NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2012

2012.gada Latgales jaunatnes čempionāts futbolā

"U - 17" grupa (1995. - 97.dz.g.)

1.rindā - Nauris Cvetkovs, Artis Žukovs, Sandris Vaivods, Dairis Bufals, Andrejs Birjukovs, Viktors Maslobojevs.

2.rindā - Ervīns Rusiņš, Vladislavs Afanasjevs, Artjoms Firsovs, treneris Viktors Martinovs, Aleksandrs Birjukovs, Iļja Mitrofanovs, Vjačeslavs Andrejevs, Guntis Sparāns.

  • V Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. P
    1. Jēkabpils SS  

    1:1

    1:2

    3:2

    3:2

    5:3

    8:0

    9:3

    7:2

    4:0

    5:1

    46-16 25
    2. Preiļu BJSS

    1:1

    2:1

     

    0:0

    1:0

    1:2

    1:0

    3:2

    8:4

    8:1

    5:0

    30-11 23
    3. SK Blāzma (Rēzekne)

    2:3

    2:3

    0:0

    0:1

     

    4:1

    4:0

    8:0

    2:0

    3:0

    4:1

    29-9 19
    4. Ludzas BJSS

    3:5

    0:8

    2:1

    0:1

    1:4

    0:4

     

    3:4

    6:0

    9:0

    3:0

    27-27 12
    5. Krustpils novads

    3:9

    2:7

    2:3

    4:8

    0:8

    0:2

    4:3

    0:6

     

    1:2

    5:2

    21-50 6
    6. FK Pļaviņas DM

    0:4

    1:5

    1:8

    0:5

    0:3

    1:4

    0:9

    0:3

    2:1

    2:5

      7-47 3


    2012.gada Latgales jaunatnes čempionāts futbolā

    U - 14 grupa (1998./99.dz.g.)

    1.rindā - Mārcis Adamovičs, Guntis Džeriņš, Miks Babris, Mārtiņš Sondors, Artūrs Stabulnieks, Aldis Džeriņš, Nauris Vigulis.

    2.rindā - treneris Viktors Martinovs, Armands Rusiņš, Vladislavs Rečs, Aivis Dančauska, Raimonds Rubins, Rūdis Skutelis, Valters Reinis, treneris Imants Babris.

    • V Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P
      1. FK Saules puikas (Malta)  

      3:3

      1:0

      2:0

      8:1

      2:0

      3:3

      1:1

      2:2

      2:1

      4:1

      7:2

      6:0

      5:2

      4:1

      44-16 34
      2. Jēkabpils SS

      3:3

      0:1

       

      2:1

      3:2

      6:0

      0:0

      3:0

      3:2

      1:0

      1:2

      7:0

      6:0

      5:2

      8:2

      18-15 32
      3. Koknese

      0:2

      1:8

      1:2

      2:3

       

      0:1

      5:2

      3:2

      5:2

      0:1

      8:2

      8:0

      7:2

      6:2

      13:0

      59-29 24
      4. Ilūkstes NSS

      0:2

      3:3

      0:6

      0:0

      1:0

      2:5

       

      1:1

      1:1

      3:3

      3:1

      4:0

      3:0

      3:0

      11:0

      35-22 23
      5. Preiļu BJSS

      1:1

      2:2

      0:3

      2:3

      2:3

      2:5

      1:1

      1:1

       

      3:1

      2:1

      3:2

      8:0

      3:2

      9:4

      39-29 22
      6. Rēzeknes novads

      1:2

      1:4

      0:1

      2:1

      1:0

      2:8

      3:3

      1:3

      1:3

      1:2

       

      7:2

      6:0

      5:3

      5:2

      36-34 19
      7. Viesītes SS

      2:7

      0:6

      0:7

      0:6

      0:8

      2:7

      0:4

      0:3

      2:3

      0:8

      2:7

      0:6

       

      2:5

      6:2

      15-73 3
      8. Līvānu BJSS

      2:5

      1:4

      2:5

      2:8

      2:6

      0:13

      0:3

      0:11

      2:3

      4:9

      3:5

      2:5

      5:2

      2:6

        27-85 3

      2012.gada Latgales jaunatnes čempionāts futbolā

      "U - 12" grupa (2000.dz.g.)

