NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2015

2015. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-19 grupa (1996./1999.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

1. rindā - Miks Babris, Artūrs Stabulnieks, Aldis Džeriņš, Nauris Vigulis, Nauris Cvetkovs, Sandris Vaivods, Lauris Stabulnieks.

2. rindā - Viktors Maslobojevs, Guntis Sparāns, Vladislavs Afanasjevs, Andrejs Birjukovs, treneris Viktors Martinovs, Mārtiņš Lisovs, Valters Reinis, Rūdis Skutelis.


Jēkabpils, 2015. gada 24. - 25. janvāris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Preiļu BJSS 1:1 3:3 3:0 2:0 2:1 7:2 14 18-7 I
2. Jēkabpils SS 1:1 5:3 6:6 4:3 5:3 7:2 14 28-18 II
3. FK Saules puikas (Malta) 3:3 3:5 2:0 1:1 4:3 4:2 11 17-14 III
4. Rēzeknes FA 0:3 6:6 0:2 1:2 1:3 7:2 4 15-18 6.
5. FK Krāslava 0:2 3:4 1:1 2:1 2:1 1:1 8 9-10 4.
6. Ludzas NSS 1:2 3:5 3:4 3:1 1:2 4:3 6 15-17 5.
7. Līvānu BJSS 2:7 2:7 2:4 2:7 1:1 3:4 1 12-30 7.

Vārtu guvēji

Miks Babris (6), Vladislavs Afanasjevs (4), Andrejs Birjukovs (3), Guntis Sparāns (2), Nauris Cvetkovs (2), Artūrs Stabulnieks (1)



U-15 grupa (2000.dz.g.)

Rēzekne, 2015.gada 17. - 18. janvāris

 

Nr "A" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Rēzeknes FA 3 2:2 2:0 3:0 0:5 7 7-7 II
2. Preiļu BJSS 2:2 0:1 12:1 2:6 4 16-10 4.
3. Jēkabpils SS 0:2 1:0 9:0 0:4 6 10-6 III
4. Rēzeknes NSS 0:3 1:12 0:9 0:15 0 1-39 5.
5. Rēzeknes FA 2 5:0 6:2 4:0 15:0 12 30-2 I

FINĀLSPĒLES

 

par 9.-10.v FK Krāslava - Rēzeknes NSS 4:0
par 7.-8.v. Līvānu BJSS - Preiļu BJSS 4:2
par 5.-6.v. Jēkabpils SS - Rēzeknes FA 1 7:0
par 3.-4.v. Rēzeknes FA 3 - Ilūkstes NSS 6:0
par 1.-2.v. Rēzeknes FA 2 - TFK Rēzekne 5:4


2015. gada Ziemeļ-Austrum-Latvijas čempionāts telpu futbolā

U-12 grupa (2003.dz.g.)

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. Madonas BJSS

1:0

 

3:2

0:1

6:0


6:0

4:1

8:0

 

8:0

 

7:0

 

24
2. FB Gulbene

8:0

 

0:2

 

3:4

 

5:2

 

8:0

 

5:1

 

12
3. Preiļu BJSS

0:1

 

0:8

 

3:3

 

1:3

 

2:0

0:4

3:2

 

5:1

 

3:0

 

13
4. TFK Rēzekne

2:3

1:0

2:0

 

3:3

 

2:1

 

4:0


2:0

 

6:1

 

6:0

 

22
5. Viļānu NSS

0:6

 

4:3

 

3:1

 

1:2

 

4:2

 

2:2

 

3:0

2:2

4:0

 

17
6. Balvu BJSS

0:6

1:4

0:2

4:0

0:4

 

2:4

 

3:1

 

5:0

 

2:0

 

12
7. Cesvaine

0:8

 

2:5

 

2:3

 

0:2

 

2:2

 

1:3

 

0:2

0:4

3:0

 

4
8. Lubāna

0:8

 

0:8

 

1:5

 

1:6

 

0:3

2:2

0:5

 

2:0

4:0

1:0

 

10
9. Ludzas NSS

0:7

 

1:5

 

0:3

 

0:6

 

0:4

 

0:2

 

0:3

 

0:1

 

0

Spēļu kalendārs

 

16. decembris, Ludza Preiļi - Ludza 3:0

R.Liniņš (1)

E.Daukšte (1)

V.Zariņš (1)

16. decembris, Ludza Preiļi - Viļāni 1:3 R.Liniņš (1)
13. janvāris, Madona Preiļi - Cesvaine 3:2

R.Liniņš (1)

E.Daukšte (1)

R.Pastars (1)

13. janvāris, Madona Preiļi - TFK 3:3

R.Liniņš (2)

M.Cvetkovs (1)

13. janvāris, Madona Preiļi - Balvi 2:0

R.Liniņš (1)

E.Daukšte (1)

13. janvāris, Madona Preiļi - Madona 0:1
10. februāris, Gulbene Preiļi - Gulbene 0:8
10. februāris, Gulbene Preiļi - Lubāna 5:1

E.Daukšte (1)

R.Liniņš (1)

I.Haritonovs (1)

A.Sarks (1)

R.Pastars (1)

10. februāris, Gulbene Preiļi - Balvi 0:4
5. marts, Balvi Preiļi - Viļāni
5. marts, Balvi Preiļi - Cesvaine
5. marts, Balvi Preiļi - TFK
11. marts, Preiļi Preiļi - Balvi
11. marts, Preiļi Preiļi - Madona
11. marts, Preiļi Preiļi - Gulbene
11. marts, Preiļi Preiļi - Lubāna


U-11 grupa (2004.dz.g.)

