NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2010

2010. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ 

"U - 16" GRUPA (1994./95. dz.g.)

 

  • 1. rindā - ROMĀNS MAKSIMOVS, DENISS ŠEINOVS, SANDRIS VAIVODS, ANDREJS BIRJUKOVS, LAURIS SPARĀNS, RAITIS TARASENKO.
  • 2. rindā - ERVĪNS RUSIŅŠ, IĻJA MITROFANOVS, ARTJOMS KROTOVS,treneris VIKTORS MARTINOVS, ALEKSANDRS BIRJUKOVS, VLADISLAVS AFANASJEVS, ARTŪRS SEILIS, EDGARS VAIVODS
  • .........................
  • V

    KOMANDA

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    P

    1.

    ILŪKSTES NSS

     

    2:0

    5:2

    5:0

    6:1

    2:0

    5:0

    5:2

    26:0

    14:0

    70-5

    27

    2.

    FK SAULES PUIKAS (MALTA)

    0:2

    2:5

     

    6:1

    3:4

    3:0

    9:1

    6:0

    2:7

    8:0

    17:0

    56-20

    18

    3.

    PREIĻU BJSS

    0:5

    1:6

    1:6

    4:3

     

    1:5

    4:0

    4:3

    4:1

    2:1

    13:1

    34-31

    18

    4.

    FK PĻAVIŅAS DM

    0:2

    0:5

    0:3

    1:9

    5:1

    0:4

     

    4:0

    1:3

    6:1

    0:3

    17-31

    9

    5.

    SK BLĀZMA (RĒZEKNE)

    2:5

    0:26

    0:6

    7:2

    3:4

    1:4

    0:4

    3:1

     

    3:1

    2:3

    21-56

    9

    6.

    JĒKABPILS BJSS

    0:14

    0:8

    0:17

    1:2

    1:13

    1:6

    3:0

    1:3

    3:2

     

    10-65

    6

  • ......................

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

  •   LAURIS SPARĀNS - 7    
  •  EDGARS VAIVODS - 7            
  • RAITIS TARASENKO - 6
  • VLADISLAVS AFANASJEVS - 5     
  • ARTŪRS SEILIS - 4     
  • DAIRIS BUFALS - 2                   
  • IĻJA MITROFANOVS - 2     
  • DENISS ŠEINOVS - 1 

KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS

  •  ARTŪRS SEILIS

  • "U - 14" GRUPA (1996./97. dz.g.)

    • 1. rindā - KONSTANTĪNS VINOGRADOVS, LAURIS STABULNIEKS, NAURIS VIGULIS, ALDIS DŽERIŅŠ, VLADISLAVS REČS, SANDRIS VAIVODS.
    • 2. rindā - ANDIS PĪZELIS, NAURIS CVETKOVS, ARTIS ŽUKOVS, IĻJA MITROFANOVS, ARTJOMS FIRSOVS, EDGARS MOLNIEKS, treneris VIKTORS MARTINOVS, MĀRTIŅŠ LISOVS, VLADISLAVS AFANASJEVS, ANDREJS BIRJUKOVS.
    • ......................

    V KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P
    1. JĒKABPILS  

    1:1

    0:0

    3:0

    0:1

    2:0

    1:1

    2:1

    3:1

    7:0

    5:3

    24-8 21
    2. BLĀZMA 1

    1:1

    0:0

     

    2:1

    0:1

    2:0

    2:0

    0:2

    1:0

    5:0

    5:0

    19-4 20
    3. BLĀZMA 2

    0:3

    1:0

    1:2

    1:0

     

    1:3

    3:0

    2:2

    1:2

    1:0

    5:0

    16-12 16
    4. PREIĻI

    0:2

    1:1

    0:2

    0:2

    3:1

    0:3

     

    5:0

    1:0

    3:0

    1:2

    14-13 13
    5. VIESĪTE

    1:2

    1:3

    2:0

    0:1

    2:2

    2:1

    0:5

    0:1

     

    5:2

    2:1

    15-18 13
    6. PĻAVIŅAS

    0:7

    3:5

    0:5

    0:5

    0:1

    0:5

    0:3

    2:1

    2:5

    1:2

      8-39 3

    • .........................

    KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS

    • ALDIS DŽERIŅŠ

    VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

    • VLADISLAVS AFANASJEVS - 5
    • IĻJA MITROFANOVS - 3
    • KONSTANTĪNS VINOGRADOVS - 3
    • NAURIS CVETKOVS - 2
    • ANDIS PĪZELIS - 1

 


"U - 12" GRUPA (1998. dz.g.)

 

1. rindā - LAURIS STABULNIEKS, MIKS BABRIS, RENĀRS VANAGS, NAURIS VIGULIS, MĀRTIŅŠ SONDORS, DAIRIS LITAVNIEKS.

2. rindā - RAIMONDS RUBINS,  VALTERS REINIS, AIVIS DANČAUSKA, VLADISLAVS REČS, ALDIS DŽERIŅŠ, komandas treneri - IMANTS BABRIS, VIKTORS MARTINOVS. 

................................ 

V

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

P

1.

D-PILS 1

 

1:1

0:0

3:0

2:1

2:1

0:0

3:0

0:2

3:2

3:0

11:3

3:0

11:0

6:1

5:0

1:0

4:0

4:0

62-11

45

2.

BLĀZMA 1

1:1

0:0

 

1:0

1:1

4:2

0:0

2:1

0:5

6:0

5:1

2:1

3:0

9:0

4:0

4:2

7:0

2:0

1:1

59-15

41

3.

J-PILS/VIESĪTE

0:3

1:2

0:1

1:1

 

3:1

1:1

2:5

4:1

1:0

2:1

2:0

1:0

7:0

5:1

4:1

3:1

4:0

6:0

47-19

38

4.

D-PILS 3

1:2

0:0

2:4

0:0

1:3

1:1

 

2:2

2:1

4:1

0:0

5:0

1:0

1:0

1:0

6:2

5:1

2:0

3:0

36-17

35

5.

PREIĻI

0:3

2:0

1:2

5:0

5:2

1:4

2:2

1:2

 

3:3

3:4

4:2

3:0

0:3

4:2

0:4

4:2

0:0

4:1

42-36

27

6.

BLĀZMA 2

2:3

0:3

0:6

1:5

0:1

1:2

1:4

0:0

3:3

4:3

 

0:1

0:1

2:0

0:2

2:1

3:3

3:0

2:1

24-39

18

7.

D-PILS 2

3:11

0:3

1:2

0:3

0:2

0:1

0:5

0:1

2:3

0:3

1:0

1:0

 

1:1

3:1

3:1

1:3

0:1

1:0

17-42

16

8.

J-PILS 2

0:11

1:6

0:9

0:4

0:7

1:5

0:1

0:1

3:0

2:4

0:2

2:0

1:1

1:3

 

2:0

1:2

3:1

0:0

17-57

14

9.

LĪVĀNI

0:5

0:1

2:4

0:7

1:4

1:3

2:6

1:5

4:0

2:4

1:2

3:3

1:3

3:1

0:2

2:1

 

2:3

1:0

26-54

13

10.

ILŪKSTE

0:4

0:4

0:2

1:1

0:4

0:6

0:2

0:3

0:0

1:4

0:3

1:2

1:0

0:1

1:3

0:0

3:2

0:1

 

8-42

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

......................

KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS -

  • MIKS BABRIS

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ -

  • LAURIS STABULNIEKS - 16
  • MIKS BABRIS - 11
  • RENĀRS VANAGS - 7
  • VALTERS REINIS - 6
  • RAIMONDS RUBINS - 1
  • VLADISLAVS REČS - 1

  • "U - 11" GRUPA (1999. dz.g.)

    • 1. rindā - GUNTIS DŽERIŅŠ, RENĀRS VANAGS, ARMANDS RUSIŅŠ, MIKS BABRIS, DAIRIS LITAVNIEKS.
    • 2. rindā - MĀRTIŅŠ SONDORS, VALTERS REINIS, RAIMONDS RUBINS, JURIS MEĻŅIKS, SANDIS SPARĀNS, LAURIS MAZURS, treneris IMANTS BABRIS
    • .............................

    V

    KOMANDA

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    P

    1.

