NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 23.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2018

1. līga

Preiļu BJSS komanda

1.rindā - treneris Viktors Martinovs, Jānis Bulmeisters, Matīss Babris, Aleksandrs Trūps, Andris Trūps,

Rolands Putāns, Vitālijs Aguls, Vitālijs Vavilovs, treneris Imants Babris.

2.rindā - Aigars Caics, Vladislavs Breidaks, Iļja Mitrofanovs, Valters Reinis, Deniss Pankovs, Rihards Piļāns,

Renārs Pastars, Aleksandrs Jubels, Miks Babris


2018.gada 1.līgas Komanda.lv čempionāts

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. P V
1. Preiļu BJSS

0:6

0:15

2:5

1:2

1:5

0:3

1:2

0:5

0:4

0:6

0:4

2:3

2:1

0:4

2:3

0:3

0:1

6:0

0:6

2:3

5:1

0:1

9 24-83 12.
2. BFC Daugavpils/Progress

6:0

15:0

4:2

9:0

0:1

5:0

2:1

 

1:1

4:2

4:0

6:1

1:5

1:0

6:0

6:0

8:0

5:0

3:0

2:1

15:0

13:0

58 120-14 1.
3. Grobiņas SC

5:2

2:1

2:4

0:9

0:2

0:5

2:3

0:2

1:3

2:1

3:5

4:5

2:4

2:2

0:2

0:3

4:1

4:3

1:8

0:9

0:0

 

20 40-75 9.
4. FK Tukums 2000/TSS

5:1

3:0

1:0

0:5

2:0

5:0

1:0

1:3

3:2

 

4:0

3:0

3:1

1:2

3:1

3:2

4:0

4:0

0:1

0:1

1:0

5:0

48 53-21 3.
5. JDFS Alberts

2:1

5:0

1:2

3:2

2:0

0:1

3:1

2:1

3:4

7:2

3:6

2:2

0:4

1:4

1:2

1:1

1:0

0:1

0:8

1:1

1:1

28 39-48 8.
6. Rēzeknes FA/BJSS

4:0

6:0

1:1

2:4

3:1

1:2

2:3

1:2

4:3

2:2

6:0

3:0

0:0

4:1

0:1

4:0

3:0

2:4

2:6

5:1

14:1

39 71-33 4.
7. FK Smiltene/BJSS

4:0

3:2

0:4

1:6

5:3

5:4

0:4

0:3

2:7

6:3

2:2

0:6

0:5

 

3:1

7:0

3:0

1:1

0:1

1:6

6:1

2:1

33 54-63 7.
8. RTU FC/Skonto Academy

1:2

4:0

5:1

0:1

4:2

2:2

1:3

2:1

2:2

4:0

0:3

0:0

5:0

1:3

1:2

11:1

6:0

2:2

0:3

7:1

9:1

35 70-33 6.
9. FK Auda

3:2

3:0

0:6

0:6

2:0

3:0

1:3

2:3

4:1

2:1

1:4

1:0

1:3

0:7

3:1

2:1

1:1

0:4

0:3

7:2

5:0

37 45-48 5.
10. FK Staiceles Bebri

1:0

0:6

0:8

0:5

1:4

3:4

0:4

0:4

1:1

0:1

0:4

0:3

0:3

1:1

1:11

0:6

1:1

2:1

2:2

2:3

0:2

10 15-78 11.
11. SK SuperNova

6:0

3:2

0:3

1:2

8:1

9:0

1:0

1:0

1:0

8:0

4:2

6:2

1:0

6:1

2:2

3:0

4:0

3:0

1:2

2:2

4:0

7:1

53 81-20 2.
12. Balvu Sporta centrs

1:5

1:0

0:15

0:13

0:0

0:1

0:5

1:1

1:1

1:5

1:14

1:6

1:2

1:7

1:9

2:7

0:5

3:2

2:0

0:4

1:7

12 19-115 10.

2018.gada Latvijas 1.līgas čempionāts futbolā.

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

VĀRTU GUVĒJI PIESPĒLES BRĪDIN. NORAID.

