NOTIKUMU KALENDĀRS
2019

2019.gada Latvijas čempionāts telpu futbolā sievietēm

1.līga

FINĀLTURNĪRS

Agnese Stolipina, Karīna Kovaļova, Olita Pastare, Aleksandra Ribakova, Diāna Skribina, Viktorija Vengreviča, Nikole Červinska, Paula Liniņa, Amanda Sparāne, Zaiga kalvāne, Arta Ūzuliņa


23.februāris, Spuņciems

 

1/4F Rīgas FS 1 - FK Iecava 0:0 (3:2)
1/4F Preiļu BJSS - Lucavsala/LSAB 6:1
1/4F AFA Olaine - SK Imanta 2:2 (2:3)
1/4F FC Riga United - Rēzeknes BJSS 0:5
1/2F Preiļu BJSS - Rīgas FS 1 4:0
1/2F Rēzeknes BJSS - SK Imanta 7:0
par 3.-4.v. SK Imanta - Rīgas FS 1 2:0
par 1.-2.v. Preiļu BJSS - Rēzeknes BJSS 3:2

 

Priekšsacīkstes

Malta, 2019.gada 13. un 27.janvāris

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu BJSS 2:1 3:0 7:0 4:0 12 16-1 1.
2. Rēzeknes BJSS 1:2 1:0 5:0 6:0 9 13-2 2.
3. Rēzeknes novada BJSS 0:3 0:1 2:0 3:0 6 5-4 3.
4. Ludzas NSS/SK Kuorsova 0:7 0:5 0:2 1:0 3 1-14 4.
5. FK Priekuļi 0:4 0:6 0:3 0:1 0 0-14 5.

 


2019.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-15 grupa (2004.dz.g.)

2019. gada 12.janvāris, Malta

Preiļu BJSS komanda, treneris Vladimirs Točko

1.rindā - Daniels Ancāns, Eduards Podskočijs, Rainers Urujevs, Dāvis Mūrnieks.

2.rindā - Edvīns Pūga, Valters Pūdžs, Marsels Šteinbergs, Dāvis Silkāns, Roberts Makejevs, Iļja Smoļins.


Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. P V
1. Ilūkstes NSS 4:2 6:2 4:1 9 14-5 1.
2. Preiļu BJSS 2:4 2:1 7:1 6 11-6 2.
3. FK Saules Puikas (Malta) 2:6 1:2 7:3 3 10-11 3.
4. Sēlijas SS 1:4 1:7 3:7 0 5-18 4.

FINĀLSPĒLES

par 3.-4.v. FK Saules Puikas - Sēlijas SS 7:2
par 1.-2.v. Preiļu BJSS - Ilūkstes NSS 0:0 (2:1)

..

Marsels Šteinbergs - turnīra labākais spēlētājs


U-14 grupa (2005.dz.g.)

2019. gada 19.janvāris, Preiļi

1. vieta - Preiļu BJSS, treneris Vladimirs Točko

1.rindā - Edvīns Pūga, Daniels Ancāns, Eduards Podskočijs, Dāvis Mūrnieks, Romāns Paļenkovs.

2.rindā - Pēteris Stupāns, Rainers Urujevs, Valters Pūdžs, Dāvis Silkāns, Marsels Šteinbergs, Roberts Makejevs, Iļja Smoļins

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Jēkabpils SS 1   0:4 2:2 2:3 0:3 1 4-12 5.
2. Rēzeknes FA 4:0   2:4 2:1 2:8 6 10-13 3.
3. Ilūkstes NSS 2:2 4:3   5:3 0:4 7 11-11 2.
4. Sēlijas SS 3:2 1:2 3:5   0:2 3 7-11 4.
5. Preiļu BJSS 3:0 8:2 4:0 2:0 12 17-2 1.

..

Valters Pūdžs - turnīra labākais spēlētājs


11.martā Latvijas reģionu 6 labākās U-14 grupas komandas tikās Kuldīgā un izspēlēja apļa turnīru, kurā noskaidroja vietu sadalījumu.

Preiļu BJSS - 1.vieta

1.rindā - Dāvis Mūrnieks, Daniels Ancāns, Eduards Podskočijs, Romāns Palenkovs.

2.rindā - Rainers Urujevs, Pēteris Stupāns, Marsels Šteinbergs, Dāvis Silkāns, Valters Pūdžs, Iļja Smoļins.

Preiļu puikām pirmajā spēlē nācās piekāpties ar minimālu 1:2 JFA Jelgavas vienaudžiem, bet nākamajos mačos tika izcīnītas četras uzvaras:

5:0 Brocēnu NBJSS

3:1 Kuldīgas NSS

1:0 FK Futbola Parks

4:0 Madonas BJSS/Varakļāni

Par vērtīgāko spēlētāju komandā tika atzīts Valters Pūdžs.

