NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2003

2003.gada Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā

U-15 grupa (1988.dz.g.)

V KOMANDA P
1. Skonto 1 127-4 61
2. Liepāja 71-8 55
3. FK Daugava 39-36 35
4. RFS 25-45 29
5. Daugavpils 33-38 23
6. FK Alberts 23-67 18
7. Skonto 2 21-69 18
8. Preiļi 21-93 9

Latgales jaunatnes čempionāts futbolā

U-13 grupa (1990.dz.g.)

V KOMANDA P
1. Daugavpils 1 81-9 30
2. Dižvanagi 1 47-16 21
3. Preiļi 29-27 18
4. Jēkabpils 38-28 15
5. Daugavpils 2 10-52 4
6. Dižvanagi 2 4-77 1

U-12 grupa (1991.dz.g.)

V KOMANDA P
1. Daugavpils 1 100-16 34
2. Jēkabpils 76-40 27
3. Preiļi 2 36-33 21
4. Dižvanagi 2 37-50 17
5. Dižvanagi 1 43-49 14
6. Daugavpils 2 14-55 7
7. Preiļi 1 20-86 1

U-11 grupa (1992.dz.g.)

V KOMANDA P
1. Daugavpils 1 84-4 30
2. Preiļi 57-15 19
3. Dižvanagi 1 39-26 18
4. Daugavpils 2 18-29 13
5. Ilūkste 23-36 9
6. Dižvanagi 2 8-119 0

2003.gada Latvijas jaunatnes finālturnīrs futbolā

U-11 grupa (1992.dz.g.)

"A" apakšgrupa

V KOMANDA P
1. RTU/Rīgas stars 8-3 10
2. Skonto 1 16-2 9
3. Liepāja 7-4 7
4. Preiļi 6-18 3
5. Dižvanagi 2-12 0

FINĀLSPĒLES

 

A3-B4 Liepāja Daugavpils 1:1 (2:1)
B3-A4 Staicele - Preiļi 0:1
A1-B2 RTU/Rīgas Stars - ŠFS 1:3
B1-A2 Tukums - Skonto 1 1:0
par 9.-10.v. Skonto 2 - Dižvanagi 2:1
par 7.-8.v. Daugavpils - Staicele 4:0
par 5.-6.v. Preiļi - Liepāja 2:1
par 3.-4.v. Skonto 1 - RTU/Rīgas stars 3:0
par 1.-2.v. ŠFS - Tukums 1:0

2004.gada Latgales jaunatnes čempionāts futbolā

U-10 grupa (1993.dz.g.)

V KOMANDA P
1. Daugavpils 1 55-4 30
2. Dižvanagi 31-23 19
3. Daugavpils 2 27-21 17
4. Preiļi 1  38-24 15
5. Preiļi 2 12-47 3
6. Jēkabpils 5-49 3

U-9 grupa (1994.dz.g.)

V KOMANDA P
1. Daugavpils 1 68-5 28
2. Preiļi 40-7 22
3. Ilūkste 31-19 17
4. Daugavpils 2 34-33 12
5. Dižvanagi 1 23-52 4
6. Dižvanagi 2 11-91 3

2004.Latvijas jaunatnes čempionāta finālturnīrs

"A" apakšgrupa

 

V KOMANDA P
1. Kuldīga 16-5 12
2. Skonto 2 14-6 9
3. Salaspils 8-12 6
4. Preiļi 5-10 3
5. ŠFS 2-10 0

FINĀLSPĒLES

 

B3-A4 Daugavpils - Preiļi 5:0
A3-B4 Salaspils - Skonto 1 3;0
A1-B2 Kuldīga - Tukums 6:2
B1-A2 Zolitūde/Viva - Skonto 2 1:1 (3:1)
par 9.-10.v. ŠFS - Valmiera 2:1
par 7.-8.v. Preiļi - Skonto 1 3:1
par 5.-6.v. Salaspils - Daugavpils 2:0
par 3.-4.v. Tukums - Skonto 2 4:1
par 1.-2.v. Kuldīga - Zolitūde/Viva 7:2