NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2013

2013.gada Jaunatnes telpu futbola čempionāts meitenēm

(1998.dz.g. un vecākas)

"B" APAKŠGRUPA

PREIĻU BJSS KOMANDA

1.rindā - Sandra Nikiforova, Laima Spūle, Inga Kodore, Iluta Upeniece, Laura Reigina, Kristīne Priževoite, Kristiāna Zvērbule.

2.rindā - Viktorija Lihačeva, Elīna Cimbolineca, Irita Slūka, Linda Priževoite, Zane Čerpakovska, Lāsma Bernāne, Baiba Vjakse, Ligita Tumāne.

treneris Jevģenijs Nesterovičs


Nr Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. Preiļu BJSS 1:2 9:0 2:2 3:1 2:1 1:5 0:1 0:1 10 17-13 6.
2. Pļaviņas 2:1 1:0 0:1 2:1 2:1 1:4 1:3 0:1 12 9-12 5.
3. Valmiera 1 0:9 0:1 1:3 0:2 0:1 0:8 0:1 0:2 0 1-27 9.
4. Valmiera 2 2:2 1:0 3:1 3:0 5:1 0:6 0:2 0:2 13 14-14 4.
5. FK Olaine 1:3 1:2 2:0 0:3 4:0 1:1 1:3 1:3 7 11-15 7.
6. Rēzekne 1:2 1:2 1:0 1:5 0:4 0:8 0:1 2:4 3 6-26 8.
7. SK Imanta 5:1 4:1 8:0 6:0 1:1 8:0 1:2 2:0 19 35-5 II
8. UVS/SK Imanta
1:0 3:1 1:0 2:0 3:1 1:0 2:1 0:0 22 13-3 I
9. Robežsardzes koledža 1:0 1:0 2:0 2:0 3:1 4:2 0:2 0:0 19 13-3 III

FINĀLS (9.-17.vieta)

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. SK Selga 0:1 4:0 1:2 0:1 0:1 0:3 0:0 3:0 4 8-8 15.
2. Rīgas FS 3 1:0 5:1 3:2 3:0 3:2 1:0 5:0 3:0 24 24-5 9.
3. Ventspils 0:4 1:5 3:0 2:2 3:2 1:1 2:1 3:0 14 15-15 12.
4. Liepājas Met. 2 2:1 2:3 0:3 0:2 4:2 4:2 6:2 3:0 15 21-15 11.
5. FK Pļaviņas DM 1:0 0:3 2:2 2:0 2:1 2:1 2:1 1:0 19 12-8 10.
6. Preiļu BJSS 1:0 2:3 2:3 2:4 1:2 2:1 2:1 9:0 12 21-14 13.
7. FK Olaine 3:0 0:1 1:1 2:4 1:2 1:2 4:0 2:0 10 14-10 14.
8. Rēzeknes BJSS 0:0 0:5 1:2 2:6 1:2 1:2 0:4 1:0 4 6-21 16.
9. Valmiera 0:3 0:3 0:3 0:3 0:1 0:9 0:2 0:1 0 0-25 17.

 




2013.gada Jaunatnes telpu futbola čempionāts meitenēm

(1999. - 2000.dz.g.)

Rēzekne, 2013.gada 17.februāris (1.sabraukums)

Rīga, 2013.gada marts (2.sabraukums)

Preiļu BJSS

1.rindā - Diāna Cvetkova, Katrīna Kovaļova, Daniela Rikova, Samanta Bogdanova, Ivanda Stolipina.

2.rindā - treneris Jevgenijs Nesterovičs, Olita Pastare, Amanda Anusāne, Līga Strupa, Ingūna Briška, Sigita Priživoite.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1 Rāznava (Rēzekne)

0:1

5:0

0:3

2:0

1:1

1:0

0:0

2:0

4:0

2:0

4:0

4:0

26 25-5 II
2 Preiļu BJSS

1:0

0:5

0:3

0:5

1:1

0:1

0:1

0:2

2:1

0:3

0:0

1:0

11 5-22 6.
3 RFS (Rīga)

3:0

0:2

3:0

5:0

1:0

2:0

4:0

7:0

1:1

0:1

5:0

1:1

26 32-5 I
4 Talsi

1:1

0:1

1:1

1:0

0:1

0:2

1:0

0:0

1:1

1:0

2:0

1:0

19 9-7 III
5 SK Imanta (Rīga)

0:0

0:2

1:0

2:0

0:4

0:7

0:1

0:0


0:0

0:1

1:1

0:0

11 4-16 5.
6 Jelgavas novada BJSS

0:4

0:2

1:2

3:0

1:1

1:0

1:1

0:1

0:0

1:0

3:0

1:0

18 12-12 4.
7 Malta

0:4

0:4

0:0

0:1

0:5

1:1

0:2

0:1

1:1

0:0

0:3

0:1

4 2-24 7.

VĀRTU GUVĒJAS PREIĻU KOMANDĀ

Olita Pastare - 2, Sigita Priževoite - 1, Diāna Cvetkova - 1




2013.gada Jaunatnes telpu futbola čempionāts meitenēm

(2001./2002.dz.g.)

