NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 19.05.2024. 10:00
    LJČ U9, Daugavpils
  • 20.05.2024. 17:00
    LJČ U14, Preiļi-Balvi, Kooperatīva iela
  • 22.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Preiļi-Daugavpils, Kooperatīva iela
  • 28.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Ludza-Preiļi, Ludzā
2020

2020. gada Preiļu Novada atklātais čempionāts telpu futbolā

Sakarā ar Covid pandēmiju čempionāts netika pabeigts

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. VUGD Preiļi 0:2 11:1 7:3 8:0 4:2 1:4 12 31-12
2. "Parks" Preiļi 2:0 10:0 3:3 5:0 2:2 10:0 3:7 14 35-12
3. "Krauklis" Preiļi 1:11 0:10 0:7 5:0 0:14 7:2 4:21 6 17-65
4. "Radziola" 3:3 7:0 5:0 3:8 2:4 8:0 2:4 10 30-19
5. Līvāni 3:7 0:5 0:5 0:5 3:12 5:17 3:0 0:5 3 11-49
6. Rēzeknes novads 0:8 2:2 14:0 8:3 12:3 2:2 3:10 11 41-28
7. VUGD Daugavpils 2:4 4:2 17:5 2:2 9:2 10 34-15
8. Dagda 0:10 2:7 0:8 0:3 2:9 1:14 0 5-50
9. "Šellat" Rēzekne 4:1 7:3 21:4 4:2 5:0 10:3 14:1 21 65-14

SPĒĻU KALENDĀRS 

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS FOTO

18.janvāris

sestdiena

16.00

17.00

18.00

Rēzeknes novads - VUGD Daugavpils

Radziola - Krauklis

Parks - Šellat

2:2

7:0

3:7

FOTO

26. janvaŗis

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

VUGD Daugavpils - Dagda

Radziola - Parks

Līvāni - Rēzeknes novads

VUGD Preiļi - Krauklis

9:2

3:3

3:12

11:1

FOTO

2. februāris

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

Radziola - Šellat

Līvāni - Dagda

VUGD Preiļi - Parks

Krauklis - Rēzeknes novads

2:4

3:0

0:2

0:14

FOTO

5.februāris

trešdiena

19.30

VUGD Preiļi - Līvāni 7:3

9. februāris

svētdiena

16.00

17.00

18.00

Līvāni - VUGD Daugavpils

Krauklis - Dagda

Rēzeknes novads - Parks

5:17

7:2

2:2

FOTO

19. februāris

trešdiena

19.00

Rēzeknes novads - Šellat

3:10

23. februaŗis

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

VUGD Preiļi - Šellat

Rēzeknes novads - Radziola

Dagda - Šellat

Krauklis - Līvāni

1:4

8:3

1:14

5:0

FOTO

1.marts

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

Rēzeknes novads - VUGD Preiļi

Šellat - Krauklis

Dagda - Radziola

Parks - Līvāni

0:8

21:4

0:8

5:0

8.marts

svētdiena

16.00

17.00

18.00

Radziola - VUGD Daugavpils

VUGD Preiļi - VUGD Daugavpils

Parks - Dagda

2:4

4:2

10:0

FOTO

22. novembris

svētdiena

16.00

17.00

18.00

Krauklis - VUGD Daugavpils

VUGD Preiļi - Dagda

Parks - VUGD Daugavpils

22. novembris

svētdiena

16.00

17.00

18.00

Dagda - Rēzeknes novads

Šellat - VUGD Daugavpils

Radziola - VUGD Preiļi

6. decembris

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

1/4 fināli

13. decembris

sestdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

1/2 fināli

19. decembris

sestdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

Fināli


KOMANDAS

VUGD Preiļi

1.rindā - Mārtiņš Sondors, Jānis Bogdanovs, Deniss Ostrovs, Rolands Putāns, Rolands Slūka.

2.rindā - Raitis Tarasenko, Vladislavs Breidaks, Aleksandrs Birjukovs, Ingmārs Jermakovičs, Jānis Jaudzems.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Rolands Slūka      
2. Rolands Putāns 6 6 12
3. Vladislavs Breidaks 9 8 17
4. Jānis Bogdanovs 1  1 2
5. Mārtiņš Sondors  1 1 2
6. Jānis Jaudzems      
7. Raitis Tarasenko 4   4
8. Deniss Osetrovs 3 2 5
9. Ingmārs Jermakovičs      
10. Aleksandrs Birjukovs      
11.  Andrejs Maslobojevs 2  1  3
12.  Valters Reinis  2  1  3
13.  Aigars Caics  3  1  4
14.  Miks Babris      
15.  Antons Petrovs      
16. Vladislavs Rečs

"Krauklis"

1.rindā - Adriāns Bergmanis, Ivans Piskunovs, Arvis Erts, Jānis Prikuls, Jānis Pastars, Uldis Pauniņš.

2.rindā - Raimonds Utināns, Elvis Ločmelis, Guntis Utināns, Juris Vilcāns, Sandis Sparāns, Artis Pastars, Gints Utināns.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Sandis Sparāns  2  3 5
2. Jānis Prikuls  4  1  5
3. Uldis Pauniņš      
4. Adriāns Bergmanis      
5. Guntis Utināns      
6. Elvis Ločmelis  1    1
7. Artis Pastars      
8. Ivans Piskunovs  2  1  3
9. Juris Vilcāns      
10. Raimonds Utināns      
11. Gints Utināns      
12. Arvis Erts  1  
13. Jānis Pastars      
14. Artūrs Stabulnieks    1  1
15. Maksims Rudzeišs  2    2
16. Maksims Piskunovs
17. Rūdis Skutelis
18. Lauris Stabulnieks

"Parks"

1.rindā - Rūdolfs Pastars, Nikita Baranovskis, Artūrs Teilāns, Artūrs Ratnieks, Ivans Mihailovs.

