NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2015

2015. gada Latgales čempionāts futbolā

U-15 grupa (2000.dz.g.)

V KOMANDA P
1. Rēzeknes FA 20-16 13
2. Ilūkstes NSS 28-12 12
3. Preiļu BJSS 23-14 10
4. FK Pļaviņas DM 4-33 0


U-12 grupa (2003.dz.g.)

Preiļu BJSS 1

1. rindā - Raivis Luriņš, Juris Gavars, Mikus Noviks, Ēriks Miezītis, Artis Pastars.

2. rindā - Dairis Keziks, Raivo Liniņš, Kalvis Kacars, Egils Daukšte, Elvis Ločmelis, Igors Jekimovs

Preiļu BJSS 2

1. rindā - Diāna Cvetkova, Arta batarāga, Ieva Adamoviča, Aleksandra Stepanova, Paula Liniņa, Karīna Kovaļova.

2. rindā - Arta Ūzuliņa, Olita Pastare, Elīza Strode, Sigita Priževoite, Karīna Kuzņecova, Sanita Kivleniece.

V KOMANDAS P
1 Madonas BJSS 95-6 43
2 FK Saules puikas Malta 60-18 35
3 FB Gulbene 2005 65-37 33
4 Preiļu BJSS 2 40-36 26
5 Rēzeknes novada BJSS 36-33 21
6 Preiļu BJSS 1 40-74 16
7 Ludzas NSS 26-50 15
8 Balvu BJSS 27-42 13
9 Viļaka 6-94 2

 


  • 26. maijs (Madona)
  • 25. jūnijs (Gulbene)
  • 23. jūlijs (Balvi)
  • 13. augusts (Ludza)

U-11 grupa (2004.dz.g.)


Preiļu BJSS komanda

1. rindā - Gints Šņepsts, Daniels Ancāns, Maksims Rudzeišs, Markuss Kurašovs.

2. rindā - Marsels Šteinbergs, Ņikita Dubkovs, Valters Pūdžs, Elvis Dančauska.

treneris Vladimirs Točko


V KOMANDAS P
1 Rēzeknes FA 1 53-11 28
2 BFC Daugavpils 1 55-10 25
3 Rēzeknes FA 2 28-29 18
4 BFC Daugavpils 2 25-28 12
5 BFC Daugavpils 3 14-48 6
6 Preiļu BJSS 11-64 0

 


  • 12. maijs (Daugavpils)
  • 16. jūnijs (Preiļi)
  • 30. jūnijs (Rēzekne)
  • 31. jūlijs (Rēzekne)
  • 4. augusts (Daugavpils)

U-10 grupa (2005.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda U-10

1. rindā - Roberts Makejevs, Edvīns Pūga, Eduards Podskočijs, Roberts Pastars.

2. rindā - Gints Šņepsts, Valters Pūdžs, Daniels Ancāns, Marsels Šteinbergs, Dāvis Silkāns.

treneris Vladimirs Točko


V KOMANDAS P
1 BFC Daugavpils 1 66-3 30
2 Rēzeknes FA 1
39-10 24
3 BFC Daugavpils 2 13-35 15
4 Preiļu BJSS 13-26 13
5 Jēkabpils SS 10-36 4
6 BFC Daugavpils 3 8-39 2

 


  • 20. maijs (Rēzekne)
  • 26. jūnijs (Daugavpils)
  • 15. jūlijs (Jēkabpils)
  • 24. jūlijs (Preiļi)
  • 7. augusts (Daugavpils)

U-9 grupa (2006.dz.g.)

1. rindā - Edvards Podskočijs, Roberts Pastars, Artūrs Ontensons, Ēriks Kozeris, Toms Brovackis, Elvis Rusiņš.

2. rindā - Anatolijs Poļakovs, Deniss Percevs, Dāvis Mūrnieks, Pēteris Stupāns, Renāts Turčinskis, treneris Jevgēnijs Nesterovičs.

 

V KOMANDAS P
1 Rēzeknes FA 1 47-5 24
2 Jēkabpils SS 1
40-10 21
3 Rēzeknes FA 3 15-14 15
4 Preiļu BJSS 28-15 13
5 Viesītes SS
17-11 13
6 Rēzeknes novada BJSS 2 17-19 11
7 Rēzeknes novada BJSS 1
11-30 6
8 Rēzeknes FA 2
10-40 3
9 Jēkabpils SS 2
5-46 0

 

 

  • 13. maijs (Rēzekne)
  • 3. jūnijs (Pļaviņas)
  • 18. jūnijs (Viesīte)

 


U-8 grupa (2007.dz.g.)

1. rindā - Toms Brovackis, Artūrs Ontensons, Elvis Rusiņš.

2. rindā - Deniss Percevs, Atis Puzāks, Rihards Katlaps, Daniils Antonovs, treneris Jevgēnijs Nesterovičs

 

V KOMANDAS P
1 Rēzeknes FA 1 52-2 18
2 Rēzeknes FA 2 10-11 13
3 Jēkabpils SS 1
14-11 10
4 Rēzeknes novada BJSS
7-15 7
5 Preiļu BJSS
17-25 6
6 Rēzeknes FA 3
8-23 6
7 Jēkabpils SS 2
5-26 1

 


  • 27. aprīlis (Preiļi)
  • 6. maijs (Rēzekne)
  • 15. jūnijs (Jēkabpils)
  • 1. jūlijs (Rēzekne)