NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 23.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2016

Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Andris Trūps, Matīss Babris, Konstantīns Stabulnieks, Rolands Putāns, Renārs pastars, Aleksandrs Trūps, Lauris Stabulnieks,

Nauris Vigulis, Viktors Krotovs.

2.rindā -Viktorija Upenieve, Viktors Martinovs, Atis Litaunieks, Aigars Caics, Iļja Mitrofanovs, Rinalds Zeps, Rūdis Skutelis,

Aleksandrs Birjukovs, Jānis Pastars, Aleksandrs Jubels, Vladislavs Breidaks, Andrejs Birjukovs, Valters Reinis, Imants Babris.

2016. gada Latvijas čempionāts futbolā (1. Līga)

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. P V
1.
AFA Olaine

0:2

3:0

2:0

2:2

2:1

1:2

0:1

4:1

0:0

2:1

3:0

5:0

1:2

4:3

0:1

1:2

6:0

1:0

3:0

4:2

1:0

5:0

9:0

3:0

5:0

2:0

2:1

3:0




2.
SK Babīte

2:0

0:3


2:1

3:0

2:0

2:1

2:0

3:1

3:2

6:2

6:1

12:0

4:0

4:0

3:1

10:0

3:1

4:0

3:0

0:3

4:3

2:1

3:0

3:0

4:1

7:1

1:0

4:3




3.
FK Tukums 2000 TSS

0:2

2:2

1:2

0:3


2:0

0:2

1:8

2:3

1:2

1:1

10:1

10:0

4:2

2:5

7:2

6:1

2:1

2:1

5:0

7:2

0:4

5:3

10:0

7:3

5:1

6:1

0:6

2:1




4.
Valmiera Glass FK/BSS

1:2

1:2

0:2

1:2

0:2

2:0


2:1

0:1

0:2

4:1

2:1

5:1

2:1

0:1

1:0

3:1

5:1

5:0

3:0

6:1

2:3

2:3

8:0

11:0

1:0

8:0

3:0

1:0




5.
FK Smiltene / BJSS

1:0

1:4

0:2

1:3

8:1

2:0

1:2

1:0


1:1

3:1

4:3

13:0

1:4

1:2

3:0

1:1

0:2

6:1

2:0

4:1

0:7

3:5

5:0

3:0

1:0

6:0

2:2

0:5




6.
RTU FC

0:0

1:2

2:3

2:6

2:1

1:1

2:0

1:4

1:1

1:3


1:2

8:0

1:3

0:3

2:0

4:0

1:0

2:1

0:1

2:1

0:4

6:2

7:1

3:0

3:1

4:1

0:2

2:3




7.
FK Jēkabpils/JSC

0:3

0:5

1:6

0:12

1:10

0:10

1:2

1:5

3:4

0:13

2:1

0:8


1:0

1:5

2:3

2:6

3:3

2:3

2:2

0:1

1:6

0:12

0:4

5:0

0:2

2:0

1:4

1:8




8.
FK Auda

2:1

3:4

0:4

0:4

2:4

5:2

1:2

1:0

4:1

2:1

3:1

3:0

0:1

5:1


2:1

4:2

3:0

4:2

2:1

3:1

2:2

3:2

11:0

3:0

1:0

5:0

2:3

3:2




9.
FK Staiceles Bebri

1:0

2:1

1:3

0:10

2:7

1:6

0:1

1:3

0:3

1:1

0:2

0:4

3:2

6:2

1:2

2:4


0:1

2:1

1:1

2:0

3:5

0:2

3:0

7:1

3:2

4:2

2:5

0:2




10.
FK Ogre

0:6

0:1

1:3

0:4

1:2

1:2

1:5

0:5

2:0

1:6

0:1

1:2

3:3

3:2

0:3

2:4

1:0

1:2


1:3

3:0

2:4

1:3

6:0

3:0

1:0

1:3

0:2

