NOTIKUMU KALENDĀRS
Skolu TF

2016./2017. gada Skolu sacensības telpu futbolā

2. - 3. klases

2016.gada 29.novembris

Preiļu 1.pamatskolas 2. komanda - 1.vieta

KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 1 0:1 2:2 2:0 0:0 4:0 1:1 9 9-4 III
2. Preiļu 1.pamatskola 2 1:0 2:2 2:0 1:0 3:1 3:0 16 12-3 I
3. Preiļu 2.vidusskola 2:2 2:2 1:2 4:0 1:1 2:1 9 12-8 5.
4. Aglonas vidusskola 0:2 0:2 2:1 1:0 3:0 0:3 9 6-8 4.
5. Galēnu pamatskola 0:0 0:1 0:4 0:1 1:1 0:2 2
1-9 6.
6. Rušonas pamatskola 0:4 1:3 1:1 0:3 1:1 0:1 2 3-13 7.
7. Priekuļu pamatskola 1:1 0:3 1;2 3:0 2:0 1:0 10 8-6 II

 


4. - 5.klases

2016.gada 8.decembris

Preiļu 1.pamatskolas komanda, treneris Vladimirs Točko


"A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 2:0 5:0 5:0 9:1 12 21-1 I
2. Līvānu 1.vidusskola 0:2 1:0 4:1 1:0 9 6-3 II
3. Jersikas pamatskola 0:5 0:1 0:2 1:0 3 1-8 4.
4. Rušonas pamatskola 0:5 1:4 2:0 0:0 4 3-9 III
5. Dravnieku pamatskola 1:9 0:1 0:1 0:0 1 1-11 5.

 


"B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Līvānu 2.vidusskola

3:0
5:0
6:0
0:0
10
14-0
II
2. Preiļu 2.vidusskola
0:3

0:3
1:0
0:8
3
1-14
5.
3. Riebiņu vidusskola
0:5
3:0

0:1
0:6
3
3-12
III
4. Rožupes pamatskola
0:6
0:1
1:0

0:1
3
1-8
4.
5. Priežmalas pamatskola
0:0
8:0
6:0
1:0

10
15-0
I

FINĀLSPĒLES

1/2F Preiļu 1.pamatskola - LĪvānu 2.vidusskola 3:0
1/2F Priežmalas pamatskola - Līvānu 1.vidusskola 2:1
par 3.-4.v. Līvānu 2.vidusskola - Līvānu 1.vidusskola 2:1
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola - Priežmalas pamatskola 4:1

6. - 7.klases

2016.gada 14.decembris


"A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 1 1:1 10:0 6:0 7 17-1 1.
2. Preiļu 1.pamatskola 2 1:1 12:0 3:0 7 16-1 2.
3. Preiļu 2.vidusskola 0:10 0:12 0:3 0 0-25 4.
4. Grāveru pamatskola 0:6 0:3 3:0 3 3-9 3.

 


"B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu VĢ 2:0 0:2 2:1 6 4-3 2.
2. Riebiņu vidusskola 0:2 0:9 2:3 0 2-14 4.
3. Priežmales pamatskola 2:0 9:0 4:0 9 15-0 1.
4. Rušonas pamatskola 1:2 3:2 0:4 3 4-8 3.

Finālspēles

1/2F Preiļu VĢ - Preiļu 1.pamatskola 1 2:1
1/2F Preiļu 1.pamatskola 2 - Priežmales pamatskola 0:0 (3:1)
par 7.-8.v. Riebiņu vidusskola - Preiļu 2.vidusskola 4:1
par 5.-6.v. Grāveru pamatskola - Rušonas pamatskola 1:0
par 3.-4.v. Priežmales pamatskola - Preiļu 1.pamatskola 1 6:1
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola 2 - Preiļu VG 5:0

8. - 9.klases

2017.gada 17.janvāris

Preiļu 1.pamatskola - 1.vieta

1.rindā - Mikus Noviks, Ivo Haritonovs, Paula Liniņa, Kalvis Kacars, Maksims Cvetkovs.

2.rindā - Deniss Rečs, Edijs Mainulis, Elvis Ločmelis, Rihards Piļāns, Lauris Dzenis, Ņikita baranovskis, Rūdolfs Pastars.


"A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 5:0 3:0 4:0 9 12-0 1.
2. Sīļukalna pamatskola 0:5 0:7 1:6 0 1-18 4.
3. Galēnu pamatskola 1 0:3 7:0 5:2 6 12-5 2.
4. Dravnieku pmatskola 0:4 6:1 2:5 3 8-10 3.

 


"B" 1. 2. 3. P V
1. Preiļu 2.vidusskola 3:0 8:1 6 11-1 1.
2. Riebiņu vidusskola 0:3 2:0 3 2-3 2.
3. Galēnu pamatskola 2 1:8 0:2 0 1-10 3.

FINĀLSPĒLES

1/4 fināls Galēni 1 - Galēni 2 7:0
1/4 fināls Dravnieki - Riebiņi 3:2
1/2 fināls Preiļu 2.vidusskola - Galēnu pamatskola 1 2:2 (8:7)
1/2 fināls Preiļu 1.pamatskola  Dravnieku pamatskola 4:0
par 3.-4.v. Galēnu pamatskola -  Dravnieku pamatskola 6:0
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola - Preiļu 2.vidusskola 4:1

10. - 12.klases

2017.gada 11.janvārī

Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda - 1.vieta

1.rindā - Aldis Džeriņš, Miks Babris, Daitris Litavnieks, Guntis Džeriņš.

2.rindā - Mārtiņš Sondors, Raimonds Rubins, Deniss Rečs, Rūdis Skutelis, skolotājs Feoktists Pušņakovs.


KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu VĢ 7:1 3:2 2:1 10:0 12 22-4 1.
2. Aglonas vidusskola 1:7 3:0 0:3 5:0 6 9-10 3.
3. Riebiņu vidusskola 2:3 0:3 0:2 6:0 3 8-8 4.
4. Līvānu 1.vidusskola 1:2 3:0 2:0 5:0 9 11-2 2.
5. Preiļu 2.vidusskola 0:10 0:5 0:6 0:5 0 0-26 5.