NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2013

2013.gada Preiļu novada čempionāts

Par labu tradīciju kļuvis, ka jau kuro gadu jūlija un augusta mēnesī risinās futbola čempionāts novadā. Reti kura Latvijas mazpilsēta var lepoties ar to, ka trīs reizes nedēļā apmēram 100 jauni cilvēki divu mēnešu garumā lietderīgi pavada savu brīvo laiku - ir interesanti pašiem un arī skatītājiem. Šogad novada čempionātā piedalījās 7 komandas, kuras pēc divu apļu turnīra aizvadīja ceturtdaļfinālus, pusfinālus un finālspēles, kuras ieilga līdz vēlai vakara stundai. Otro gadu pēc kārtas par turnīra uzvarētājiem kļuva komanda Stabulnieki (1). Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju balvas saņēma Raitis Vovers, Dmitrijs Vinogradovs un Ingmārs Jermakovičs (2). Tika noteikti arī turnīra labākie spēlētāji - Jānis Bogdanovs (aizsargs), Raitis Vovers (uzbrucējs), Mārtiņš Lisovs (vārtsargs), Raitis Tarasenko (pussargs) - (3)

Nr KOMANDAS 1 2 3 4 5 6 7 P V
1 1.pamatskola

1:7

2:8

5:2

1:7

0:10

2:0

1:5

1:4

0:7

3:8

0:5

0:12

6 16-75 7.
2 2.vidusskola

7:1

8:2

1:1

4:3

1:3

8:1

3:2

2:0

1:4

1:5

1:2

2:4

19 39-28 III
3 Preiļu VĢ

2:5

7:1

1:1

3:4

0:7

4:2

3:3

3:2

2:2

5:2

0:3

8:4

18 38-36 5.
4 Dome

10:0

0:2

3:1

1:8

7:0

2:4

3:2

6:0

0:2

2:1

1:4

0:6

18 35-30 4.
5 VUGD

5:1

4:1

2:3

0:2

3:3

2:3

2:3

0:6

0:4

2:2

1:6

2:2

9 23-36 6.
6

Mana

Aptieka

7:0

8:3

4:1

5:1

2:2

2:5

2:0

1:2

4:0

2:2

1:8

2:3

20 30-17 II
7 Stabulnieki

5:0

12:0

2:1

4:2

3:0

4:8

4:1

6:0

6:1

2:2

8:1

3:2

31 59-18 I

FINĀLSPĒLES

1/4F  Mana Aptieka - 1.pamatskola 2:1
1/4F 2.vidusskola - VUGD 1:0
1/4F Dome - Preiļu VĢ 1:2
1/2F Stabulnieki - Preiļu VĢ 5:3
1/2F Mana Aptieka - 2.vidusskola 0:0 (4:3)
Par 5.-6.v. VUGD - 1.pamatskola (5:1) (10:2)
Par 3.-4.v. 2.vidusskola - Preiļu VĢ 3:1
Par 1.-2.v. Stabulnieki - Mana Aptieka 4:1

VĀRTU GUVĒJI

1.p-skola 2.v-skola PVĢ Dome VUGD M-Aptieka Stabulnieki

V.Maslobojevs-6

I.Mitrofanovs-4

R.Mainulis-3

V.Reinis-3

M.Babris-3

A.Stabulnieks-1

I.Jermakovičs-16

R.Tarasenko-12

J.Lozda-5

L.Sparāns-3

G.Rubenis-2

V.Jefimovs-2

I.Afanasjevs-1

K.Stabulnieks-10

A.Soms-9

E.Stafeckis-9

G.Sparāns-4

E.Patmalnieks-3

E.Rusiņš-3

R.Vanags-3

G.Utināns-2

R.Stuburs-2

E.Broks-2

P.Skutelis-8

L.Vilcāns-8

R.Putāns-4

J.Jaudzems-4

N.Cvetkovs-3

E.Limans-2

V.Martinovs-2

A.Adamovičs-1

E.Veigulis-1

V.Unžakovs-1

V.Breidaks-1

Ē.Pastars-1

A.Sergejevs-7

Dz.Matisāns - 6

Stankevičs-5

I.Vaivods-4

S.Petrovs-4

A.Maslobojevs - 3

M.Pīzelis-3

G.Vaivods-2

Burjakovs-1

R.Slūka-1

R.Pūga-1

G.Matisāns-1

M.Afanasjevs-14

N.Ernstsons-6

J.Bulmeistars-5

V.Stass-4

D.Osetrovs-3

S.Gorins-3

D.Binders-3

A.Pugainis-2

A.Mežinieks-2

E.Locāns-1

D.Vinogradovs-24

R.Vovers-23

K.Vinogradovs-3

J.Bogdanovs-3

A.Romanovskis-2

R.Paškevičs-3

R.Stuburs-1

M.Stroganovs-2

D.Erts-1

A.Litavnieks-1

 

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS

16.jūlijs

(otrdiena)

18.00 Dome - VUGD 

19.00 Stabulnieki - 2.v-skola 

20.00 Mana Aptieka - PVĢ 

3:2

2:1

2:2

17.jūlijs

(trešdiena)

18.00 Dome - PVĢ

19.00 1.p-skola - Mana Aptieka 

20.00 VUGD - 2.v-skola

7:0

0:7

2:3

19.jūlijs

(piektdiena)

18.00 2.v-skola - 1.p-skola 7:1

23.jūlijs

(otrdiena)

18.00 VUGD - Stabulnieki

19.00 PVĢ - 2.v-skola

1:6

1:1

25.jūlijs

(ceturtdiena)