FOTO

VIDEO

28.aprīlis

sestdiena

16.00

Rēzekne - Preiļi

4:0

J.Bulmeisters-1

I.Mitrofanovs-1

FOTO

5.maijs

sestdiena

17.00

RTU FC/Skonto Academy - Preiļi

1:2

V.Reinis-1

Mk.Babris-1

V.Vavilovs-1

Al.Trūps-1

Al.Trūps-1

V.Aguls-1

FOTO

VIDEO

12.maijs

sestdiena

14.00

Alberts - Preiļi

2:1

V.Vavilovs-1 V.Reinis-1 FOTO

20.maijs

svētdiena

17.00

Preiļi - Daugavpils

0:6

R.Pastars-1 Al.Birjukovs

FOTO

VIDEO

27.maijs

svētdiena

14.00

Preiļi - Smiltene

0:4

FOTO

VIDEO

2.jūnijs

sestdiena

17.00

Tukums - Preiļi

5:1

J.Pastars-1 Mt.Babris-1 V.Breidaks-1

FOTO

VIDEO

10.jūnijs

svētdiena

14.00

Preiļi - SuperNova

0:6

V.Reinis-1 Al.Trūps

FOTO

VIDEO

17.jūnijs 18.00

Kauss 1/32 F

FK Karosta - Preiļu BJSS 

1:3

Mk.Babris-1

K.Upenieks-1

R.Pastars-1

Mt.Babris-1

K.Upenieks-1

FOTO

1.jūlijs

svētdiena

16.00

Kauss 1/16 F

Preiļu BJSS - FK Staiceles Bebri

5:0

Mk.Babris-2

Mt.Babris-1

R.Putāns-1

A.Caics-1

V.Vavilovs-1
7.jūlijs 14.00

Kauss 1/8 F

Preiļu BJSS - Valmieras Glass Via

0:3

FOTO

VIDEO

9.jūlijs

pirmdiena

17.00

Preiļi - Staicele

0:1


J.Koroļs-1

14.jūlijs

sestdiena

17.00

Grobiņa - Preiļi

5:2

Mk.Babris-1

J.Koroļs-1

Mk.Babris-1 FOTO

22.jūlijs

svētdiena

14.00

Preiļi - Auda

2:3

Mk.Babris-2

I.Mitrofanovs-1

Mt.Babris-1

FOTO

28.jūlijs

sestdiena

17.00

Balvi - Preiļi

1:5

Mk.Babris-1

K.Upenieks-1

R.Pastars-1

V.Breidaks-1

Al.Trūps-1

R.Pastars-1

Mk.Babris-2

Al.Trūps-1

4.augusts

sestdiena

17.00

Staicele - Preiļi

0:6

A.Caics-3

Mt.Babris-2

Mk.Babris-1

I.Mitrofanovs-1

M.Miezītis-1

Mt.Babris-1

Al.Trūps-1

J.Koroļs-1

Mk.Babris-1

J.Koroļs-1

R.Putāns-1

S.Sparāns-1

11.augusts

sestdiena

17.00

Preiļi - Rēzekne

0:6

V.Rečs-1 FOTO

19.augusts

svētdiena

17.00

Preiļi - RTU FC/Sconto Academy

0:4

A.Caics-1

I.Mitrofanovs-1

R.Pastars-1 FOTO

25.augusts

sestdiena

14.00

Preiļi  - Alberts

0:5

K.Upenieks-1

Al.Trūps-1

J.Koroļs-1

FOTO

1.septembris

sestdiena

17.00

Preiļi - Balvi

0:1

J.Koroļs-1 FOTO

9.septembris

svētdiena

17.00

Daugavpils - Preiļi

15:0

15.septembris

sestdiena

16.00

Smiltene - Preiļi

3:2

K.Upenieks-1

V.Reinis-1

V.Reinis-1

Mt.Babris-1

V.Reinis-1 FOTO

22.septembris

sestdiena

17.00

Preiļi - Tukums

0:3

Al.Trūps-1

An.Trūps-1

V.Reinis-1

FOTO

VIDEO

29.septembris

sestdiena

18.00

SuperNova - Preiļi

3:2

R.Pastars-1

Mk.Babris+1

Mk.Babris-1

A.Caics-1

I.Mitrofanovs-1 FOTO