    DAUGAVPILS 3 

     

     1:0

    1:1

    3:2

    2:1 

    4:3

    1:0 

    1:1

    2:0 

    0:0

    1:0 

    1:0

    5:0 

    3:0

    2:0 

    2:1

    4:1 

    7:0

    5:0 

    45-10 

     46

    2.

     DAUGAVPILS 1

     0:1

    1:1

     

    2:0

    2:0 

    3:1

    1:0 

    2:0

    6:0 

    0:1

    2:1 

    5:0

    4:0 

    5:0

    8:0 

    12:0

    6:0 

    5:0

    10:0 

     74-5

     42

    3.

     PREIĻI

     2:3

    1:2

     0:2

    0:2

     

    1:1

    1:0 

    5:2

    1:3 

    2:0

    2:0 

    4:1

    1:0 

    4:0

    2:0 

    11:1

    2:0 

    8:0

    3:1 

     50-18

     37

    4.

     BLĀZMA 1

    3:4

    0:1 

    1:3

    0:1 

    1:1

    0:1 

     

    3:0

    2:2 

    2:1

    0:1 

    2:1

    5:0 

    2:0

    4:0 

    3:0

    7:0 

    9:0

    3:0 

     47-16

     32

    5.

     DAUGAVPILS 2

    1:1

    0:2 

    0:2

    0:6 

    2:5

    3:1 

    0:3

    2:2 

     

    2:1

    3:1 

    0:1

    0:1 

    3:1

    4:0 

    4:0

    3:1 

    5:0

    2:2 

                      34- 30       

     27

    6.

     JĒKABPILS

     0:0

    0:1

    1:0

    1:2 

    0:2

    0:2 

    1:2

    1:0 

    1:2

    1:3 

     

    2:0

    0:1 

    2:2

    2:1 

    2:0

    4:0 

    1:0

    3:1 

     22-19

     26

    7.

    MALTA 

     0:1

    0:5

    0:5

    0:4 

    1:4

    0:1 

    1:2

    0:5 

    1:0

    1:0 

    0:2

    1:0 

     

    1:3

    2:1 

    0:0

    0:5 

    2:0

    1:0 

     11-38

     19

    8.

     ILŪKSTE

     0:3

    0:2

     0:5

    0:8

     0:4

    0:2

    0:2

    0:4 

    1:3

    0:4 

    2:2

    1:2 

    3:1

    1:2 

     

    2:0

    0:2 

    3:0

    2:0 

     15-46

     13

    9.

     VIESĪTE

     1:2

    1:4

    0:12

    0:6 

    1:11

    0:2

    0:3

    0:7 

    0:4

    1:3 

    0:2

    0:4 

    0:0

    5:0 

    0:2

    2:0 

     

    3:3

    2:2 

     16-67

     9

    10.

     BLĀZMA 2

    0:7

    0:5 

    0:5

    01:0 

    0:8

    1:3 

    0:9

    0:3 

    0:5

    2:2 

    0:1

    1:3 

    0:2

    0:1 

    0:3

    0:2 

    3:3

    2:2 

     

     8-71

     3

     

    ................................ 

    PREIĻU KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS

    SANDIS SPARĀNS

    VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

    MIKS BABRIS - 20

    VALTERS REINIS - 9

    RENĀRS VANAGS - 7

    RAIMONDS RUBINS - 6

    JURIS MEĻŅIKS - 3

    KRISTOFERS TICSONS - 2

    SANDIS SPARĀNS - 2

    DAIRIS LITAVNIEKS - 1


  • "U - 10" GRUPA (2000. dz.g.)

    1. rindā -  SANDIS BROKĀNS, ARTŪRS RATNIEKS, MARTINS GRIGORJEVS, ŅIKITA BARANOVSKIS.

    2. rindā - ANDREJS OSIPOVS, JURIS VILCĀNS, RAINERS TRUBAČS, GUNTIS DŽERIŅŠ, SANDIS SPARĀNS, KRISTAPS UPENIEKS, AIVIS VAGALIS. 

    ..................................... 

    V

    KOMANDA

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    P

    1.

    DAUGAVPILS 1

     

    4:1

    1:2

    4:0

    1:0

    4:2

    2:1

    4:1

    4:0

    6:3

    9:0

    7:1

    6:1

    6:0

    7:1

    5:1

    4:0

    75-14

    45

    2.

