NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 23.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
Skolu sacensības TF

2015. gada Skolu sacensības telpu futbolā

10. - 12. klases

Preiļi, 2015. gada 26. februāris

1.vieta - Preiļu Valsts ģimnāzijas komandA

1. rindā - Aldis Džeriņš, Nauris Vigulis, Mārtiņš Lisovs, Edgars Mičulis, Rūdis Skutelis.

2. rindā - Aivis Dančauska, Guntis Sparāns, Vladislavs Rečs, Edgars Stafeckis, skolotājs Feoktists Pušņakovs.

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu VĢ 3:0 2:1 5:0 4:0 2:0 15 16-1 I
2. Preiļu 2. v-skola 0:3 1:2 0:2 4:0 0:1 3 5-8 5.
3. Līvānu 1. v-skola 1:2 2:1 2:2 3:0 0:1 7 8-6 4.
4. Līvānu 2. v-skola 0:5 2:0 2:2 2:2 3:2 8 9-11 III
5. Aglonas v-skola 0:4 0:4 0:3 2:2 2:3 1 4-16 6.
6. Riebiņu v-skola 0:2 1:0 1:0 2:3 3:2 9 7-7 II

 

8. - 9. klases

Preiļi, 2015. gada17.februāris

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 1.p-skola 4:0 4:2 8:0 11:0 2:1 15 29-3 I
2. Līvānu 1.v-skola 1 0:4 3:0 0:2 1:0 1:2 6 5-8 4.
3. Līvānu 1.v-skola 2 2:4 0:3 0:1 1:0 1:2 3 4-10 5.
4. Riebiņu v-skola 0:8 2:0 1:0 2:2 0:0 8 5-10 III
5. Dravnieku p-skola 0:11 0:1 0:1 2:2 0:2 1 2-17 6.
6. Priežmalas p-skola 1:2 2:1 2:1 0:0 2:0 10 7-4 II

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Līvānu 2.v-skola 5:1 2:1 9:0 1:0 12 17-2 I
2. Preiļu 2.v-skola 1:5 2:5 2:0 1:1 4 6-11 4.
3. Galēnu p-skola 1:2 5:2 7:0 1:0 9 14-4 II
4. Sīļukalna p-skola 0:9 0:2 0:7 1:3 0 1-21 5.
5. Rušonas p-skola 0:1 1:1 0:1 3:1 4 4-4 III

FINĀLSPĒLES

 

1/2F Preiļu 1.p-skola - Galēnu p-skola 5:0
1/2F Līvānu 2.v-skola - Priežmalas p-skola 7:0
par 3.-4.v. Galēnu p-skola - Priežmalas p-skola 3:1
par 1.-2.v. Preiļu 1.p-skola - Līvānu 2.v-skola 5:0

 

 

 


6. - 7. klases

Preiļi, 2015. gada 30. janvāris

Nr. "A" grupa 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1. p-skola 1 2:0 0:1 2:0 6 4-1 I
2. Preiļu 1. p-skola 2 0:2 2:0 0:0 4 2-2 II
3. Riebiņu v-skola 1:0 0:2 0:1 3 1-3 4.
4. Galēnu p-skola 0:2 0:0 1:0 4 1-2 III

 

Nr. "B" grupa 1. 2. 3. 4. P V
1. Līvānu 1. v-skola 2:5 1:4 4:2 3 7-11 III
2. Preiļu 2. v-skola 5:2 3:1 3:3 7 11-6 I
3. Līvānu 2. v-skola 4:1 1:3 4:1 6 9-5 II
4. Dravnieku p-skola 2:4 3:3 1:4 1 6-11 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/2F Preiļu 1. p-skola 1 - Līvānu 2. v-skola 0:2
1/2F Preiļu 2. v-skola - Preiļu 1. p-skola 2 1:3
par 3.-4.v. Preiļu 2. v-skola - Preiļu 1.p-skola 1  3:1
par 1.-2.v. Līvānu 2. v-skola - Preiļu 1. p-skola 2 1:0

4. - 5. klases

2015. gada 5. februāris

1.vieta - Preiļu 1. pamatskolas komanda

1. rindā - Ēriks Miezītis, Rūdolfs Pastars, Raivo Liniņš, Kalvis Kacars.

2. rindā - Vadims Koļesņikovs, Maksims Cvetkovs, Mikus Noviks, Lauris Dzenis, Egīls Daukšte.

Nr. "A" grupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1. p-skola 1 3:0 9:0 7:0 2:0 12 21-0 I
2. Preiļu 1. p-skola 2 0:3 6:0 8:0 1:1 7 15-4 II
3. Preiļu 2. v-skola 0:9 0:6 0:4 0:3 0 0-22 5.
4. Rušonas p-skola 0:7 0:8 4:0 2:3 3 6-18 4.
5. Priežmalas p-skola 0:2 1:1 3:0 3:2 7 7-5 III

 

Nr. "B" grupa 1. 2. 3. 4. P V
1. Līvānu 1. v-skola 1:4 2:0 2:0 6 5-4 II
2. Līvānu 2. v-skola 4:1 8:1 8:0 9 20-2 I
3. Riebiņu v-skola 0:2 1:8 2:1 3 3-11 III
4. Grāveru p-skola 0:2 0:8 1:2 0 1-12 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/2F Preiļu 1. p-skola 1 - Līvānu 1. v-skola 5:0
1/2F Līvānu 2. v-skola - Preiļu 1. p-skola 2 1:1 (1:2)
par 3.-4.v. Līvānu 2. v-skola - Līvānu 1. v-skola 7:0
par 1.-2.v. Preiļu 1. p-skola 1 - Preiļu 1. p-skola 2 3:0

2. - 3. klases

Preiļi, 2015. gada 13. februāris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Riebiņu v-skola 0:4 0:0 2:0 0:0 0:3 1:1 6 3-8 5.
2. Preiļu 1.p-skola 1 4:0 4:0 7:0 6:0 0:1 2:0 15 23-1 II
3. Līvānu 1.v-skola 0:0 0:4 1:0 2:1 0:3 1:1 8 4-9 4.
4. Dravnieku p-skola 0:2 0:7 0:1 0:3 1:4 0:3 0 1-20 7.
5. Rušonas p-skola 0:0 0:6 1:2 3:0 0:3 1:5 4 5-16 6.
6. Līvānu 2.v-skola 3:0 1:0 3:0 4:1 3:0 3:1 18 17-2 I
7. Preiļu 1.p-skola 2 1:1 0:2 1:1 3:0 5:1 1:3 8 11-8 III