NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2018

2018.gada Latvijas čempionāts telpu futbolā sievietēm

1.līga

Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Alise Martinova, Karīna Kuzņecova, Paula Liniņa, Ieva Adamoviča, Olita Pastare, Agnese Stolipina.

2.rindā - treneris Imants Babris, Zaiga Kalvāne, Elīza Strode, Arta Ūzuliņa, Amanda Sparāne, Karīna Kovaļova.


Nr "A" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu BJSS 1:2 6:3 5:1 1:0 9 13-6 2.
2. Rīgas FS 3 2:1 2:1 4:0 4:1 12 12-3 1.
3. Rēzeknes BJSS 3:6 1:2 4:1 1:1 4 9-10 4.
4. FK Priekuļi 1:5 0:4 1:4 0:6 0 2-19 5.
5. Rēzeknes novada BJSS 0:1 1:4 1:1 6:0 4 8-6 3.

SPĒĻU KALENDĀRS

 

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJAS
13.janvāris Malta Preiļu BJSS - FK Priekuļi 5:1

K.Kovaļova-3

P.Liniņa-2

13.janvāris Malta Preiļu BJSS - Rēzeknes novada BJSS 1:0 P.Liniņa-1
4.februāris Priekuļi Preiļu BJSS - Rīgas FS 3 1:2 K.Kovaļova-1
4.februāris Priekuļi Preiļu BJSS - Rēzeknes BJSS 6:3

P.Liniņa-5

A.Stolipina-1

25.februāris Spuņciems 1/4f Preiļu BJSS - Rīgas FS 1 1:2 P.Liniņa-1
25.februāris Spuņciems Par 5.vietu Preiļu BJSS - Rīgas FS 2 3:1

P.Liniņa-2

A.Stolipina-1

Čempionātā piedalās 20 komandas, kuras sadalītas 4 apakšgrupās.

Pēc priekšsacīkstēm apakšgrupu 1.-2.vietu ieguvējas iekļūst finālturnīrā (1.-8.v.), 3

.-4.v. ieguvējas iekļūst finālā (9.-16.v.), 5.vietu ieguvējas izspēlē turnīru par 17.-20.v.




2018.gada Latvijas čempionāts sievietēm 1.līga

1.rindā - Olita Pastare, Karīna Kuzņecova, Egita Roze, Paula Linda Liniņa, Arta Batarāga, Zaiga Kalvāne, Ieva Adamoviča.

2.rindā - Agnese Stolipina, marta Trūpa, Elīza Strode, Arta Ūzuliņa, Karīna Kovaļova, Amanda Sparāne, Sanita Kivleniece,

treneris Imants Babris

2018. gada Latvijas 1.līgas čempionāts sievietēm

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. P V
1. Preiļu BJSS 0:6 0:2 0:2 1:8 1:4 3:0 2:3 1:0 2:2 6:0 10 6.
2. Rīgas FS 1 6:0 4:0 0:2 1:1 4:0 5:3 1:2 6:0 2:0 6:0 22 3.
3. Rīgas FS 2 2:0 0:4 0:6 1:4 0:3 0:3 0:0 0:0 0:3 3:1 8 8.
4. AFA Olaine 2:0 2:0 6:0 1:0 2:2 5:0 1:0 5:0 0:0 6:1 26 1.
5. FS Metta 8:1 1:1 4:1 0:1 2:1 6:0 2:0 9:0 4:1 14:0 25 2.
6. BFC Daugavpils 4:1 0:4 3:0 2:2 1:2 4:1 4:1 2:1 2:1 6:1 22 4.
7. Rēzeknes novada BJSS 0:3 3:5 3:0 0:5 0:6 1:4 0:0 0:1 0:4 0:1 4 11
8. FK Iecava 3:2 2:1 0:0 0:1 0:2 1:4 0:0 3:0 3:1 7:1 17 5.
9. SK SuperNova 0:1 0:6 0:0 0:5 0:9 1:2 1:0 0:3 1:1 6:2 8 9.
10. FK Talsi/FK Laidze 2:2 0:2 3:0 0:0 1:4 1:2 4:0 1:3 1:1 0:2 9 7.
11. SK Imanta 0:6 0:6 1:3 1:6 0:14 1:6 1:0 1:7 2:6 2:0 6 10.

Preiļu BJSS komandas spēļu kalendārs

DATUMS LAIKS SPĒLE REZ. VĀRTU GUVĒJI BRĪDINĀJUMI NORAIDĪJUMI

FOTO

VIDEO

14.aprīlis

SESTDIENA

14.00 Preiļi - Iecava  2:3

P.Liniņa-1

I.Adamoviča-1

     FOTO

13.maijs

svētdiena

13.00

Latvijas Kauss (1.kārta)

Preiļi - Iecava

7:1

P.Liniņa-5

O.Pastare-2

FOTO

19.maijs

SESTDIENA

14.00 Olaine - Preiļi 2:0

23.maijs

TREŠDIENA

18.30 Rēzeknes novads - Preiļi 0:3

K.Kuzņecova-2

A.Ūzuliņa-1

6.jūnijs

TREŠDIENA

18.00 Imanta - Preiļi 0:6 P.Liniņa-6

11.jūnijs

PIRMDIENA

20.00 Daugavpils - Preiļi 4:1 P.Liniņa-1

16.jūnijs

SESTDIENA

17.00 Preiļi - SuperNova 1:0 P.Liniņa-1

FOTO

VIDEO

21.jūnijs

CETURTDIENA

16.00 Preiļi - Talsi 2:2

P.Liniņa-1

A.Stolipina-1

FOTO

VIDEO

12.jūlijs

CETURTDIENA

14.00 Rīgas FS 2 - Preiļi

19.jūlijs

CETURTDIENA

14.00 Preiļi - Metta

25.jūlijs

TREŠDIENA

14.00 Rīgas FS 1 - Preiļi

Preiļu BJSS spēlētājas, 1. līgas statistika

Nr. FOTO SPĒLĒTĀJA SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES DZ S
1.
   Arta Ūzuliņa 7

1

     
2. Ieva Adamoviča 7

1

3. Arta Batarāga
4. Zaiga Kalvāne 7
5. Sanita Kivleniece 3
6. Karīna Kovaļova 5
7. Karīna Kuzņecova 7

2

8. Paula Linda Liniņa 7

10

9. Olita Pastare 7
10. Egita Roze 1
11. Amanda Sparāne 7
12. Agnese Stolipina 7

1

13. Elīza Strode 7
14. Marta Trūpa 1
15. Daniela Abzalone 5

 

..