NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
Latgales skolu TF

Latgales skolu kauss telpu futbolā

VECĀKĀ GRUPA (10.-12.KLASES)

Preiļi, 2013.gada 21.februāris

 

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1 Rēzeknes 5.vsk   6:1 2:0 4:1 9 12-2 I
2 Preiļu 2.vsk 1:6   1:2 1:1 1 3-9 4.
3 Pļaviņu ģimnāzija 0:2 2:1
0:1 3 2-4 III
4 Maltas 1.vsk. 1:4 1:1 1:0   4 3-5 II

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1 Ilūkstes 1.vsk.   3:0 3:1 6:1 9 12-2 I
2 Preiļu VĢ 0:3   1:1 2:0 4 3-4 III
3 Krāslavas VĢ 1:3 1:1   3:1 4 5-5 II
4 Dagdas vsk. 1:6 0:2 1:3   0 2-11 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/2f Rēzeknes 5.vsk. - Krāslavas VĢ 5:2
1/2f Ilūkstes 1.vsk. - Maltas 1.vsk. 3:0
par 7.-8.v. Dagdas vsk. - Preiļu 2.vsk. 3:0
par 5.-6.v. Pļaviņu ģimnāzija - Preiļu VĢ 3:1
par 3.-4.v. Maltas 1.vsk. - Krāslavas Vģ 2:0
par 1.-2.v. Ilūkstes 1.vsk. - Rēzeknes 5.vsk 0:0 (2:1)

VIDĒJĀ GRUPA (8.-9.KLASES)

Preiļi, 2013.gada 1.marts

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1 Preiļu 1.psk.   1:2 2:3 1:1 3:3 2 7-9 5.
2 Rēzeknes 6.vsk. 2:1   0:4 0:1 5:3 6 7-9 III
3 Maltas 2.vsk. 3:2 4:0   6:0 1:3 9 14-5 I
4 Līvānu 1.vsk. 1:1 1:0 0:6   3:2 7 5-9 II
5 Dagdas vsk. 3:3 3:5 3:1 2:3   4 11-12 4.

 JAUNĀKĀ GRUPA (6.-7.KLASES)

Bērzgale, 2013.gada 5.marts

PREIĻU 1.PAMATSKOLA - 1.VIETA

1.rindā - Mārcis Adamovičs, Miks Babris, Guntis Džeriņš.

2.rindā - Mārtiņš Sondors, Armands Rusiņš, Rūdis Skutelis, Raimonds Rubins.


Nr ZĒNI 1. 2. 3. P V
1 Preiļu 1.psk.   7:2 4:1 6 11-3 I
2 Bērzgales psk. 2:7   3:1 3 5-8 II
3 Rēzeknes 5.vsk. 1:4 1:3   0 2-7 III

 

PREIĻU 1.PAMATSKOLA (2) - 3.VIETA

1.rindā - Valērija Mihailova, Ieva Adamoviča, Paula Liniņa.

2.rindā - Alīda Anspoka, Lija Petrova, Dace Stepiņa


Nr MEITENES 1. 2. 3. 4. 5. P V
1 Dekšāru psk. 1:2 0:0 3:0 3:0 7 7-2 II
2 Sakstagala psk. 2:1 1:0 1:0 2:2 10 6-3 I
3 Bērzgales psk. 0:0 0:1 0:0 1:2 2 1-3 4.
4 Preiļu 1.psk. 1 0:3 0:1 0:0 0:1 1 0-5 5.
5 Preiļu 1.psk. 2 0:3 2:2 2:1 1:0 7 5-6 III

 


 

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4. - 5.KLASES)

Dekšāres, 2013,gada 14.marts

3.vieta - Preiļu 1.pamatskola

priekšplānā - Mikus Noviks.

1.rindā - Ivo Haritonovs, Raivo Liniņš, Kalvis Kacars.

2.rindā - Rūdolfs Pastars, Ieva Adamoviča, Egīls Daikšte, Paula Liniņa.


 

Nr ZĒNI 1. 2. 3. 4. 5. P V
1 Rēzeknes 5.vidusskola 5:0 4:1 5:0 4:0 12 18-1 I
2 Pļaviņu ģimnāzija 0:5 0:4 1:1 1:0 4 2-7 4.
3 Preiļu 1.pamatskola 1:4 1:0 3:1 0:4 6 5-9 III
4 Maltas 2.vidusskola 0:5 1:1 1:3 1:2 1 3-11 5.
5 Dekšāru pamatskola 0:4 0:1 4:0 2:1 6 6-6 II

1.vieta - Preiļu 1.pamatskola

1.rindā - Ieva Adamoviča, Paula Liniņa.

2.rindā - Valērija Mihailova, Dace Stepiņa, Alīda Anspoka.


 

Nr MEITENES 1. 2. 3. P V
1 Preiļu 1.pamatskola 2:1 7:1 6 9-2 I
2 Maltas 1.vidusskola 1:2 4:0 3 5-2 II
3 Dekšāru pamatskola 1:7 0:4 0 1-11 III

 

 

 


 

VIS-VISJAUNĀKĀ GRUPA (2.-3.KLASES)

Preiļi, 2013.gada 19.marts

 

Nr ZĒNI 1. 2. 3. 4. P V
1 Preiļu 1.pamatskola 1 7:0 2:1 4:1 9 13-2 I
2 Preiļu 1.pamatskola 2 0:7 0:5 2:0 3 2-12 III
3 Rēzeknes 1.vidusskola 1:2 5:0 6:0 6 12-2 II
4 Dekšāru pamatskola 1:4 0:2 0:6 0 1-12 4.