NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
Skolu telpu futbols

2013.gada Preiļu novada skolu kausa izcīņa telpu futbolā 

Vecākā grupa (10.-12.klases)

Preiļi, 2013.gada 10.janvārī

Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda - 1.vieta

Priekšplānā - Mārtiņš Lisovs.

1.rindā - Guntis Sparāns, Atis Soms, Ervīns Patmalnieks.

2.rindā - skolotājs Feoktists Pušņakovs, Edgars Stafeckis, Raivis Lozda, Ervīns Rusiņš, Andis Pīzelis.

Preiļu 2.vidusskola - 2.vieta

1.rindā - Romāns Maksimovs, Vjačeslavs Petrovs, Andrejs Birjukovs.

2.rindā - skolotājs Aleksandrs Iļjins, Kristaps Brīvers, , Matīss Seilis, Artūrs Seilis, Raitis Tarasenko.

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 2.v-skola 2:0 1:1 3:1 7 6-2 I
2. Līvānu 1.v-skola 0:2 2:0 6:0 6 8-2 II
3. Preiļu Valsts ģimnāzija 2 1:1 0:2 3:1 4 4-4 III
4. Riebiņu v-skola 1:3 0:6 1:3 0 2-12 4.

 

Nr "B" 1. 2. 3. P V
1. Preiļu Valsts ģimnāzija 1 3:0 2:1 6 5-1 I
2. Līvānu 2.v-skola 0:3 0:3 0 0-6 III
3. Aglonas v-skola 1:2 3:0 3 4-2 II

FINĀLSPĒLES

1/2f Preiļu 2.v-skola - Aglonas v-skola 2:1
1/2f Preiļu Valsts ģimnāzija 1 - Līvānu 1.v-skola 1:0
par 5.-6.v. Līvānu 2.v-skola - Preiļu Valsts ģimnāzija 2 2:2 (3:2)
par 3.-4.v. Līvānu 1.v-skola - Aglonas v-skola 2:0
par 1.-2.v. Preiļu Valsts ģimnāzija 1 - Preiļu 2.v-skola 2:2 (2:0)

Vidējā grupa (8. - 9.klases)

Preiļi, 2013.gada 16.janvāris

Preiļu 1.pamatskola - 2.vieta

1.rindā - Dairis Litavnieks, Miks Babris, Renārs Vanags, Mārtiņš Sondors.

2.rindā - Rūdis Skutelis, Aivis Sudniks, Armands Rusiņš, Raimonds Rubins.

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 1.p-skola 1
0:0 3:0 6:0 1:0 4:1 13 14-1 II
2. Preiļu 1.p-skola 2 0:0 8:0 3:0 1:0 3:0 13 15-0 I
3. Galēnu p-skola 0:3 0:8 1:0 0:6 1:1 4 2-18 5.
4. Sīļukalna p-skola 0:6 0:3 0:1 2:3 0:3 0 2-16 6.
5. Priežmales p-skola 0:1 0:1 6:0 3:2 0:1 6 9-5 4.
6. Riebiņu v-skola 1:4 0:3 1:1 3:0 1:0 7 6-8 III

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Līvānu 1.v-skola 5:1 6:0 3:3 1:2 7 15-6 I
2. Līvānu 2.v-skola 1:5 5:0 1:1 2:0 7 9-6 III
3. Salas p-skola 0:6 0:5 1:10 1:10 0 2-31 5.
4. Rušonas p-skola 3:3 1:1 10:1 0:0 6 14-5 4.
5. Šķeltovas p-skola 2:1 0:2 10:1 0:0 7 12-4 II

FINĀLSPĒLES

 

1/2f Preiļu 1.p-skola 2 - Šķeltova 5:3
1/2f Līvānu 1.v-skola - Preiļu 1.p-skola 1 3:0
par 9.-10.v. Salas p-skola - Galēnu p-skola 0:0 (3:2)
par 7.-8.v. Rušonas p-skola - Priežmales p-skola 5:0
par 5.-6.v. Riebiņu v-skola - Līvānu 2.v-skola 5:5 (3:2)
par 3.-4.v. Šķeltovas p-skola - Preiļu 1.p-skola 1 1:0
par 1.-2.v. Līvānu 1.v-skola - Preiļu 1.p-skola 2 1:1 (2:1)

 


 

Jaunākā grupa (6.-7.klases)

Preiļi, 2013.gada 22.janvāris

Preiļu 1.pamatskola (1) - 1.vieta

1.rindā - Mārcis Adamovičs, Mikus Noviks, Paula Liniņa.

