NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2014

2014.gada Latvijas jaunatnes čempionāts meitenēm telpu futbolā

Vecākā grupa (1999.dz.g. un vecākas)

 

Nr "B" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu BJSS   0:9 0:8 3:0 1:0 6 4-17 III
2. Rīgas FS 9:0   1:0 6:0 4:0 12 20-0 I
3. VRS-Optimists R 8:0 0:1
3:1 5:0 9 16-1 II
4. Rēzeknes BJSS 0:3 0:6 1:3   0:0 1 1-12 5.
5. VRS-Optimists R 2 0:1 0:4 0:5 0:0   1 0-10 4.


2014.gada Latvijas jaunatnes čempionāts telpu futbolā meitenēm

U-14 grupa (2000./2001.dz.g.)

FOTOGALERIJA

Preiļu BJSS 1 - 2.vieta

1.rindā - Paula Liniņa, Arta Batarāga, Dace Stepiņa, Ieva Adamoviča.

2.rindā - treneris Imants Babris, karīna Kuzņecova, Alīda Anspoka, Arta Ūzuliņa, Elīza Strode, Sanita Kivleniece.


Preiļu BJSS 2 - 3.vieta

1.rindā - Olita Pastare, ....
2.rindā - Diāna Cvetkova, S.Priževoite, Agnese Stolipina, Samanta Bogdanova, K.Kovaļova, treneris - Jevgēnijs Nesterovičs


V KOMANDA U N Z P
1. Rīgas FS 6 1 0 24-2 19
2. Preiļu BJSS 1 5 0 1 13-8 16
3. Preiļu BJSS 2 4 1 2 13-7 13
4. SK Imanta 3 2 2 8-5 11
5. FS Metta/OSC 1 2 4 1-16 5
6. FK Olaine 1 2 4 4-12 5
7. Rēzeknes nov. BJSS 0 4 3 3-13 4
8. Talsu BJSS 0 3 4 1-12 3


2014. gada Latvijas čempionāts futbolā

1. līga

1. rindā - Edīte Balckare-Kalniņa, Aleksandra Stepanova, Olita Pastare, Linda Priževoite, Diāna Cvetkova, Karīna Kovaļova, Sandra Ņikiforova.

2. rindā - Ligita Tumāne, Ilute Upeniece, Laima Spūle, treneris Jevgēnijs Nesterovičs, Kristiāna Zvērbule, Baiba Vjakse, Anda Klindžāne.  


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Rīgas FS

2:2

2:1

9:1

5:1

7:0

7:0

7:0

4:1

22 44-6 I
2. FK Olaine

2:2

1:2

 

4:1

5:0

0:1

5:0

4:0

2:0

16 28-5 II
3. SK Imanta/Jelgavas NSC

1:9

1:5

1:4

0:5

 

1:6

1:2

1:5

3:2

3 9-38 5.
4. Preiļu BJSS

0:7

0:7

1:0

0:5

6:1

2:1

 

1:1

2:0

13 12-22 III
5. Talsu NSS

0:7

0:4

0:4

0:2

5:1

2:3

1:1

0:2

  4 9-25 4.

FOTO - 1.kārta

FOTO - 2.kārta

FOTO - 3.kārta

FOTO - 4.kārta

Spēļu kalendārs

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJAS
4. maijs (Preiļi) 11.00 Preiļi - RFS 0:7  
4. maijs (Preiļi) 15.40 Preiļi - SK Imanta 6:1

 

  • L.Spūle-2
  • I.Upeniece-2
  • L.Tumāne-1
  • A.Klindžāne-1

 

12. jūnijs (Olaine) 14.30 Preiļi - Olaine 1:0  
12. jūnijs (Olaine) 15.40 Preiļi - Talsi 1:1  
30. augusts (Rīga) 12.10 Preiļi - Olaine 0:5  
30. augusts (Rīga) 14.30 Preiļi - RFS 0:7  
21. septembris (Rīga) 14.20 Preiļi - SK Imanta 2:1
  • L.Tumāne-2
21. septembris (Rīga) 16.40 Preiļi - Talsi 2:0
  • L.Tumāne-2

 



2014. gada Latvijas jaunatnes čempionāts

U-14 grupa (2000./2001.dz.g.)

