NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
Turnīri 2018

Starptautisks turnīrs "Maltas Ziemas kauss"

2018.gada 8.-9.decembris, Malta

Preiļu BJSS komanda - 1.vieta

treneris Vladimirs Točko

Nr.

"A"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

Rēzeknes FA

 

0:4

1:2

0:1

0

1 - 7

IV

2.

Lions(Pleskava)

4:0

 

1:0

0:1

6

5 - 1

II

3.

FK Nevežis(Lietuva)

2:1

0:1

 

0:0

4

2 - 1

III

4.

Selijas SS  

1:0

1:0

0:0

 

7

2 - 0

I

 

Nr.

“B”

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

Preiļu BJSS

 

6:0

7:0

3:1

9

16 - 1

I

2.

Tigers(Pleskava)

0:6

 

3:5

1:14

0

4 - 25

IV

3.

Jēkabpils SS

0:7

5:3

 

0:3

3

5 - 13

III

4.

Saules Puikas(Malta)

1:3

14:1

3:0

 

6

18 - 4

II

 

Nr.

FINĀLSPĒLES

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

A 1   Selijas SS

 

1:2

1:2

0:1

0

2-5

IV

2.

A 2   Lions(Pleskava)

2:1

 

1:4

2:3

3

5-8

III

3.

B 1   Preiļu BJSS

2:1

4:1

 

1:1

7

7-3

I

4.

B 2   Saules Puikas

1:0

3:2

1:1

 

7

5-3

II

Valters Pūdžs (Preiļu BJSS) - labākais turnīra vārtu guvējs




Skolu kauss

4. - 5. klases

2018.gada 18.septembris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 1.pamatskola (1) 1:0 2:0 4:0 5:0 2:0 15 14-0 1.
2. Preiļu 1.pamatskola (1) 0:1 1:0 4:0 1:1 0:1 7 6-3 4.
3. Preiļu 2.vidusskola 0:2 0:1 9:0 3:1 5:2 9 17-6 2.
4. Galēnu pamatskola 0:4 0:4 0:9 1:1 0:1 1 1-19 6.
5. Rušonas pamatskola 0:5 1:1 1:3 1:1 1:1 3 4-11 5.
6. Salas pamatskola 0:2 1:0 2:5 1:0 1:1 7 5-8 3.

1.vieta - Preiļu 1.pamatskola (1)

2.vieta - Preiļu 2.vidusskola

3.vieta - Salas pamatskola, skolotājs Jānis Ondzuls


6. - 7.klase

2018.gada 26.septembris

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 9:0 4;0 7:0 9 20-0 1.
2. Līvānu 1.vidusskola 0:9 1:2 1:2 0 2-13 4.
3. Preiļu 2.vidusskola 0:4 2:1 0:4 3 2-9 3.
4. Salas pamatskola 0:7 2:1 4:0 6 6-8 2.

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Līvānu 2.vidusskola 1:2 0:0 3:0 4 4-2 3.
2. Priežmalas pamatskola 2:1
1:1 5:0 7 8-2 1.
3. Rušonas pamatskola 0:0 1:1 5:0 5 6-1 2.
4. Galēnu pamatskola 0:3 0:5 0:5 0 0-13 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/2F Preiļu 1 - Rušona 4:0
1/2F Priežmala - Sala 0:1
par 7.-8.v. Galēni - Līvānu 1. 0:0 (2:0
par 5.-6.v. Līvānu 2. - Preiļu 2. 4:0
par 3.-4.v. Priežmalas pamatskola - Rušona 2:1
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola - Salas pamatskola 5:0

 

 

..


