NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2018

2017./2018.gada ZAL čempionāts telpu futbolā

 

1.rindā - Guntis Džeriņš, Jānis Upenieks, Miks Babris, Andrejs Maslobojevs, Nikita Baranovskis,

Artūrs Ratnieks, Mārtiņš Sondors.

2.rindā - treneris Viktors Martinovs, Valters Reinis, Rolands Slūka, Aleksandrs Birjukovs, Oļegs Burjakovs,

Rihards Piļāns, Andrejs Birjukovs, Vladislavs Rečs, treneris Imants Babris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. Preiļu BJSS

3:2

6:4

3:3

1:2

6:5

3:3

2:2

2:6

9:0

5:0

1:0

2:3

1:8

3:1

24 47-31
2. FB Gulbene

2:3

4:6

0:6

1:8

3:4

6:5

4:5

3:4

6:4

2:2

2:2

1:13

1:5

8 21-45
3. FK Madona

3:3

2:1

6:0

8:1

3:1

3:4

3:2

1:6

8:1

6:5

3:1

5:1

5:2

4:2

34 44-27
4. FK Līvāni

5:6

3:3

4:3

5:6

1:3

4:3

3:5

7:5

9:5

6:5

4:3

2:4

3:7

6:6

20 44-48
5. Balvu SC

2:2

6:2

5:4

4:3

2:3

6:1

5:3

5:7

10:2

13:4

5:3

10:5

4:8

1:4

28 73-44
6. Lubāna/Degumnieki

0:9

0:5

4:6

1:8

5:6

5:9

5:6

2:10

4:13

3:3

3:11

4:4

3:13

2 27-78
7. SMFK Zellis Gulbene

0:1

3:2

2:2

2:2

1:3

1:5

3:4

4:2

3:5

5:10

3:3

11:3

1:2 12 37-36
8. SK Latgols Ludza

8:1

1:3

13:1

5:1

2:5

2:4

7:3

6:6

8:4

4:1

4:4

13:3

2:1   26 57-33

 

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI

4.novembris

17.00

Līvāni - Preiļi 5:6

V.Breidaks-2

M.Sondors-1

V.Reinis-1

Mk.Babris-1

G.Džeriņš-1

16.novembris

19.00

Preiļi - Balvi 2:2

N.Baranovskis-1

J.Upenieks-1

21.novembris

20.00

Preiļi - Lubāna 9:0

N.Baranovskis-4

G.Džeriņš-2

V.Rečs-1

V.Reinis-1

J.Upenieks-1

26.novembris

14.00

FB Gulbene - Preiļi 2:3

V.Reinis-2

M.Sondors-1

3.decembris

14.00

Preiļi - Ludza

1:8

 

An.Birjukovs-1

9.decembris

18.00

Preiļi - Zellis 1:0 An.Birjukovs-1

20.decembris

21.00

Madona - Preiļi 3:3

J.Upenieks-2

M.Sondors-1

6.janvāris

17.00

Preiļi - Līvāni 3:3

V.Breidaks-2

K.Upenieks-1

16.janvāris

19.30

Balvi - Preiļi 6:2

V.Reinis-1

E.Ņikiforovs-1

21.janvāris

14.00

Preiļi - FB Gulbene 6:4

V.Reinis-2

V.Upenieks-2

Mk.Babris-1

G.Džeriņš-1

6.februāris

19.00

Lubāna - Preiļi 0:5

V.Reinis-2

J.Upenieks-2

V.Breidaks-1

13.februāris

19.00

Ludza - Preiļi 1:3

V.Reinis-2

Mk.Babris-1

15.februāris

19.30

Zellis-Preiļi 3:2

V.Reinis-1

V.Breidaks-1

20.februāris

20.00

Preiļi - Madona 1:2 V.Breidaks-1


2018.gada Latvijas čempionāts telpu futbolā sievietēm

1.līga

Preiļu BJSS komanda

 

1.rindā - Alise Martinova, Karīna Kuzņecova, Paula Liniņa, Ieva Adamoviča, Olita Pastare, Agnese Stolipina.

