NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
Skolu kauss

2013.gada Preiļu Novada skolu kausa izcīņa

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4.-5.klases)

2013.gada 1.oktobris, Preiļi

1.vieta - Preiļu 1.pamatskolas 2 komanda

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1.p-skola 3:2

0:1

4:0 0:1 6 7-4 III
2. Līvānu 2.v-skola 2:3 0:4 7:0 1:4 3 10-11 4.
3. Galēnu p-skola 1:0 4:0 6:0 0:3 9 11-3 II
4. Rušonas p-skola 0:4 0:7 0:6 0:8 0 0-25 5.
5. Priežmales p-skola 1:0 4:1 3:0 8:0 12 16-1 I


Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.p-skola 2 9:0 11;0 4:0 9 24-0 I
2. Līvānu 1.v-skola 0:9 2:1 2:0 6 4-10 II
3. Riebiņu v-skola 0:11 1:2 1:0 3 2-13 III
4. Sīļukalna p-skola 0:4 0:2 0:1 0 0-7 4.

FINĀLSPĒLES

1/2f Priežmale - Līvānu 1.v-skola 1:0
1/2f Preiļu 1.p-skola 2 - Galēni 4:0
par 7.-8.v. Līvānu 2.v-skola - Sīļukalns 1:0
par 5.-6.v. Preiļu 1.p-skola 1 - Riebiņi 2:0
par 3.-4.v. Galēnu p-skola - Līvānu 1.v-skola 2:0
par 1.-2.v. Preiļu 1.p-skola 2 - Priežmales p-skola 3:0

 

 


JAUNĀKĀ GRUPA (6.-7.klases)

2013.gada 8.oktobris

1.vieta - Preiļu 1.pamatskolas 1 komanda

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 1.p-skola 1 4:0 0:0 3:0 1:0 3:0 13 I
2. Līvānu 1.v-skola 0:4 1:1 0:0 0:0 0:2 3 6.
3. Galēnu p-skola 0:0 1:1 3:0 0:0 1:0 9 II
4. Rušonas p-skola 0:3 0:0 0:3 0:0 0:0 3 5.
5. Preiļu 2.v-skola 0:1 0:0 0:0 0:0 0:0 4 4.
6. Sīļukalna p-skola 0:3 2:0 0:1 0:0 0:0 5 III

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Līvānu 1.v-skola 0:1 0:1 0:0 3:0 2:0 7 4.
2. Preiļu 1.p-skola 2 1:0

1:0

4:0 1:1 3:0 13 I
3. Silajāņu p-skola 1:0 0:1 6:0 4:0 1:2 9 III
4. Riebiņu v-skola 0:0 0:4 0:6 0:2 0:2 1 6.
5. Rožupes p-skola 0:3 1:1 0:4 2:0 0:1 4 5.
6. Aglonas v-skola 0:2 0:3 2;1 2:0 1:0 9 II

FINĀLSPĒLES

1/2f Preiļu 1.p-skolala1 - Aglona 0:0 (3:2)
1/2f Preiļu 1.p-skola 2 - Galēni 0:1
par 11.-12.v. Līvānu 1. - Riebiņi 1:0
par 9.-10. Rušona - Rožupe 1:0
par 7.-8.v. Preiļu 2. - Līvānu 2. 1:0
par 5.-6.v. Silajāņi - Sīļukalns 2:0
Par 3.-4.v. Preiļu 1.p-skola 2 - Aglona 0:0 (4:3)
par 1.-2.v. Preiļu 1.p-skola 1 - Galēni 1:0

VIDĒJĀ GRUPA (8.-9.klases)

2013.gada 15.oktobris

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1.p-skola 4:0 3:0 1:2 5:1 9 I
2. Līvānu 2.v-skola 0:4 0:1 1:1 3:0 4 4.
3. Aglonas v-skola 0:3 1:0 2:0 3:0 9 II
4. Rušonas p-skola 2:1 1:1 0:2 7:0 7 III
5. Salas p-skola 1:5 0:3 0:3 0:7 0 5.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Līvānu 1.v-skola 1:0 3:1 5:0 7:0 12 I
2. Galēnu p-skola 0:1 0:2 1:2 2:0 3 4.
3. Dravnieku p-skola 1:3 2:0 1:0 1:0 9 II
4. Priežmales p-skola 0:5 2:1 0:1 1:0 6 III
5. Rožupes p-skola 0:7 0:2 0:1 0:1 0 5.

FINĀLSPĒLES

 

1/2f Preiļu 1. - Dravnieki 2:0
1/2f Līvānu 1. - Aglona 5:0
par 9.-10.v. Rožupe - Sala 2:0
par 7.-8.v. Līvānu 2. - Galēni 0:0 (2:1)
par 5.-6.v. Rušona - Priežmale 2:0
par 3.-4.v. Aglona - Dravnieki 1:0
par 1.-2.v. Līvānu 1.vidusskola - Preiļu 1. 2:1

 


VECĀKĀ GRUPA (10.-12.klases)

2013.gada 18.oktobris

1.vieta - PVĢ 1 komanda

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu Valsts ģimnāzija 1 3:0 3:0 2:0 4:0 12 12-0 I
2. Preiļu Valsts ģimnāzija 2 0:3 1:2 0:2 2:0 3 3-7 4.
3. Līvānu 1.v-skola 0:3 2:1 1:0 0:1 6 3-5 II
4. Līvānu 2.v-skola 0:2 2:0 0:1 1:0 6 3-3 III
5. Riebiņu v-skola 0:4 0:2 1:0 0:1 3 1-7 5.