2.rindā - Sandis Brokāns, Kristaps Upenieks, Edijs Broks, Rihards Melnis, Edgars Nikiforovs.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Artūrs Teilāns      
2. Edgars Nikiforovs  3    3
3. Kristaps Upenieks  3 2 5
4. Rihards Melnis 3  1 4
5. Edijs Broks 5 1 6
6. Artūrs Ratnieks 3 2 5
7. Nikita Baranovskis 5  1 6
8. Rūdolfs Pastars  1 2 3
9. Sandis Brokāns  1  2 3
10. Ivans Mihailovs      
11. Vladislavs Stivriņš      
12.  Armīns Broks  6    6
13.        
14.        
15.        

"Radziola"

 

1.rindā - Guntis Belkovskis, Jānis Antāns, Pāvels Baranovskis.

2.rindā - Žanis Timofejevs, Raitis Vovers, Jānis Cakuls, Atis Litaunieks, Raitis Upenieks.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Raitis Vovers 8  1 9
2. Raitis Upenieks  2    2
3. Jānis Cakuls
 1  1
4. Guntis Belkovskis  1  1  2
5. Pāvels Baranovskis 2 4 6
6. Jānis Antāns 2    2
7. Žanis Timofejevs  3  1  4
8. Atis Litaunieks 1    1
9. Pēteris Stankevičs    1  1
10. Raitis Indrikovs 5    5
11. Māris Stroganovs 1   1
12.        
13.        
14.        
15.        

 


Līvāni

 

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Jānis Bulmeisters  2  
2. Genādijs Driksna    1  1
3. Andris Vaikulis  1  2 3
4. Imants Spūlis 3  2 5
5. Jevgēnijs Kirilovs      
6. Raivis Driksna      
7. Einārs Jonāns      
8. Daniels Levickis      
9. Matīss Lazdāns      
10.  Armands Kapustenoks  1  
11.  Deniss Pankovs  7  1  8
12.  Ēriks Ručevkis      
13.  Vjačeslavs Korotkins      
14.  Nauris Mālnieks      
15.        

Rēzeknes novads

1.rindā - Aleksejs Klapins, Igors Jegorovs, Vadims Paplavskis, Vadims Sovans, Eduards Seļakovs, Aleksandrs Marjanovs.

2.rindā - Aleksandrs Boroduļins, Eduards Štekels, Vasīlijs Prokofjevs, Vadims Mironovs, Jevgēnijs Brovčenko, Sergejs Kondrāts.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Vadims Paplavskis      
2. Igors Jegorovs 11 6 17
3. Vasīlijs Prokofjevs      
4. Vadims Sovans    1  1
5. Jevgēnijs Brovčenko 4 1 5
6. Edvards Štekels  1 2 3
7. Vadims Mironovs 9 2 11
8. Aleksandrs Marjanovs 5  7 12
9. Aleksejs Klapins      
10. Eduards Seļakovs 2 4 6
11. Deniss Orlovs  1    1
12. Dāvis Lozda   1 1
13. Dāniels Strods 5 3 8
14.  Daniils Kuzņecovs      
15.  Sergejs Kondrats  2  1  3
16. Jurijs Joņins 1 1

 

 

 


Dagda

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Harolds Kavinskis  2   2
2. Raimonds Eisaks 1   1
3. Andris V      
4. Raivis Kuzņecovs      
5. Raimonds Belkovskis  1    1
6. Linards Pauliņš      
7. Aigars Andžāns      
8. Andrejs Puzanovs      
9. Reinis Vigulis      
10. Uldis Aišpurs      
11.  Jevgēnijs Zeļenkovs  1    1
12.        
13.        
14.        
15.        


"Šellat"

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Valērijs Selezņovs    3 3
2. Sandis Bokta 4 5 9
3. Sergejs Semeško 2  1 3
4. Aleksejs Baranovs 9  3 12
5. Arvis Karačkovs 7 3 10
6. Edgars Vjalkins 3 1 4
7. Edvīns Savickis 9 4 13
8. Einārs Lansbergs 3  1 4
9. Konstantīns Isakovs  7 9 16
10. Nikita Jelagovs  1    1
11. Arnis Aleksandrovičs  3   3
12.  Mairis Lelis 1  2
13.  Artjoms Staško
14.  Dmitrijs Borisovs  5  3 8
15.  Vitālijs Vavilovs  4    4

 

 

 


VUGD Daugavpils

 

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Antons Bogačovs  1  1 2
2. Vadims Verbickis 5   5
3. Vadims Davidovs  1  1  2
4. Vitālijs Semjonovs  1    1
5. Jevgēnijs Lazarevs      
6. Vladislavs Kuzmins    1  1
7. Zahars Kiseļovs  1  1  2
8. Sergejs Lazdovskis 10 4 14
9. Jevgēnijs Višņevskis      
10. Sergejs Podgajskis      
11. Maksims Siņicins 4 3 7
12. Aigars Solims 9 5 14
13. Nikolajs Gedzuns      
14. Oskars Gribusts  1  2
15. Viktors Makšanovs      
16. Viktors Artjomovs      
17. Viktors Kurcišs 1 1 2