1:4




11.
JDFS Alberts

0:3

2:4

0:3

3:0

0:5

2:7

0:3

1:6

0:2

1:4

1:0

1:2

2:2

1:0

1:2

1:3

1:1

0:2

3:1

0:3


0:3

1:0

3:0

2:0

2:0

2:3

0:2

2:0




12.
Rēzeknes FA/BJSS

0:1

0:5

3:4

1:2

4:0

3:5

3:2

3:2

7:0

5:3

4:0

2:6

6:1

12:0

2:2

2:3

5:3

2:0

4:2

3:1

3:0

0:1


8:0

5:1

3:1

8:0

0:1

3:1




13.
JFK Saldus

0:9

0:3

0:3

0:3

0:10

3:7

0:8

0:11

0:5

0:3

1:7

0:3

4:0

0:5

0:11

0:3

0:3

1:7

0:6

0:3

0:3

0:2

0:8

1:5


0:4

0:3

0:3

3:5




14.
Preiļu BJSS

0:5

0:2

1:4

1:7

1:5

1:6

0:1

0:8

0:1

0:6

1:3

1:4

2:0

0:2

0:1

0:5

2:3

2:4

0:1

3:1

0:2

3:2

1:3

0:8

4:0

3:0


1:1

1:5




15.
Skonto FC

1:2

0:3

0:1

3:4

6:0

1:2

0:3

0:1

2:2

5:0

2:0

3:2

4:1

8:1

3:2

2:3

5:2

2:0

2:0

4:1

2:0

0:2

1:0

1:3

3:0

5:3

1:1

5:1





Preiļu BJSS komandas spēļu kalendārs

DATUMS LAIKS SPĒLE REZ. VĀRTU GUVĒJI PIESPĒLES BRĪDINĀJUMI NORAIDĪJUMI

FOTO

VIDEO

3.aprīlis

svētdiena

14:00 RTU-Preiļi 3:1 L.Stabulnieks (1) A.Caics (1)

FOTO

VIDEO

9.aprīlis

sestdiena

15:00 Babīte-Preiļi 4:1 A.Caics (1) Al.Trūps (1)

R.Pastars (1)

Al.Trūps (1)

FOTO

VIDEO-APSKATS

16.aprīlis

sestdiena

16:00 Auda-Preiļi 1:0

Al.Trūps (1)

An.Trūps (1)

R.Putāns (1)

FOTO

23.aprīlis

sestdiena

13:00 Alberts-Preiļi 2:0 FOTO

1.maijs

svētdiena

18:00 Olaine-Preiļi 5:0 V.Breidaks (1) FOTO

4.maijs

trešdiena

15:00 Ogre-Preiļi 1:0 FOTO

8.maijs

svētdiena

16:00 Preiļi-Smiltene 0:1

V.Breidaks (1)

J.Pastars (1)

FOTO

VIDEO

14.maijs

sestdiena

16:00 Tukums-Preiļi 5:1 R.Putāns (1)

V.Reinis (1)

Mt.Babris (1)

FOTO

22.maijs

svētdiena

16:00 Preiļi-Staicele 2:3

A.Caics (1)

J.Pastars (1)

R.Putāns (1)
Al.Trūps (1)

FOTO

VIDEO

29.maijs

svētdiena

14:00 Jēkabpils-Preiļi 0:2

V.Reinis (1)

L.Stabulnieks (1)

M.Babris (1)

I.Mitrofanovs (1)

I.Mitrofanovs (1)

FOTO

VIDEO

5.jūnijs

svētdiena

16:00 Preiļi-Valmiera 0:1

FOTO

VIDEO

11.jūnijs

sestdiena

17:00 Saldus-Preiļi 0:4

R.Putāns (2)

Mt.Babris (1)

V.Reinis (1)

L.Stabulnieks (1)

19.jūnijs

svētdiena

14:00 Preiļi-Rēzekne 1:3 A.Litaunieks (1) Mt.Babris (1) R.Zeps (1)

FOTO

VIDEO

26.jūnijs

svētdiena

18:00 Preiļi - Skonto 1:1 J.Pastars (1) Mt.Babris (1) Mt.Babris (1)

FOTO

VIDEO

30.jūlijs

sestdiena

17:00 Preiļi-RTU 1:4 R.Putāns (1) V.Reinis (1) R.Zeps (1)

