NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2013

 

2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-19 grupa (1994. - 1996.dz.g.)

Preiļi, 2013.gada 19. - 20.janvāris

Preiļu BJSS - 2.vieta

1.rindā - Maksims Afanasjevs, Deniss Šeinovs, Guntis Sparāns, Atis Soms, Andrejs Birjukovs.

2.rindā - Raitis Tarasenko, Iļja Mitrofanovs, Aleksandrs Birjukovs, treneris Viktors Martinovs, Mārttiņš Lisovs, Artūrs Seilis, Vladislavs Afanasjevs.


V KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P
1. Rēzeknes BJSS/Alba

4:0

2:0

11:2

3:0

2:0

3:0

7:2

6:0

24 38-4
2. Preiļu BJSS

0:4

0:2

1:1

2:0

3:1

2:0

4:0

2:1

16 14-9
3. FK Pļaviņas DM

2:11

0:3

1:1

0:2

0:0

7:1

1:2

1:0

8 12-20
4. Koknese

0:2

0:3

1:3

0:2

0:0

1:7

4:1

1:0

7 7-18
5. Krustpils novads

2:7

0:6

0:4

1:2

2:1

0:1

1:4

0:1

3 6-26

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Atis Soms - 4, Iļja Mitrofanovs - 3, Raitis Tarasenko - 2, Artūrs Seilis - 2, Vladislavs Afanasjevs - 1, Guntis Sparāns - 1, Deniss Šeinovs - 1.

TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

 Vārtsargs - Edvīns Dravnieks (Pļaviņas)

Aizsargs - Artūrs Seilis (Preiļi)

Uzbrucējs - Mihails Pavlovs (Rēzekne)



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-16 grupa (1997. - 1998.dz.g.)

Jēkabpils, 2013.gada 26. - 27.janvāris

Preiļu BJSS - 3.vieta

1.rindā - Artūrs Stabulnieks, Miks Babris, Nauris Vigulis, Vladislavs Rečs, Aldis Džeriņš.

2.rindā - Artis Žukovs, Iļja Mitrofanovs, Rūdis Skutelis, treneris Viktors Martinovs, Aivis Dančausks, Vjačeslavs Andrejevs, Nauris Cvetkovs.


 

Nr  "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 10:1 10:0 8:1 9 28-2 I
2. Jēkabpils SS 2 1:10 2:0 3:0 6 6-10 II
3. Viesītes SS 0:10 0:2 5:1 3 5-13 III
4. Dekšāres 1;8 0:3 1:5 0 2-16 4.

 

Nr  "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Jēkabpils SS 1
5:2 11:1 2:0 9 17-3 I
2. Koknese 2:5 4:1 5:2 6 11-8 II
3. Līvānu BJSS 1:11 1:4 2:6 0 4-21 4.
4. Bērzgale 0:2 2:5 6:2 3 8-9 III

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Bērzgale - Jēkabpils 2 2:1
1/4f Jēkabpils 1 - Dekšāres 3:0
1/4f Koknese - Viesīte 11:0
1/4f Preiļi - Līvāni 6:1
1/2f (5.-8.) Jēkabpils 2 - Dekšāres 2:0
1/2f (5.-8.) Līvāni - Viesīte 5:3
1/2f (1.-4.) Jēkabpils 1 - Bērzgale 3:0
1/2f (1.-4.) Koknese - Preiļi 4;1
par 7.-8.v. Viesīte - Dekšāres 3:0
par 5.-6.v. Līvāni - Jēkabpils 2 6:0
par 3.-4.v. Preiļu BJSS - Bērzgale 6:1
par 1.-2.v. Jēkabpils SS 1 - Koknese 3:0

 

 

Vārtu guvēji Preiļu komandā

Nauris Cvetkovs - 18, Iļja Mitrofanovs - 9, Miks Babris - 5, Vjačeslavs Andrejevs - 4, Artjoms Firsovs - 1, Artis Žukovs - 1, Aldis Džeriņš - 1, Artūrs Stabulnieks - 1, Nauris Vigulis - 1


Turnīra labākie spēlētāji

Vārtsargs - Aivis Dančauska (Preiļi)

Aizsargs - Maksims Potlovs (Jēkabpils)

Uzbrucējs - Ilmārs Kalniņš (Koknese) 



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-14 grupa (1999.dz.g.)

