NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2013

2013.gada Preiļu novada čempionāts telpu futbolā

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. 1.pamatskola 2:7 3:1 5:15 3:4 4:4 2:6 4 19-37 5.
2. 2.vidusskola 7:2 5:3 1:16 6:0 7:1 2:6 12 28-28 III
3. Preiļu Valsts ģimnāzija 1:3 3:5 6:22 7:2 0:11 4:7 3 21-50 6.
4. Dome 15:5 16:1 22:6 13:4 5:5 8:5 16 79-26 I
5. Entuziasti 4:3 0:6 2:7 4:13 3:8 1:16 3 14-53 7.
6. Stabulnieki 4:4 1:7 11:0 5:5 8:3 3:7 8 32-26 4.
7. Līvāni 6:2 6:2 7:4 5:8 16:1 7:3 15 47-20 II

FINĀLSPĒLES

1/4f (a) Līvāni - Entuziasti 16:1 17:3
1/4f (b) 2.vidusskola - Ģimnāzija 1:1 4:3
1/4f (c) Stabulnieki - 1.pamatskola 7:2 9:1
1/2f Līvāni - 2.vidusskola 4:7 3:5
1/2f Dome - Stabulnieki 8:4 7:4
par 3.-4.v. Stabulnieku - Līvāni 7:6 4:5 (7:8)
par 1.-2.v. Dome - 2.vidusskola 5:1 5:4

1.VIETA - DOME

 

  • 1.rindā - Rolands Putāns, Ervīns Veigulis, Raivis Mauriņš, Renārs Pastars, Intars Vaivods.
  • 2.rindā - Aigars Caics, Viktors Martinovs, Oļegs Ivanovs, Pēteris Skutelis, Ingars Šņepsts, Aldis Adamovičs.
  • 2.VIETA - 2.VIDUSSKOLA

    1.rindā - Nauris Cvetkovs, Andrejs Birjukovs, Sandis Stuburs, Ingmārs Jermakovičs.

    2.rindā - Raitis Tarasenko, Jānis Casno, Aleksandrs Birjukovs, Artūrs Seilis, Iļja Mitrofanovs.


2.VIETA - LĪVĀNI

    1.rindā - Gatis Lāčkājs, Jānis Bulmeisters, Jevgēnijs Kirilovs, Dmitrijs Vinogradovs, Aivis Romanovskis.
    2.rindā - Artūrs Ļeonovs, Deniss Grigorjevs, Andrejs Mironovs, Ivars Caunītis, Sandis Romanovskis. 

 


PAR 5.-7.VIETU

Nr KOMANDA 1. 2. 3. P V
1. 1.pamatskola 1:4 7:2 3 8-6 6.
2. Ģimnāzija 4:1 3:2 6 7-3 5.
3. Entuziasti 2:7 2:3 0 4-10 7.