Apsveicam spēlētājus un treneri Vladimiru Točko


U-13 grupa (2006.dz.g.)

2019. gada 26. - 27.janvāris, Preiļi

2. vieta - Preiļu BJSS, treneri Dainis Binders,  Vladimirs Točko

1.rindā - Kristers Šņepsts, Romāns Palenkovs, Maksims Nikiforovs, Atis Puzāks, Renāts Turčinskis,

Eduards Podskočijs, Roberts Pastars.

2.rindā - Artis Kraupša, Pēteris Stupāns, Ēriks Kozeris, Dāvis Mūrnieks, Guntars Punculis, Toms Brovackis,

Dāvis Krūmiņš, Elvis Rusiņš.


Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS   7:2 0:0 5:1 7 12-3 1.
2. Ilūkstes NSS 2:7   0:2 0:0 1 2-9 3.
3. Sēlijas SS 1 0:0 2:0   3:0 7 5-0 2.
4. Jēkabpils SS 2 1:5 0:0 0:3   1 1-8 4.

...

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Krāslavas BJSS   12:0 2:0 4:1 9 18-1 1.
2. Sēlijas SS 2 0:12   0:4 3:6 0 3-22 4.
3. Jēkabpils SS 1 0:2 4:0   4:4 4 8-6 2.
4. Rēzeknes novada BJSS 1:4 6:3 4:4   4 11-11 3

...

Nr 1. - 4.vieta 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS   0:0 1:3 4:1 4 5-4 2.
2. Sēlijas SS 1 0:0   0:2 3:1 4 3-3 3.
3. Krāslavas BJSS 3:1 2:0
2:0 9 7-1 1.
4. Jēkabpils SS 1 1:4 1:3 0:2   0 2-4 4.

...

Eduards Podskočijs (pa labi) - turnīra labākais spēlētājs


U-12 grupa (2007.dz.g.)

2019. gada 2.-3.februāris, Jēkabpils

1.rindā - Atūrs Ontensons, Deniss Percevs, Kristers Šņepsts, Nikita Skutelis, Aleks Upenieks.

2.rindā - Matīss Kivlenieks, Guntars Punculis, Artis Kraupša, Dāvis Krūmiņš, Rihards..., Atis Puzaks, Jānis Stolipins, treneris Dainis Binders.


Nr "A" 1 2 3 4 P V
1 Preiļu BJSS 0:4 2:2 5:0 4 7-6 3.
2 Krāslavas BJSS 4:0 6:0 4:0 9 14-0 1.
3 Rēzeknes nov. BJSS 1 2:2 0:6 9:0 4 11-8 2.
4 Jēkabpils SS 2 0:5 0:4 0:9 0 0-18 4.

..

Nr par 5.-8.vietu 1 2 3 4 P V
1 Sēlijas SS 2:6 0:1 4:1 3 6-8 7.
2 Preiļu BJSS 6:2 1:0 5:0 9 12-2 5.
3 TFK Rēzekne 1:0 0:1 3:1 6 4-2 6.
4 Jēkabpils SS 2 1:4 0:5 1:3 0 2-12 8.

..

Turnīta labākais spēlētājs – Kristers Šņepsts.


Spēles:

1. vieta - Krāslavas BJSS

2. vieta - Jēkabpils SS 1

3. vieta - Ilūkstes NSS

4. vieta - Rēzeknes novada BJSS 1

Preiļi 3:2 Jēkabpils SS-3    (Dāvis Krūniņš, Guntars Punculis , Matīss Kivlenieks )

Preiļi  4:1 Jēkabpils -1  ( Matīss Kivlenieks2, Artūrs Ontensons 1, Deniss Percevs 1)

Preiļi 0:0 Sēlijas SS

Preiļi 3:0 Rēzeknes FA/BJSS ( Nikita Skutelis1, Guntars Punculis1, Artūrs Ontensons)

Preiļi 2:5 Rēzeknes NBJSS ( Deniss Percevs, Matīss Kivlenieks, )

Preiļi 4:0 jēkabpils SS-2 ( Deniss Percevs, Maksims Ņikiforovs, Guntars Punculis, Matīss Kivlenieks)

Preiļi  3:1 Jēkabpils SS-3 ( Aleks Upenieks, Deniss Percevs, Nikita Skutelis)

Preiļi 1:0 Rēzeknes NBJSS ( Artūrs Ontensons)

Preiļi 0:0 Jēkabpils SS-1


U-11 grupa (2008.dz.g.)

2019. gada 9.-10. februāris, Malta

2. vieta - Preiļu BJSS, treneris Viktors Martinovs

1.rindā - Ričards Kižlo, Andrejs Vaivods, Nauris Opolais, Ervīns Strods.

