NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2011

 

011. GADA NOVADA ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. ĢIMNĀZIJA

9:0

7:1

3:2

6:1

3:1

2:3

6:1

3:0

21 39-9 I
2. PAMATSKOLA

0:9

1:7

0:4

3:2

0:3

1:5

1:2

4:1

6 10-33 5.
3. MANGO

2:3

1:6

4:0

2:3

1:0

2:2

1:0

0:2

10 13-16 III
4. KĻAVAS

1:3

3:2

3:0

5:1

0:1

2:2

3:0

1:1

14 18-10 II
5. STABULNIEKI

1:6

0:3

2:1

1:4

0:1

2:0

0:3

1:1

7 7-19 4.

 

 


 

FINĀLSPĒLES

 

11.AUGUSTS

18.00 1/2F  Ģimnāzija - Stabulnieki

19.00 1/2F Kļavas - Mango

2:1

2:1

15.AUGUSTS

19.00 1/2F Ģimnāzija - Stabulnieki

20.00 1/2F Kļavas - Mango

1:0

4:4 

23.AUGUSTS

18.00 PAR 3.V. STABULNIEKI - MANGO

19.00 PAR 1.V. ĢIMNĀZIJA - KĻAVAS

 2:0

7:2

25.AUGUSTS

18.00 PAR 3.V. STABULNIEKI - MANGO

19.00 PAR 1.V. ĢIMNĀZIJA - KĻAVAS

 0:0

5:4

 


VĀRTU GUVĒJI 

 

ĢIMNĀZIJA MANGO KĻAVAS PAMATSKOLA STABULNIEKI
  • Matīss Babris - 19
  • Aleksandrs Jubels - 12
  • Egils Broks - 8
  • Mežinieks - 4
  • Raivis Paškevičs - 3
  • Andis
  • Deniss Osetrovs - 2
  • Renārs Trubačs - 2
  • Elmārs Želvis - 1
  • Jānis Lozda - 1
  • Jānis Casno - 1
  • Guntis Rubenis - 1
  • Sergejs Kupelis - 6
  • Ervīns Veigulis - 6
  • Pēteris Skutelis - 2
  • Aigars Caics - 2
  • Ivans Afanasjevs - 1
  • Juris Cvetkovs - 1

  • Sandis Stuburs - 9
  • Artūrs Seilis - 5
  • Raitis Tarasenko - 4
  • Lauris Sparāns - 4
  • Dairis Bufals - 3
  • Ingmārs Jermakovičs - 2
  • Konstantīns Stabulnieks - 2
  • Egils Zeiliņš - 1
  • Nauris Cvetkovs - 4
  • Iļja Mitrofanovs - 2
  • Atis Soms - 2
  • Vjačeslavs Petrovs - 1
  • Vladislavs Afanasjevs - 1
  • Martins Mironovs - 2
  • Raitis Upenieks - 3
  • Māris Stroganovs - 1
  • Guntis Belkovskis - 1
  • Atis Litavnieks - 1
  • Jānis Mičulišs - 1
  • Jānis Bogdanovs - 1

 


  •  1.rindā - Matīss Babris, Aleksandrs Jubels, Andis Mežinieks, Mārtiņš Lisovs.
  • 2.rindā - Renārs Trubačs, Jānis Casno, Egils Broks, Deniss Osetrovs.

 

  • 1.rindā - Lauris Stabulnieks, Romāns , Dairis Bufals, Andrejs Birjukovs, Sandis Stuburs, Aleksandrs Birjukovs.
  • 2.rindā - Raitis Tarasenko, Artūrs Seilis, Sergejs Kudiks, Andrejs Tarasenko, Vadims Jefimovs, Egils, Zeiliņš, Iļja Svetlovs.  

  • 1.rindā - Jānis Mičulišs, Jānis Bogdanovs, Āris Cakuls, Toms Laizāns.  
  • 2.rinda - Atis Litavnieks, Māris Stroganovs, Jānis Cakuls, Ivars Grandāns, Raitis Upenieks.

 Renārs Trubačs, Sandis Stuburs, Aleksandrs Birjukovs, Matīss Babris, Ervīns Veigulis.

ĢIMNĀZIJA

  • 1.rindā - Deniss Osetrovs, Matīss Babris, Andis Mežinieks.
  • 2.rindā - Jānis Lozda, Imants Lacs, Jānis Casno.

1. PAMATSKOLA

  • priekšplānā - Artjoms Krotovs.
  • 1.rindā - Vjačeslavs Petrovs, Aleksandrs Makuha, Miks Babris, Artjoms Firsovs.
  • 2.rindā - Vladislavs Afanasjevs, Aleksejs Pavlovs, treneris Viktors Martinovs, Nauris Cvetkovs, Iļja Mitrofanovs.

KĻAVAS

  • 1.rindā - Egils Zeiliņš, Reinis Vanags, Ingmārs Jermakovičs, Lauris Sparāns, Raitis Tarasenko.
  • 2.rindā - Arturs Seilis, Sergejs Kudiks, Sandis Stuburs, A;leksandrs Birjukovs, Iļja Svetlovs,  Romāns Maksimovs, Dairis Bufals, Andrejs Birjukovs.

MANGO

  • 1.rindā - Raimonds Jaudzems, Ivans Afanasjevs, Ervīns Veigulis, Aigars Caics, Sergejs Kupelis.
  • 2.rindā - Aleksandrs Maslobojevs, Aleksandrs Sergejevs, Juris Cvetkovs, Ingars Šņepsts, Vadims Tkačovs.

STABULNIEKI

  • 1.rindā - Toms Laizāns, Jānis Mičulišs, Jānis Bogdanovs, Martins Mironovs.
  • 2.rindā - Guntis Belkovskis, Raitis Upenieks, Jānis Cakuls, Atis Litavnieks, Māris Stroganovs, Ivars Grandāns.