ČEMPIONĀTA VĀRTU GUVĒJI

1.pamatskola 2.vidusskola Ģimnāzija Dome Entuziasti Stabulnieki Līvāni

Miks Babris - 9

J.Spēlmanis - 5

D.Osetrovs - 5

I.Afanasjevs - 4

A.Firsovs - 3

Matīss Babris - 2

A.Žukovs - 1

V.Andrejevs - 1

I.Jermakovičs - 10

A.Seilis - 9

I.Mitrofanovs - 7

R.Tarasenko - 6

N.Cvetkovs - 5

S.Stuburs - 5

An.Birjukovs - 4

J.Casno - 3

A.Tarasenko - 1

G.Sparāns - 8

A.Soms - 7

V.Afanasjevs - 4

R.Vanags - 3

E.Rusiņš - 3

E.Patmalnieks - 2

E.Broks - 2

A.Pīzelis - 2

J.Lozda - 1

A.Caics - 31

E.Veigulis - 15

L.Vilcāns - 11

R.Putāns - 11

P.Skutelis - 9

R.Pastars - 9

J.Pastars - 4

O.Ivanovs - 2

E.Vanags - 2

I.Šņepsts - 1

A.Adamovičs - 1

G.Mironovs - 1

M.Pīzelis - 1

M.Afanasjevs - 7

A.Sergejevs - 5

A.Pugainis - 3

A.Maslobojevs - 2

I.Ivanovs - 2

A.Kaluga - 1

A.Vilcāns - 1

A.Mežinieks - 1

R.Vovers - 21

M.Stroganovs - 20

E.Stafeckis - 12

J.Jaudzems - 6

J.Bogdanovs - 4

E.Limanis - 2

G.Belkovskis - 1

I.Grandāns - 1


D.Vinogradovs - 34

J.Bulmeisters - 14

A.Romanovskis - 13

G.Lāčkājs - 11

A.Mironovs - 7

S.Romanovskis - 7

J.Kirilovs - 4

A.Korotkins - 3

A.Ļeonovs - 3

D.Grigorjevs - 1

I.Caunītis - 1

ČEMPIONĀTA SIMBOLISKĀ IZLASE

Dmitrijs Vinogradovs (Līvāni), Raitis Tarasenko (2.vidusskola), Aleksandrs Birjukovs (2.vidusskola), Raitis Vovers (Stabulnieki), Renārs pastars (Dome), Rolands Putāns (Dome)


KOMANDU VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI

 

  • Ervīns Veigulis (Dome)
  • Iļja Mitrofanovs (2.v-skola)
  • Aivis Romanovskis (Līvāni)
  • Jānis Cakuls (Stabulnieki)
  • Mārtiņš Lisovs (Ģimnāzija)
  • Artjoms Firsovs (1.pamatskola)
  • Pēteris Opolais (Entuziasti)

    2013.gada Preiļu novada telpu futbola čempionāts

    DOME

    1.rindā - Genādijs Mironovs, Viktors Martinovs, Rolands Putāns, Lauris Vilcāns, Renārs Pastars.

    2.rindā - Ilmārs Madelāns, Ingars Šņepsts, Pēteris Skutelis, Ēriks Pastars, Jānis Pastars, Aldis Adamovičs.


    PREIĻU 1.PAMATSKOLA

    1.rindā - Artis Žukovs, Miks Babris, Aivis Dančauska, Nauris Vigulis, Juris Spēlmanis.

    2.rindā - Ivans Afanasjevs, Deniss Osetrovs, Vjačeslavs Andrejevs, Rūdis Skutelis, Vitālijs Šebeko, Artjoms Firsovs.


    PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA

    1.rindā - Reinis Vanags, Andis Pīzelis, Guntis Sparāns, Guntis Rubenis.

    2.rindā - Jānis Lozda, Ervīns Rusiņš, Mārtiņš, Lisovs, Vladislavs Afanasjevs, Ervīns Patmalnieks.


    PREIĻU 2.VIDUSSKOLA

    1.rindā - Andrejs Birjukovs, Jānis Casno, Ingmārs Jermakovičs.

    2.rindā - Raitis Tarasenko, Iļja Mitrofanovs, Vadims Jefimovs, Aleksandrs Birjukovs, Artūrs Seilis, Sandis Stuburs.


    ENTUZIASTI

    1.rindā - Maksims Afanasjevs, Armands Catlakšs, Aleksandrs sergejevs, Jānis Ivanovs, Aigars Vilcāns, Andis Mežinieks.

    2.rindā - Arturs Kaluga, Andris Kivlenieks, Uldis Ūdrasols, Pēteris Opolais, Andrejs Maslobojevs, Sergejs Gavrilovs, Jānis Vosorovs.


    LĪVĀNI

    1.rindā - Dmitrijs Vinogradovs, Gatis Lāčkājs, Jānis Bulmeistars, Aivis Romanovskis.

    2.rindā - Deniss Grigorjevs, Andrejs Mironovs, Ivars Caunītis, Jevgēnijs Kirilovs, Sandis Romanovskis.


    STABULNIEKI

    1.rindā - Jānis Jaudzems, Edgars Limans, Jānis Bogdanovs.

    2.rinda - Edgars Stafeckis, Raitis Vovers, Jānis Cakuls, Māris Stroganovs, Ivars Grandāns, Guntis Belkovskis.