NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2010

2010. GADA PREIĻU NOVADA ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

PRIEKŠSACĪKSTES

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. OVIJA 3:3 9:3 14:4 9:3 28:2 4:2 7:4 7:1 22 81-22 I
2. ĢIMNĀZIJA 3:3 11:0 9:1 14:2 34:1 2:3 4:4 5:5 15 82-19 4.
3. 1. PAMATSKOLA 3:9 0:11 4:3 5:4 22:2 0:9 4:10 2:13 9 40-61 6.
4. MANA APTIEKA 4:14 1:9 3:4 1:2 25:1 2:7 4:23 1:11 3 41-71 8.
5. MANGO 3:9 2:14 4:5 2:1 12:3 1:18 4:15 2:6 6 30-71 7.
6. KĻAVAS 2:28 1:34 2:22 1:25 3:12 0:25 1:35 1:44 0 10-225 9.
7. STABULNIEKI 2:4 3:2 9:0 7:2 18:1 25:0 1:4 4:3 18 69-16 III
8. AGLONA 4:7 4:4 10:4 23:4 15:4 35:1 4:1 5:1 19 100-26 II
9. LĪVĀNI 1:7 5:5 13:2 11:1 6:2 44:1 3:4 1:5 13 84-27 5.

FINĀLSPĒLES

1/4 FINĀLS (1.V - 8.V)  OVIJA - MANA APTIEKA 9:2  14:2 
1/4 FINĀLS (4.V - 5.V)  ĢIMNĀZIJA - LĪVĀNI 6:0  5:6 
1/4 FINĀLS (2.V - 7.V)  AGLONA - MANGO 15:2   16:2
1/4 FINĀLS (3.V - 6.V)  STABULNIEKI - 1. PAMATSKOLA 5:4   7:2
1/2 FINĀLS (5. - 8.V.) LĪVĀNI - MANA APTIEKA  9:8  6:5 
1/2 FINĀLS (5. - 8.V)  1. PAMATSKOLA - MANGO  7:3  5:0
1/2 FINĀLS (1. - 4.V) OVIJA - ĢIMNĀZIJA  3:2  4:2 
1/2 FINĀLS (1. - 4.V) AGLONA - STABULNIEKI   7:3  7:3
PAR 7. - 8. VIETU  MANA APTIEKA - MANGO  7:4 4:3 
PAR 5. - 6. VIETU  1. PAMATSKOLA - LĪVĀNI  7:7 5:5 
PAR 3. - 4. VIETU  ĢIMNĀZIJA - STABULNIEKI  3:2 6:6 
PAR 1. - 2. VIETU  OVIJA - AGLONA  5:5 5:5  (3:1)

 

 

UZVARĒTĀJKOMANDA - OVIJA

  • 1. rindā -  Pēteris Skutelis, Edgars Vanags, Ervīns Veigulis, Vladislavs Breidaks, Aigars Caics.
  • 2. rindā - Renārs Pastars, Mārtiņš Čingulis, Jānis Jaudzems, Nauris Ivanāns, Edgars Tumšs, Māris Martinovs, Igors Osipovs, Andrejs Osipovs.

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE UN REZULTATĪVĀKAIS SPĒLĒTĀJS

Māris Stroganovs (Stabulnieki), Aleksandrs Jubels (Ģimnāzija), Rolands Putāns, Andrejs Novikovs - 61 vārti, Sergejs Serovs (visi Aglona), Ervīns Veigulis (Ovija)


VĀRTU GUVĒJI

OVIJA ĢIMNĀZIJA 1. PAMATSKOLA MANA APTIEKA  
ERVĪNS VEIGULIS 25 ALEKSANDRS JUBELS 32 EDGARS VAIVODS 25

DENISS OSETROVS

13
JĀNIS JAUDZEMS 20 MATĪSS BABRIS 18 ARTŪRS SEILIS 8 ANDIS MEŽINIEKS 13
MĀRTIŅŠ ČINGULIS 18 ARTŪRS JUBELS 13 KONSTANTĪNS STABULNIEKS 7 ELMĀRS ŽELVIS 10
VLADISLAVS BREIDAKS 13 EGILS BROKS 13 LAURIS SPARĀNS 6 RIHARDS VILCĀNS 10
MĀRIS MARTINOVS 7 JĀNIS LOZDA 11 VIKTORS MARTINOVS 4 JĀNIS CAKULS 7
RENĀRS PASTARS 7 RAIVIS PAŠKEVIČS 9 RAITIS TARASENKO 3 JĀNIS CASNO 4
EDGARS TUMŠS 7 GUNTIS RUBENIS 7 ANDREJS BIRJUKOVS 3 GVIDO ZIEDS-ZIEDIŅŠ 4
AIGARS CAICS 6 RENĀRS TRUBAČS 2 ROMĀNS MAKSIMOVS 2 VILIS PATMALNIEKS 3
EDGARS VANAGS 6 ERVĪNS RUSIŅŠ 1 IĻJA SVETLOVS 3
PĒTERIS SKUTELIS 5 DENISS ŠEINOVS 1 SERGEJS MARUŠEVSKIS 1
RAIMONDS JAUDZEMS 4
ERVĪNS MŪRNIEKS 2
GUNTARS SERMAIS 1    

