NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
Skolu kauss

Skolu kauss

1. - 3. klases2015.gada 23. septembris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Preiļu 1.pamatskola (1)
3:1 6:0 8:0 6:0 7:0 10:0 18 40-1 I
2. Līvānu 1.vidusskola 1:3
4:1 2:0 2:0 1:0 4:0 15 14-4 II
3. Preiļu 2. vidusskola 0:6 1:4
3:1 2:1 2:1 2:0 12 10-13 III
4. Rušonas pamatskola 0:8 0:2 1:3
2:0 1:0 1:0 9 5-13 4.
5. Galēnu pamatskola 0:6 0:2 1:2 0:2
4:1 6:0 6 11-13 5.
6. Preiļu 1. pamatskola (2) 0:7 0:1 1:2 0:1 1:4
0:0 1 2-15 6.
7. Riebiņu vidusskola 0:10 0:4 0:2 0:1 0:6 0:0
1 0-17 7.

1. vieta Preiļlu 1.pamatskola (1)

1. rindā - Roberts Pastars, Elvis Rusiņš, Eduards Podskočijs.

2. rindā - Anatolijs Poļakovs, Dāvis Mūrnieks, Ēriks Kozeris, Antons Aleksejevs.

treneris Jevgēnijs Nesterovičs.

3.vieta - Preiļu 2.vidusskola



4. - 5. klases

2015. gada 17. septembrī

Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
P

V
1.
Preiļu 1. pamatskola

5:0
6:0
9:0
5:0
12
25-0
I
2.
Līvānu 2. vidusskola
0:5

2:0
0:0
6:1
7
8-6
II
3.
Līvānu 1. vidusskola
0:6
0:2

4:0
1:0
6
5-8
III
4.
Rušonas pamatskola
0:9
0:0
0:4

1:0
4
1-13
4.
5.
Sīļukalna pamatskola
0:5
1:6
0:1
0:1

0
1-13
5.

1. vieta - Preiļu 1. pamatskola

1. rinda - Maksims Rudzeišs, Roberts Pastars, Dāvis Silkāns, Eduards Podskočijs, Daniels Ancāns.

2. rindā - Gints Šņepsts, Lauris Piļāns, Marsels Šteinbergs, Roberts Makejevs, Elvis Dančauska, Elvis Ūbelis.



6. - 7. klases

2015. gada 8. oktobrī

Nr
"A"
1.
2.
3.
4.
5.
6.
P

V
1.
Preiļu 1. pamatskola (1)

1:1
0:1
1:0
6:1
2:0
10
10-2
I
2.
Līvānu 2. vidusskola
1:1

1:1
0:1
1:1
1:0
5
3-3
III
3.
Preiļu BJSS meitenes (ā.k.)
1:0
1:1

2:1
3:0
1:0
13
8-2
6.
4.
Priežmales pamatskola
0:1
1:0
1:2

4:0
1:0
9
6-1
II
5.
Sīļukalna pamatskola
1:6
1:1
0:3
0:4

0:1
1
2-12
5.
6.
Riebiņu vidusskola
0:2
0:1
0:1
0:1
1:0

3
1-4
4.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 1. pamatskola (2)
2:0 3:0 5:0 0:1 1:0 12 11-1 I
2. Līvānu 1. vidusskola 0:2
1:1 5:0 0:0 0:0 6 6-3 4.
3. Grāveru pamatskola 0:3 1:1
1:0 0:0 0:2 5 2-6 5.
4. Rušonas pamatskola 0:5 0:5 0:1
0:3 0:2 0 0-16 6.
5. Preiļu 2. vidusskola 1:0 0:0 0:0 3:0
1:0 11 5-0 II
6. Galēnu pamatskola 0:1 0:0 2:0 2:0 0:1
7 4-2 III

 

Finālspēles

1/2F Preiļu 1.p-skola (1) - Preiļu 2. v-skola 6:0
1/2F Preiļu 1. p-skola (2) - Priežmales p-skola 0:0 (2:1)
par 11.-12.v. Meitenes - Rušonas p-skola 2:0
par 9.-10.v. Sīļukalna p-skola - Grāveru p-skola 2:0
par 7.-8.v. Riebiņu v-skola - Līvānu 1.v-skola 3:0
par 5.-6.v. Galēnu p-skola - Līvānu 2.v-skola 3:0
par 3.-4.v. Priežmales p-skola - Preiļu 2.v-skola 2:0
par 1.-2.v. Preiļu 1.p-skola (1) - Preiļu 1.p-skola (2) 0:0 (2:3)

1. vieta - Preiļu 1. pamatskola (2)

2. vieta - Preiļu 1.pamatskola (1)

3. vieta - Priežmales pamatskola

 



8. - 9. klases

2015. gada 30. septembrī

Nr
"A"
1.
2.
3.
4.
5.
P

V
1.
Preiļu 1.pamatskola (2)

0:2
0:1
0:6
1:2
0
1-11
5.
2.
Līvānu 1. vidusskola
2:0

1:1
0:2
2:0
7
5-3
II
3.
Aglonas vidusskola
1:0
1:1

0:0
0:0
6
2-1
III
4.
Galēnu pamatskola
6:0
2:0
0:0

1:0
10
9-0
I
5.
Sīļukalna pamatskola
2:1
0:2
0:0
0:1

4
2-4
4.

 

Nr
"B"
1.
2.
3.
4.
5.
P

V
1.
Preiļu 1. pamatskola (1)

1:1
2:0
1:1
6:0
8
10-2
I
2.
Preiļu 2. vidusskola
1:1

0:0
0:0
1:0
6
2-1
III
3.
Riebiņu vidusskola
0:2
0:0

1:1
2:0
5
3-3
4.
4.
Rušonas pamatskola
1:1
0:0
1:1

4:0
6
6-2
II
5.
Vārkavas pamatskola
0:6
0:1
0:2
0:4

0
0-13
5.

 

Finālspēles

1/2 F Galēnu pamatskola - Rušonas pamatskola 3:0
1/2 F Preiļu 1. pamatskola (1) - Līvānu 1. vidusskola 0:0 (2:1)
par 9.-10.v. Preiļu 1. pamatskola (2) - Vārkavas pamatskola 2:0
par 7.-8.v. Riebiņu vidusskola - Sīļukalna pamatskola 2:0
par 5.-6.v. Aglonas vidusskola - Preiļu 2. vidusskola 3:0
par 3.-4.v. Līvānu 1. vidusskola - Rušonas pamatskola 1:0
par 1.-2.v. Galēnu pamatskola - Preiļu 1. pamatskola (1) 0:0 (2:0)

1. vieta - Galēnu pamatskolas komanda




10. - 12. klases

2015. gada 13. oktobris

Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
P

V
1.
Preiļu Valsts ģimnāzija

2:1
1:0
0:1
6
3-2
I
2.
Aglonas vidusskola
1:2

2:1
2:1
6
5-4
II
3.
Līvānu 1. vidusskola
0:1
1:2

3:1
3
4-4
III
4.
Preiļu 2. vidusskola
1:0
1:2
1:3

3
3-5
4.

1. vieta - Preiļu Valsts ģimnāzija

1. rindā - Aivis Dančauska, Rūdis Skutelis, Aldis Džeriņš.