    DAUGAVPILS 2

    1:4

    2:1

     

    7:0

    0:1

    1:2

    3:1

    3:1

    6:2

    3:0

    2:1

    7:0

    5:0

    7:0

    5:0

    6:0

    3:0

    61-13

    39

    3.

    DAUGAVPILS 3

    0:4

    0:1

    0:7

    1:0

     

    2:0

    1:1

    0:4

    2:2

    3:2

    4:0

    1:0

    3:0

    6:0

    5:0

    6:0

    9:0

    43-21

    32

    4.

    JĒKABPILS 1

    2:4

    1:3

    2:1

    1:3

    0:2

    1:1

     

    2:3

    2:0

    2:1

    4:0

    6:0

    3:0

    6:0

    6:0

    7:0

    9:0

    54-18

    31

    5.

    BLĀZMA 1

    1:4

    0:4

    1:3

    2:6

    4:0

    2:2

    3:2

    0:2

     

    1:2

    1:0

    6:1

    1:1

    3:0

    9:0

    10:0

    9:0

    53-27

    26

    6.

    ILŪKSTE

    3:6

    0:9

    0:3

    1:2

    2:3

    0:4

    1:2

    0:4

    2:1

    0:1

     

    4:0

    3:0

    4:0

    2:2

    4:0

    3:0

    29-37

    19

    7.

    PREIĻI

    1:7

    1:6

    0:7

    0:5

    0:1

    0:3

    0:6

    0:3

    1:6

    1:1

    0:4

    0:3

     

    0:0

    2:0

    3:0

    10:0

    19-52

    11

    8.

    BLĀZMA 2

    0:6

    1:7

    0:7

    0:5

    0:6

    0:5

    0:6

    0:6

    0:3

    0:9

    0:4

    2:2

    0:0

    0:2

     

    2:0

    2:1

    7-69

    8

    9.

    JĒKABPILS 2

    1:5

    0:4

    0:6

    0:3

    0:6

    0:9

    0:7

    0:9

    0:10

    0:9

    0:4

    0:3

    0:3

    0:10

    0:2

    1:2

     

    2-92

    0

    • .........................................

     LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS

    GUNTIS DŽERIŅŠ        

    VĀRTU GUVĒJI:

    • AIVIS VAGALIS - 7
    • GUNTIS DŽERIŅŠ - 4           
    • ARTJOMS GORJAČKO - 4           
    • KRISTAPS UPENIEKS - 2           
    • ARTŪRS RATNIEKS - 1           
    • MARTINS GRIGORJEVS - 1

      "U - 9" GRUPA (2001. dz.g.)

       

      • 1. rindā - EDVARDS VAIVODS, DEINS VILCĀNS, ARTIS BIVBĀNS, EDIJS VAIVODS, MARIKS MIRONOVS.
      • 2. rindā - SANDIS BROKĀNS, EDIJS MAINULIS, DENISS REČS, RIHARDS PIĻĀNS, ŅIKITA BARANOVSKIS, MARTINS GRIGORJEVS, treneris VLADIMIRS TOČKO 
      • ..............................