FOTO

VIDEO

7.augusts

svētdiena

16:00 Preiļi-Babīte 1:7 R.Putāns (1)

FOTO

VIDEO

14.augusts

svētdiena

16:00 Preiļi-Auda 0:5 V.Breidaks (1)

FOTO

VIDEO

21.augusts

svētdiena

14:00 Preiļi-Alberts 3:2

V.Reinis (2)

R.Pastars (1)

M.Babris (2)

FOTO

VIDEO

28.augusts

svētdiena

16:00 Preiļi-Olaine 0:2

E.Veigulis (1)

A.Jubels (1)

R.Putāns (1)

FOTO

VIDEO

4.septembris

svētdiena

15:00 Preiļi-Ogre 3:1

Mt.Babris (2)

A.Jubels (1)

R.Putāns (2)

FOTO

VIDEO

10.septembris

sestdiena

17:00 Smiltene-Preiļi 6:0 E.Veigulis (1)

18.septembris

svētdiena

16:00 Preiļi-Tukums 1:6 V.Reinis (1)

J.Bulmeisters (1)

An.Birjukovs (1)

FOTO

VIDEO

25.septembris

svētdiena

17:00 Staicele-Preiļi 4:2

Mt.Babris (1)

R.Vovers (1)

2.oktobris

svētdiena

14:00 Preiļi-Jēkabpils 0:2

FOTO

VIDEO

8.oktobris

sestdiena

15:00 Valmiera-Preiļi 8:0 FOTO Valmiera

16.oktobris

svētdiena

16:00 Preiļi-Saldus 3:0

23.oktobris

svētdiena

14:00 Rēzekne-Preiļi 10:0

29.oktobris

sestdiena

14:00 Skonto - Preiļi
5:1 R.Putāns (1) A.Caics(1) A.Stabulnieks (1)   VIDEO Skonto

..

Preiļu BJSS spēlētāji, 1. līgas statistika

VĀRTSARGI

Nr. FOTO SPĒLĒTĀJS SPĒLES VĀRTI PIESP. DZ S
1.

Rūdis

Skutelis

24



2.

Aleksandrs

Birjukovs

22



3.

Mārtiņš

Lisovs

1



4.

Raivis

Mauriņš

2



AIZSARGI

Nr. FOTO SPĒLĒTĀJS SPĒLES VĀRTI PIESP. DZ S
5.

Vladislavs

Breidaks

17

2

6.

Andris

Trūps

14

1

7.

Atis

Litavnieks

22 1




8.

Rinalds

Zeps

13

2

9.

Aleksandrs

Trūps

15

1

3

10.

Nauris

Vigulis

11



11.

Guntis

Sparāns

4



12.

Andrejs

Birjukovs

21

1

13.

Viktors

Krotovs

7



14.

Edgars

Limans

2
15.

Jānis

Bulmeisters

9 1

PUSSARGI

Nr. FOTO SPĒLĒTĀJS SPĒLES VĀRTI PIESP. DZ S
16.

Aleksandrs

Jubels

24 1

1

1

17.

Rolands

Putāns

26 5

3

2

18.

Iļja

Mitrofanovs

24

1

1

19.

Renārs

Pastars

21

1


1

20.

Konstantīns

Stabulnieks

13



21.

Lauris

Stabulnieks

15

2

1



22.

Artūrs

Stabulnieks

6



23.

Ervīns

Veigulis

5

2

24.

Matīss

Babris

22

4

7

1

25.

Jānis

Pastars

11

2

1
26.

Raitis

Vovers

10

1

27.

Andrejs

Maslobojevs

10

UZBRUCĒJI

Nr. FOTO SPĒLĒTĀJS SPĒLES VĀRTI PIESP. DZ S
28.

Aigars

Caics

11

2


1

29.

Valters

Reinis

20

5

2



30.

Māris

Stroganovs

3




31.