PREIĻU BJSS

1.rindā - Alīda Anspaka, Ieva Adamoviča, Ieva Kalvāne.

2.rindā - Dace Stepiņa, Irita Peisiniece, Diāna Afanasjeva, Valērija Mihailova, Paula Liniņa, Agnese Stolipina.


1.aplis - 3.februāris, Rīga 

2.aplis - 10.marts - Preiļi

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Rāzna (Rēzekne)

0:3

0:4

0:3

0:6

0:3

0:5

0:1

0:1

0:2

1:1

1 1-29 6.
2. Rīgas FS

3:0

4:0

0:2

2:0

0:1

1:1

2:1

2:0

1:1

1:0

20 16-6 III
3. SK Imanta (Rīga)

3:0

6:0

2:0

0:2

1:1

2:0

1:1

0:1

3:0

3:0

20 21-5 I
4. Preiļu BJSS

3:0

5:0

1:0

1:1

1:1

0:2

3:0

1:0

2:1

0:2

20 17-7 II
5. Malta

1:0

1:0

1:2

0:2

1:1

1:0

0:3

0:1

0:1

1:0

13 6-10 4.
6. FS Metta/OSC

2:0

1:1

1:1

0:1

0:3

0:3

1:2

2:0

1:0

0:1

11 8-12 5.

VĀRTU GUVĒJAS PREIĻU KOMANDĀ

Paula Liniņa - 10, Ieva Adamoviča - 2, Dace Stepiņa - 2, Alīda Anspoka - 2, Agnese Stolipina - 1




2013.gada Latvijas čempionāts sievietēm

(1.līga)

1.rindā - Diāna Cvetkova, katrīna Kovoļova, Linda Priževoite, Zane Čerpakovska, Inga Kodore, Nellija Ņikitina.

2.rindā - Baiba Vjakse, Sandra Ņikiforova, Ligita Tumane, Kristiāna Zvērbule, Iluta Upeniece, Anita Ivdre, Anda Klindžāne, Laima Spūle, Viktorija Lihačeva, treneris Jevgēnijs Nesterovičs.

REZULTĀTU TABULA

 

V KOMNDAS VĀRTI PUNKTI
1 RĪGAS FS 15-6 16
2 SK LIEPĀJAS METALURGS 33-5 15
3 RĒZEKNES VRS/OPTIMISTS-R 9-6 11
4 RĒZEKNES BJSS 7-15 8
5 RĪGAS SK IMANTA 8-10 5
6 FK OLAINE 6-14 4
7 PREIĻU BJSS 4-26 0


2013.gada Latvijas jaunatnes čempionāts meitenēm

U-14 GRUPA (1999./2000dz.g.)

VIETA

Preiļu BJSS

1.rindā - Katrīna Kovaļova, Samanta Bogdanova, Paula Liniņa, Ieva Adamoviča, Diāna Cvetkova, trenera asistente Ligita Tumane.

2.rindā - Agnese Stolipina, Olita Pastare, Sigita Priživoite, Daniela Rikova, Ingūna Briška, treneris Jevgēnijs Ņesterovičs.

REZULTĀTU TABULA

 

V KOMANDA VĀRTI PUNKTI
1 TALSU BJSS 32-8 30
2 RĪGAS FS 28-10 28
3 RĒZEKNES RĀZNAVA/PROGRESS 33-13 23
4 JELGAVAS NOVADA BJSS 23-14 22
5 RĒZEKNES NOVADA BJSS/MALTA 9-39 8
6 PREIĻU BJSS 7-30 5
7 RĪGAS SK IMANTA 3-21 4


2013.gada Latvijas jaunatnes čempionāts meitenēm

U-12 GRUPA (2001./2002.dz.g.)

V KOMANDAS 1 2 3 4 5 P
1. Preiļu BJSS

3:1

3:2

1:0

2:2

3:0

4:1

1:1

0:0

17-7 18
2. Rīgas FS

1:3

2:3

1:0

3:1

2:1

1:0

1:0

0:0

11-8 16
3. Rēzeknes nov. BJSS/Malta

0:1

2:2

0:1

1:3

0:0

1:0

2:0

0:0

6-7 8
4. SK Imanta

0:3

1:4

1:2

0:1

0:0

0:1

2:1

3:0

7-12 7
5. Rēzeknes BJSS

1:1

0:0

0:1

0:0

0:2

0:0

1:2

0:3

2-9 4

VĀRTU GUVĒJAS

Paula Liniņa (16), Dace Stepiņa (1)

 

Preiļu BJSS

Paula Liniņa, Arta Batarāga, Agnese Stolipina, Alīda Anspoka, Dace Stepiņa, Viktorija Soboleva, Ieva Adamoviča.


    Preiļu BJSS - čempionāta uzvarētājas

    Ieva Adamoviča, Paula Liniņa, Alīda Anspoka, Samanta Bogdanova, Dace Stepiņa, Arta Batarāga, Agnese Stolipina.