NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2008

LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTS

U - 14 GRUPA (1994. DZ.G.)

1. rindā - Lauris Sparāns, Dairis Bufals, Romāns Maksimovs, Andrejs Birjukovs, Raitis Tarasenko, Dmitrijs Derjagins, Ervīns Rusiņš 2. rindā - Ervīns Patmalnieks, Vladislavs Afanasjevs, Raivis Lozda, Artjoms Krotovs, treneris Viktors Martinovs, Aleksandrs Birjukovs, Artūrs Seilis, Edgars Vaivods, Valentīns Kondratjevs.

"B" GRUPA - 1. APAKŠGRUPA

 

No

KOMANDAS

1

2

3

4

5

6

P

1

DAUGAVPILS

 

1:2

4:1 

 6:2

4:2

 3:2

3:3

9:0

5:1 

8:0

9:2

52-15

25

2

ILŪKSTE

2:1

1:4 

 

 1:3

2:1

 1:1

2:0

2:0

5:1 

 10:1

4:1

30-13

22

3

SK BLĀZMA

 2:6

2:4

3:1

1:2

 

 3:2

3:2

 3:1

5:1

5:0

6:0 

33-19

21

4

FB GULBENE - 2005

 2:3

3:3

 1:1

0:2

2:3

2:3

 

 2:3

7:5

 9:3

2:0

30-26

11

5

PREIĻI

 0:9

1:5

0:2

1:5 

 1:3

1:5

 3:2

5:7

 

 3:2

5:4

20-44

9

6

JFC SKONTO

0:8

2:9

1:10

1:4

0:5

0:6 

3:9

0:2 

2:3

4:5 

 

13-61

0

 

 LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS

"U - 13" GRUPA (1995. DZ.G.)

1.rindā - Dāvis Pastars, Konstantīns Vinogradovs, Lauris Sparāns, Lauris Zalāns, Edgars Molnieks, Mārtiņš Lisovs, Elvis Patmalnieks, 2. rindā - Aleksandrs Birjukovs, Vladislavs Afanasjevs, Dairis Bufals, Andrejs Birjukovs, Iļja Mitrofanovs, Valentīns Kondratjevs, Ervīns Rusiņš, Nauris Cvetkovs, Deniss Šeinovs.

 

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

P

1.

BLĀZMA

 

1:0

 4:2

1:0

11:0 

1:1

2:2 

1:0

5:2 

20

26-7

2.

MALTA

0:1

 2:4

 

2:0

2:1

1:1

1:0 

3:0

 2:1

16

13-9

3.

PREIĻI

0:1

0:11 

0:2

1:2

 

0:0

2:0 

3:1

 1:2

7

7-19

4.

ILŪKSTE

1:1

2:2 

1:1

0:1 

0:0

 0:2

 

1:2

 2:0

7

7-9

5.

JĒKABPILS

0:1

 2:5

0:3

 1:2

1:3

 2:1

2:1

0:2 

 

6

8-18

 

 

LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS

 "U - 12" GRUPA (1996. DZ.G.)

1. rindā -  Dāvis Pastars, Lauris Stabulnieks. Nauris Vigulis, Sandris Vaivods, 2. rindā - Edgars Molnieks, Andis Pīzelis, Iļja Mitrofanovs, treneris Viktors Martinovs, Ričards Kraupša, Andrejs Birjukovs, Nauris Cvetkovs.

 

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

P

1.

D-PILS 1

 

2:0

1:0 

4:0

10:0 

3:0

 7:0

2:0

5:0 

11:0

9:0

6:1

 9:0

36

69-1

2.

D-PILS 3

0:2

 0:1

 

2:2

 3:0

6:2

5:1 

2:0

 2:2

5:1

3:1

0:0

5:1

24

33-13

3.

VIĻĀNI

0:4

 0:10

2:2

 0:3

 

3:1

 1:1

1:1

2:0

1:1

3:0 

4:0

 0:2

16

17-25

4.

BLĀZMA

0:3

 0:7

2:6

 1:5

1:3

 1:1

 

1:1

5:0

4:2

 0:0

2:2

2:0

13

19-30

5.

D-PILS 2

0:2

0:5 

0:2

 2:2

1:1

0:2

1:1

0:5

 

3:1

 0:2

1:0

 7:0

12

15-23

6.

J-PILS

0:11

0:9

1:5

1:3

1:1

0:3 

2:4

 0:0

1:3

2:0 

 

1:0

 1:0

11

10-39

7.

PREIĻI

1:6

0:9 

0:0

1:5

0:4

 2:0

2:2

0:2

0:1

 0:7

0:1

0:1 

 

5

6-38

 

 

 LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS

 "U - 11" GRUPA (1997. DZ.G.)

