NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2017

2017. gada Latgales čempionāts futbolā

U-15 grupa (2002./03.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Arvis Erts, Aivis Krūmiņš, Mikus Noviks, Ivo Haritonovs, Rūdolfs Pastars.

2.rindā - Artis Pastars, Artūrs Čaunāns, Elvis Ločmelis, Egīls Daukšte, Raivis Čačs.

Nr KOMANDAS 1 2 3 4 5 P V
1 Preiļu BJSS

1:4

0:5

2:5

1:7

2:4

0:5

4:4

0:8

1 10-42 5.
2 Viļānu SS

4:1

5:0

3:0

7:1

6:0

5:0

1:5

2:4

18 33-11 1.
3 Ludzas NSS

5:2

7:1

0:3

1:7

5:2

3:2

4:2

2:1

18 29-20 2.
4 Balvu SC

4:2

5:0

0:6

0:5

2:5

2:3

3:5

4:0

9 20-26 4.
5 Gulbenes BJSS

4:4

8:0

5:1

4:2

2:4

1:2

5:3

0:4

13 29-22 3.

KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
13.jūnijs Ludza Preiļi - Viļāni 1:4 A.Čaunāns (1)
13.jūnijs Ludza Preiļi - Ludza 2:5

R.Čačs (1)

A.Čaunāns (1)

13.jūnijs Ludza Preiļi - Gulbene 4:4

R.Čača (2)

R.Pastars (1)

A.Čaunāns (1)

10.augusts Ludza Preiļi - Ludza 1:7 R.Čačs (1)
14.augusts Preiļi Preiļi - Viļāni 0:5
18.augusts Balvi Preiļi - Balvi 2:4 R.Pastars (2)
22.augusts Gulbene Preiļi - Gulbene 0:8
22.augusts Gulbene Preiļi - Balvi 0:5

 


"A" grupa

U-12 grupa (2005.dz.g.)

1.rindā - Dāvis Mūrnieks, Eduards Podskočijs, Romāns Palenkovs, Edvīns Pūga, Daniels Ancāns, Valentīns Baranovs.

2.rindā - Rainers Rujevs, Ņikita Dubkovs, Marsels Šteinbergs, Gints Šņepsts, Dāvis Silkāns, Valters Pūdžs, Pēteris Stupāns,

Roberts Makejevs, treneris Vladimirs Točko.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu BJSS  

 0:8

0:4

 3:1

1:0

 4:3

3:1

 0:6

1:6

 7:0

7:1

 18  26-30 3.
2. BFC Daugavpils 1

8:0

4:0

 

 8:1

3:0

 3:0

1:0

 2:1

1:1

 8:1

11:0

 28  49-4 1.
3. BFC Daugavpils 2

1:3

0:1

 1:8

0:3

 

 2:4

5:1

 1:1

0:4

 6:2

2:3

 7  18-30 5.
4. BFC Daugavpils 3

3:4

1:3

 0:3

0:1

 4:2

1:5

 

 1:9

0:2

 8:1

3:2

9  21-32 4.
5. Rēzeknes FA 

6:0

6:1

 1:2

1:1

 1:1

4:0

9:1

2:0 

 

 6:0

3:2

 23  39-8 2.
6. Jēkabpils SS

 0:7

1:7

 1:8

0:11

 2:6

3:2

 1:8

2:3

 0:6

2:3

   3  12-61 6.

