NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2017

2017.gada 1.līgas Komanda.lv čempionāts

Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Edgars Nikiforovs, Mārtiņš Sondors, Jānis Bulmeisters, Matīss Babris, Aleksandrs Trūps, Miks Babris, Aleksandrs Jubels.

2.rindā - treneris Viktors Martinovs, Rolands Putāns, Renārs Pastars, Rinalds Zeps, Rihards Piļāns, Iļja Mitrofanovs, Valters Reinis,

Aleksandrs Birjukovs, Vladislavs Breidaks, Aigars Caics, Jānis Pastars, treneris Imants Babris.


Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. P V
1. Grobiņas SC

2:1

3:1

0:0

1:0

4:1

4:5

2:0

 

2:1

5:1

3:1

3:3

1:5

5:3

 

4:1

 

11:2

2:3

2:0

5:1


2. FK Auda

1:2

1:3

4:1

0:1

1:1

2:3

2:4

3:2

6:2

 

1:2

0:4

 

1:1

 

1:2

 

0:1

 

3:1

1:1

2:1

1:1


3. JDFS Alberts

0:0

0:1

1:4

1:0

0:1

1:0

1:3

 

2:0

1:0

2:3

0:3

 

1:3

 

1:1

 

0:3

1:5

3:0

1:0

1:1

1:2


4. FK Tukums 2000/TSS

1:4

5:4

1:1

3:2

1:0

0:1

3:1

1:3

3:1

 

1:5

0:0

 

4:1

 

4:0

 

1:1

0:2

0:3

3:1

0:2

4:0
5. RTU FC

0:2

 

4:2

2:3

3:1

 

1:3

3:1

2:0

 

2:5

 

1:7

0:2

2:4

1:3

0:1

1:0

1:4

6:0

1:2

0:1

 


6. FK Staiceles Bebri

1:2

1:5

2:6

 

0:2

0:1

1:3

 

0:2

 

0:5

 

0:2

0:6

0:3

1:2

1:1

1:3

0:1

1:0

0:5

0:0
7. FK Jēkabpils/JSC 1:3 2:1 3:2 5:1 1:3 1:3 2:3 2:9 2:1 2:6
8. Valmieras Glass ViA

3:3

5:1

4:0

 

3:0

 

0:0

 

5:2

 

5:0

 

3:1

1:0

2:1

4:0

5:3

1:1

1:1

1:0

4:1

5:2

6:1

4:2


9. BFC Daugavpils

1:1

 

3:1

 

1:4

 

7:1

2:0

2:0

6:0

3:1

0:1

1:2

0:0

1:0

6:0

1:2

 

5:0

3:0

0:1

3:0


10. Rēzeknes FA/BJSS

3:5

 

2:1

 

1:1

 

0:4

 

4:2

3:1

3:0

2:1

3:2

0:4

3:5

0:0

0:1

0:2

1:1

0:2

4:2

 

2:4

2:2


11. FK Ogre 1:1 1:0 1:1 9:2 1:1 0:6 2:0 0:3 2:5 1:3
12. FK Progress/AFA Olaine

1:4

 

1:0

 

3:0

5:1

2:0

3:0

0:1

4:1

3:1

1:0

1:2

1:1

0:1

2:1

 

1:1

2:0

3:0

3:0

 

4:0

 


13. Preiļu BJSS

2:11

3:2

1:3

1:1

0:3

0:1

1:3

2:0

0:6

2:1

0:1

5:0

6:2

1:4

2:5

0:5

0:3

2:4

 

5:2

0:3

 

1:3

 


14. FK Smiltene/BJSS

0:2

1:5

1:2

1:1

1:1

2:1

0:4

 

1:0

 

0:0

 

1:6

2:4

1:0

0:3

4:2

2:2

3:1

0:4

 

3:1

 


2017.gada Latvijas 1.līgas čempionāts futbolā.

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

VĀRTU GUVĒJI PIESPĒLES BRĪDIN. NORAID.

FOTO

VIDEO

15.aprīlis

SESTDIENA

14.00

Auda – Preiļi

3:1

Mt.Babris-1 A.Jubels-1

FOTO

1.kārtas

 VIDEOAPSKATS

22.aprīlis

SESTDIENA

15.00

Alberts – Preiļi

3:0

R.Pastars R.Zeps

FOTO

2.kārtas

 VIDEOAPSKATS

29.aprīlis

SESTDIENA

15.00

Tukums – Preiļi

3:1

R.Putāns-1

V.Breidaks

R.Putāns

V.Reinis

FOTO

6.maijs

SESTDIENA

14.00

RTU – Preiļi

6:0

FOTO

14.maijs

SVĒTDIENA

16.00

Staicele – Preiļi

1:0

FOTO

21.maijs

SVĒTDIENA

15.00

Preiļi – Jēkabpils

6:2

Mt.Babris-3

R.Putāns-2

A.Caics-1

A.Caics-2

V.Reinis-1

J.Pastars-1

Al.Trūps-1


FOTO

VIDEO

28.maijs

SVĒTDIENA

17.00

Valmiera – Preiļi

4:1

A.Caics-1 Mk.Babris-1 V.Breidaks-1

3.jūnijs

SESTDIENA

18.00

Preiļi – Daugavpils

0:5

FOTO

VIDEO

10.jūnijs

SESTDIENA

14.00

Rēzekne – Preiļi

4:2

Mt.Babris-2 R.Putāns-1

Mt.Babris-1

J.Bulmeisters-1

FOTO

18.jūnijs

SVĒTDIENA

14.00

Preiļi  Ogre

5:2

Mk.Babris-2

A.Caics-1

Mt.Babris-1

V.Reinis-1

R.Putāns-2

Mt.Babris-2

A.Caics-1


FOTO

VIDEO

25.jūnijs

SVĒTDIENA

20.45

LK (1/32f)