      V KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P
      1. DAUGAVPILS 1

      4:1

      3:0

      3:0

      8:1

      6:0

      8:0

      7:0

      6:0

      17:0

      3:0

      18;1

      6:0

      27:0

      20:0

      18:0

      5:0

      102-3 48
      2. DAUGAVPILS 3

      1:4

      0:3

      4:3

      3:1

      2:0

      6:1

      5:0

      3:0

      7:0

      3:0

      3:0

      6:0

      17:0

      14:0

      9:0

      5:0

      88-12 42
      3. BLĀZMA 1

      0:3

      1:8

      3:4

      1:3

      14:0

      8:0

      5:0

      2:0

      4:1

      8:0

      7:1

      6:0

      16:0

      9:0

      5:0

      5:0

      94-20 36
      4. PREIĻI

      0:6

      0:8

      0:2

      1:6

      0:14

      0:8

      0:0

      1:1

      5:3

      2:2

      2:1

      2:1

      7:0

      3:1

      2:0

      5:0

      28-53 24
      5. JĒKABPILS 1

      0:7

      0:6

      0:5

      0:3

      0:5

      0:2

      0:0

      1:1

      2:1

      0:1

      1:0

      0:1

      12:0

      7:0

      5:0

      5:0

      33-33 20
      6. BLĀZMA 2

      0:17

      0:3

      0:7

      0:3

      1:4

      0:8

      3:5

      2:2

      1:2

      1:0

      1:1

      3:2

      4:0

      3:1

      1:0

      5:0

      31-55 20
      7. DAUGAVPILS 2

      0:18

      0;6

      0:3

      0:6

      1:7

      0:6

      1:2

      1:2

      0:1

      1:0

      1:1

      2:3

      7:1

      5:0

      1:0

      5:0

      26-56 16
      8. JĒKABPILS 2

      0:27

      0:20

      0:17

      0:14

      0:16

      0:9

      0:7

      1:3

      0:12

      1:7

      0:4

      1:9

      1:7

      0:5

      0:1

      5:0

      8-158 3
      9. ILŪKSTE

      0:18

      0:5

      0:9

      0:5

      0:5

      0:5

      0:2

      0:5

      0:5

      0:5

      0:1

      0:5

      0:1

      0:5

      1:0

      0:5

      1-81 3
       

      ..................... 

      PREIĻU KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS - MARTINS GRIGORJEVS

      VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ -

      • MARTINS GRIGORJEVS - 10
      • RIHARDS PIĻĀNS - 5
      • SANDIS BROKĀNS - 4
      • EDIJS MAINULIS - 2
      • MARIKS MIRONOVS - 1

        "U - 8" GRUPA (2002. dz.g.)

        • 1. rindā - LAURIS ŠMEIKSTS, JULIĀNS VAIVODS, EDIJS VAIVODS, DEINS VILCĀNS, DENISS ARŠILOVSKIS.
        • 2. rindā - ALENS LOZDA, MARIKS MIRONOVS, EDVARDS VAIVODS, IEVA ADAMOVIČA, SANDIS MIHAILOVS, RINALDS IVANOVS, treneris JEVGĒNIJS ŅESTEROVIČS

         

         .................................

        V KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P
        1. DAUGAVPILS 1

        3:0

        3:0

        5:0

        5:1

        5:0

        7:0

        9:0

        2:0

        14:0

        7:0

        9:0

        11:0

        16:0

        9:0

        105-1 42
        2. BLĀZMA 1

        0:3

        0:3

        2:1

        3:1

        2:1

        4:1

        6:0

        3:0

        3:0

        8:0

        3:0

        6:0

        12:0

        5:0

        57-10 36
        3. DAUGAVPILS 2

        0:5

        1:5

        1:2

        1:3

        4:1

        2:1

        4:1

        6:2

        5:0

        10:0

        7:0

        8:0

        8:0

        12:0

        69-20 30
        4. JĒKABPILS 1

        0:5

        0:7

        1:2

        1:4

        1:4

        1:2

        4:0

        3:0

        2:0

        7:0

        0:0

        5:0

        14:0

        9:0

        48-24 22
        5. DAUGAVPILS 3

        0:9

        0:2

        0:6

        0:3

        1:4

        2:6

        0:4

        0:3

        2:1

        3:0

        5:2

        7:0

        8:0

        4:1

        32-41 18
        6. BLĀZMA 2

        0:14

        0:7

        0:3

        0:8

        0:5

        0:10

        0:2

        0:7

        1:2

        0:3

        1:0

        2:0

        1:0

        5:0

        10-61 12
        7. PREIĻI

        0:9

        0:11

        0:3

        0:6

        0:7

        0:8

        0:0

        0:5

        2:5

        0:7

        0;1

        0:2

        0:0

        5:0

        7-64 5
        8. JĒKABPILS 2

        0:16

        0:9

        0:12

        0:5

        0:8

        0:12

        0:14

        0:9

        0:8

        1:4

        0:1

        0:5

        0:0

        0:5

        1-108 1

         

        •   PREIĻU KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS - DEINS VILCĀNS
        •  VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ - EDVARDS VAIVODS - 2

 

  •