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
15.maijs Daugavpils Preiļi - Daugavpils 3 4:3

R.Rujevs (2)

V.Pūdžs (1)

M.Šteinbergs (1)

15.maijs Daugavpils Preiļi - Daugavpils 2 3:1

D.Ancāns (1)

M.Šteinbergs (1)

R.Rujevs (1)

24.maijs Rēzekne Preiļi - Rēzekne 0:6
24.maijs Rēzekne Preiļi - Daugavpils 1 0:8
26.jūlijs Jēkabpils Preiļi - Jēkabpils 7:0

V.Pūdžs (3)

M.Šteinbergs (2)

D.Ancāns (1)

R.Rujevs (1)

26.jūlijs Jēkabpils Preiļi - Daugavpils 3 3:1

D.Ancāns (1)

V.Pūdžs (1)

M.Šteinbergs (1)

1.augusts Preiļi Preiļi - Daugavpils 2 1:0 M.Šteinbergs (1)
1.augusts Preiļi Preiļi - Rēzekne 1:6 V.Pūdžs (1)
21.augusts Daugavpils Preiļi - Daugavpils 1 0:4
21.augusts  Daugavpils Prei'li - Jēkabpils 7:1

V.Pūdžs (4)

R.Rujevs (2)

M.Šteinbergs (1)

 

3.vietas ieguvēji - Preiļu BJSS, treneris Vladimirs Točko

Turnīra labākais spēlētājs Preiļu BJSS komandā - Valters Pūdžs


"A" grupa

U-11 grupa (2006.dz.g.)

1.rindā - Roberts Pastars, Elvis Rusiņš, Toms Brovackis, Deniss Percevs, Renāts Turčinskis, Romāns Palenkovs.

2.rindā - treneris Dainis Binders, Eduards Podskočijs, Dāvis Krūmiņš, Anatolis Poļakovs, Dāvis Mūrnieks,Ēriks Kozeris,

treneris Vladimirs Točko


Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
6.
P

V
1.
Preiļu BJSS
 

 1:15

1:6

 3:4

3:9

 1:4

1:5

 1:7

2:8

 1:5

1:9

 0  15-75 6.
2.
BFC Daugavpils 1

15:1

6:1

 

 7:2

3:1

1:1 

3:0

 2:1

5:1

 4:1

3:2

 28  48-11 1.
3.
BFC Daugavpils 2

4:3

8:3

 2:7

1:3

 

 0:1

1:3

 2:0

1:7

 2:1

3:2

15  24-30 4.
4.
BFC Daugavpils 3

4:1

5:1

 1:1

0:3

 1:0

3:1

 

 0:2

1:2

 2:1

5:1

19  26-12 2.
5.
Rēzeknes FA 

7:1

8:2

 1:2

1:5

 0:2

7:1

 2:0

2:1

 

 4:3

2:3

 18  34-20 3.
6.
Jēkabpils SS

5:1

9:1

 1:4

2:3

 1:2

2:3

 1:2

1:5

 3:4

3:2

  9  28-27 5.

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
11.maijs Daugavpils Preiļi - Jēkabpils 1:5

R.Turčinskis-1

11.maijs Daugavpils Preiļi - Daugavpils 2 3:4

R.Palenkovs-2

R.Turčinkis-1

8.jūnijs Preiļi  Preiļi - Rēzekne  1:7 R.Turčinskis-1
8.jūnijs Preiļi - FOTO Preiļi - Daugavpils 1 1:15 E.Podskočijs-1
26.jūnijs Daugavpils Preiļi - Daugavpils 3 1:4 R.Turčinskis-1
26.jūnijs Daugavpils Preiļi - Jēkabpils 1:9 E.Rusiņš-1
21.jūlijs Jēkabpils Preiļi - Daugavpils 2 3:8

E.Rusiņš-1

P.Stupāns-1

E.Podskočijs-1

21.jūlijs Jēkabpils Preiļi - Rēzekne 1 2:8 D.Meļuhs-2
11.augusts Rēzekne Preiļi  Daugavpils 1 1:6 P.Stupāns-1
11.augusts Rēzekne Preiļi - Daugavpils 3 1:8 E.Podskočijs-1


"B" grupa

U-10 grupa (2007.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Deniss Percevs, Aigars Teilāns, Atis Puzaks, Kristers Šņepsts, Artūrs Ontensons.