1. rindā - Karīna Kovaļova, Sanita Kivleniece, Arta Batarāga, Paula Liniņa, Ieva Adamoviča, Karīna Kuzņecova, Agnese Stolipina..

2. rindā -  treneris Imants Babris, Diāna Cvetkova, Olita Pastare, Elīza Strode, Arta Ūzuliņa, Sigita Priživoite.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. Preiļu BJSS   1:1 3:0 2:0 3:0 --- 8:0 8:0 4:0 19 29-1 II
2. Rīgas FS 1 1:1   4:1 7:1 2:1 --- 6:1 15:0 5:1 19 40-6 I
3. SK Imanta 0:3 1:4   0:4 1:2 --- 1:1 9:0 2:3 4 5-28 7.
4. Rēzeknes novada BJSS 0:2 1:7 4:0   2:0 --- 0:0 5:0 2:1 13 14-10 III
5. FK Olaine 0:3 1:2 2:1 0:2   --- 1:0 3:0 1:1 10 8-9 4.
6. Rēzeknes BJSS 0:3 0:5 0:3 0:3 1:3   0:1 0:3 0:5 0
 
7. Talsu NSS 0:8 1:6 1:1 0:0 0:1 ---   2:0 1:4 5 22-17 6.
8. Valkas BJSS 0:8 0:15 0:9 0:5 0:3 --- 0:2   0:3 0 0-45 8.
9. Rīgas FS 2 0:4 1:5 3:2 1:2 1:1 --- 4:1 3:0   10 13-1 5.

Preiļu BJSS komanda - 2vieta

1.rindā - Elīna Aizpurviete, Karīna KOvaļova, Ieva Adamoviča, Paula Liniņa, Arta Batarāga, Karīna Kuzņecova.

2.rindā - Agnese Stolipina, Olita Patare, Sigita Priživoite, Sanita Kivleniece, Arta Ūzuliņa, Elīza Strode, Diāna Cvetkova, treneris Imants Babris.

FOTO - 1.kārta
FOTO - 2.kārta
FOTO - 3.kārata

Spēļu kalendārs

 

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJAS
10.jūnijs (Olaine) 12.20 Preiļu BJSS - SK Imanta 3:0
  • I.Adamoviča (1)
  • D.Cvetkova (1)
  • P.Liniņa (1)
10.jūnijs (Olaine) 13.40 Preiļu BJSS - FK Olaine 3:0
  • I.Adamoviča (1)
  • K.Kovaļovs (1)
  • P.Liniņa (1)
2. jūnijs (Preiļi) 11.00 Preiļu BJSS - Rēzeknes BJSS 3:0

 

  • P.Liniņa (1)
  • E.Strode (1)
  • I.Adamoviča (1)

 

2. jūnijs (Preiļi) 12.20 Preiļu BJSS - Talsu NSS 8:0
  • P.Liniņa (6)
  • S.Priživoite (1)
  • K.Kuzņecova (1)
2. jūnijs (Preiļi) 13.40 Preiļu BJSS - Valkas BJSS 8:0
  • P.Liniņa (2)
  • K.Kovaļova (2)
  • K.kuzņecova (1)
  • D.Cvetkova (1)
  • A.Ūzuliņa (1)
  • I.Adamoviča (1)
13. septembris (Rīga) 14.40 Preiļu BJSS - RFS 2 4:0
  • P.Liniņa (3)
  • K.Kovaļova (1)
13. septembris (Rīga) 16.00 Preiļu BJSS - Rēzeknes nov. BJSS 2:0
  • P.Liniņa (2)
13. septembris (Rīga) 17.00 Preiļu BJSS - RFS 1 1:1
  • I.Adamoviča (1)