NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2012

 

  • 2012.gada Preiļu novada čempionāts telpu futbolā

 PRIEKŠSACĪKSTES

V Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P
1. Canyon/Limo 9:4 3:4 8:1 5:4 18:1 3:1 7:3 20:1 21 73-19
2. Ovija 4:9 12:5 12:2 8:1 5:0 12:5 1:6 31:0 18 84-22
3. Stabulnieki 4:3 5:12 9:0 2:6 11:1 8:0 8:4 11:1 18 58-27
4. Kļavas 1:8 2:12 0:9 6:5 8:3 4:2 4:2 18:0 15 43-41
5. Līvāni 4:5 1:8 6:2 5:6 13:2 5:2 10:3 18:1 15 62-29
6. All-In 1:18 0:5 1:11 3:8 2:13 6:1 5:4 3:3 7 21-63
7. Policija 1:3 5:12 0:8 2:4 2:5 1:6 5:4 7:0 6 23-42
8. 1.pamatskola 3:7 6:1 4:8 2:4 3:10 4:5 4:5 15:1 6 41-41
9. PVĢ 1:20 0:31 1:11 0:18 1:18 3:3 0:7 1:15 1 7-123

 Finālspēles

1/4f Canyon/Limo - 1.pamatskola 8:1 11:4
1/4f Ovija - Policija 14:2 5:0
1/4f Līvāni - Kļavas 8:2 3:4
1/4f Stabulnieki - All-In 7:0 5:0
1/2f Canyon/Limo - Līvāni 3:7 1:2
1/2f Ovija - Stabulnieki 8:2 6:0
par 3.-4.v. Canyon/Limo - Stabulnieki 7:4 2:4
par 1.-2.v. Ovija - Līvāni 3:0 8:5

 

Uzvarētāji - Ovija

  • 1.rindā - Igors Osipovs, Ervīns Veigulis, Andrejs Osipovs, Mārtiņš Čingulis, Edgars Vanags, Rolamds Putāns, Renārs Pastars.
  • 2.rindā - Māris Martinovs, Jānis Lozda, Lauris Vilcāns, Nauris Ivanāns, Pēteris Skutelis, Aigars Caics, Jānis Pastars.

2.vietas ieguvēji - Līvāni

  • 1.rindā - Vitālijs Molčanovs, Aivis Romanovskis, Andrejs Mironovs, Jānis Bulmeisters, Jevgēnijs Kirilovs, Gatis Lāčkājs.
  • 2.rindā - Aleksandrs Korotkins, Vladislavs Hveckovičs, Ivars Caunītis, Artjoms Kuvšinovs, Konstantīns Vinogradovs, Vitālijs Stepanovs.

3.vietas ieguvēji - Canyon/Limo

  • 1.rindā - Renārs Trubačs, Deniss Osetrovs, Andis Mežinieks, Matīss Babris.
  • 2.rindā - Artūrs Jubels, Aleksandrs Jubels, Aleksandrs Birjukovs, Egils Broks.

Simboliskā izlase

  •  Ervīns Veigulis (Ovija)
  • Jānis Cakuls (Stabulnieki)
  • Matīss Babris (Canyon/Limo)
  • Māris Stroganovs (Stabulnieki)
  • Aivis Romanovskis (Līvāni)

 


Vārtu guvēji

 

