NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2009

 

2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ

"U - 14" GRUPA (1995. dz.g.)

Priekšplānā - Aleksandrs Birjukovs, 1. rindā - Lauris Sparāns, Konstantīns Vinogradovs, Andrejs Birjukovs, Dāvis Pastars, Sandris Vaivods. 2. rindā - Iļja Mitrofanovs, Valentīns Kondratjevs, Vladislavs Afanasjevs, treneris Viktors Martinovs, Deniss Šeinovs, Mārtiņš Lisovs, Elvis Patmalnieks, Dairis Bufals.

 

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

SK BLĀZMA (RĒZEKNE)

 

1:0

2:2

4:1

3:0

1:0

7:0 

7:0

9:0

9:0

4:1

28

47-4

2.

ILŪKSTE

0:1

2:2 

 

4:0

0:5

3:2

2:1

4:0

5:0

6:0

5:0

22

30-11

 II

3.

MALTA

1:4

0:3

0:4

5:0

 

0:1

3:0

3:2

5:0

3:1

2:1

18

22-16

 III

4.

JĒKABPILS RSS

0:1

0:7

2:3

1:2

1:0

0:3

 

1:1

4:0

1:0

6:1

13

16-18

 4.

5.

PREIĻI

0:7

0:9

0:4

0:5

2:3

0:5

1:1

0:4

 

0:2

3:2 

4

6-41

 5.

6.

PĻAVIŅAS

0:9

1:4 

0:6

0:5

1:3

1:2

0:1

1:6

2:0

2:3

 

3

8-39

 6.

 

 

2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ

"U  11" GRUPA (1998. dz.g.)

1. rindā- Dairis Litavnieks, Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks, Renārs Vanags, Miks Babris. 2. rindā - Aldis Džeriņš, Raimonds Rubins, Vladislavs Rečs, Aivis Dančauska, Valters Reinis, Arnis Matvejevs, Armands Rusiņš, Kristaps Strods, treneri - Imants Babris, Viktors Martinovs.

 

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

P

V

1.

DAUGAVPILS 1

 

0:0

0:2

1:0

2:1

1:0

1:0

7:1

7:0

10:2

6:0

14:0

8:0

5:0

5:0

4:1

3:0

9:0

8:0

49

91-7

I

2.

JĒKABPILS RSS

0:0

2:0

 

0:5

3:1

0:2

2:0

2:1

2:4

3:1

2:1

4:0

5:1

2:0

6:0

11:1

4:2

4:0

2:0

43

54-19

II

3.

BLĀZMA 1

0:1

1:2

5:0

1:3

 

1:2

1:1

3:0

4:0

4:0

4:2

6:1

2:1

3:0

5:0

1:0

6:1

7:0

7:0

40

61-14

III

4.

DAUGAVPILS 2

0:1

0:1

2:0

0:2

2:1

1:1

 

3:0

1:1

4:2

2:4

5:0

6:0

4:0

7:0

3:0

6:0

6:0

9:0

38

61-13

4.

5.

PREIĻU BJSS

1:7

0:7

1:2

4:2

0:3

0:4

0:3

1:1

 

3:0

0:0

2:0

4:0

2:0

4:0

6:0

2:0

6:0

3:1

32

39-30

5.

6.

BLĀZMA 3

2:10

0:6

1:3

1:2

0:4

2:4

2:4

4:2

0:3

0:0

 

1:3

4:2

0:2

5:0

1:1

0:0

3:1

4:0

18

30-47

6.

7.

LĪVĀNI

0:14

0:8

0:4

1;5

1:6

1:2

0:5

0:6

0:2

0:4

3:1

2:4

 

1:1

0:1

2:1

0:3

4:1

7:1

13

22-69

7.

8.

ILŪKSTE

0:5

0:5

0:2

0:6

0:3

0:5

0:4

0:7

0:2

0:4

2:0

0:5

1:1

1:0

 

4:3

1:1

2:3

0:0

12

11-53

8.

9.

VIESĪTE

1:4

0:3

1:11

2:4

0:1

1:4

0:3

0:6

0:6

0:2

1:1

0:0

1:2

3:0

3:4

1:1

 

2:0

1:2

9

17-56

9.

10.

BLĀZMA 2

0:9

0:8

0:4

0:2

0:7

0:7

0:6

0:9

0:6

1:3

1:3

0:4

1:4

1:7

3:2

0:0

0:2

2:1

 

7

9-74

10.