Preiļi, 2013.gada 1. - 2.februāris

Preiļu BJSS komanda - 3.vieta

1.rindā - Miks Babris, Guntis Džeriņš, Dairis Litavnieks.

2.rindā - Armands Rusiņš, treneris Imants Babris, Rūdis Skutelis, Raimonds Rubins, Mārtiņš Sondors.

 

Nr  "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  Preiļu BJSS 1   0:2  2:0  3:0  2:0  9 7-2 
2.  Jēkabpils SS 2:0    1:0  1:2  3:0  9 7-2  II 
3.  Saules puikas (Malta) 0:2  0:1    1:2  7:0 8-5  4. 
4. Rēzeknes BJSS  0:3  2:1  2:1    5:0 9-4  III 
5. Preiļu BJSS 2 0:2 0:3 0:7 0:5 0 0-17 5.

 

Nr  "B" 1. 2. 3. 4. P V
1.  SK Blāzma (Rēzekne)   2:5  3:0  4:0   6 9-5  II 
2. Viļāni  5:2    7:0  4:1  16-3 
3. Dekšāres  0:3  0:7    0:3  0-13  4. 
4. Ilūkstes NSS  0:4  1:4  3:0    4-8  III 

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Jēkabpils - Ilūkste 1:1 (4:3)
1/4f Viļāni - Malta 2:0
1/4f Blāzma - Rēzekne 6:2
1/4f Preiļi - Dekšāres 5:1
1/2f (5.-8.) Ilūkste - Malta 4:0
1/2f (5.-8.) Rēzekne - Dekšāres 7:0
1/2f (1.-4.) Jēkabpils - Viļāni 5:1
1/2f (1.-4.) Blāzma - Preiļi 2:1
par 7.-8.v. Malta - Dekšāres 2:0
par 5.-6.v. Rēzekne - Ilūkste 7:3
par 3.-4.v. Preiļu BJSS - Viļāni 4:0
par 1.-2.v. Jēkabpils SS - Rēzeknes SK Blāzma 2:2 (3:1)

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Miks Babris - 8,Armands Rusiņš - 4, Raimonds Rubins - 3, Mārtiņš Sondors - 1, Guntis Džeriņš - 1 


TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

vārtsargs - Ulvis Grebskis (Jēkabpils SS), aizsargs - Miks Babris (Preiļu BJSS), uzbrucējs - Sandis Lukašenko (Rēzeknes SK Blāzma)



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-13 grupa (2000.dz.g.)

Jēkabpils, 2013.gada 9. - 10.februāris

Preiļu BJSS - 5.vieta

1.rindā - Ivans Piskunovs, Sandis Brokāns, Artūrs Ratnieks, Ņikita Baranovskis, Deniss Rečs, Aivis Vagalis, Juris Vilcāns.

2.rindā - Sandis Sparāns, Andrejs Osipovs, Deniss Ivanovs, Daniels Vasiļjevs, Kristaps Upenieks, Guntis Džeriņš, treneris Vladimirs Točko.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1.  Rēzeknes BJSS 1   2:1  4:0  3:0  2:0  7:1  15  18-2 
2. Jēkabpils SS  1:2    3:0  6:0  3:0  0:1  13-3  II 
3. Ilūkstes NSS  0:4  0:3    7:3  0:2  0:2  7-14  5. 
4. Preiļu BJSS  0:3  0:6  3:7    0:1  2:2  5-19  6. 
5. Bērzgale  0:2  0:3  2:0  1:0    1:1  4-6  4. 
6. Rēzeknes BJSS 2  1:7  1:0  2:0  2:2  1:1    7-10  III 

FINĀLSPĒLES

 

par 5.-6.v. Preiļu BJSS - Ilūkstes NSS 2:0
par 3.-4.v. Rēzeknes BJSS 2 - Bērzgale 3:0
par 1.-2.v. Jēkabpils SS - Rēzeknes BJSS 1 1:1 (3:1)

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Guntis Džeriņš - 3, Kristaps Upenieks - 1, Artūrs Ratnieks - 1, Ņikita baranovskis - 1, Juris Vilcāns - 1.