2.rindā - Dāvis Krūmiņš, Miervaldis Hadings Polencs, Antons Aleksejevs, Daniels Meļuhs, Matīss Kivlenieks,

treneris Dainis Binders


Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
P

V
1.
Preiļu BJSS
 

 3:1

3:5

 4:0

7:1

 1:5

3:1

 7:0

3:2

 3:2

3:1

 6:0

2:2

 28  41-20 2.
2.
Ilūkstes NSS

 1:3

5:3

 

 6:0

4:1

 0:1

1:1

 2:0

10:2

 3:3

3:0

 3:0

3:1

 26  41-15 3.
3.
TFK Rēzekne

 0:4

1:7

 0:6

1:4

 

 0:5

0:5

 1:0

2:1

 1:2

0:9

 0:0

0:2

7  6-41 6.
4.
Rēzeknes FA 2

 5:1

1:3

 1:0

1:1

 5:0

5:0

 

 11:0

11:0

 7:1

 

 5:1

12:1

31  64-10 1.
5.
Rēzeknes FA 3

 0:7

2:3

 0:2

2:10

 0:1

1:2

 0:11

0:11

 

 1:3

2:6

 2:7

 

 0  11-61 7.
6.
Rēzeknes NSS

 2:3

1:3

 3:3

0:3

 2:1

9:0

 1:7

 3:1

6:2

 

 4:2

4:2

 19  37-32 4.
7.
Sēlijas SS

 0:6

2:2

 0:3

1:3

 0:0

2:0

 1:5

1:12

 7:2

 2:4

2:4

  11  21-42 5.

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
28.aprīlis Rēzekne Preiļi - Rēzekne 2 1:5   D.Percevs (1)
28.aprīlis Rēzekne Preiļi - Rēzeknes NSS 3:2 D.Percevs (3)
28.aprīlis Rēzekne Preiļi - TFK 4:0

D.meļuhs (2)

A.Ontensons (2)

9.maijs Preiļi Preiļi - Sēlijas SS 6:0

D.Percevs (3)

D.Meļuhs (2)

A.Ontensons (1)

9.maijs Preiļi  Preiļi - Ilūkste 3:1

D.Percevs (2)

A.Ontensons (1)

9.maijs

Preiļi

FOTO

Preiļi - Rēzekne 3 7:0

D.Percevs (2)

D.Meļuhs (1)

A.Ontensons (1)

K.Šņepsts (1)

M.H.Polencs (1)

21.jūnijs Viesīte Preiļi - Rēzekne 2 3:1

D.Meļuhs-1

D.Percovs-1

A.Ontensons-1

21.jūnijs Viesīte Preiļi - Rēzknes NSS 3:1 D.Meļuhs-3


Preiļi - TFK 7:1

D.Percevs-3

D.Meļuhs-2

M.Kivlenieks-1

A.Ontensons-1

20.jūlijs Ilūkste Preiļi - Sēlijas SS 2:2

A.Ontensons-1

D.Krūmiņš-1

20.jūlijs Ilūkste Preiļi - Ilūkste 3:5

D.Percevs-2

A.Ontensons-1

17.augusts Malta Preiļi - Rēzekne 3 3:2

D.Percevs (1)

D.Meļuhs (1)

A.Ontensons (1)

 


"A" grupa

U-9 grupa (2008.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Kristiāns Danilovs, Formulevičs Aldis, Nauris Opolais, Kirils Bugajs, Kirils Palenkovs.

2.rindā - Nikita Sergejevs, Edvards Brakovskis, Artūrs Ontensons, Ričards Kižlo, Daniils Antonovs.

treneris Viktors Martinovs.


7.jūnijs, Viesīte

2.augusts, Rēzekne


U-8 grupa (2009.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Niks Peipiņš, Nauris Opolais, Raitis Valters, Roberts Petrovskis.

2.rindā - Adrians Martinovs, Ričards Kižlo, Edvards Brakovskis, Rainers Stulpiņš, Ralfs Leikučs.

treneris Viktors Martinovs


9.jūnijs, Pļaviņas

4.augusts, Rēzekne

..