18.00 PVĢ - Stabulnieki

19.00 Dome - Mana Aptieka

0:3

0:2

30.jūlijs

(otrdiena)

18.00 PVĢ - VUGD

19.00 2.v-skola - Mana Aptieka

20.00 1.p-skola - Stabulnieki

3:3

1:4

0:5

31.jūlijs

(trešdiena)

18.00 Dome - 1.p-skola

19.00 VUGD - Stabulnieki

20.00 PVĢ - 2.v-skola

10:0

2:2

3:4

1.augusts

(ceturtdiena)

18.00 2.v-skola - Dome

19.00 1.p-skola - VUGD

20.00 Stabulnieki - Mana Aptieka

1:3

1:5

8:1

6.augusts

(otrdiena)

18.00 Dome - VUGD

19.00 Mana Aptieka - PVĢ

20.00 Stabulnieki - 2.vidusskola

6:0

2:5

4:2

8.augusts

(ceturtdiena)

18.00 1.pamatskola - PVĢ

19.00 Mana Aptieka - VUGD

20.00 Dome - Stabulnieki

5:2

4:0

1:4

13.augusts

(otrdiena)

18.00 Dome - PVĢ

19.00 VUGD - 2.vidusskola

20.00 1.pamatskola - Mana Aptieka

2:4

0:2

3:8

14.augusts

(trešdiena)

18.00 Dome - 1.p-skola

0:2

19.augusts

(pirmdiena)

18.00 PVĢ - Stabulnieki

19.00 2.v-skola - 1.p-skola

20.00 Dome - Mana Aptieka

8:4

8:2

2:1

21.augusts

(trešdiena)

18.00 PVĢ - VUGD

19.00 2.v-skola - Mana Aptieka

20.00 1.p-skola - Stabulnieki

3:2

1:5

0:12

22.augusts

(ceturtdiena)

18.00 2.v-skola - Dome

19.00 1.p-skola - VUGD

20.00 Stabulnieki - Mana Aptieka

8:1

1:4

3:2

26.augusts

(pirmdiena)

17.30 1.p-skola - PVĢ

18.30 Stabulnieki - Dome

19.30 Mana Aptieka - VUGD

1:7

6:0

2:2

27.augusts2:2

(otrdiena)

17.30 1/4f ---- Mana Aptieka - 1.pamatskola

17.30 1/4f --- 2.vidusskola - VUGD

19.30 1/4f --- Dome - preiļu VĢ

2:1

1:0

1:2

29.augusts

(ceturtdiena)

17.30 par 5.-6.v. --- VUGD - 1.pamatskola

18.30 1/2f --- Stabulnieki - Preiļu VĢ

19.30 1/2f --- Mana Aptieka - 2.vidusskola

5:1

5:3

0:0 (4:3)

31.augusts

(sestdiena)

13.00 par 5.-6.v. --- VUGD - 1.pamatskola

14.00 par 3.-4.v. --- 2.vidusskola - Preiļu VĢ

15.00 par 1.-2.v. --- Stabulnieki - VUGD

10:2

1:3

4:1


PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA

1.rindā - Reinis Vanags, Guntis Sparāns, Atis Soms, Artis Stuburs.

2.rindā - Ervīns Patmalnieks, Raitis Stuburs, Mārtiņš Lisovs, Andis Pīzelis, Ervīns Rusiņš.


2.VIDUSSKOLA

1.rindā - Lauris Sparāns, Ivans Afanasjevs, Romāns Maksimovs, Ingmārs Jermakovičs.

2.rindā - Jānis Lozda, Raitis Tarasenko, Artjoms Krotovs, Andrejs Birjukovs, Guntis Rubenis.


MANA APTIEKA

1.rindā - Dainis Binders, Deniss Osetrovs, Iļja Svetlovs, Andis Mežinieks.

2.rindā - Agris Pugainis, Nauris Ernstsons, Jānis Casno, Maksims Afanasjevs.


VUGD

1.rindā - Aleksandrs Sergejevs, Oļegs Burjakovs, Intars Vaivods, Pēteris Stankevičs, Mārtiņš Pīzelis.

2.rindā - Andrejs Maslobojevs, Sergejs Petrovs, Ainārs Turčinskis, Raivis Mauriņš, Dzintars Matisāns, Rolands Slūka. 


STABULNIEKI

1.rindā - Jānis Bogdanovs, Konstantīns Vinogradovs, Jānis Cakuls, Aivis Romanovskis, Jevgēnijs Kirilovs

2.rindā - Māris Stroganovs, Guntis Belkovskis, Dinārs Erts, Atis Litavnieks, Sandis Stuburs, Raitis Vovers, Dmitrijs Vinogradovs


1.PAMATSKOLA

1.rindā - Mārcis Adamovičs, Miks Babris, Artūrs Stabulnieks, Aivis Vagalis, Edgars Ņikiforovs.

2.rindā - Pēteris Opolais, Artis Cimdiņš, Viktors Maslobojevs, Artjoms Firsovs, Andrejs Birjukovs, Raivis Mainulis, Valters Reinis.


DOME

1.rindā - Juris Cvetkovs, Aldis Adamovičs, Jānis Jaudzems, Nauris Cvetkovs, Viktors martinovs.

2.rindā - Māris Martinovs, Lauris Vilcāns, Vladislavs Breidaks, Aleksandrs Birjukovs, Ēriks Pastars, Ingars Šņepsts, Edgars Limans.