2.rindā - Miks Babris, Mārtiņš Sondors, Raimonds Rubins, Ervīns Rusiņš, Dairis Litavnieks.

Preiļu 1.p-skola (2) - 2.vieta

1.rindā - Deniss Rečs, Artūrs Ratnieks, Maksims Černovs, Rihards Piļāns, Nikita Baranovskis.

2.rindā - Edijs Mainulis, Aivis Vagalis, Guntis Džeriņš, Kristaps Upenieks.

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1.p-skola 1 4:2 9:0 5:0 4:0 12 22-2 I
2. Preiļu 1.p-skola 2 2:4 8:0 1:0 2:0 9 13-4 II
3. Dravnieku p-skola 0:9 0:8 1:0 0:1 3 1-18 5.
4. Rušonas p-skola 0:5 0:1 0:1 2:1 3 2-8 4.
5. Silajāņu p-skola 0:4 0:2 1:0 1:2 3 2-8 III

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Līvānu 1.v-skola
4:0 4:1 4:0 1:3 9 13-4 I
2. Riebiņu v-skola 0:4 1:0 0:6 1:2 3 2-12 4.
3. Sīļukalna p-skola 1:4 0:1 1:4 2:2 1 4-11 5.
4. Galēnu p-skola 0:4 6:0 4:1 1:1 7 11-6 III
5. Aglonas v-skola 3:1 2:1 2:2 1:1 8 8-5 II

 

FINĀLSPĒLES

 

1/2f Preiļu 1.p-skola 1 - Aglonas v-skola 10:1
1/2f Preiļu 1.p-skola 2 - Līvānu 1.v-skola 6:0
par 9.-10.v. Dravnieku p-skola - Sīļukalna p-skola 1:0
par 7.-8.v. Rušonas p-skola - Riebiņu v-skola 1:1 (3:2)
par 5.-6.v. Galēnu p-skola - Silajāņu p-skola 0:0 (2:1)
par 3.-4.v. Līvānu 1.v-skola - Aglonas v-skola 2:2 (2:1)
par 1.-2.v. Preiļu 1.p-skola 1 - Preiļu 1.p-skola 2 8:2

 


 

Jaunākā grupa - MEITENES (6.-7.klases)

Preiļi, 2013.gada 22.janvārī

Preiļu 1.p-skola (2) - 1.vieta

1.rindā - Valērija Mihailova, Ieva Adamoviča, Diāna Afanasjeve.

2.rindā - Paula Liniņa, Dace Stepiņa, Alīda Anspoka, Lija Petrova.

Preiļu 1.p-skola (1) - 3.vieta

1.rindā - Anete Haritonova, Amanda Sparāne, Karīna Kuzņecova.

2.rindā - Arina Potapova, Arta Ūzuliņa, Elīza Strode, Sanita Kivleniece.

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1.p-skola 2 2:1 3:0 1:0 1:0 12 7-1 I
2. Riebiņu v-skola 1:2 1:0 0:0 0:0 5 2-2 II
3. Preiļu 1.p-skola 1 0:3 0:1 1:1 1:0 4 2-5 III
4. Rušonas p-skola 0:1 0:0 1:1 0:0 3 1-2 4.
5. Salas p-skola 0:1 0:0 0:1 0:0 2 0-2 5.

 


 

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4. - 5.KLASES)

Preiļi, 2013.gada 31.janvāris

PREIĻU 1. PAMATSKOLA (1) - 1.VIETA

1.rindā - Nikita Baranovskis, maksims Černovs, Ernests Valainis.