 

 

2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ

"U  10" GRUPA (1999. dz.g.)

1. rindā - Dairis Litavnieks, Raimonds Rubins, Mārcis Adamovičs, Miks Babris, Valters Reinis, Renārs Vanags, 2. rindā - Kristofers Ticsons, Mārtiņš Sondors, Arnis Matvejevs, Armands Rusiņš, Sandis Sparāns, treneris Imants Babris.

 

 

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. P V
1. DAUGAVPILS BJSS 1 3:1 4:0 2:0 7:0  3:2 11:0 6:2 3:0 4:0 7:0 30 50-5 I
2. DAUGAVPILS BJSS 2 1:3 1:1 0:2 6:0  1:4 5:1 2:3 0:0 6:0 4:0 14 26-14 7.
3. DAUGAVPILS BJSS 3 0:4 1:1 0:5 4:0  2:5 6:0 0:3 4:1 4:0 4:0 16 25-19 6.
4. SK BLĀZMA 1 0:2 2:0 5:0 6:0  1:0 7:1 3:2 6:1 8:0 5:0 26 43-6 II
5. SK BLĀZMA 2 0:7 0:6 0:4 0:6  0:6 1:1 3:5 0:3 0:0 0:4 2 4-42 11.
6.  JĒKABPILS RSS 1  2:3  4:1  5:2  0:1  6:0   10:0 0:3 2:0 7:0 0:1  18  36-11  4.
7. JĒKABPILS RSS 2 0:11 1:5 0:6 1:7 1:1 0:10 0:5 0:1 1:0 0:6 4 4-52 9.
8. PREIĻU BJSS 2:6 3:2 3:0 2:3 5:3 3:0 5:0 4:1 6:1 1:2 21 34-18 III
9. FK SAULES PUIKAS (MALTA) 0:3 0:0 1:4 1:6 3:0 0:2 1:0 1:4 1:0 0:2 10 8-21 8.
10. ILŪKSTE 0:4 0:6 0:4 0:8 0:0 0:7 0:1 1:6 0:1 0:0 2 1-38 10.
11. VIĻĀNI 0:7 0:4 0:4 0:5 4:0 1:0 6:0 2:1 2:0 0:0 16 15-21 5.

 

     

    Nr

    FINĀLTURNĪRS (1. - 6. VIETA)  

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    P

    V

    1.

    DAUGAVPILS 1

     

    2:0 

    3:0 

    6:2 

    3:0

    3:2

     2:0

    7:0

    7:0

    4:0 

    3:0 

    30

    40-4

     I

    2.

    BLĀZMA 1

    0:2 

     0:3

     

    3:2 

    1:4 

    1:0

    1:2

    5:0

    3:1

    5:0 

    3:1 

    18

    22-15

     II

    3.

    PREIĻI

     2:6

    0:3

    2:3 

    4:1 

     

    3:0

    0:1

    1:2

    2:1

    3:0

    3:1 

    15

    20-18

     III

    4.

    JĒKABPILS 1

    2:3

    0:2

     0:1

    2:1

    0:3

    1:0

     

    0:1

    3:0

    5:2

    2:1

    15

    6-32

     4.

    5.

    VIĻĀNI

    0:7

    0:7

    0:5

    1:3

    2:1

    1:2 

    1:0

    0:3 

     

    0:4

    1:0

    9

    15-14 

     5.

    6.

    DAUGAVPILS 3

    0:4 

     0:3

    0:5 

    1:3 

    0:3

    1:3 

    2:5

    1:2

    4:0

    0:1 

     

    9-29

     6.

     

 

Nr

FINĀLTURNĪRS (7. - 11. VIETA) 

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

DAUGAVPILS 2

 

0:0

 0:0

5:1 

5:0

6:0 

1:0

6:0

 5:0

20

28-1 

 7.

2.

MALTA

0:0 

 0:0

 

1:0 

2:1

3:0 

4:0 

1:0

2:1 

20

13-2

 8.

3.

JĒKABPILS 2

1:5 

0:5

0:1

1:2

 

1:1

0:0

1:0 

 5:0

8

9-14 

 9.

4.

BLĀZMA 2

 0:6

0:1

 0:3

 0:4

1:1 

0:0 

 

0:0

1:0 

6

2-15

 10.

5.

ILŪKSTE

0:6 

 0:5

0:1

1:2 

0:1 

 0:5

0:0 

0:1

 

 1

1-21

 11.

 

2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ 

"U - 9" GRUPA (2000. dz.g.)