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes FA 3 5:2 2:0 1:1 7 I
2. Rēzeknes NSS 2:5 2:0 5:1 6 II
3. Preiļu BJSS 0:2 0:2 2:0 3 III
4. Rēzeknes FA 2 1:1 1:5 0:2 1 4.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes FA 1 8:1 6:1 8:0 9 I
2. Jēkabpils SS 1:8 1:1 5:0 4 II
3. Rēzeknes BJSS 1:6 1:1 4:2 4 III
4. Viesītes SS 0:8 0:5 2:4 0 4.

 

Nr 1. - 4.V. 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes FA 1 7:0 3:0 5:1 9 I
2. Rēzeknes FA 3 0:7 4:0 3:0 6 II
3. Jēkabpils SS 0:3 0:4 2:0 3 III
4. Rēzeknes NSS 1:5 0:3 0:2 0 4.

 

Nr 5. - 8.V. 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 1:1 3:1 1:0 7 5.
2. Viesītes SS 1:1 3:0 2:2 5 6.
3. Rēzeknes FA 2 1:3 0:3 1:0 3 7.
4. Rēzeknes BJSS 0:1 2:2 0:1 1 8.

 

 



U-10 grupa (2005.dz.g.)

Jēkabpils, 2015. gada 21. - 22. februāris

Preiļu BJSS komanda - 2. vieta

1. rindā - 

2. rindā - 

 

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Jēkabpils SS 1 1:3 0:2 2:1 3 3-6 III
2. Viesītes SS 3:1 0:6 5:1 6 8-8 II
3. Rēzeknes FA 1 2:0 6:0 5:0 9 13-0 I
4. Rēzeknes FA 2 1:2 1:5 0:5 0 2-12 4.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 7:0 4:2 5:1 9 16-3 I
2. Jēkabpils SS 2 0:7 0:3 1:4 0 1-14 4.
3. Rēzeknes FA 3 2:4 3:0 1:0 6 6-4 II
4. FK Krāslava 1:5 4:1 0:1 3 5-7 III

 

Nr 1.-4.v. 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzkenes FA 1 3:0 6:0 9:0 9 18-0 I
2. Preiļu BJSS 0:3 2:1 8:0 6 10-4 II
3. Viesītes SS 0:6 1:2 4:0 3 5-8 III
4. Rēzeknes FA 3 0:9 0:8 0:4 0 0-21 4.

 

Nr 5.-8.v. 1. 2. 3. 4. P V
1. Jēkabpils Ss 1 0:0 3:0 10:0 7 10-0 5.
2. Rēzeknes FA 2 0:0 4:0 2:0 7 6-0 6.
3. FK Krāslava 0:3 0:4 4:1 3 4-8 7.
4. Jēkabpils SS 2 0:10 0:2 1:4 0 1-16 8.

komandas vērtīgākais spēlētājs - Daniels Ancāns



U-9 grupa (2005.dz.g.)

Preiļi, 2015. gada 28. februāris - 1. marts

Preiļu BJSS komanda

1. rindā - Renāts Turčinskis, Roberts Pastars, Elvis Rusiņš.
2. rindā - Pēteris Stupāns, Dāvis Mūrnieks, Anantolijs Poļakovs, Toms Brovackis, Eduards Podskočijs, Deniss Percevs, treneris Jevgēnijs Nesterovičs

 

Nr A grupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Rēzeknes FA 1 2:2 0:2 18:0 5:0 7 25-4 III
2. Preiļu BJSS 2:2 4:5 22:0 10:1 7 38-8 II
3. Viesītes SS 2:0 5:4 20:0 5:0 12 32-4 I
4. Rēzeknes NSS 0:18 0:22 0:20 1:7 0 1-67 5.
5. Rēzeknes FA 2 0:5 1:10 0:5 7:1 3 8-21 4.

 

 

Nr FINĀLTURNĪRS 1. 2. 3. 4. P V
1. Jēkabpils SS 4:3 2:2 5:1 7 11-6 I
2. Preiļu BJSS 3:4 3:2 4:0 6 10-6 II
3. Viesītes SS 2:2 2:3 6:1 4 10-64 III
4. Rēzeknes FA 3 1:5 0:4 1:6 0 2-15 4.