Traktors - Preiļi

0:6

A.Caics-3

R.Putāns-2

V.Reinis-1

Mt.Babris-2

R.Pastars-2

Mk.Babris-1

2.jūlijs

SVĒTDIENA

16.00

LK (1/16f) 

Preiļi - Pļaviņas

6:0

R.Putāns-3

Al.Trūps-1

Mt.Babris-1

Mk.Babris-1

R.Pastars-1

Mt.Babris-1

J.Pastars-1

Mk.Babris-1

FOTO

VIDEO

9.jūlijs

SVĒTDIENA

16.00

LK (1/8f) 

Preiļi - Riga FC

0:5

FOTO

VIDEO

12.jūlijs

TREŠDIENA

19.00

Progress – Preiļi

3:0

R.Putāns-1

FOTO

VIDEO

19.jūlijs

TREŠDIENA

18.00

Grobiņa – Preiļi

11:2

Mk.Babris-1

J.Upenieks-1

Mk.Babris-1 I.Mitrofanovs-1

22.jūlijs

SESTDIENA

16.00

Preiļi – Smiltene

1:3

A.Caics-1 V.Reinis-1 J.Pastars-1

FOTO

VIDEO

30.jūlijs

SVĒTDIENA

17.00

Preiļi – Grobiņa

3:2

Mk.Babris-1

R.Pastars-1

R.Putāns-1

Al.Trūps-1

Mt.Babris-2

Al.Trūps-1

FOTO

VIDEO

5.augusts

SESTDIENA

14.00

Preiļi – Auda

1:1

A.Caics-1 Mt.Babris-1 J.Bulmeisters-1

FOTO

VIDEO

12.augusts

SESTDIENA

14.00

Preiļi – Alberts

0:1

FOTO

VIDEO

19.augusts

SESTDIENA

15.00

Preiļi – Tukums

2:0

A.Caics-1

Mt.Babris-1


A.Maslobojevs-1

FOTO

VIDEO

26.augusts

SESTDIENA

16.00

Preiļi – RTU

2:1

A.Caics-2 Mk.Babris-2

FOTO

VIDEO

2.septembris

SESTDIENA

15.00

Preiļi – Staicele

5:0

Al.Trūps-1

R.Putāns-2

V.Reinis-2

Mt.Babris-3

R.Putāns-1

Al.Trūps-1

FOTO

VIDEO

16.septembris

SESTDIENA

15.00

Preiļi – Valmiera

2:5

R.Putāns-1

Mt.Babris-1

Mk.Babris

V.Breidaks-1

An.Trūps-1

An.Trūps-1

FOTO

VIDEO

23.septembris

SESTDIENA

14.00

Daugavpils – Preiļi

3:0

FOTO

VIDEO

30.septembris

SESTDIENA

16.00

Preiļi – Rēzekne

1:3

A.Caics-1 Al.Trūps-1 R.Zeps-1

 

VIDEO

14.oktobris

SESTDIENA

14.00

Preiļi – Progress

1:4

Al.Trūps-1 R.Putāns-1

V.Breidaks-1

V.Reinis-1

Al.Trūps-1

 

FOTO

VIDEO

21.oktobris

SESTDIENA

14.00

Smiltene - Preiļi

1:1

R.Putāns-1

A.Jubels-1

Al.Trūps-1

M.Babris-1

R.Pastars-1

V.Reinis-1

FOTO

VIDEO

Preiļu BJSS spēlētāji, 1. līgas statistika

VĀRTSARGI

Nr. FOTO SPĒLĒTĀJS SPĒLES VĀRTI PIESP. DZ S
1.

Rūdis

Skutelis

10



2.

Aleksandrs

Birjukovs

11



3.

Deniss

Pankovs

8



4.

Rihards

Piļāns

14

AIZSARGI

Nr. FOTO SPĒLĒTĀJS SPĒLES VĀRTI PIESP. DZ S
1.

Vladislavs

Breidaks

22

4
2.

Andris

Trūps

8

1 1
3.

Rinalds

Zeps

10

1 1
4.

Aleksandrs

Trūps

19

2

 

4

3
5.

Nauris

Vigulis

1



6.

Vladislavs Rečs

3



7.

Jānis

Bulmeisters

14 2
8.

Mārtiņš

Sondors

10
9.

Sandis

Brokāns

4
10.

Deniss

Ivanovs

2

PUSSARGI

Nr. FOTO SPĒLĒTĀJS SPĒLES VĀRTI PIESP. DZ S
1.