      1.rindā - Juris Vilcāns, Ieva Adamoviča, Edgars Ņikiforovs, Deniss Rečs, Ņikita Baranovskis, Mārcis Adamovičs.

      2.rindā - Deniss Ivanovs, Edijs Mainulis, Sandis Sparāns, Alens Deivids Vasiļjevs, Guntis Džeriņš, Kristaps Upenieks, Sandis Brokāns, treneris Vladimirs Točko.


      • V

        Komandas

        1

        2

        3

        4

        5

        6

        7

        8

        P

        1 Rēzekns BJSS 1  

        2:0

        0:0

        8:0

        4:3

        13:0

        10:1

        7:0

        4:0

        6:0

        7:1

        5:0

        12:1

        8:0

        17:2

        40 103-8
        2 Jēkabpils SS

        0:2

        0:0

         

        2:3

        4:0

        7:3

        5:4

        5:1

        6:2

        10:0

        11:0

        7:0

        0:1

        8:0

        2:0

        31 67-16
        3 Ilūkstes NSS

        0:8

        3:4

        3:2

        0:4

         

        4:3

        3:5

        4:1

        2:2

        10:2

        5:1

        6:0

        9:0

        6:0

        6:0

        28 61-32
        4 Rēzeknes BJSS 2

        0:13

        1:10

        3:7

        4:5

        3:4

        5:3

         

        5:0

        0:1

        3:0

        4:0

        3:0

        1:1

        12:1

        3:2

        22 47-47
        5 Preiļu BJSS

        0:7

        0:4

        1:5

        2:6

        1:4

        2:2

        0:5

        1:0

         

        0:2

        5:2

        8:1

        4:2

        2:0

        2:0

        19 28-40
        6 Rēzeknes BJSS 3

        0:6

        1:7

        0:10

        0:11

        2:10

        1:5

        0:3

        0:4

        2:0

        2:5

         

        2:1

        3:2

        0:3

        4:1

        12 17-68
        7 Bērzgale

        0:5

        1:12

        0:7

        1:0

        0:6

        0:9

        0:5

        1:1

        1:8

        2:4

        1:2

        2:3

         

        3:0

        3:1

        10 15-70
        8 Kaunata

        0:8

        2:17

        0:8

        0:2

        0:6

        0:6

        1:12

        2:3

        0:2

        0:2

        3:0

        1:4

        0:3

        1:3

          3 10-76


        2012.gada Latgales jaunatnes čempionāts

        "U - 10" grupa (2002.dz.g.)

        Preiļu BJSS - 1

        1.rinda - Daumants Zariņš, Vismants Zariņš, Igors Jakimovs, Alvils Mucelāns, Iļja Siņeļņikovs.

        2.rinda - Sigita Priževoite, Alens Lozda, Kristaps Plivda, Rimants Zariņš, Edijs Vaivods, Edvards Vaivods, Olita Pastare, treneris Jevgēnijs Ņesterovičs.

        Preiļu BJSS - 2

        1.rindā - Ēriks Miezītis, Ivo Haritonovs, Mikus Noviks, Vladislavs Stivriņš, Kalvis Kacars, Juliāns Stivriņš.

        2.rindā - Ieva Adamoviča, Paula Liniņa, Raivo Liniņš, Egīls Daukšte, Rūdolfs Pastars, treneris Imants Babris.

