NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2010

2010. GADA NOVADA ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. ĢIMNĀZIJA

2:1

7:0

2:1

0:0

2:3

1:3

1:6

0:5

10 15-19 III
2. "KĻAVAS"

1:2

0:7

2:0

1:2

1:3

1:7

0:8

5:6

3 11-35 5.
3 "MANGO"

1:2

0:0

0:2

2:1

0:4

0:1

0:4

0:1

4 3-15 4.
4. "RADZI-OLA"

3:2

3:1

3:1

7:1

4:0

1:0

1:4

2:3

18 24-12 II
5. AGLONA

6:1

5:0

8:0

6:5

4:0

1:0

4:1

3:2

24 37-9  I

FINĀLSPĒLES

 

1/2 FINĀLS (1.V - 4. V) AGLONA - MANGO 4:1
1/2 FINĀLS (2.V - 3. V) RADZI - OLA - ĢIMNĀZIJA 1:1 (3:2)
PAR 3. - 4. VIETU MANGO - ĢIMNĀZIJA 1:0
PAR 1. - 2. VIETU  AGLONA - RADZI-OLA 6:0 

 


 

VĀRTU GUVĒJI

 

ĢIMNĀZIJA MANGO KĻAVAS RADZI-OLA AGLONA
  • ANDIS MEZINIEKS - 5
  • MATĪSS BABRIS - 3
  • IĻJA MITROFANOVS - 3
  • JĀNIS LOZDA - 2
  • ROMĀNS MAKSIMOVS - 1
  • DENISS OSETROVS - 2
  • LAURIS SPARĀNS - 1
  • INGARS ŠŅEPSTS - 1
  • ANDREJS MASLOBOJEVS - 1
  • PETROVS - 1
  • JĀNIS CIRVELIS - 1
  • AIGARS UKINS - 2
  • RIHARDS VILCĀNS - 2
  • AIGARS CAICS - 2
  • AIVARS KRASNAIS - 1
  • INGMĀRS JERMAKOVIČS - 1
  • MARTINS MIRONOVS - 1
  • SERGEJS KUDIKS -1
  • EDGARS VAIVODS - 1
  • MĀRIS STROGANOVS - 6
  • RAITIS VOVERS - 4
  • EGILS BROKS - 4
  • ERVĪNS VEIGULIS - 3
  • BOGDANOVS - 2
  • EDGARS AIZPURVIETIS - 2
  • JĀNIS JAUDZEMS - 1
  • VLADISLAVS BREIDAKS - 1
  • JĀNIS DINĀRS ERTS - 1
  • ROLANDS PUTĀNS - 13
  • ALEKSANDRS JUBELS - 13
  • ANDREJS NOVIKOVS - 10
  • ANDREJS SERGEJEVS - 5
  • KASPARS INDRIKOVS - 3
  • ANDIS JONĀNS - 2
  • JĀNIS KROMĀNS - 1 
  • JĀNIS KROMĀNS - 1


1. VIETA -  AGLONA

  • 1. rindā - Aleksandrs Jubels, Rolands Putāns, Andrejs Sergejevs, Andrejs Novikovs.
  • 2. rindā - Gunārs Matisāns, Kaspars Indrikovs, Imants Lacs, Andis Jonāns, Dzintars Matisāns.

2. vieta - RADZI-OLA

  • 1. rindā - Toms Laizāns, Jānis Bogdanovs, Egils Broks, Māris Stroganovs.
  • 2. rindā - Raitis Upenieks, Guntis Belkovskis, Raitis Vovers, Jānis Cakuls, Jānis Jaudzems, ....

3. vieta - MANGO

  • 1. rindā - Aleksandrs Sergejevs, Andrejs Maslobojevs, Jānis Cirvelis.
  • 2. rindā - Vadims Tkačovs, Petrovs, Aleksandrs Ivanovs, Andrejs Ņikiforovs, Oļegs Ivanovs.

TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

Jānis Cirvelis, Rolands Putāns, Aleksandrs Jubels, Māris Stroganovs, nav klāt - Matīss Babris.


ĢIMNĀZIJA

1. rindā - ANDIS MEŽINIEKS, IĻJA MITROFANOVS, ROMĀNS MAKSIMOVS, ANDREJS BIRJUKOVS, MATĪSS BABRIS. 2. rindā - GUNTIS RUBENIS, JĀNIS LOZDA, treneris VIKTORS MARTINOVS, JĀNIS CASNO, ALEKSANDRS BIRJUKOVS, DENISS OSETROVS .

KĻAVAS

priekšplānā - ARTJOMS KROTOVS 1.rindā  AIGARS UKINS, SERGEJS KUDIKS, EGĪLS ZEILIŅŠ, MARTINS MIRONOVS, INGMĀRS JERMAKOVIČS, RAITIS TARASENKO, ARTJOMS SOBOĻEVS. 2. rindā - AIVARS KRASNAIS, ERVĪNS GRIBUŠKA, RIHARDS VILCĀNS, EDGARS VAIVODS, SERGEJS, ARTŪRS SEILIS, AIGARS CAICS, RAIMONDS JAUDZEMS, IĻJA SVETLOVS.