2.rindā - treneris Imants Babris, Zaiga Kalvāne, Elīza Strode, Arta Ūzuliņa, Amanda Sparāne, Karīna Kovaļova.


Nr "A" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu BJSS 1:2 6:3 5:1 1:0 9 13-6 2.
2. Rīgas FS 3 2:1 2:1 4:0 4:1 12 12-3 1.
3. Rēzeknes BJSS 3:6 1:2 4:1 1:1 4 9-10 4.
4. FK Priekuļi 1:5 0:4 1:4 0:6 0 2-19 5.
5. Rēzeknes novada BJSS 0:1 1:4 1:1 6:0 4 8-6 3.

 

SPĒĻU KALENDĀRS

 

 

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJAS
13.janvāris Malta Preiļu BJSS - FK Priekuļi 5:1

K.Kovaļova-3

P.Liniņa-2

13.janvāris Malta Preiļu BJSS - Rēzeknes novada BJSS 1:0 P.Liniņa-1
4.februāris Priekuļi Preiļu BJSS - Rīgas FS 3 1:2 K.Kovaļova-1
4.februāris Priekuļi Preiļu BJSS - Rēzeknes BJSS 6:3

P.Liniņa-5

A.Stolipina-1

25.februāris Spuņciems 1/4f Preiļu BJSS - Rīgas FS 1 1:2 P.Liniņa-1
25.februāris Spuņciems Par 5.vietu Preiļu BJSS - Rīgas FS 2 3:1

P.Liniņa-2

A.Stolipina-1

Čempionātā piedalās 20 komandas, kuras sadalītas 4 apakšgrupās.

Pēc priekšsacīkstēm apakšgrupu 1.-2.vietu ieguvējas iekļūst finālturnīrā (1.-8.v.), 3

.-4.v. ieguvējas iekļūst finālā (9.-16.v.), 5.vietu ieguvējas izspēlē turnīru par 17.-20.v.

 


2018.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

 

U-16 grupa (2002./2003.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Arvis Erts, Aivis Krūmiņš, Kalvis Kacars.

2.rindā - Artūrs Čaunāns, Elvis Ločmelis, Rūdolfs Pastars, Egils Daukšte, Artis Pastars.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. Preiļu BJSS 0:2 2:4 0:2 0:5 2:5 3:0 2:3 9:1 6 18-22 7.
2. Alūksnes BJSS 2:0 2:2 1:3 0:4 0:11 3:0 2:2 12:1 11 22-23 5.
3. Gulbenes BJSS 4:2 2:2 1:5 0:3 3:4 9:0 3:7 8:0 10 30-23 6.
4. FK Saules puikas Malta 2:0 3:1 5:1 0:5 2:0 13:1 7:1 11:1 21 43-10 2.
5. Viļāni/Dekšāres 5:0 4:0 3:0 5:0 0:2 3:0 8:3 13:0 21 41-5 1.
6. Balvu SC 5:2 11:0 4:3 0:2 2:0 3:0 1:1 5:0 19 31-8 3.
7. Baltinava 0:3 0:3 0:9 1:13 0:3 0:3 0:3 1:4 0 2-41 9.
8. Ludzas NSS 1 3:2 2:2 7:3 1:7 3:8 1:1 3:0 13:1 14 33-24 4.
9. Ludzas NSS 2 1:9 1:12 0:8 1:11 0:13 0:5 4:1 1:13 3 8-72 8.

SPĒĻU KALENDĀRS

 

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
30.novembris Malta Preiļi - Viļāni 0:5
30.novembris Malta Preiļi - Saules puikas 0:2
30.novembris Malta Preiļi - Gulbene 2:4

R.Pastars-1

E.Daukšte-1

25.janvāris Gulbene Preiļi - Ludza 2 9:1

R.Pastars-3

E.Ločmelis-3

E.Daukšte-1

A.Čaunāns-1

A.Erts-1

25.janvāris Gulbene Preiļi - Baltinava 3:0

R.Pastars-1

E.Ločmelis-1

E.Daukšte-1

25.janvāris Gulbene Preiļi - Balvi 2:5 R.Pastars-2
25.februāris Ludza Preiļi - Alūksne 0:2
25.februāris Ludza Preiļi - Ludza 1 2:3

R.Pastars-1

A.Čaunāns-1


U-14 grupa (2004.dz.g.)