2.rindā - Dāvis Akmentiņš, Daniils Antonovs, Edvards Brakovskis, Sandis Verza.


Nr "B" 1 2 3 4 5 P V
1 TFK Rēzekne 1 3:0 1:0 2:1 1:3 9 7-4 2.
2 Līvānu BJSS 1 0:3 3:2 3:1 2:3 6 8-9 3.
3 Jēkabpils SS 2 0:1 2:3 2:1 0:5 3 4-6 4.
4 Rēzeknes novada BJSS 2 1:2 1:3 1:2 2:6 0 5-13 5.
5 Preiļu BJSS 3:1 3:2 3:0 6:2 12 17-5 1.

FINĀLSPĒLES

par 9.-10.v. Rēzeknes nov. BJSS 2 - Līvānu BJSS 2 2:0
par 7.-8.v. Sēlijas SS - Jēkabpils SS 2 2:0
par 5. - 6.v. Līvānu BJSS 1 - Ilūkstes NSS 2:0
par 3.-4.v. Rēzeknes nov. BJSS 1 - TFK Rēzekne 1:0
par 1.-2.v. Jēkabpils SS 1 - Preiļu BJSS 4:3

Daniils Antonovs -  turnīra labākais spēlētājs


U-10 grupa (2009.dz.g.)

2019.gada 16.-17.februāris, Rēzekne

3. vieta - Preiļu BJSS, treneris Viktors Martinovs

1. rindā - Rodrigo Upenieks, Andrejs Vaivods, Niks Peipiņš, Mareks Drongo.

2.rindā - Edvards Brakovskis, Gustavs Briška, Daniils Antonovs, Nauris Opolais, Ričards Kižlo, Rainers Stulpiņš, Ervīns Strods.


Nr "B" 1 2 3 4 5 6 P V
1 Preiļu BJSS 4:3 3:0 1:1 5:0 4:1 13 17-5 2.
2 Rēzeknes FA 2 3:4 4:0 0:5 6:1 2:2 7 15-12 3.
3 Sēlijas SS 2 0:3 0:4 0:14 1:1 0:2 1 1-25 6.
4 Jēkabpils SS 1 1:1 5:0 14:0 5:0 3:0 13 28-1 1.
5 Rēzeknes FA 3 0:5 1:6 1:1 0:5 3:4 1 5-23 5.
6 TFK Rēzekne 1:4 2:2 2:0 0:3 6:3 7 11-12 4.

FINĀLSPĒLES

par 11.-12.v. Sēlijas SS 2 - Rēzeknes FA 4 5:0
par 9.-10.v. Ilūkstes NSS - Rēzeknes FA 3 2:0
par 7.-8.v. TFK Rēzekne - Jēkabpils SS 2 2:0
par 5.-6.v. Rēzeknes FA 2 - Sēlijas SS 1 5:0
par 3.-4.v. Preiļu BJSS - Rēzeknes novada BJSS 2:0
par 1.-2.v. Jēkabpils SS 1 - Rēzeknes FA 1 2:0

Andrejs Vaivods - turnīra labākais spēlētājs


 ZIEMEĻAUSTRUMU REĢIONS JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ TELPĀS U-9     

Komandas spēlētāji-  Iļja Onduļs, Juliāns Zīmelis, Dairis Slūka, Mārcis Elsts, Raitis Kivlenieks, Romans Zagrebajevs, Arnis Pokšāns, Toms Naglis, Renāts Jasevičs, Artūrs Mūrnieks, Matīss Madernieks, Kristers Bizāns-Vadeiša, Toms Mālnieks,  Renārs Koļesņičenko, Emīls Šņepsts, Bruno Bekešs, Romāns Linds, Uvis Vilcāns, Oskars Martinkus.

Vārtu guvēji: 

Dairis Slūka 1

Juliāns Zīmelis 10

Uvis Vilcāns 1

Matīss Madernieks 1


ZIEMEĻAUSTRUMU REĢIONS JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ TELPĀS U-8

Komandas spēlētāji-  Iļja Onduļs, Juliāns Zīmelis, Dairis Slūka, Mārcis Elsts,  Matīss Madernieks, Raitis Valters, Emīls Šņepsts, Bruno Bekešs, Romāns Linds, Uvis Vilcāns, Pāvels Skačkovs, Gabriels Briška, Patriks Vutnāns-Kojāns, Ernests Kotāns, Jēkabs Vaivods.

Vārtu guvēji:

Iļja Ondzuļs 3

Emīls Šņepsts 2

Raitis Valters 10

Juliāns Zīmelis 30

Mārcis Elsts 2

Dairis Slūka 5

Emīls Šņepsts 1

Uvis Vilcāns 5

Bruno Bekešs1