         

        V

        Komandas

        1

        2

        3

        4

        5

        6

        7

        8

        9

        P

        1 Rēzeknes BJSS 1  

        8:0

        6:2

        4:1

        4:1

        9:0

        7:0

        7:0

        9:0

        5:0

        3:0

        8:1

        5:0

        9:0

        8:0

        18:0

        21:0

        48 131-5
        2 Jēkabpils SS

        0:8

        2:6

         

        2:6

        2:1

        3:1

        4:0

        7:3

        5:0

        5:0

        4:0

        7:0

        5:0

        10:0

        8:0

        15:1

        14:0

        39 93-26
        3 Rēzeknes BJSS 2

        1:4

        1:4

        6:2

        1:2

         

        1:2

        0:1

        4:1

        2:2

        5:0

        5:0

        5:0

        2:1

        10:0

        6:0

        13:1

        11:0

        31 73-20
        4 Rēzeknes BJSS 3

        0:9

        0:7

        1:3

        0:4

        2:1

        1:0

         

        1:2

        5:0

        5:0

        1:2

        1:3

        5:0

        1:0

        3:0

        6:0

        10:0

        27 42-31
        5 FK Pļaviņas DM

        0:7

        0:9

        3:7

        0:5

        1:4

        2:2

        2:1

        0:5

         

        2:4

        3:0

        5:0

        0:1

        3:3

        7:1

        4:0

        4:1

        20 36-50
        6 Preiļu BJSS 2

        0:5

        0:3

        0:5

        0:4

        0:5

        0:5

        0:5

        2:1

        4:2

        0:3

         

        4:0

        1:4

        4:0

        2:2

        8:0

        10:2

        19 35-46
        7 Ilūkstes NSS

        1:8

        0:5

        0:7

        0:5

        0:5

        1:2

        3:1

        0:5

        0:5

        1:0

        0:4

        4:1

         

        7:2

        2:0

        0:5

        7:0

        18 26-55
        8 Preiļu BJSS 1

        0:9

        0:8

        0:10

        0:8

        0:10

        0:6

        0:1

        0:3

        3:3

        1:7

        0:4

        2:2

        2:7

        0:2

         

        7:1

        2:2

        6 17-77
        9 Rēzekes BJSS 4

        0:18

        0:21

        1:15

        0:14

        1:13

        0:11

        0:6

        0:6

        0:4

        1:4

        0:8

        2:10

        5:0

        0:7

        1:7

        2:2

          4 13-150

 

2012.gada Latgales jaunatnes čempionāts

"U - 9" grupa (2003.dz.g.)

1.rindā - Ivo Haritonovs, Kalvis Kacars, Mikus Noviks, Ēriks Miezītis, Juliāns Stivriņš, Vladislavs Stivriņš.

2.rindā - Egīls Daukšte, Rūdolgs Pastars, Paula Liniņa, Ieva Adamoviča, Lauris Rinčs, Raivo Liniņš, treneris Imants Babris.

 

V Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 P
1. Rēzeknes BJSS 1  

2:1

6:0

6:1

5:0

2:0

4:3

6:0

6:0

1:0

4:0

5:0

5:0

9:0

13:0

11:0

12:0

5:0

5:0

54 107-5
2. Preiļu BJSS

1:2

0:6

 

0:2

2:1

6:1

3:2

3:0

3:0

4:0

2:0

3:1

1:0

10:1

14:1

6:0

10:1

17:0

5:0

45 90-18
3. Rēzeknes BJSS Mobilkom

1:6

0:5

2:0

1:2

 

4:1

0:1

2:0

3:0

1:1

3:1

9:0

2:2

7:0

5:2

4:0

4:0

15:0

5:0

38 68-21
4. Malta

0:2

3:4

1:6

2:3

1:4

1:0

 

1:2

2:1

1:0

4:0

1:1

3:0

7:1

11:0

4:1

4:0

5:0

5:0

34 56-25
5. Jēkabpils SS

0:6

0:6

0:3

0:3

0:2

0:3

2:1

1:2

 

1:1

3:3

3:1

0:1

11:0

8:0

1:0

4:0

14:0

5:0

26 53-32
6. Viesītes SS

0:1

0:4

0:4

0:2

1:1

1:3

0:1

0:4

1:1

3:3

 

