NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
Skolu TF

2016. gada Skolu sacensības telpu futbolā

10. - 12. klases

Preiļi, 2015. gada 16. decembris

1. vieta - PVĢ komanda

1. rindā - Miks Babris, Mārtiņš Sondors, Dairis Litavnieks, Raimonds Rubins.

2. rindā - skolotājs Feoktists Pušņakovs, Aivis Dančauska, Rūdis Skutelis, Artis Žukovs, Vladislavs Rečs, Aldis Džeriņš.

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu Valsts ģimnāzīja 3:2 3:0 13:0 9 19-2 I
2. Preiļu 2. vidusskola 2:3 5:0 4:2 6 11-5 II
3. Aglonas vidusskola 0:3 0:5 13:1 3 13-9 III
4. Aglonas internātvidusskola 0:13 2:4 1:13 0 3-30 4.

8. - 9. klases

Preiļi, 2015. gada 3. decembris

Preiļu 1. pamatskola - 1. vieta

1. rindā - Sanita Kivleniece, Rihards Piļāns, Paula Liniņa.

2. rindā - Maksims Černovs, Ņikita Baranovskis, Guntis Džeriņš, Deniss Rečs, Artūrs Ratnieks.

Riebiņu vidusskola - 2. vieta


Nr
"A" grupa
1.
2.
3.
4.
5.
6.
P

V
1.
Preiļu 1. pamatskola

0:1
2:0
2:1
8:0
4:0
12
16-2
2.
2.
Līvānu 1. vidusskola
1:0

2:0
3:2
3:0
1:0
15
10-2
1.
3.
Aglonas vidusskola
0:2
0:2

1:5
7:0
1:0
6
9-9
4.
4.
Priežmalas pamatskola
1:2
2:3
5:1

3:0
6:1
9
17-7
3.
5.
Rožupes pamatskola
0:8
0:3
0:7
0:3

1:2
0
1-23
6.
6.
Dravnieku pamatskola
0:4
0:1
0:1
1:6
2:1

3
3-13
5.

 

Nr "B" grupa 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Līvānu 2. vidusskola 1:2 1:0 0:2 5:0 0:0 7 7-4 4.
2. Preiļu 2. vidusskola 2:1 1:0 1:2 3:0 3:0 12 10-3 1.
3. Riebiņu vidusskola 0:1 0:1 1:0 1:0 2:1 9 4-3 2.
4. Galēnu pamatskola 2:0 2:1 0:1 0:1 1:0 9 5-3 3.
5. Rušonas pamatskola 0:5 0:3 0:1 1:0 2:2 4 3-11 5.
6. Sīļukalna pamatskola 0:0 0:3 1:2 0:1 2:2 2 3-8 6.

FINĀLSPĒLES

1/2f Līvānu 1. vidusskola - Riebiņu vidusskola 0:2
1/2f Preiļu 2. vidusskola - Preiļu 1. pamatskola 2:2 (2:3)
par 3.-4.v. Preiļu 2. vidusskola - Līvānu 1. vidusskola 2:0
par 1.-2.v. Preiļu 1. pamatskola - Riebiņu vidusskola 0:0 (4:3)


6. - 7. klases

Preiļi 2015. gada 9. decembris

1. vieta - Priežmalas pamatskola

2. vieta - Galēnu pamatskola

3. vieta - Preiļu 1. pamatskola (2)


Nr
"A"
1.
2.
3.
4.
5.
6.
P

V
1.
Preiļu 1.pamatskola (1)

0:0
3:0
1:1
1:0
3:0
11
8-1
2.
2.
Līvānu 2. vidusskola
0:0

5:0
0:1
3:0
4:1
10
12-2
3.
3.
Preiļu 2. vidusskola
0:3
0:5

1:6
0:0
2:0
4
3-14
4.
4.
Galēnu pamatskola
1:1
1:0
6:1

0:0
3:0
11
11-2
1.
5.
Rušonas pamatskola
0:1
0:3
0:0
0:0

0:1
2
0-5
6.
6.
Sīļukalna pamatskola
0:3
1:4
0:2
0:3
1:0

3
2-12
5.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Līvānu 1. visusskola
0:2 0:1 0:3 1:0 1:0 6 2-6 4.
2. Preiļu 1. pamatskola (2) 2:0
2:0 0:4 2:0 3:0 12 9-4 2.
3. Riebiņu vidusskola 1:0 0:2
0:4 2:2 1:0 7 4-8 3.
4. Priežmalas pamatskola 3:0 4:0 4:0
5:1 2:1 15 18-2 1.
5. Dravnieku pamatskola 0:1 0:2 2:2 1:5
1:1 2 4-11 5.
6. Rožupes pamatskola 0:1 0:3 0:1 1:2 1:1
1 2-8 6.

 

1/2f Galēnu pamatskola - Preiļu 1. pamatskola (2) 1:0
1/2f Priežmalas pamatskola - Preiļu 1. pamatskola 1 5:0
par 3.-4.v. Preiļu 1. pamatskola 2 - Preiļu 1. pamatskola (1) 3:0
par 1.-2.v. Priežmalas pamatskola - Galēnu pamatskola 3:0

 



4. - 5. klases

Preiļi, 2016. gada 26. janvāris

1. vieta - Preiļu 1. pamatskola

1. rindā - Roberts Makejevs, Eduards Podskočijs, Daniels Ancāns, Maksims Rudzeišs, Gints Šņepsts.

2. rindā - Elvis Ūbelis, Marsels Šteinbergs, Dāvis Silkāns, Valters Pūdžs, Elvis Dančauska, Lauris Piļāns.

treneris Vladimirs Točko

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1 Preiļu 1. pamatskola 3:0 2:0 5:0 4:0 4:0 2:0 18 20-0 I
2 Preiļu 2. vidusskola 0:3 0:5 1:2 0:0 0:5 1:1 2 2-16 7.
3 Līvānu 1. vidusskola 0:2 5:0 1:0 0:1 0:2 1:1 7 7-6 5.
4 Riebiņu vidusskola 0:5 2:1 0:1 0:2 0:5 0:3 3 2-17 6.
5 Rušonas pamatskola 0:4 0:0 1:0 2:0 0:2 0:2 7 3-8 4.
6 Priežmalas pamatskola 0:4 5:0 2:0 5:0 2:0 2:0 15 16-4 II
7 Grāveru pamatskola 0:2 1:1 1:1 3:0 2:0 0:2 8 7-6 III

 

 

 

 



1. - 3. klases

Preiļi, 2016. gada 20.janvāris

1. vieta - Galēnu pamatskola

skolotājs Jānis Upenieks

2. vieta - Preiļu 1. pamatskola 1

1.rindā - Toms Brovackis, Ēriks Kozeris, Anotolijs Poļakovs.

2.rindā - Eduards Podskočijs, Roberts Pastars, Dāvis Mūrnieks, Elvis Rusiņš.

Nr KOMANDAS 1 2 3 4 5 P V
1 Preiļu 1. pamatskola 1 8:0 12:0 6:1 2:3 9 28-4 II
2 Preiļu 1. pamatskola 2 0:8 0:4 0:2 0:1 0 0-15 5.
3 Preiļu 2. vidusskola 0:12 4:0 2:6 1:3 3 7-21 4.
4 Rušonas pamatskola 1:6 2:0 6:2 1:1 7 10-9 III
5 Galēnu pamatskola 3:2 1:0 3:1 1:1 10 8-4 I