1.vieta - Preiļu 1.pamatskola

2.vieta - Salas pamatskola un skolotājs Jānis Ondzuls

3.vieta Priežmalas pamatskola


8. - 9.klase

2018.gada 4.oktobris

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 0:1 0:2 0:0 1:0 4 1-3 3.
2. Līvānu 2.vidusskola 1:0 0:0 1:0 2:1 10 4-1 2.
3. Priežmales pamatskola 2:0 0:0 2:0 1:0 10 5-0 1.
4. Sīļukalna pamatskola 0:0 0:1 0:2
0:2 1 0-5 5.
5. Grāveru pamatskola 0:1 1:2 0:1 2:0 3 3-4 4.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Līvānu 1.vidusskola 0:0 0:1 2:0 4 2-1 2.
2. Preiļu 2.vidusskola 0:0 0:2 0:2 1 0-4 4.
3. Jāņa Eglīša Preiļu VĢ 1:0 2:0 3:0 9 6-0 1.
4. Riebiņu vidusskola 0:2 2:0 0:3 3 2-5 3.

Finālspēles

1/2f Priežmale - Līvānu 1. 1:1 (0:1)
1/2f Preiļu VĢ - Līvānu 2. 0:0 (4:3)
par 7.-8.v. Grāveru pamatskola - Preiļu 2.vidusskola 2:0
par 5.-6.v. Preiļu 1.pamatskola - Riebiņu vidusskola 1:0
par 3.-4.v. Priežmales pamatskola - Līvānu 2.vidusskola 1:0
par 1.-2.v. Jāņa Eglīša Preiļu VĢ - Līvānu 1.vidusskola 3:0

1.vieta - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda

2.vieta - Līvānu 1.vidusskolas komanda

3.vieta - Priežmales pamatskolas komanda, skolotājs Segejs Placinskis


10. - 12.klases

2018.gada 10.oktobris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Jāņa Eglīša Preiļu VĢ 1 1:0 1:0 0:0 7 2-0 1.
2. Jāņa Eglīša Preiļu VĢ 2 0:1 1:3 0:1 0 1-5 4.
3. Preiļu 2.vidusskola 0:1 3:1 0:0 4 3-2 3.
4. Riebiņu vidusskola 0:0 1:0 0:0 5 1-0 2.

1.vieta - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija

2.vieta - Riebiņu vidusskola

3.vieta - Preiļu 2.vidusskola




SAAREMAA CUP 2018

U-10 grupa (2008.dz.g.)

Treneris Viktors Martinovs

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1.
2.
3.
4.
5.
6.

 

 

U-13 grupa (2005.dz.g.)

treneris Vladimirs Točko

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1.
2.
3.
4.
5.
6.



LATGALES KAUSS

U-13 GRUPA 

3.jūlijā Preiļu BJSS U-13 vecuma grupas zēni 6 komandu konkurencē izcīnīja Latgales Kausu starptautiskā turnīrā, kas risinājās Maltā. Ar 1:0 uzvarēja Saules puikas, 2:0 - Rēzeknes FA, 2:1 Strela, 4:0 Jēkabpils SS un bezvārtu neizšķirts ar Futbola Parku. Valters Pudzs kārtējo reizi pierādīja savu spēlētprasmi, izcīnot labākā spēlētāja titulu un Davis Silkans tika atzīts par turnīra labāko vārtsargu. Apsveicam komandu un treneri Vladimir Tocko

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Saules Puikas 0:1 2:0 0:1 5:3 1:2 6 8-7 4.
2. Preiļu BJSS 1:0 2:0 2:1 4:0 0:0 13 9-1 1.
3. Rēzeknes FA 0:2 0:2 1:3 3:5 2:0 3 6-12 5.
4. Strela 1:0 1:2 3:1 4:1 0:1 9 9-5 3.
5. Jēkabpils SS 3:5 0:4 5:3 1:4 0:4 3 9-20 6.
6. Futbola parks (Rīga) 2:1 0:0 0:2 1:0 4:0 10 7-3 2.

 

 

par 3.vietu Strela - Saules puikas 2:1
par 1.vietu Preiļu BJSS - Futbola parks 0:0 (11:10)



2017./2018. gada Skolu sacensības telpu futbolā

10. - 12.klases (1999.-2001.dz.g.)

