NOTIKUMU KALENDĀRS
Skolu Telpu futbols

Skolu sacensības Telpu futbolā

10.-12.klases

Preiļi, 2020.gada 29.janvāris

1. vieta - Aglonas vidusskola

2. vieta - J.Eglīša PVĢ

3.vieta - Riebiņu vidusskola


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. p V
1. JEPVĢ   3:0 1:4 4:1 6 8-5 2.
2. Preiļu 2. vidusskola 0:3   3:6 0:2 0 3-11 4.
3. Aglonas vidusskola 4:1 6:3   4:1 9 14-5 1.
4. Riebiņu vidusskola 1:4 2:0 1:4   3 4-8 3.

8.-9.klases

Preiļi, 2020.gada 7.janvāris

1. vieta - Preiļu JEVĢ

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. p V
1. Preiļu 1.pamatskola   3:3 3:0 4:0 6:0 1:1 1:1 12 18-5 2.
2. Preiļu JEVĢ 3:3   2:1 4:0 2:1 1:1 2:1 14 14-7 1.
3. Līvānu 1.vidusskola 0:3 1:2   4:0 2:1 2:2 2:2 8 11-10 5.
4. Riebiņu vidusskola 0:4 0:4 0:4   2:1 0:1 2:5 3 4-19 6.
5. Salas pamatskola 0:6 1:2 1:2 1:2   1:2 2:4 0 6-18 7.
6. Priežmalas pamatskola 1:1 1:1 2:2 1:0 2:1   1:0 12 8-5 3.
7. Aglonas vidusskola 1:1 1:2 2:2 5:2 4:2 0:1 8 13-10 4.




6. - 7. klases

2020. gada 16.janvāris, Preiļi

1. vieta - Līvānu 2.vidusskola, skolotājs Edgars Cimars


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. p V
1. Preiļu 1.pamatskola    2:0 1:1 3:0 4:1  4:0  0:1  13  14-3  2. 
2. Preiļu 2. vidusskola  0:2   1:3  0:3  0:2  1:1  0:3  2-14  7. 
3. Līvānu 2.vidusskola  1:1  3:1    4:0 2:1  2:0  4:3  16  16-6  1. 
4. Aglonas vidusskola 0:3  3:0  0:4   2:2  0:1  0:0  5-10  5. 
5. Salas pamatskola 1:4  2:0  1:2  2:2   1:0  3:2  10  10-10  3. 
6. Galēnu pamatskola 0:4  1:1  0:2  1:0  0:1    0:3  4  2-11 6. 
7. Rušonas pamatskola 1:0  3:0 3:4  0:0  2:3  3:0    10  12-7  4. 

2. vieta - Preiļu 1. pamatskola, skolotājs Ilmārs Madelāns

3.vieta - Salas pamatskola, skolotājs Jānis Ondzuls




4. - 5. klases

Preiļi 2020. gada 21. janvāris

1.vieta - Preiļu 1.pamatskola

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 2. vidusskola   0:4 1:1 0:7 2:1 0:3 4 3-16 5.
2. Galēnu pamatskola 4:0   4:1 1:3 4:0 1:0 12 14-4 2.
3. Salas pamatskola 1:1 1:4   0:11 1:0 0:0 5 3-16 4.
4. Preiļu 1.pamatskola 7:0 3:1 11:0   9:0 7:0 15 37-1 1.
5. Rušonas pamatskola 1:2 0:4 0:1 0:9 0:4 0 1-20 6.
6. Priežmalas pamatskola 3:0 0:1 0:0 0:7 4:0 7 7-8 3.

2. - 3. klases

2020. gada 5. februāris, Preiļos

1. vieta Preiļu 1.pamatskola (2)

2. vieta - Preiļu 1. pamatskola (1)

3. vieta - Riebiņu vidusskola


Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1. pamatskola (1)   0:2 7:0 5:0 6 12-2 2.
2. Riebiņu vidusskola 2:0   7:0 7:0 9 16-0 1.
3. Preiļu 2. vidusskola 0:7 0:7   1:0 3 1-14 3.
4. Rušonas pamatskola 0:5 0:7 0:1   0 0-13 4

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Līvānu 1. vidusskola   2:0 1:1 3:0 7 6-1 1.
2. Preiļu Brīvā skola 0:2   1:2 3:2 3 4-6 3.
3. Preiļu 1. pamatskola (2) 1:1 2:1   4:1 7 7-3 2.
4. Salas pamatskola 0:3 2:3 1:4   0 3-10 4.

FINĀLSPĒLES

 

A3-B4 Preiļu 2. vidusskola - salas pamatskola 1:0
B3-A4 Preiļu Brīvā skola - Rušonas pamatskola 3:1
A1-B2 Riebiņu vidusskola -Preiļu 1. pamatskola (2) 0:2
B1-A2 Līvānu 1. vidusskola - Preiļu 1. pamatskola (1) 0:1
par 7.-8.v. Salas pamatskola - Rušonas pamatskola 2:0
par 5.-6.v. Preiļu Brīvā skola - Preiļu 2. vidusskola 5:0
par 3.-4.v. Riebiņu vidusskola - Līvānu 1.vidusskola 1:1 (3:1)
par 1.-2.v. Preiļu 1. pamatskola (2) - Preiļu 1.pamatskola (1) 0:0 (5:4)

 

 

 

 

 

...

...