1. rindā - Valentīns Amosovs, Nauris Vigulis, Emīls Seilis, Artis Bogotais, Aldis Džeriņš, 2. rindā - Nauris Cvetkovs, Ričards Kraupša, Artis Žukovs, Vjačeslavs Petrovs , treneris Viktors Martinovs, Valdis Ševčuks, Iļja Mitrofanovs, Aivis Dančauska.

 

 

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

P

1.

D-PILS 1

 

8:2

3:0

3:1

3:1

5:0

2:1

9:1

11:0

5:1

3:0

7:0

11:1

10:0

17:0

9:0

13:0

48

119-7

2.

D-PILS 2

2:8

0:3

 

1:0

2:1

0:0

0:0

0:0

2:2

6:1

2:0

2:0

6:2

8:0

10:0

4:1

10:0

34

55-10

3.

BLĀZMA 1

1:3

1:3

0:1

1:2

 

1:2

4:0

3:0

4:0

6:0

4:0

5:0

8:0

1:0

3:0

5:0

8:0

33

55-11

4.

J-PILS 1

0:5

1:2

0:0

0:0

2:1

0:4

 

3:1

1:3

4:1

0:2

3:0

3:1

5:0

10:0

10:0

15:0

29

57-20

5.

BLĀZMA 3

1:9

1:11

0:0

2:2

0:3

0:4

1:3

3:1

 

1:2

4:1

3:0

3:0

4:0

2:1

3:1

3:0 

26

30-38

6.

D-PILS 3

1:5

0:3

1:6

0:2

0:6

0:4

1:4

2:0

2:1

1:4

 

0:0

3:0 

2:2

5:1

4:0

5:0

20

26-38

7.

PREIĻI

0:7

1:11

0:2

2:6

0:5

0:8

0:3

1:3

0:3

0:3

0:0

0:3 

 

1:1

5:1

3:0

4:1

11

17-57

8.

J-PILS 2

0:10

0:17

0:8

0:10

0:1

0:3

0:5

0:10

0:4

1:2

2:2

1:5

1:1

1:5

 

4:0

7:0

8

17-83

9.

BLĀZMA 2

0:9

0:13

1:4

0:10

0:5

0:8

0:10

0:15

1:3

0:3

0:4

0:5

0:3

1:4

0:4

0:7 

 

0

3-97

 

 

LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS

"U - 10" GRUPĀ (1998.DZ.G.) 

PREIĻI - 1

1. rindā - Kristaps Strods, Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks, Aldis Džeriņš, 2. rindā - Rūdis Skutelis. Vladislavs Rečs, Aivis Dančauska, treneris Viktors Martinovs, Aivis Pīzelis, Vitālijs Višņakovs.

  PREIĻI - 2

Dairis Litavnieks, Armands Rusiņš, Arnis matvejevs, Raimonds Rubins, Valters Reinis, Miks Babris, Vjačeslavs Nagevičs, Renārs Vanags, Kristofers Ticsons. 

 

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

P

1.

D-PILS 1

 

2:2

1:1 

1:1

3:0 

4:1

6:1

12:1

 9:0

9:1

10:1

6:0

11:1

8:0

7:0

1:0

5:0 

42

94-10

2.

BLĀZMA

2:2

 1:1

 

1:2

1:0 

3:2

 1:1

9:0

 8:1

6:2

7:0

6:1

3:0

3:0

2:0

7:0

2:0

39

62-12

3.

D-PILS 3

1:1

 0:3

2:1

 0:1

 

0:2

1:1

4:1

 5:1

2:1

7:0

2:1

3:0

2:0

2:0

1:0

1:0

35

33-13

4.

J-PILS

1:4

1:6

2:3

1:1 

2:0

1:1

 

13:0

 12:0

6:0

9:0

2:1

2:1

6:0

1:1

6:0

3:0

33

68-18

5.

PREIĻI 2

1:12

0:9 

0:9

1:8 

1:4

1:5 

0:13

0:12 

 

9:3

2:4

3:2

4:1

5:3

0:0

11:2

3:0

19

41-87

6.

LĪVĀNI

1:9

1:10

2:6

0:7

1:2

0:7

0:6

0:9

3:9

4:2

 

1:3

2:2

3:0

1:1

2:0

4:0

14

25-73

7.

D-PILS 2

0:6

1:11

1:6

0:3

1:2

0:3

1:2

1:1

2:3

1:4

3:1

2:2

 

3:1

2:0

3:0

0:2

14

21-48

8.

PREIĻI 1

0:8

0:7

0:3

0:2

0:2

0:2

0:6

1:1

3:5

0:0

0:3

1:1

1:3

0:2

 

1:2

4:0

6

11-47

9.