Aleksandrs

Jubels

19

 

1

1
2.

Rolands

Putāns

22

8

5

 

2
3.

Iļja

Mitrofanovs

20

 

 

1
4.

Renārs

Pastars

18

 

1


1
5.

Miks

Babris

23

4

5

6.

Artūrs

Stabulnieks

1



7.

Matīss

Babris

23

9

 

8

2
8.

Jānis

Pastars

10

 

 

1

9.

Raitis

Vovers

0

 

10.

Andrejs

Maslobojevs

6 1
11.

Edgars

Nikiforovs

4
12.

Ņikita 

Baranovskis

2

UZBRUCĒJI

Guntis

Džeriņš

Nr. FOTO SPĒLĒTĀJS SPĒLES VĀRTI PIESP. DZ S
1.

Aigars

Caics

22

9

3



2.

Valters

Reinis

22

2

2

3
3.

Māris

Stroganovs

6




4.

Jānis

Bogdanovs

0
5.

Jānis

Upenieks

11

1

6.

Kristaps

Upenieks

6
7.

Guntis

Džeriņš

7



Preiļu BJSS 2

1.rindā - Jānis Bulmeisters, Pēteris Stankevičs, Miks Babris, Rihards Piļāns, Nauris Vigulis, Ņikita Baranovskis, Sandis Brokāns.

2.rindā - Rolands Putāns, Andrejs Maslobojevs, Andrejs Osipovs, Edgars Nikiforovs, Sandis Sparāns, Mārtiņš Sondors, Rūdis Skutelis,

Valters Reinis, Rolands Slūka, treneris Imants Babris


2017. gada Latvijas čempionāts futbolā

2. līga - Latgale

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. LDZ Cargo-DFA
 

 3:1

8:1

 1:1

10:0

 3:0

2:1

 7:1

14:0

 11:0

10:1

 10:0

5:0

 3:0

7:2

40  94-8  1.
2. FK Krāslava

 1:3

1:8

 

 2:0

1:1

 2:1

3:1

7:3

6:5 

 9:1

6:0

 7:1

 

 1:3

4:0

31  57-29  2.
3. FK Kalupe

 1:1

0:10

 0:2

1:1

 

 1:4

2:8

 4:1

3:1

 4:1

6:0

 5:0

2:0

 0:0

2:4

21  31-33  4.
4. BFC Daugavpils 2

 0:3

1:2

 1:2

1:3

 4:1

8:2

 

 8:0

3:0

 4:1

5:0

 1:1

10:0

 4:1

11:1

 28  61-17  3.
5. Preiļu BJSS 2

 1:7

0:14

 3:7

5:6

 1:4

1:3

 0:8

0:3

 

 2:0

1:3

 2:1

2:3

 3:6

1:5

 6  22-70  7.
6. Viesīte

 0:11

1:10

 1:9

0:6

 1:4

0:6

 1:4

0:5

 0:2

3:1

 

 1:2

1:4

 2:3

0:5

 3  11-72  8.
7. Ilūkstes NSS

 0:10

0:5

 1:7

 

 0:5

0:2

 1:1

0:10

 1:2

3:2

 2:1

4:1

 

 1:0

4:2

 16  19-55  6.
8. Rēzeknes novada BJSS

 0:3

2:7

 3:1

0:4

 0:0

4:2

 1:4

1:11

 6:3

5:1

 3:2

5:0

 0:1

2:4

   19  32-43  5.

2017.gada Latviajs čempionāts futbolā - KALENDĀRS

2.līga - Latgale

DATUMS SPĒLE REZ. VĀRTU GUVĒJI FOTO
10.maijs 19.00 Preiļi - Krāslava 3:7 

V.Reinis (2)

R.Putāns (1) 

FOTO 
18.maijs 19.00 Preiļi - Rēzeknes novads 3:6

R.Putāns (2)

E.Nikiforovs (1)

FOTO
25.maijs 19.00 Preiļi - Ilūkste 2:1

R.Putāns (1)

E.Nikiforovs (1)


7.jūnijs 18.00 Preiļi - LDZ Cargo 1:7 R.Putāns (1) FOTO
15.jūnijs 19.30 Preiļi - Kalupe 1:4 Mk.Babris (1) FOTO
29.jūnijs 18.00 LDZ Cargo - Preiļi 14:0
9.augusts 18.00 Krāslava - Preiļi 6:5

R.Putāns (4)

V.Reinis (1)

16.augusts 19.00 Rēzeknes novads - Preiļi 5:1 K.Upenieks (1)
23.augusts 18.00 Ilūkste - Preiļi 3:2 V.Reinis (2)
30.augusts 18.00 Daugavpils - Preiļi 8:0
3.septembris 14.00 Viesīte - Preiļi 0:2

J.Bogdanovs (1)

R.Vovers (1)

10.septembris 14.00 Preiļi - Viesīte 1:3 V.Reinis (1) FOTO
13.septembris 18.00 Preiļi - Daugavpils 0:3
21.septembris 18.00 Kalupe - Preiļi 3:1 G.Džeriņš (1)

 

..