2018.gada 13.-14.janvāris, Jēkabpils 3.vidusskola

Preiļu BJSS - 3.vietas ieguvēji

1.rindā - Romāns Palenkovs, Maksims Rudzeišs, Pēteris Stupāns, Ņikita Dubkovs, Dāvis Mūrnieks.

2.rindā - Daniels Ancāns, Dāvis Silkāns, Valters Pūdžs, marsels Šteinbergs, Rainers Urujevs, Gints Šņepsts, Eduards Podskočijs

treneris Vladimirs Točko

Turnīra labākie spēlētāji - Valters Pūdžs (Preiļu BJSS)


Vārtu guvēji Preiļu komandā

Valters Pūdžs (4), Ņikita Dubkovs (4), Pēteris Stupāns (2), Rainers Urujevs (2), Eduards Podskočijs (1), Marsels Šteinbergs (1)


 

Nr "A" grupa 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS   1:0 2:2   7:0 10-2  2.
2. Ilūkstes SS  0:1   0:2  9:1  3 9-4  3.
3. Rēzeknes FA 2  2:2 2:0    13:0 17-2  1.
4. Jēkabpils SS 2  0:7  1:9 0:13 
1-29  4.

 

Nr "B" grupa 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes FA 1   12:0 12:1  3:1  27-2  1.
2. Sēlijas SS  0:12   0:1  2:1  3 2-14  4.
3. Jēkabpils SS 1  1:12  1:0   2:3  3 4-15  3.
4. FK Saules puikas Malta  1:3 1:2  3:2 
5-7  2.

 

Nr 1.-4.VIETA 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes FA 1   3:3 3:1  3:1  9-5  1.
2. Rēzeknes FA 2  3:3   2:2  6:0 11-5  2.
3. Preiļu BJSS  1:3  2:2   3:1  4 6-6  3.
4. FK Saules Puikas Malta  1:3 0:6  1:3 
2-12  4.

 

Nr 5.-8.VIETA 1. 2. 3. 4. P V
1. Ilūkstes SS   4:2 4:2  9:1  17-5  5.
2. Jēkabpils SS 1  2:4   1:0  7:0  6  10-4 6.
3. Sēlijas SS  2:4 0:1    2:1  3 4-6  7.
4. Jēkabpils SS 2  1:9 0:7  1:2 
 0  2-18 8.


U-13 grupa (2005.dz.g.)

1.rindā - Roberts Makejevs, Pēteris Stupāns, Romāns Palenkovs, Renāts Turčinskis, Rainers Urujevs.

2.rindā - Marsels Šteinbergs, Gints Šņepste, Valters Pūdžs, Edvīns Pūga, daniels Ancāns, Dāvis Silkāns, treneris Vladimirs Točko


2018.gada 20. - 21.janvāris, Jēkabpils 3.vidusskola

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Ilūkstes SS   2:5 3:2  1:6  0:1  3:1  2:5  11-20  4. 
2. Jēkabpils SS 5:2    2:1 1:3  4:1  5:0  1:2  12  17-7  3. 
3. Rēzeknes FA 2  2:3 1:2    0:9  1:1  2:0  0:1  6-15  5. 
4. Rēzeknes FA 1  6:1 3:1  9:0    5:0  6:0  2:0  18  31-2  1. 
5. Sēlijas SS  1:0 1:4  1:1  0:5    0:1  0:2  3-13  6. 
6. Krāslavas SS  1:3 0:5  0:2  0:6  1:0    1:12  3-28  7. 
7. Preiļu BJSS  5:2 2:1  1:0  0:2  2:0  12:1    15  22-6  2. 