ILŪKSTE

0:1

0:5

0:7

0:2

0:1

0:1

0:6

0:3

2:11

0:3

0:2

0:4

0:3

2:0 

2:1

0:4

 

6

6-54

 

 

 2008. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS

(U - 9) GRUPA - 1999. DZ.G.

 

Mārcis Adamovičs, Dairis Litavnieks, Armands Rusiņš, Valters Reinis, Arnis Matvejevs, Raimonds Rubins, Vjačeslavs Nagevičs, Miks Babris, Renārs Vanags, treneris - Imants Babris. 

 

 

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

P

1.

D-PILS 1

 

8:0

6:0 

7:1 

7:0

9:0 

4:1 

3:1

2:0 

6:0

 6:0

10:0 

6:0

11:0 

8:0

9:0

 8:0

48

110-3

2.

PREIĻI

0:8

 0:6

 

4:3

8:2

4:1

2:3 

2:1

 3:3

9:0 

5:3 

6:1

6:0 

6:0 

10:0

13:0 

10:0

37

88-31

3.

D-PILS 2

 1:7

0:7

3:4

2:8

 

1:0

1:

2:1

3:1 

2:0

2:0

5:0

4:1 

2:1

 5:0

5:0 

3:0 

34

41-31

4.

J-PILS 1

0:9

 1:4

1:4

 3:2

0:1

1:1 

 

2:2 

3:1

2:1

 3:0

5:0 

 3:0

4:0

 5:0

9:0

7:0

32

49-25

5.

BLĀZMA 1

1:3

 0:2

1:2

3:3 

1:2

 1:3

2:2 

1:3

 

2:2 

3:3 

1:0

3:1

1:0

4:0 

4:1

6:0 

22

34-27

6.

D-PILS 3

0:6

 0:6

0:9

3:5 

0:2

0:2

1:2

 0:3

2:2

 3:3

 

6:0

 0:0

1:0

4:0 

5:1 

8:0

18

33-41

7.

MALTA

0:10

0:6

1:6 

0:6 

0:5

 1:4

0:5

0:3 

0:1

1:3

0:6

 0:0

 

1:0

2:1

2:1

 1:0

13

9-57

8.

BLĀZMA 2

 0:11

0:8

0:6 

0:10

1:2

 0:5

0:4

0:5 

0:1

 0:4

0:1

 0:4

0:1

1:2

 

6:0 

3:0

11-64

9.

J-PILS 2

0:9

0:8 

0:13

0:10

0:5 

0:3 

0:9

0:7

1:4

 0:6

1:5

0:8 

1:2

 0:1

0:6 

0:3

 

0

3-99

 

2008. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS

(U - 8) GRUPA - 2000. DZ.G. 

1. rindā - Rihards Pilāns, Māris Kazakevičs, Mārcis Adamovičs, Mariks Mironovs, Renārs Soms, Ieva Adamoviča, Artūrs Ratnieks,       2. rindā - Kārlis Kjarkužs, Andrejs Osipovs, kristaps Upenieks, Guntis Džeriņš, Deniss Ivanovs, Rainers Trubačs, Sandis Sparāns, Alens Šņepsts, Edijs Mainulis, treneris Vladimirs Točko.

 

 

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

P

1.

D-PILS 1

 

4:0

3:0

4:0

 6:0

 11:0

 7:0

3:0

5:0

6:0

7:0

10:0

2:0

11:0

6:0

42

85-0

2.

D-PILS 2

0:4

0:3

 

4:0

0:0

7:0

3:0

4:0

2:0 

7:0

4:0

5:0

 5:0

7:0

11:0 

34

59-7

3.

BLĀZMA 1

0:4

 0:6

0:4

0:0

 

 5:2

 7:0

5:0

1:0

5:0

5:0

 2:0

5:0 

10:0

3:0

31

48-16

4.

PREIĻI

 0:11

 0:7

0:7

0:3

2:5

0:7 

 

0:4

0:4

3:0

2:0

2:0

3:1

4:0

3:0

18

19-49

5.

J-PILS 1

0:3

0:5

0:4

0:2

0:5

0:1

4:0

4:0

 

0:2

0:0

0:0

0:0 

4:0

4:0

15

16-22

6.

MALTA

0:6

0:7

0:7

0:4

0:5

0:5

0:3

0:2

2:0

0:0

 

1:0

0:1

1:0

5:1

13

19-41

7.

BLĀZMA 2

0:10

0:2

0:5

 0:5

0:2

0:5 

0:2

1:3

0:0

0:0 

0:1

1:0 

 

0:0

3:0

9

5-35

8.

J-PILS 2

0:11

0:6

0:7

0:11 

0:10

0:3

0:4

0:3

0:4

0:4 

0:1

1:5 

0:0

0:3

 

1

1-72