2.rindā - Rainers Džeriņš, Artis Bivbāns, Deniss Rečs, Rihards Piļāns, Atis Gorins.

PREIĻU 1.PAMATSKOLA (3) - 3.VIETA

1.rindā - Raivo Liniņš, Lauris Rinčs, Mikus Noviks, Ivo Haritonovs.

2.rindā - Rūdolfs Pastars, Ieva Adamoviča, Paula Liniņa, Ēriks Miezītis.


 

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 1 1:2 7:0 7:0 6 15-2 II
2. Preiļu 1.pamatskola 3 2:1 10:0 5:0 9 17-1 I
3. Riebiņu vidusskola 0:7 0:10 2:0 3 2-17 III
4. Rušonas pamatskola 0:7 0:5 0:2 0 0-14 4.

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 2
1:4 2:3 4:0 3 7-7 III
2. Līvānu 1.vidusskola 4:1 0:1 6:1 6 10-3 II
3. Galēnu pamatskola 3:2 1:0 7:0 9 11-2 I
4. Sīļukalna pamatskola 0:4 1:6 0:7
0 1-17 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/2f Līvānu 1.vidusskola - Preiļu 1.pamatskola 3 1:0
1/2f Preiļu 1.pamatskola 1 - Galēnu pamatskola 3:0
par 7.-8.v. Rušonas pamatskola - Sīļukalna pamatskola 2:1
par 5.-6.v. Preiļu 1.pamatskola 2 - Riebiņu vidusskola 3:0
par 3.-4.v. Preiļu 1.pamatskola 3 - Galēnu pamatskola 2:1
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola 1 - Līvānu 1.vidusskola 4:0

 

 

 

 


 

VISJAUNĀKĀ GRUPA MEITENES (4.-5.KLASES)

Preiļi, 2013.gada 31.janvāris

Preiļu 1.pamatskola - 1.vieta

Valērija Mihailova, Ieva Adamoviča, Diāna Afanasjeva.

2.rindā - Dace Stepiņa, Paula Liniņa, Alīda Anspoka, Lija Petrova.


 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola    5:1 4:0 3:0 9 12-1 I
2. Salas pamatskola 1:5 1:1 5:0 4 7-6 II
3. Rušonas pamatskola 0:4 1:1 3:0 4 4-5 III
4. Riebiņu vidusskola 0:3 0:5 0:3
0 0-11 4.

VIS-VISJAUNĀKĀ GRUPA (2.-3.klases)

Preiļi, 2013.gada 12.februāris

Preiļu 1.pamatskola (1) - 1.vieta

1.rindā - Daumants Zariņš, Mikus Noviks, Vismants Zariņš.

2.rindā - Ēriks Miezītis, Rūdolfs Pastars, Raivo Liniņš, Ivo Haritonovs.

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 1
3:0 3:2 2:0 9 8-2 I
2. Meitenes (ā.k.) 0:3 3:2 2:1 6 5-6 II
3. Līvānu 2.vidusskola 2:3 2:3 4:0 3 8-6 III
4. Sīļukalna pamatskola 0:2 1:2 0:4 0 1-8 4.

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 2
0:7 3:0 2:1 6 5-8 II
2. Priežmalas pamatskola 7:0 14:0 7:0 9 28-0 I
3. Riebiņu vidusskola 0:3 0:14 0:3 0 0-20 4.
4. Galēnu pamatskola 1:2 0:7 3:0 3 4-9 III

 

FINĀLSPĒLES

 

1/2f Preiļu 1.pamatskola 1 - Preiļu 1.pamatskola 2 1:0
1/2f Līvānu 2.vidusskola - Priežmalas pamatskola 1:1 (3:1)
par 7.-8.v. Sīļukalna pamatskola - Riebiņu vidusskola 1:0
par 5.-6.v. Meitenes - Galēnu pamatskola 1:1 (2:1)
par 3.-4.v. Priežmalas pamatskola - Preiļu 1.pamatskola 2 2:0
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola1  - Līvānu 2.vidusskola 5:1