Ovija (123) Policija (33) 1.pamatskola (62)
  •  Ervīns Veigulis - 29
  • Aigars Caics -26
  • Mārtiņš Čingulis -20
  •  Renārs Pastars - 11
  • Rolands Putāns - 9
  • Lauris Vilcāns - 8
  • Andrejs Osipovs - 5
  • Jānis Pastars - 4
  • Māris Martinovs - 3
  • Edgars Vanags - 2
  • Pēteris Skutelis - 1
  • Aigars Salenieks -12
  • Ingars Šņepsts -8
  • Aldis Pokšāns - 4
  • Ainārs Rumaks - 2
  • Raivis Mauriņš -2
  • Jānis Smilškalns - 2
  • Normunds Ivzāns - 1
  • Vilis Patmalnieks - 1
  • Aldis Kalvāns - 1
  • Iļja Mitrofanovs - 11
  • Guntis Sparāns - 7
  • Andrejs Maslobojevs - 7
  • Vladislavs Afanasjevs - 7
  • Miks Babris - 6
  • Artūrs Vulāns - 6
  • Ivans Afanasjevs - 6
  • Viktors Martinovs - 3
  • Sandris Vaivods - 3
  • Sergejs Petrovs - 2
  • Vjačeslavs Petrovs - 2
  • Aleksejs Pavlovs - 1
  • Aldis Adamovičs - 1
Canyon/Limo (105) Līvāni (87) PVĢ (7)
  • Matīss Babris - 32
  • Arturs Jubels -18
  • Egils Broks - 17
  • Deniss Osetrovs - 14
  • Aleksandrs Jubels - 10
  • Andis Mežinieks - 4
  • Renārs Trubačs -4
  • Jānis Casno - 3
  • Atis Soms - 2
  • Jānis Bulmeisters -14
  • Vitālijs Stepanovs -13
  • Vladislavs Hveckovičs -10
  • Aivis Romanovskis -10
  • Andrejs Mironovs - 8
  • Aleksandrs Korotkins -7
  • Vitālijs Molčanovs - 6
  • Gatis Lāčkājs -6
  • Konstantīns Vinogradovs -4
  • Artjoms Kuvšinovs - 4
  • Jevgēnijs Kirilovs - 3
  • Ervīns Patmalnieks - 3
  • Lauris Zalāns - 1
  • Edgars Vaivods - 1
  • Mārtiņš Brics - 1
  • Raivis Mainulis - 1
Stabulnieki (75) Kļavas (59) All-In (21)
  • Māris Stroganovs -20
  • Raivis Paškevičs -13
  • Raitis Vovers -13
  • Raitis Upenieks -12
  • Atis Litavnieks - 7
  • Jānis Bogdanovs -4
  • Guntis Belkovskis -3
  • Āris Cakuls - 2
  • Dinārs Erts - 1
  • Dairis Bufals -11
  • Arturs Seilis - 9
  • Andrejs Sergejevs -8
  • Andrejs Novikovs - 8
  • Sandis Stuburs -8
  • Raitis Tarasenko -5
  • Artjoms Krotovs - 4
  • Martins Mironovs - 2
  • Reinis Vanags - 1
  • Ervīns Rusiņš - 1
  • Lauris Sparāns - 1
  • Aleksejs Streļcovs - 6
  • Egīls Japiņš - 5
  • Artūrs Zeilāns - 4
  • Edgars Ungurs -3
  • Raivis Kolovza - 1
  • Edgars Ignatāns - 1
  • Oļegs Makaruha - 1

 

 

OVIJA

1.rindā - Ervīns Veigulis, Rolands Putāns, Edgars Vanags, Andrejs Osipovs, Mārtiņš Čingulis.

2.rindā - Jānis Lozda, Jānis Pastars, Aigars Caics, Pēteris Skutelis, Māris Martinovs, Renārs Pastars.

 


 

POLICIJA

1.rindā - Aigars Salenieks, Normunds Ivzāns, Aldis Pokšāns, Vilis Patmalnieks, Valērijs Haritonovs.

2.rindā - Ainārs Rumaks, Raivis Mauriņš, Ingars Šņepsts, Aldis Kalvāns.


ALL-IN

1.rindā - Agris Ļaksa, Artūrs Zeilāns, Edgars Ungurs, Raivis Kolovza.

2.rindā - Aleksejs Streļcovs, Rihards Znotiņš, Egīls Japiņš.


CANYON / LIMO

1.rindā - Andis Mežinieks, Renārs Trubačs, Matīss Babris, Atis Soms.

2.rindā - Deniss osetrovs, Jānis Casno, Aleksandrs Birjukovs, Arturs Jubels, Egils Broks.


LĪVĀNI

1.rindā - Gatis Lāčkājs, Jānis Bulmeisters, Vladislavs Hveckovičs, ArtūrsKopilovs, Vitālijs Stepanovs.

2.rindā - Aleksandrs Korotkins, Vitālijs Molčanovs, Konstantīns Vinogradovs, Andrejs Mironovs, Gatis čevers, Jevgēnijs Kirilovs, Aivis Romanovskis. 


KĻAVAS

1.rindā - Andrejs Novikovs, Andrejs Birjukovs, Andrejs Sergejevs, Dairis Bufals, Reinis Vanags.

2.rindā - Aigars Ukins, Raitis Tarasenko, Egīls Zeiliņš, Artjoms Krotovs, Edgars Daņilovs, Artūrs Seilis, Ervīns Rusiņš.


STABULNIEKI

1.rindā - Raivis Paškevičs, Guntis Belkovskis, Jānis Bogdanovs, Māris Stroganovs.

2.rindā - Raitis Upenieks, Ivars Grandāns, Jānis Cakuls, Atis Litavnieks, Raitis Vovers.


PREIĻU 1.PAMATSKOLA

Priekšplānā - Mārtiņš Lisovs, Rūdis Skutelis.

1.rindā - Ivans Afanasjevs, Sandris Vaivods, Miks Babris, Guntis Sparāns, Aleksejs Pavlovs.

2.rindā - Aldis Adamovičs, Sergejs Petrovs, Aleksandrs Maslobojevs, Viktors Martinovs, Vladislavs Afanasjevs, Artūrs Vulāns, Ilmārs Madelāns