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-12 grupa (2001.dz.g.)

Rēzekne, 2013.gada 16. - 17.februāris

 

Nr  "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  Rēzeknes BJSS   5:1 3:3 5:0 9:0 10 22-4 
2. Rēzeknes BJSS 2  1:5   0:0  2:0  2:0  7 5-5  III 
3. Līvānu BJSS  3:3  0:0    4:1  5:0  8 12-4  II 
4. FK Pļaviņas DM  0:5  0:2  1:4    1:3  0 2-14  5. 
5. Rēzeknes BJSS 3 0:9 0:2 0:5 3:1 3 3-17 4.

 

 

 

Nr  "B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  Preiļu BJSS   0:5  1:0  3:1  0:0 4-6  II 
2. Jēkabpils SS  5:0    2:0  3:0  3:0 12  13-0 
3. Ilūkstes NSS  0:1  0:2    4:1  3:1 7-5  III 
4. Dekšāres  1:3  0:3  1:4    1:2 3-12  5. 
5. TFK Rēzekne 0:0 0:3 1:3 2:1 3 3-7 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Līvāni - Ilūkste 1:0
1/4f Jēkabpils - Rēzekne 3 2:0
1/4f Preiļi - Rēzekne 2 1:1 (3:2)
1/4f Rēzekne 1 - TFK 10:1
1/2f (5.-8.) Rēzekne 3 - Ilūkste 4:3
1/2f (5.-8.) Rēzekne 2 - TFK 3:0
1/2f (1.-4) Jēkabpils - Līvāni 5:2
1/2f (1.-4.) Rēzekne 1 - Preiļi 9:2
par 7.-8.v. TFK - Ilūkste 3:0
par 5.-6.v. Rēzekne 2 - Rēzekne 3 5:0
par 3.-4.v. Līvānu BJSS - Preiļu BJSS 1:1 (2:1)
par 1.-2.v. Rēzeknes BJSS 1 - Jēkabpils SS 8:1

 

 

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Sandis Brokāns - 3, Andris Ūsāns - 2, Deniss Rečs - 2, Ņikita Baranovskis - 1



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-11 grupa (2002.dz.g.)

Pļaviņas, 2013.gada 23. - 24.februāris

 

Nr  "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  Jēkabpils SS   0:0  4:2   9:0 1:2  14-4  III 
2.  Ilūkstes NSS 0:0    4:2  6:3  0:0  10-5   I
3. FK Pļaviņas DM  2:4  2:4    5:1  2:2  11-11   4.
4. Preiļu BJSS 1  0:9  3:6  1:5    0:3  4-23   5.
5. Preiļu BJSS 2  2:1  0:0  2:2  3:0    7-3   II

 

Nr  "B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  Rēzeknes BJSS 1   3:1  2:1  1:0  2:0 12  8-2 
2.  Rēzeknes BJSS 2 1:3    1:3  1:2  1:1  4-9   5.
3. Rēzeknes BJSS 3  1:2  3:1    2:0  1:2  7-5   III
4. Malta  0:1  2:1  0:2    1:4  3-8   4.
5. Dekšāres  0:2  1:1  2:1  4:1    7-5   II

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Preiļi 2 - Rēzekne 3 4:2
1/4f Rēzekne 1 - Pļaviņas 11;0
1/4f Jēkabpils - Dekšāres 5:2
1/4f Malta - Ilūkste 5:0
1/2f (5.-8.) Rēzekne 3 - Pļaviņas 2:2 (2:1)
1/2f (5.-8.) Dekšāres - Ilūkste 4:1
1/2f (1.-4.) Rēzekne 1 - Preiļi 2 9:0
1/2f (1.-4.) Jēkabpils - Malta 7:1
par 7.-8.v. Pļaviņas - Ilūkste 2:1
par 5.-6.v. Dekšāres - Rēzekne 3 2:0
par 3.-4.v. Malta - Preiļi 2 6:3
par 1.-2.v. Rēzekne 1 - Jēkabpils 4:0

VĀRTU GUVĒJI:

PREIĻU BJSS 1

Edvards Vaivods - 2, Kristaps Plivda - 1, Iļja Siņeļņikovs - 1.

