VĀRDS, UZVĀRDS KOMANDA
Edmunds Zvaigzne Jēkabpils
Sandra Voitāne Ilūkste
Vladislavs Rečs Preiļi
Maksims Malecs Malta
Viesīte


U-17 grupa (1996./97.dz.g.)

1.rindā - Edgars Stafeckis, Artūrs Stabulnieks, Aldis Džeriņš, Lauris Stabulnieks, Nauris Vigulis, Sandris Vaivods, Vladislavs Rečs.

2.rindā - Mārtiņš Lisovs, Nauris Cvetkovs, Lauris Sparāns, Andrejs Birjukovs, Viktors Maslobojevs, treneris Viktors Martinovs, Iļja Mitrofanovs, , Guntis Sparāns, Vladislavs Afanasjevs, Artūrs Kaluga, Aleksandrs Birjukovs


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu BJSS

2:0

3:3

1:0

2:2

7:0

3:1

4:3

6:1

20 28-10 I
2. Jēkabpils SS

0:2

3:3

2:1

1:1

5:1

11:1

5:2

5:4

17 35-15 II
3. Ludzas NSS

0:1

2:2

1:2

1:1

12:0

6:1

5:2

6:1

14 33-10 III
4. FK Pļaviņas DM

0:7

1:3

1:5

1:11

0:12

1:6

0:6

2:6

0 6-56 5.
5. Koknese

3:4

1:6

2:5

4:5

2:5

1:6

6:0

6:2

6 25-33 4.

FINĀLTURNĪRS

1/2f Preiļi - Koknese 3:1
1/2f Jēkabpils - Ludza 1:1 (3:4)
par 3.-4.v. Jēkabpils - Koknese 3:1
par 1.-2.v. Ludza - Preiļi 3:0

FINĀLTURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

POZĪCIJA VĀRDS, UZVĀRDS KOMANDA
Vārtsargs Aleksandrs Birjukovs Preiļi
Aizsargs Andrejs Leščovs Jēkabpils
Pussargs Arvils Barkāns Ludza
Uzbrucējs Egīls Jegorovs Ludza

REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI

VĀRDS, UZVĀRDS KOMANDA VĀRTI
Maksims Potlovs Jēkabpils 11
Arvils Barkāns Ludza 9
Mārtiņš Bojārs Jēkabpils 8
Ilmārs Kalniņš Koknese 7
Ritvars Kalniņš Koknese 7

VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI

VĀRDS, UZVĀRDS KOMANDA
Andrejs Nikolajevs Ludza
Vladislavs Afanasjevs Preiļi
Maksims Potlovs Jēkabpils
Aivis Laiviņš Koknese
Miks Vilkaplāters Pļaviņas