1:0

2:1

0:2

7:0

0:2

4:0

1:0

5:0

21 26-29
7. Ilūkstes NSS

0:5

0:5

1:3

0:1

0:9

2:2

1:1

0:3

1:3

1:0

0:1

1:2

 

2:2

5:1

2:2

3:1

5:0

5:0

19 29-41
8. Rēzeknes BJSS 2

0:9

0:13

1:10

1:14

0:7

2:5

1:7

0:11

0:11

0:8

2:0

0:7

2:2

1:5

 

4:2

1:0

1:1

5:0

14 21-112
9. Rēzeknes SK Blāzma

0:11

0:12

0:6

1:10

0:4

0:4

1:4

0:4

0:1

0:4

2:0

0:4

2:2

1:3

2:4

0:1

 

4:0

5:0

10 18-74
10. Kaunata

0:5

0:5

0:17

0:5

0:15

0:5

0:5

0:5

0:14

0:5

0:1

0:5

0:5

0:5

1:1

0:5

0:4

0:5

  1 1-112

2012.gada Latgales jaunatnes čempionāts futbolā

U - 8 grupa (2004.dz.g.)

1.rindā - Daniels Semjonovs Fadejevs, Elmārs Stivriņš, Gints Šņepsts, Daniels Ancāns, Kārlis Adamovičs, Renāts Turčinskis.

2.rinda - Marsels Šteinbergs, Renāts Bogdanovs, Lauris Piļāns, Markuss Kurašovs, Edvīns Pūga, Toms Vaivods, Elvis Dančauska, Juliāns Stivriņš, treneris Vladimirs Točko.

  • V

    KOMANDA

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    8

    9

    P

    1 Rēzeknes BJSS/Mobilkom  

    3:0

    3:0

    10:0

    4:0

    5:1

    2:0

    7:0

    5:1

    7:0

    5:1

    18:0

    12:1

    11:0

    11:0

    14:0

    19:0

    48 137-4
    2 Rēzeknes SK Blāzma 1

    0:3

    0:3

     

    1:2

    1:0

    4:1

    2:2

    0:1

    1:0

    7:1

    6:0

    7:0

    7:0

    7:0

    3:0

    7:0

    9:0

    34 62-13
    3 Preiļu BJSS 1

    0:10

    0:4

    2:1

    0:1

     

    1:0

    2:0

    2:1

    3:3

    2:0

    1:2

    5:0

    4:0

    3:0

    5:0

    11:1

    11:1

    34 52-24
    4 Rēzeknes BJSS/Solidas R

    1:6

    0:2

    1:4

    2:2

    0:1

    0:2

     

    1:0

    2:1

    2:1

    4:0

    5:0

    2:3

    3:2

    2:2

    9:0

    5:0

    26 39-26
    5 Jēkabpils SS

    0:7

    1:5

    1:0

    0:1

    1:2

    3:3

    0:1

    1:2

     

    1:2

    7:1

    9:0

    4:0

    4:0

    7:1

    4:0

    8:0

    25 51-25
    6 FK Saules puikas (Malta)

    0:7

    1:5

    1:7

    0:6

    0:2

    2:1

    1:2

    0:4

    2:1

    1:7

     

    2:2

    0:0

    2:1

    1:0

    2:1

    3:1

    20 18-47
    7 Rēzeknes BJSS/ ALba

    0:18

    1:12

    0:7

    0:7

    0:5

    0:4

    0:5

    3:2

    0:9

    0:4

    2:2

    0:0


    0:2

    1:0

    4:0

    4:1

    14 15-78
    8 Rēzeknes SK Blāzma 2

    0:11

    0:11

    0:7

    0:3

    0:3

    0:5

    2:3

    2:2

    0:4

    1:7

    1:2

    0:1

    2:0

    0:1

     

    4:1

    0:0

    8 12-61
    9 Preiļu BJSS 2

    0:14

    0:19

    0:7

    0:9

    1:11

    1:11

    0:9

    0:5

    0:4

    0:8

    1:2

    1:3

    0:4

    1:4

    1:4

    0:0

      1 6-114