PREIĻU BJSS 2

Vladislavs Stivriņš - 5, Juliāns Stivriņš - 4, Paula Liniņa - 4, Raivo Liniņš - 1



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-10 grupa (2003.dz.g.)

Jēkabpils, 2013.gada 2. - 3.marts

PREIĻU BJSS - 1.VIETA 

Priekšplānā - Mikus Noviks

1.rindā - Raivo Liniņš, Ivo Haritonovs, Kalvis Kacars, Juliāns Stivriņš.

2.rindā - Rūdolfs Pastars, Ieva Adamoviča, Paula Liniņa, Vladislavs Stivriņš, treneris Imants Babris 


Nr  "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  Jēkabpils SS   0:2  1:0  1:0  1:0  3-2  II 
2.  Preiļu BJSS 2:0    2:0  3:0  2:3  9-3   I
3.  Rēzeknes BJSS 2 0:1   0:2   1:1  3:1  4-5   4.
4. Viesītes SS  0:1  0:3  1:1    0:1  1-6   5.
5. TFK Rēzekne  0:1  3:2  1:3  1:0    5-6   III

 

Nr  "B" 1. 2. 3. 4. P V
1.  Rēzeknes BJSS 1   3:1  7:0  1:0  11-1 
2.  Malta 1:3    7:0  2:2  10-5   II
3.  Rēzeknes BJSS/Mibilkom 0:7  0:7    0:2  0-16   4.
4.  FK Pļaviņas DM 0:1  2:2  2:0    4-3   III

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Jēkabpils - Pļaviņas 1:0
1/4f Rēzekne 1 - Rēzekne 2 8:1
1/4f TFK - Malta 4:2
1/4f Preiļi - Mobilkom 3:0
1/2f (5.-8.) Pļaviņas - Rēzekne 2 0:0 6:5)
1/2f (5.-8.) Mobilkom - Malta 1:0
1/2f (1.-4.) Rēzekne 1 - Jēkabpils 1:0
1/2f (1.-4.) Preiļi - TFK 4:2
par 7.-8.v. Rēzekne 2 - Malta 5:0
par 5.-6.v. Mobilkom - Pļaviņas 1:0
par 3.-4.v. TFK Rēzekne - Jēkabpils 2:1
par 1.-2.v. Preiļu BJSS - Rēzeknes BJSS 1  1:0

TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

Vārtsargs - Mikus Noviks (Preiļu BJSS)

Aizsargs - Rūdolfs Pastars (Preiļu BJSS)

Uzbrucējs - Daniels Korsaks (Rēzeknes BJSS 1)

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Raivo Liniņš - 9, Vladislavs Stivriņš - 4, Paula Liniņa - 4, Juliāns Stivriņš - 2.



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-9 grupa (2004.dz.g.)

Rēzekne, 2013.gada 9. - 10.marts

3.vieta - Preiļu BJSS

1.rindā - Maksims Rudzišs, Elmārs Stivriņš, Kārlis Adamovičs, Edvīns Pūga.

2.rindā - Marsels Šteinbergs, Markuss Kurašovs, Lauris Piļāns, Daniels Ancāns, Juliāns Stivriņš, Gints Šņepsts, Elvis Dančauska, treneris Vladimirs Točko.


Nr  "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  Rēzeknes BJSS/Mobilkom   6:0  10:0  6:1  7:0  12  29-1 
2. Rēzeknes BJSS/Solidas R  0:6   4:2  3:3  6:1  13-12  II 
3.  Rēzeknes BJSS/Optimists R 0:10  2:4    1:1  2:0  5-15  4. 
4.  Rēzeknes BJSS/Alba 1:6  3:3  1:1    5:1  10-11  III 
5.  Rēzeknes BJSS/Tolmet 0:7  1:6  0:2  1:5    2-20  5. 

