NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 12.07.2020. 17.00
    2. līga Balvi - Preiļi, Balvos
  • 13.07.2020. 14.00
    LJČ U-15, Preiļi-Jelgava, BJSS
  • 16.07.2020. 12.00
    LJČ U-14, Preiļi-Ogre, BJSS
  • 18.07.2020. 15.00
    2.Līga Preiļi-Karosta, māksl.lauk.
  • 20.07.2020. 16.00
    LJČ U-15, LBF Daugava - Preiļi, Rīgā
  • 24.07.2020. 14.00
    LJČ U-14, Aizkraukle-Preiļi, Aizkrauklē
  • 25.07.2020. 18.00
    2.Līga Albatroz/Jelgavas FA - Preiļi, Jelgavā
  • 28.07.2020. 13.00
    LJČ U-15, Preiļi-Vidzemes FC, BJSS
  • 31.07.2020. 12.00
    LJČ U-14, Preiļi-Balvi, BJSS
2007

2007.GADA PREIĻU NOVADA TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTS

V KOMANDA P
1. PVĢ 49-28 20
2. Ovija 84-29 19
3. Rajons 64-31 19
4. Gādība 2 54-18 13
5. Viļāni 33-36 11
6. Policija 29-40 11
7. Stabulnieki 41-49 7
8. 1.pamatskola 32-84 3
9. Meņķi 31-95 0

FINĀLSPĒLES

 

1/4f PVĢ - 1.pamatskola 7:1 9:3
1/4f Gādība - Viļāni 3:3 0:2
1/4f Ovija - Stabulnieki 8:2 11:4
1/4f Rajons - Policija 3:3 11:6
1/2f PVĢ - Viļāni 4:4 2:2 (3:2)
1/2f Ovija - Rajons 5:5 8:3
par 3.-4.v. Viļāni - Rajons 4:3 10:2
par 1.-2.v. PVĢ - Ovija 2:5 4:0

SIMBOLISKĀ IZLASE

1.rindā - Rolands Putāns, Nauris Ivanāns.

2.rindā - Jevgēnijs Brovčenko, Jānis Pīzelis, Vladislavs Breidaks.

1.VIETA - PVĢ

2.VIETA - OVIJA

RAJONS

STABULNIEKI

1. rindā - Raitis Vovers, Jānis Cakuls, Rolands Šķesters.

2. rindā - Māris Stroganovs, Guntis Belkovskis, Māris Litaunieks, Atis Litaunieks, Dinārs Erts.

POLICIJA

PAMATSKOLA

MEŅĶI



MEITENES

V KOMANDA P
1. 2.vidusskola 38-5 12
2. PVĢ 17-11 9
3. 1.pamatskola 7-20 4
4. Arodskola 13-23 3
5. BJSS 7-23 1

FINĀLSPĒLES

 

1/2f 2.vidusskola - Arodskola 6:3
1/2f PVĢ - 1.pamatskola 4:4 (6:7)
par 3.-4.v. Arodskola - PVĢ 2:1
par 1.-2.v. 2.vidusskola - 1.pamatskola 6:0

1.VIETA - 2.VIDUSSKOLA

2.VIETA - 1.PAMATSKOLA

3.VIETA - ARODSKOLA

PVĢ 

BJSS 

1.rindā - Marina Škuratova, Ilze Sparāne, Irita Slūka, Laine Vilcāne, Anda Klindžāne.

2.rindā - Viktorija Lihačova, Tatjana Kitajeva, Sandra Klindžāne, Igors Derjagins, ..., Tatjana Krotova, ...