1.rindā - Kristaps Upenieks, Andrejs Osipovs, Mārcis Adamovičs, Artūrs Ratnieks, Rainers Trubačs, Guntis Džeriņš, 2. rindā - Artjoms Gorjačko, Māris Kazakevičs, Juris Vilcāns, Deniss Ivanovs, Sandis Sparāns, Dmitrijs Artjomovs, Ivans Piskunovs, treneris Vladimirs Točko.

 

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

P

V

1.

DAUGAVPILS BJSS 1

 

 3:0

 4:2

3:2

2:0

5:0 

2:0

 8:0

 6:0

5:1

9:1

 12:0

10:0

6:0

12:0

8:0 

12:0 

 48

107-4

 I

2.

DAUGAVPILS BJSS 2

 0:3

 2:4

 

1:1

2:0

3:1

2:0

5:0

2:1 

5:0

2:0 

12:0

10:0

5:0 

6:0

14:0

 13:0

40

84-16

 II

3.

JĒKABPILS 1

0:3

0:2

1:1

0:2

 

0:0

2:0 

4:1

2:0

2:0

4:0

7:0

6:2

6:1

3:0

 8:0

15:0

35

60-12

III 

4.

SK BLĀZMA 1

 0:5

0:2

 1:3

 0:2

0:0

0:2  

 

 11:0

3:0

 1:0

3:1

 8:0

8:0 

5:0

10:0

11:0 

12:0

31

73-15

 4.

5.

SK BLĀZMA 2

0:8 

 0:6

0:5 

1:2

1:4

0:2

 0:11

0:3

 

1:1

3:1

3:0

 2:0

 2:0

1:0

3:0 

 3:0

 22

20-43

 5.

6.

PREIĻU BJSS 1

1:5

1:9

0:5

0:2

 0:2

0:4

0:1

1:3

1:1

1:3

 

4:1

1:3

6:1

4:1

6:0

5:0

19

33-39

 6.

7.

JĒKABPILS RSS 2

 0:12

0:10

 0:12

0:10 

0:7

2:6

0:8

0:8

0:3

0:2

1:4

1:3

 

0:0

2:1

 4:0

1:1 

8

11-87

 7.

8.

DAUGAVPILS BJSS 3

0:6

0:12

 0:5

0:6

 1:6

0:3

0:5

0:10

 0:2

0:1

1:6

1:4

0:0

1:2

 

9:0

6:1

7

13-69

 8.

9.

PREIĻU BJSS 2

 0:8

0:12

0:14 

0:13

0:8

0:15

 0:11

0:12

 0:3

0:3 

0:6

0:5

 0:4

 1:1

 0:7

1:6

 

1

2-124

 9.

2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ 

"U - 8" GRUPA (2001. dz.g.)

1. rindā - Maksims Černovs, Sandis Brokāns, Edijs Vaivods, Ņikita Baranovskis, 2. rindā - Edijs Mainulis, Edvards Vaivods, Martins Grigorjevs, Deniss Rečs, Rihards Piļāns, treneris Vladimirs Točko. 

 

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

P

V

1.

DAUGAVPILS BJSS 1

 

3:1

1:0

 2:0

3:0

 6:0

6:2

 4:0

 5:0

 10:0

5:0

 7:0

4:0

36

58-3

2.

SK BLĀZMA 1

1:3

0:1

 

0:0

5:0 

4:0

4:0

3:0

5:1

1:0

2:0 

3:0

5:0

28

33-5

 II

3.

DAUGAVPILS BJSS 2

0:2

0:3

 0:0

0:5

 

2:0

2:1

5:1

2:2

4:0

5:1 

4:0

4:0

23

30-15

 III

4.

PREIĻU BJSS

 0:6

2:6

0:4

0:4

0:2

1:2

 

 7:0

2:4 

1:1

1:0

1:0

5:0

13

20-29

 4.

5.

SK BLĀZMA 2

 0:4

 0:5

0:3

1:5

1:5

2:2 

0:7

4:2

 

0:1

3:0

1:0

5:0

13

17-31

 5.

6.

JĒKABPILS RSS

 0:10

0:5

0:1

0:2

0:4

1:5 

1:1

0:1

 1:0

0:3

 

0:0

2:0 

8

5-32

 6.

7.

VIĻĀNI

 0:7

0:4

 0:3

0:5

 0:4

0:4

 0:1

0:5

 0:1

0:5

0:0

0:2

 

1

0-41

 7.