KALENDĀRS

SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
Preiļi - Jēkabpils 2:1

P.Stupāns-1

V.Pūdžs-1

Preiļi - Rēzekne 2 1:0 R.Urujevs-1
Preiļi - Krāslava 12:1

V.Pūdžs-5

G.šņepsts-3

R.Urujevs-1

M.Šteinbergs-1

P.Stupāns-1

Preiļi - Sēlija 2:0

R.Turčinkis-1

R.Palenkovs-1

Preiļi - Rēzekne 1 0:2
Preiļi - Ilūkste 5:2

V.Pūdžs-2

G.Šņepsts-1

P.Stupāns-1

R.Palenkovs-1


Komandas vērtīgākais spēlētājs - Dāvis Silkāns   Komandas kapteinis Valters Pūdžs 


U-12 grupa (2006.dz.g.)

2018.gada 27. - 28.janvāris, Jēkabpils 3.vidusskola

Preiļu BJSS 3.vieta

1.rindā - 

2.rindā - 

treneris Vladimirs Točko

Nr "A" grupa 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Krāslavas SS   1:3 0:1  1:1  2:0  2:1  6-6  3. 
2. Preiļu BJSS 3:1   0:1  2:0  1:1  10:0  10  20-3  2. 
3. Rēzeknes FA 1  1:0  1:0    7:0 4:1  10:0  15  23-1  1. 
4. Rēzeknes FA 3  1:1  0:2  0:7   0:1  3:1  4-12  5. 
5. Jēkabpils SS 2  0:2  1:1  1:4  1:0    1:0  7 4-7  4. 
6. Sēlijas SS 2  1:2  0:10  0:10  1:3 0:1     0 2-26  6. 

 

Nr "B" grupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Rēzeknes FA 2   0:1 2:5  2:1  0:1  4-8  4. 
2. Ilūkstes SS 1:0    0:4  2:2 2:1  5-7  2. 
3. Jēkabpils SS 1  5:2  4:0   3:0  3:0  12  15-2  1. 
4. Sēlijas SS 1  1:2  2:2  0:3    0:0  2 3-7  5. 
5. Rēzeknes novada BJSS  1:0  1:2  0:3 0:0    2-5  3. 

 FINĀLSPĒLES

par 9.-10v. Sēlijas SS - Rēzeknes FA 3 0:0 (2:1)
par 7.-8.v. Rēzeknes FA 2 - Jēkabpils SS 2 2:0
par 5.-6.v. Krāslavas SS - Rēzeknes novada BJSS 2:0
par 3.-4.v. Preiļu BJSS - Ilūkstes NSS

1:1 (4:3)

par 1.-2.v. Rēzeknes FA 1 - Jēkabpils SS 1 1:0

 

Preiļu BJSS komandas vērtīgākais spēlētājs Renāts Turčinskis


U-11 grupa (2007.dz.g.)

2018.gada 3.-4.februāris, Preiļu 1.pamatskola

FOTO

Preiļu BJSS-1 - 5.vieta

treneris Dainis Bindars

Preiļu BJSS-2 - 8.vieta

treneris Viktors Martinovs


Nr "A" grupa 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Krāslavas SS   5:2 6:0  2:0  1:0  2:0  15  16-2  1. 
2. Preiļu BJSS 2 2:5    0:2 1:2  1:4  2:1  6-14  4. 
3. Rēzelnes FA 2  0:6 2:0     3:2 0:3  1:0  6-11 3. 
4. Rēzeknes FA 3  0:2 2:1  2:3    0:2  0:1  4-9  6. 
5. Jēkabpils SS 1  0:1  4:1 3:0  2:0     1:0 12  10-2  2. 
6. Rēzeknes novada BJSS  0:2  1:2  0:1 1:0  0:1    2-6  5. 

 

Nr "B" grupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Rēzeknes FA 1   4:0  1:0 5:0  3:0  12  13-0  1. 
2. Ilūkstes SS 0:4   1:1  0:1  1:1  2-7  4. 
3. Jēkabpils SS 2  0:1  1:1    0:1  1:4 2-7  5. 
4. Sēlijas SS  0:5  1:0  1:0    2:1  9 4-6  2. 
5. Preiļu BJSS 1  0:3  1:1  4:1 1:2    6-7  3. 