7.oktobris

svētdiena

16.00

Preiļi - Grobiņa

1:2


I.Mitrofanovs-1

R.Pastars-1

FOTO

13.oktobris

sestdiena

14.00

Auda - Preiļi

3:0

Mt.Babris-1 FOTO

Preiļu BJSS spēlētāji, 1. līgas + LK statistika

Nr. FOTO SPĒLĒTĀJS SPĒLES VĀRTI PIESP. DZ S
1   Deniss Pankovs 9        
2   Aleksandrs Birjukovs  3  
1
3 Rihards Piļāns 4
4 Aleksandrs Trūps  19

3

6 1
5 Andris Trūps  5 1
6 Vladislavs Breidaks 22

1

1
7 Jānis Bulmeisters 17 1
8 Jānis Pastars 11

1

1
9 Sergejs Prokopkins 1
10 Aleksandrs Jubels 6
11 Iļja Mitrofanovs 21

2

3
12 Vitālijs Aguls 2

 

1
13 Vitālijs Vavilovs 9

1

1

1
14 Rolands Putāns 8

1

1
15 Renārs Pastars 15

3

1

3 1
16 Miks Babris 25

10

5

17 Matīss Babris 25

3

5

1
18 Aigars Caics 15

4

1 1
19 Valters Reinis 21

1

1

4
20 Vladislavs Rečs 4 1
21 Jevgēnijs Koroļs 16

1

1

4
22 Kristaps Upenieks 21

2

1

1
23 Mārtiņš Sondors 17
24 Sandis Sparāns 14 1
25 Rūdolfs Pastars 16
26 Raivis Mauriņš 10
27 Mārtiņš Miezītis 9

1

28 Edgars Nikiforovs 7
29 Sandis Brokāns 5
30 Deniss Rečs 1
31 Arturs Stabulnieks 2
32

Elvis

Ločmelis

1




Preiļu BJSS 2

 

1.rindā - Edgars Nikiforovs, Rūdolfs Pastars, Miks Babris, Mārtiņš Sondors, Ņikita Baranovskis, Andrejs Maslobojevs.

2.rindā - treneris Imants Babris, Guntis Džeriņš, Andrejs Birjukovs, Valters Reinis, Aleksandrs Birjukovs, Raivis Mauriņš, Rihards Piļāns, Kristaps Upenieks, Sandis Brokāns, Gints Utināns, treneris Vladimirs Točko.

 

2018. gada Latvijas čempionāts futbolā

2. līga - Latgale

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. Preiļu BJSS 2  

0:9

1:18

 1:6

2:3

 0:9

0:7

 1:4

0:5

 2:8

0:5

 0:4

2:0

 1:8

1:4

 3    
2. LDZ Cargo/DFA

9:0

18:1

 

 1:3

3:2

 0:0

3:1

 11:1

6:2

 13:1

6:0

 7:0

4:1

 4:1  16 (-18)    
3. BFC Daugavpils 2

6:1

3:2

 3:1

2:3

 

3:5

0:2 

 4:0

3:1

 10:1

1:0

 4:2

2:1

 10:0

4:2

 33    
4. FK Krāslava

9:0

7:0

 0:0

1:3

 5:3

2:0

 

 2:1

5:1

 4:1

2:1

 3:3

3:0

2:2 

 30    
5. FK Kalupe

4:1

5:0

 1:11

2:6

 0:4

1:3

 1:2

1:5

 

 2:0

3:1

 0:2

3:1

 3:1

1:2

 18    
6. Rēzeknes novada BJSS

8:2

5:0

 1:13

0:6

 1:10

0:1

 1:4

1:2

 0:2

1:3

 

 3:1

1:2

 3:3

2:0

 13    
7. Jēkabpils SC/JSS

 4:0

0:2

 0:7

1:4

 2:4

1:2

 3:3

 2:0

1:3

1:3 

2:1

 

 4:2

4:0

 16    
8. Sēlija

 8:1

4:1

 1:4

 0:10

2:4

 0:3

2:2

 1:3

2:1

 3:3

0:2

 2:4

0:4

   11    

 

..

..

 

 

 

 

 

 

 

..