NOTIKUMU KALENDĀRS
Turnīri 2019

U-12 MALTAS KAUSS 2019 

1.rindā - Reinis Lacs, Deniss Percevs, Kristers Šņepsts, Nikita Skutelis, Aleks Upenieks.

2.rindā - treneris Dainis Binders,  Artūrs Brincevs, Dāvis Krūmiņš, Atis Puzaks, Artis Kraupša, Matīss Kivlenieks, Guntars Punculis. 

 

Spēles:

Preiļi 0:0 Rēzeknes FA/BJSS

Preiļi 1:4 Rēzeknes NBJSS  (Deniss Percevs)

Preiļi 5:2 Rēzeknes FA/BJSS-2   (Deniss Percevs 2, Reinis Lacs, Aleks Upenieks, Dāvis Krūmiņš.)

Pusfināls-  Preiļi 0:2 Jēkabpils SS

Spēle par trešo vietu- Preiļi 1:0 Ludzas SS ( Guntars Punculis).   

Pirmā vieta Rēzeknes FA/BJSS.

Otrā vieta Jēkabpils SS.

 

Komandas labākais spēlētājs turnīrā- Dāvis Krūmiņš.


U-8 RĒZEKNE OPEN 2019 

1.rindā - Dairis Slūka, Juliāns Zīmelis, Mārcis Elsts, Uvis Vilcāns, Emīls Šņepsts.

2.rindā - Bruno Bekešs, Raitis Valters, Romāns Linds, Matīss Madernieks, Iļja Ondzuļs, treneris Dainis Binders.

Vārtu guvēji:

Raitis Valters 2

Juliāns Zīmelis 6

Iļja Ondzuļs 8

Dairis Slūka 3

Bruno Bekešs 2

Emīls Šņepsts 5

Uvis Vilcāns 4


U-9 RĒZEKNE OPEN 2019 

1.rindā - Artūrs Mūrnieks Toms Naglis, Oskars Martinkus, Roberts  Upenieks,  ( Renārs Koļēsņičenko).

2.rindā - Toms Mālnieks, Renāts Jasevičs, Arnis Pokšāns, Romans Zagrebajevs, Raitis Lacs, Kristers Bizāns-Vadeiša.

 

Vārtu guvēji:

Renāts Jasēvičs 3

Renārs Koļesņičenko 2

Raitis Lacs 1

Artūrs Mūrnieks 3

Toms Mālnieks 1


Skolu sacensības

2.-3.klases

Preiļi, 2019. gada 25. septembris

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 1 1:3 1:2 0:3 5:0 1:3 3 8-11 5.
2. Preiļu 1. pamatskola 2 3:1 3:0 1:2 7:0 3:2 12 17-5 2.
3. Preiļu Brīvā skola 2:1 0:3 0:2 4:0 1:1 7 7-7 4.
4. Līvānu 1. vidusskola 3:0 2:1 2:0 4:0 2:1 15 13-2 1.
5. Aglonas vidusskola 0:5 0:7 0:4 0:4 0:4 0 0-24 6.
6. Riebiņu vidusskola 3:1 2:3 1:1 1:2 4:0 7 11-7 3.

1.vieta - Līvānu 1.vidusskola

2. vieta - Preiļu 1.pamatskola 2

3.vieta - Riebiņu vidusskolas un Rušonas pamatskolas apvienotā komanda

4. vieta - Preiļu Brīvā skola


4.-5.klases

Preiļi, 2019. gada 1. oktobris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 1. pamatskola 8:0 4:0 2:0 10:0 3:0 15 27-0 1.
2. Preiļu 2. vidusskola 0:8 0:7 0:0 2:1 0:5 4 2-21 5.
3. Līvānu 1. vidusskola 0:4 7:0 2:0 4:0 1:0 12 14-4 2.
4. Rušonas pamatskola 0:2 0:0 0:2 2:0 1:2 4 3-6 4.
5. Salas pamatskola 0:10 1:2 0:4 0:2 0:8 0 1-26 6.
6. Priežmalas pamatskola 0:3 5:0 0:1 2:1 8:0 9 15-5 3.

1.vieta - Preiļu 1.pamatskola

2. vieta - Līvānu 1. vidusskola

3. vieta Priežmalas pamatskola


6. - 7. klases

Preiļi, 2019. gada 11. oktobris

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1. pamatskola   4:0 0:0 3:0 3:0 10 1.
2. Preiļu 2. vidusskola 0:4 1:2 0:3 1:0 3 4.
3. Līvānu 2. vidusskola 0:0 2:1   4:0 3:1 10 2.
4. Galēnu pamatskola 0:3 3:0 0:4   0:0 4 3.
5. Salas pamatskola 0:3 0:1 1:3 0:0   1 5.

 

Nr "B"  1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu JEVĢ
1:0 0:1 1:2 3 3.
2. Līvānu 1. vidusskola 0:1   0:2 1:1 1 4.
3. Aglonas vidusskola 1:0 2:0   2:0 9 1.
4. Rušonas pamatskola 2:1 1:1 0:2   4 2.

FINĀLSPĒLES

 

1/2F  Preiļu 1. pamatskola - Rušonas pamatskola 2:0
1/2F Aglonas vidusskola - Līvānu 2. vidusskola 0:1
par 7.-8.v. Preiļu 2. vidusskola - Līvānu 1. vidusskola 2:0
par 5.-6.v. Preiļu JEVĢ - Galēnu pamatskola 3:0
par 3.-4.v. Rušonas pamatskola - Aglonas vidusskola 2:1
par 1.-2.v. Līvānu 2. vidusskola - Preiļu 1. pamatskola 2:0

1. vieta - Līvānu 2. vidusskola

2. vieta Preiļu 1. pamatskola

3. vieta - Rušonas pamatskola


8. - 9. klases

Preiļi, 2019. gada 29. oktobris

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Līvānu 2. vidusskola   1:0 1:0 3:0 0:0 10 1.
2. Riebiņu vidusskola 0:1   0:2 2:0 0:2 3 4.
3. Preiļu 1. pamatskola 0:1 2:0   3:0 0:0 7 3.
4. Rožupes pamatskola 0:3 0:2 0:3   0:3 0 5.
5. Priežmalas pamatskola 0:0 2:0 0:0 3:0   8 2.

 

Nr "B"  1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu JEVĢ
0:0 3:1 3:0 7 1.
2. Līvānu 1. vidusskola 0:0   0:0 3:1 5 2.
3. Aglonas vidusskola 1:3 0:0   7:0 4 3.
4. Salas pamatskola 0:3 1:3 0:7   0 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/2F Līvānu 2. vidusskola - Līvānu 1. vidusskola 0:0 (1:2)
1/2F JEPVĢ - Priežmalas pamatskola 0:0 (2:3)
par 7.-8.v. Riebiņu vidusskola - Salas pamatskola 1:0
par 5.-6.v. Preiļu 1. pamatskola - Aglonas vidusskola 0:0 (3:2)
par 3.-4.v. Līvānu 2.vidusskola - J.Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 5:2
par 1.-2.v. Priežmalas pamatskola - Līvānu 1.vidusskola 1:0

 

Priežmalas pamatskola - 1. vieta


10. - 12. klases

Preiļi 2019. gada 14. oktobris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu JEVĢ
0:0 1:0 5:1 7 1.
2.

Preiļu 2. vidusskola

0:0   1:0 1:3 4 3.
3. Līvānu 1.  vidusskola 0:1 0:1   0:3 0 4.
4. Aglonas vidusskola 1:5 3:1 3:0   6 2.

1.vieta - Preiļu Jāņa Eglīša Valsts ģimnāzija

..

...