Preiļi, 2018.gada 24.janvāris

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. J.Eglīša Preiļu VĢ 1
6:1 1:1 1:0 6:0 4:0 13 18-2 1.
2. Līvānu 2.vidusskola 1:6   3:1 3:0 2:0 4:0 12 13-7 2.
3. Līvānu 1.vidusskola 1:1 1:3   0:0 1:0 3:0 8 6-4 3.
4. Riebiņu vidusskola 0:1 0:3 0:0   3:1 3:1 7 6-6 4.
5. Preiļu 2.vidusskola 0:6 0:2 0:1 1:3   2:1 3 3-13 5.
6. J.Eglīša Preiļu VĢ 2 0:4 0:4 0:3 1:3 1:2   0 2-16 6.

8. - 9.klases (2002.-2003.dz.g.)

Preiļi, 2018.gada 1.februāris

1.vieta - JEPVĢ komanda

3.vieta - Preiļu 1.pamatskolas komanda


Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola
0:0 1:0 3:0 7 4-0 1.
2. Preiļu 2.vidusskola 0:0   0:0 2:1 5 2-1 2.
3. Galēnu pamatskola 0:1 0:0   2:0 4 2-1 3.
4. Sīļukalna pamatskola 0:3 1:2 0:2   0 1-7 4.

.

Nr "B" 1. 2. 3. P V
1. J.Eglīša Preiļu VĢ 1
4:1 0:1 3 4-2 2.
2. Līvānu 2.vidusskola 1:4   0:3 0 1-7 3.
3. Priežmales pamatskola 1:0 3:0   6 4-0 1.

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Preiļu 2. - Līvānu 2. 0:1
1/4f PVĢ - Galēni 1:0
1/2f Preiļu 1. - PVĢ 0:0 (2:3)
1/2f Priežmale - Līvānu 2. 1:0
par 3.-4.v. Preiļu 1. - Līvānu 2. 2:1
par 1.-2.v. JEPVĢ - Priežmale 1:0

...


6. - 7.klases (2004.-2005.dz.g.)

Preiļi, 2018.gada 16.janvāris

1.vieta - Preiļu 1.pamatskolas komanda

2.vieta - Līvānu 2.vidusskolas komanda

skolotājs Edgars Cimars


Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 2:0 4:0 3:0 3:1 5:0 15 17-1 1.
2. Līvānu 1.vidusskola 0:2 0:0 2:0 1:2 2:0 7 5-4 3.
3. Rušonas pamatskola 0:4 0:0 3:0 0:0 0:2 5 3-6 5.
4. Rožupes pamatskola 0:3 0:2 0:3 0:1 0:1 0 0-10 6.
5. Grāveru pamatskola 1:3 2:1 0:0 1:0 1:0 10 5-4 2.
6. Salas pamatskola 0:5 0:2 2:0 1:0 0:1 6 3-8 4.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 2.vidusskola 0:7 3:2 0:4 0:3 2:2 4 5-18 4.
2. Līvānu 2.vidusskola 7:0 6:0 0:0 0:0 1:0 11 14-0 1.
3. Riebiņu vidusskola 2:3 0:6 0:0 0:1 1:1 2 3-11 6.
4. Priežmales pamatskola 4:0 0:0 0:0 2:1 1:0 11 7-1 2.
5. Jersikas pamatskola 3:0 0:0 1:0 1:2 1:0 10 6-2 3.
6. Sīļukalna pamatskola 2:2 0:1 1:1 0:1 0:1 2 3-5 5.

 

FINĀLSPĒLES

 

1/2f Preiļu 1.-Priežmale 2:0
1/2f Līvānu 2. - Grāveri 2:0
par 3.-4.v. Priežmale-Grāveri 1:1 (3:2)
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola - Līvānu 2.vidusskola 2:0

 

 

..