Jānis

Bogdanovs

4



2016. gada Latvijas čempionāts futbolā

2.līga - Latgale

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. LDZ Cargo (Daugavpils)

4:0

1:1

3:0

4:1

8:0

17:1

16:0

6:2

6:0

14:2

4:0

1:0

5:1

4:2

40 93-10 1.
2. FK Krāslava

0:4

1:1

7:0

4:1

9:0

13:0

7:0

5:0

13:2

12:3

3:0

9:1

7:0

5:1

37 59-13 2.
3. FK Kalupe

0:3

1:4

0:7

1:4

4:1

10:2

2:0

1:1

3:1

5:0

3:1

0:6

2:1

2:3

22 34-34 4.
4. Rēzeknes BJSS 2

0:8

1:17

0:9

0:13

1:4

2:10

5:2

0:5

2:2

5:0

1:6

0:3

1:3

3:3

8 22-84 7.
5. "Dzirkstelīte" (Preiļi)

0:16

2:6

0:7

0:5

0:2

1:1

2:5

5:0

6:3

5:1

0:1

1:4

4:1

3:3

14 29-55 6.
6. Viesītes SS

0:6

2:14

2:13

3:12

1:3

0:5

2:2

0:5

3:6

1:5

0:6

1:6

0:4

0:4

1 15-91 8.
7. Ilūkstes NSS

0:4

0:1

0:3

1:9

1:3

6:0

6:1

3:0

1:0

4:1

6:0

6:1

3:0

2:2

25 38-26 3.
8. Rēzeknes novada BJSS

1:5

2:4

0:7

1:5

1:2

3:2

3:1

3:3

1:4

3:3

4:0

4:0

0:3

2:2

15 28-41 5.

"Dzirkstelīte" Preiļi

1.rindā -Jānis Bogdanovs, Konstantīns Stabulnieks, Andrejs Maslobojevs, Artūrs Stabulnieks, Andis Mežinieks, Pēteris Stankevičs, Edgars Limans.

2.rindā - Imants Babris, Vadims Tkačovs, Rolands Slūka, Imants Spūlis, Andris Vaikulis, Raivis Mauriņš, Andrejs Birjukovs, Rūdis Skutelis, Guntis Sparāns, Aleksandrs Sergejevs.


2016.gada Latviajs čempionāts futbolā - KALENDĀRS

2.līga - Latgale

DATUMS SPĒLE REZ. VĀRTU GUVĒJI FOTO
15.maijs, 15:00 Preiļi - Krāslava 0:7 FOTO
23.maijs, 19:00 Preiļi - Rēzekne 2:5

J.Bogdanovs (1)

V.Reinis (1)

FOTO
25.maijs, 18:30 Preiļi - LDZ Cargo 0:16 FOTO
1.jūnijs, 19:00 Ilūkste - Preiļi 1:0
9.jūnijs, 19:00 Preiļi - Malta 4:1

V.Breidaks (1)

R.Vovers (1)

A.Maslobojevs (1)

A.Stabulnieks (1)

25.jūnijs, 17:00 Kalupe - Preiļi 0:2
16.jūlijs, 15:00 Viesīte - Preiļi 3:6

R.Vovers (2)

J.Bogdanovs (1)

V.Reinis (1)

V.Breidaks (1)

P.Stankevičs (1)

24.jūlijs, 15:00 Preiļi -Ilūkste 1:4 J.Bogdanovs (1) FOTO
6.augusts, 15:00 Krāslava - Preiļi 5:0
12.augusts, 18:30 LDZ Cargo - Preiļi 6:2

V.Reinis (1)

N.Vigulis (1)

27.augusts, 17:00 Preiļi - Kalupe 1:1 D.Osetrovs (1) FOTO
2.septembris, 18:30 Malta - Preiļi 3:3

R.Vovers (2)

E.Nikiforovs (1)

20.augusts, 15:00 Preiļi - Viesīte 5:1

Mt.Babris (3)

R.Vovers (1)

D.Osetrovs (1)

FOTO
19.septembris, 19:00 Rēzekne - Preiļi 0:5

V.Reinis (3)

R.Vovers (1)

E.Limans (1)

 

..

...

 

 

 

 

 

..