 

MANGO KĻAVAS STABULNIEKI AGLONA LĪVĀNI  
ALEKSANDRS SERGEJEVS 9 AIGARS UKINS 3 MĀRIS STROGANOVS 39 ANDREJS NOVIKOVS 61 DMITRIJS VINOGRADOVS 48
ANDREJS MASLOBOJEVS 7 SERGEJS KUDIKS 2 RAITIS VOVERS 29 ROLANDS PUTĀNS 36 IGORS JAROCKIS 11
INGARS ŠŅEPSTS 6 TOMS KUNAKOVS 2 EDGARS AIZPURVIETIS 10 ANDREJS SERGEJEVS 34 GATIS ČEVERS 10
OĻEGS IVANOVS 5 JURIS VAIVODS 2 UĢIS ZIEMELIS 6 KASPARS INDRIKOVS 9 ANDREJS STEPANOVS 10
IVANS AFANASJEVS 5 EGĪLS ZEILIŅŠ 1 RAITIS UPENIEKS 4 MAKSIMS MATVEJEVS 5 ARTJOMS KUVŠINOVS 10
ANDREJS ŅIKIFOROVS 4 VITĀLIJS PASARS 1 ATIS LITAVNIEKS 2 DZINTARS MATISĀNS 4 IGORS RAUBIŠKO 5
ARTŪRS STUBURS 4 MARTINS MIRONOVS 1 DINĀRS ERTS 2 ANDIS JONĀNS 3 JEVGĒNIJS KIRILOVS 5
ALEKSANDRS IVANOVS 1 GUNTIS BELKOVSKIS 2 SERGEJS PLACINSKIS 1 ALEKSANDRS KOROTKINS 4
HARALDS KURPNIEKS 1 SERGEJS SEROVS 1 VLADISLAVS HVECKOVIČS 3
ARNOLDS JAPIŅŠ 1 DMITRIJS ČUMAČENKO 3
KONSTANTĪNS VINOGRADOVS 1


ĢIMNĀZIJA

  •  1. rindā - MATĪSS BABRIS, ARTŪRS JUBELS, ALEKSANDRS JUBELS.
  • 2. rindā - JĀNIS LOZDA, GUNTIS RUBENIS, IMANTS LACS, EGILS BROKS, RAIVIS PAŠKEVIČS.

 PAMATSKOLA

  • 1. rindā - DENISS ŠEINOVS, DAIRIS BUFALS, RAITIS TARASENKO, ROMĀNS MAKSIMOVS, ERVĪNS RUSIŅŠ.
  • 2. rindā - EDGARS VAIVODS, VLADISLAVS AFANASJEVS, ARTJOMS KROTOVS, treneris VIKTORS MARTINOVS, ARTŪRS SEILIS, VADIMS JEFIMOVS.


MANA APTIEKA

  • 1. rindā - DENISS OSETROVS, ALEKSANDRS BIRJUKOVS, GVIDO ZIEDS-ZIEDIŅŠ, ANDIS MEŽINIEKS.
  • 2. rindā - VILIS PATMALNIEKS, RIHARDS VILCĀNS, JĀNIS CASNO, IĻJA SVETLOVS.


MANGO

 

  •  1.rindā - ALEKSANDRS SERGEJEVS, IVANS AFANASJEVS, ANDREJS ŅIKIFOROVS, ARTŪRS STUBURS.
  • 2. rindā - ANDREJS MASLOBOJEVS, OĻEGS IVANOVS, INGARS ŠŅEPSTS.


KĻAVAS

  • 1. rindā - VITĀLIJS PASARS, EDGARS DAŅILOVS, AIGARS UKINS.
  • 2. rindā - JURIS VAIVODS, TOMS KUNAKOVS, EGĪLS ZEILIŅŠ, ANDRIS BARKEVIČS, SERGEJS KUDIKS.
  • 3. rindā - ŽANIS TIMOFEJEVS, HELMUTS VUCĀNS.

 STABULNIEKI

  • 1. rindā - RAITIS UPENIEKS, GUNTIS BELKOVSKIS, EDGARS AIZPURVIETIS, HARALDS KURPNIEKS, RAITIS VOVERS. 
  • 2. rindā - , ATIS LITAVNIEKS, MĀRTIŅŠ MIEZĪTIS, UĢIS ZIEMELIS, MĀRIS STROGANOVS, DINĀRS ERTS.

 AGLONA

  • 1. rindā - SERGEJS PLACINSKIS, JĀNIS KROMĀNS, ROLANDS, PUTĀNS, ANDREJS NOVIKOVS.
  • 2. rindā -  KASPARS INDRIKOVS, ANDREJS SERGEJEVS, DZINTARS MATISĀNS, SERGEJS SEROVS, MAKSIMS MATVEJEVS 

 LĪVĀNI

  •  1. rindā - ARTJOMS KUVŠINOVS, JEVGĒNIJS KIRILOVS, OĻEGS KRUČIŅINS, ZAHARS KISEĻOVS.
  • 2. rindā - DMITRIJS VINOGRADOVS,  IGORS RAUBIŠKO, VLADISLAVS HVECKOVIČS, IGORS JAROCKIS, GATIS ČEVERS.