4. - 5.klases (2006. - 2007.dz.g.)

Preiļi, 2017.gada 13.decembris

1vieta - Preiļu 1.pamatskolas komanda

1.rindā - Kristers Šņepsts, Roberts Pastars, Artis Puzāks, Eduards Podskočijs.

2.rindā - Elvis Krūmiņš, Anatolijs Poļakovs, Eriks Kozeris, Dāvis Mūrnieks, elvis Rusiņš


2.vieta - Jersikas pamatskola

3.vieta - Rušonas pamatskola


 

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P. V
1. Preiļu 1.pamatskola   4:0 2:1 5:1 9 11-2 1.
2. Galēnu pamatskola 0:4   0:6 2:0 3 2-10 3.
3. Rušonas pamatskola 1:2 6:0   4:0 6 11-2 2.
4. Salas pamatskola 1:5 0:2 0:4 0 1-11 4.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P. V
1. Līvānu 1.vidusskola   4:2 1:1 0:1 4 5-4 3.
2. Preiļu 2.vidusskola 2:4   1:2 1:1 1 4-7 4.
3. Jersikas pamatskola 1:1 2:1   1:0 7 4-2 1.
4. Pelēči + Priekuļi 1:0 1:1 0:1 4 2-2 2.

FINĀLSPĒLES

A3-B4 Galēni - Preiļu 2. 0:3
B3-B4 Līvānu 1. - Sala 2:0
A1-B2 Preiļu 1. - Pelēči+Priekuļi 3:0
B1-A2 Jersika - Rušona 1:1 (2:1)
par 7.-8.v. Galēni - Sala 1:0
par 5.-6.v. Preiļu 2. - Līvānu 1. 1:1 (2:0)
par 3.-4.v. Rušona - Pelēči+Priekuļi 2:0
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola - Jersikas pamatskola 1:0

 


2. - 3.klases (2008.-2009.dz.g.)

Preiļi 2017.gada 5.decembris

Preiļu 1.pamatskola (1) - 1.vieta

Priekuļu sākumskola - 2.vieta

Preiļu 1.pamatskola (2) - 3.vieta

 

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P. V
1. Preiļu 1.pamatskola 1 4:0 11:0 13:0 9 28-0 1.
2. Priekuļu sākumskola 0:4 12:1 12:1 6 24-6 2.
3. Preiļu 1.pamatskola 2 0:11 1:12 1:1 1 2-24 3.
4. Rušonas pamatskolas 0:13 1:12 1:1 1 2-26 4.



2018.gada Preiļu BJSS Kausa izcīņa telpu futbolā meitenēm

Preiļi, 2018.gada 18.februāris

Preiļu BJSS - 1.vieta

Arta Ūzuliņa, Elīza Strode, Agnese Stolipina, Amanda Sparāne, Karīna Kovaļova, Paula Liniņa, Ieva Adamoviča,

Zaiga Kalvāne, Olita Pastare, treneris Imants Babris


Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

Preiļu BJSS

 

2:0

4:0

2:2

0:0

8

8-2

1.

2.

BFC Daugavpils

0:2

 

1:0

3:3

2:3

4

6-8

4.

3.

RēzeknesBJSS/SK Progress

0:4

0:1

 

0:2

2:0

3

2-7

5.

4.

Rēzeknes BJSS/FA

2:2

3:3

2:0

 

2:1

8

9-6

2.

5.

Rēzeknesnovada BJSS

0:0

3:2

0:2

1:2

 

4

4-6

3.

Turnīra simboliskā izlase

 Paula Liniņa (Preiļu BJSS), Kristīne Kudrjavceva (Rēzeknes novada BJSS), Elizabete Samušenko (BFC Daugavpils),

Ligita Tumāne (Rēzeknes BJSS/SK Progress), Elizabete Pelse (Rēzeknes BJSS/FA)



..