NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2009

2009. GADA PREIĻU NOVADA ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. OVIJA

4:1

5:0

9:2

8:0

4:1

2:0

3:0

5:0

7:1

7:1

30 54-6 I
2. 1. PAMATSKOLA

1:4

0:5

4:2

0:3

0:0

2:4

0:1

2:3

3:2

1:0

10 13-24 5.
3. STALKERS

2:9

0:8

2:4

3:0

0:1

5:1

1:6

3:5

4:2

4:2

12 24-38 4.
4. VIĻĀNI

1:4

0:2

0:0

4:2

1:0

1:5

2:1

4:2

6:0

2:0

19 21-16 II
5. AGLONA

0:3

0:5

1:0

3:2

6:1

5:3

1:2

2:4

0:0

2:1

16 20-16 III
6.  MANA APTIEKA

1:7

1:7

2:3

0:1

2:4

2:4

0:6

0:2

0:0

1:2

   1 9-35  6.

 

FINĀLSPĒLES

 

1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) OVIJA - STALKERS 1:0
1/2 FINĀLS (2. - 3. v.) VIĻĀNI - AGLONA 1:3
PAR 5. - 6. VIETU 1.PAMATSKOLA - MANA APTIEKA 1:2
PAR 3. - 4. VIETU VIĻĀNI - STALKERS 1:0
PAR 1. - 2. VIETU AGLONA - OVIJA 0:0 (8:7)

 

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

 

1.rindā - ROLANDS PUTĀNS, AIGARS CAICS.

2. rindā - ALEKSANDRS JUBELS, ARTJOMS KROTOVS, VADIMS BEČS.

 

1. VIETA - AGLONA

1.rindā - SERGEJS PLACINSKIS, ANATOLIJS PUPICS, SERGEJS SEROVS, JĀNIS KROMĀNS, ANDREJS NOVIKOVS.

2. rindā - DZINTARS MATISĀNS, ALEKSANDRS SEROVS, ANDIS JONĀNS, ILMĀRS REPŠA, GUNĀRS MATISĀNS, RIHARDS SPĪĶIS, ANDREJS SERGEJEVS, ALEKSANDRS JUBELS.

2. VIETA - OVIJA

1. rindā - JĀNIS JAUDZEMS, EDGARS VANAGS, AIGARS CAICS, ROLANDS PUTĀNS.

2. rindā - NAURIS IVANĀNS, RAIVIS VILCĀNS, VLADISLAVS BREIDAKS, IVARS STUPĀNS, RAIMONDS JAUDZEMS, JĀNIS ZUKULIS, IGORS OSIPOVS, ANDREJS OSIPOVS.

3. VIETA - VIĻĀNI

1. rindā - JEVGĒNIJS BROVČENKO, ANDREJS DARGEĻS, VADIMS BEČS.

2. rindā - ARTŪRS ORNICĀNS, IGORS JEGOROVS, GENĀDIJS OBŽINS, ALEKSEJS ŠLAPAKOVS, VITĀLIJS MEĻŅIKS, PĒTERIS SUHANOVS.

MANA APTIEKA

1.rindā -  ANDRIS MEŽINIEKS, ATIS SOMS, RAIVIS PAŠKEVIČS, MĀRIS PUDULIS, GUNTIS RUBENIS, RAITIS UPENIEKS. 2. rindā - RIHARDS VILCĀNS, JĀNIS CAKULS, JĀNIS CASNO, IĻJA SVETLOVS, SERGEJS , RAITIS VOVERS, DENISS OSETROVS.

STALKERS

1. rindā - RUSLANS JAKOVĻEVS, MĀRTIŅŠ ČINGULIS, ALEKSANDRS ALEKSEJEVS, ANDREJS TARASENKO, STUBURS , VADIMS TKAČOVS. 2. rindā - GUNTARS SOLA, DMITRIJS VINOGRADOVS, IMANTS LACS, AINIS SĪPOLS, OĻEGS IVANOVS, ALEKSANDRS IVANOVS, INGARS ŠNEPSTS, ANDREJS

1. PAMATSKOLA

1. rindā -  ANDREJS BIRJUKOVS, RAITIS TARASENKO, MATĪSS BABRIS 2. rindā - VADIMS JEFIMOVS, SPĒLĒJOŠAIS TRENERIS -VIKTORS MARTINOVS, ARTJOMS KROTOVS, RENĀRS TRUBAČS, IVANS AFANASJEVS.

 

VĀRTU GUVĒJI 

OVIJA

1. PAMATSKOLA

STALKERS

MANA APTIEKA

AGLONA

VIĻĀNI

AIGARS CAICS - 15

MATĪSS BABRIS - 8

 MĀRTIŅŠ ČINGULIS - 8

RAITIS VOVERS - 6

ANDREJS NOVIKOVS - 8

 ALEKSEJS ŠLAPAKOVS - 4

ROLANDS PUTĀNS - 7

VIKTORS MARTINOVS - 3

SERGEJS KUPELIS - 7

 

RAITIS UPENIEKS - 3

ANDREJS SERGEJEVS - 4

PĒTERIS SUHANOVS - 3

 

 

ERVĪNS VEIGULIS - 6

IVANS AFANASJEVS - 1

DMITRIJS VINOGRADOVS - 3

ELMĀRS ŽELVIS - 1

ALEKSANDRS JUBELS - 4

RENĀRS PASTARS - 3 

ERVĪNS ŽIKARS - 6

RAITIS TARASENKO - 1

ANDREJS TARASENKO - 1

RIHARDS VILCĀNS - 1 

 JĀNIS KROMĀNS - 3

VADIMS BEČS - 3

 

RAIVIS VILCĀNS - 3

ANDREJS ŅIKIFOROVS - 1

INGARS ŠŅEPSTS - 1

 

 ANDIS JONĀNS - 2

IGORS JEGOROVS - 2

EDGARS VANAGS - 2

 

 ALEKSANDRS SERGEJEVS - 1

 

GUNĀRS MATISĀNS - 1 

VADIMS PAPLAVSKIS - 2

MĀRIS STROGANOVS - 2

 

OĻEGS IVANOVS - 1 

 

KASPARS INDRIKOVS - 1 

JĀNIS PASTARS - 2

JĀNIS ZUKULIS - 1

ARTURS STUBURS - 1

JEVGĒNIJS BROVČENKO - 2

 

 

 VLADISLAVS BREIDAKS - 1

 

 

 

 

VITĀLIJS MEĻŅIKS - 1

RAIMONDS JAUDZEMS - 1

 

ANDREJS DARGEĻS - 1