FINĀLSPĒLES

 

par 9.-10v.  Jēkabpils SS 2 - Rēzeknes NSS 0:0 (1:0) 
par 7.-8.v.  Ilūkstes NSS - Preiļu BJSS 2 3:1 
par 5.-6.v.  Preiļu BJSS 1 - Rēzeknes FA 2 3:1 
par 3.-4.v.  Jēkabpils SS 1 - Sēlijas SS 4:0 
par 1.-2.v.  Krāslavas SS - Rēzeknes FA 1 2:0 


U-10 grupa (2008.dz.g.)

2018.gada 10.-11.februāris, Malta

Preiļu BJSS 1 - 3.vieta


Preiļu BJSS 2 - 12.vieta


Nr "A" grupa 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Krāslavas SS   3:0 0:1  3:0  1:2  1:0  8-3  3. 
2. Preiļu BJSS 2 0:3   0:4  0:0  0:3  0:3  0:13  6. 
3. Rēzelnes FA 2  1:0  4:0   0:0  1:2  3:1  10  9-3  2. 
4. Rēzeknes FA 3  0:3  0:0  0:0   0:6  1:2  1-11  5. 
5. Jēkabpils SS 1  2:1  3:0  2:1  6:0   2:0  15  15-2  1. 
6. Līvānu BJSS  0:1  3:0  1:3  2:1  0:2    6  6-7  4.

 

Nr "B" grupa 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Rēzeknes FA 1   0:0  9:1  8:0  4:0 4-1 13  25-2  1. 
2. Ilūkstes SS 0:0   1:0  2:2  1:5  2:2  6  6-9 4. 
3. Jēkabpils SS 2  1:9  0:1   3:2  0:2  0:2  3  4-16  5.
4. Sēlijas SS  0:8  2:2  2:3   1:1  3:4  2  8-15  6.
5. Preiļu BJSS 1  0:4  5:1  2:0  1:1   2:2  8  10-8  2.
6. Rēzeknes novada BJSS 1:4 2:2 2:0 4:3 2:2 8 11-11 3.

FINĀLSPĒLES

par 11.-12.v. Sēlijas SS - Preiļu BJSS 2 5:0
par 9.-10v.  Rēzeknes FA 3 - Jēkabpils SS 2 1:0 
par 7.-8.v.  Līvānu BJSS - Ilūkstes NSS 1:0 
par 5.-6.v.  Krāslavas BJSS - Rēzeknes novada BJSS 5:0 
par 3.-4.v.  Preiļu BJSS1 - Rēzeknes FA 2 4:1 
par 1.-2.v.  Rēzeknes FA 1 - Jēkabpils SS 1 0:0 (5:4) 

 


U-9 grupa (2009.dz.g.)

2018.gada 17.februāris, Sala

Preiļu BJSS


Šī vecuma grupa spēlē bez rezultātiem tabulās

10.40  Preiļu BJSS - Sēlijas SS 1  
12.00  Preiļu BJSS - Rēzeknes novada BJSS  
13.20  Preiļu BJSS - Rēzeknes FA 3  


U-8 grupa (2010.dz.g.)

2018.gada 24.februāris, Preiļu BJSS


Šī vecuma grupa spēlē bez rezultātiem tabulās

10.00  Preiļu BJSS 2 - Jēkabpils SS  
11.00  Preiļu BJSS 2 - Rēzeknes FA 1  
11.40  Preiļu BJSS 2 - Ilūkstes SS  
13.00 Preiļu BJSS 2 - Krāslavas SS
13.20 Preiļu BJSS 1 - Sēlijas SS
14.00 Preiļu BJSS 1 - Līvānu BJSS
14.40 Preiļu BJSS 1 - Rēzeknes FA 2
15.20 Preiļu BJSS 1 - Rēzeknes FA 3

..