 

Nr  "B" 1. 2. 3. 4. P V
1.  Preiļu BJSS   2:1  4:1  5:0  11-2 
2. Jēkabpils SS  1:2    4:0  3:1  8-3  II 
3. Viesītes SS  1:4  0:4    2:3  3-11  4. 
4. FK Saules puikas (Malta)  0:5  1:3  3:2    4-10  III 

FINĀLSPĒLES

1/4f Solidas R - FK Saules puikas 3:1
1/4f Preiļu BJSS - Optimists R 4:3
1/4f Jēkabpils SS - Alba 2:2 (2:3)
1/4f Mobilkom - Viesītes SS 10:0
1/2f (5.-8.) FK Saules puikas - Optimists R 5:1
1/2f (5.-8.) Jēkabpils SS - Viesītes SS 2:3
1/2f (1.-4.) Solidas R - Preiļu BJSS 2:2 (4:3)
1/2f (1.-4.) Mobilkom - Alba 9:0
par 7.-8.v Optimists R - Jēkabpils Ss 2:3
par 5.-6.v Viesītes SS - FK Saules puikas 3:0
par 3.-4.v Preiļu BJSS - Alba 5:1
par 1.-2.v Mobilkom - Solidas R 6:1

TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

Labākais uzbrucējs - Juliāns Stivriņš (Preiļu BJSS)

Labākais vārtsargs - Rainers Mūrnieks (Rēzeknes BJSS/Mobilkom)

Labākais aizsargs - Einārs Aleksandrovičs (Rēzeknes BJSS/Mobilkom)

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Juliāns Stivriņš - 13, Gints Šņepsts - 4, Elvis Dančauska - 2, maksims Rudzišs - 1, Elmārs Stivriņš - 1, Daniels Ancāns - 1.



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-8 grupa (2005.dz.g.)

Preiļi, 2013.gada 16 - 17.marts

2.vieta - Preiļu BJSS

1.rindā - Daniels Semjonovs-Fadejevs, Daniels Ancāns, Gints Šņepsts, Eduards Podskočijs, Elmārs Stivriņš, Roberts Pastars.

2.rindā - Valters Pūdžs, Edvīns Pūga, Tomašs Vaivods, Roberts Makejevs, Marsels Šteinbergs, Kārlis Adamovičs, treneris Vladimirs Točko. 


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1.  Rēzeknes BJSS/Alba    0:7 0:6  4:0  0:4  4:1  8-18  4. 
2.  Rēzeknes BJSS/Solidas 7:0    2:1  11:0  5:0  14:0  15  39-1 
3.  Preiļu BJSS 6:0  1:2    8:0  5:2  11:0  12  31-4  II 
4.  SK Blāzma (Rēzekne) 0:4  0:11  0:8    0:12  0:1  0-36  6. 
5.  FK Saules puikas (Malta) 4:0  0:5  2:5  12:0    2:0  20-10  III 
6.  Dekšāres 1:4  0:14  0:11  1:0  0:2    2-31  5. 

FINĀLSPĒLES

 

par 5.-6.v. Dekšāres - SK Blāzma 1:1 (2:1)
par 3.-4.v. Malta - Rēzeknes BJSS/Alba 6:1
par 1.-2.v. Rēzeknes BJSS/Solidas - Preiļu BJSS 4:0

 

 

 

TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

Labākais vārtsargs - Igors Drīksna (Malta)

Labākais aizsargs - Oļegs Mihailovs (Rēzeknes BJSS/Solidas)

Labākais uzbrucējs - Gints Šņepsts (Preiļu BJSS)

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Gints Šņepsts - 15, Marsels Šteinbergs - 4, Elmārs Stivriņš - 4, Daniels Ancāns - 3, Roberts Pastars - 2, Edvīns Pūga - 1, Valters Pūdžs - 1, Roberts Makejevs - 1