NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2007

Latgales reģiona sacensības "Ādas bumba"

U-18 grupa (1989./90.dz.g.)

V KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. V
1. Līvāni

0:1

1:0

2:1

2:0

1:0

1:0

2:0

2:1

1:0

0:1

2:1

2:1

16-6 30
2. Preiļi

1:0

0:1

1:2

2:0

2:0

3:0

1:2

1:1

5:1

1:0

6:0

3:0

26-7 25
3. Jēkabpils

0:2

0:1

0:1

0:2

0:2

0:3

1:0

5:0

1:0

0:0

3:1

0:3

10-15 13
4. Viļāni

0:2

1:2

0:1

2:1

1:1

1:5

0:1

0:5

0:1

0:1

1:0

2:1

8-21 10
5. Ilūkste

1:0

1:2

1:2

0:1

0:6

0:3

0:0

1:3

3:0

1:0

0:1

1:2

9-20 10

Latvijas jaunatnes čempionāts

U-15 "B" (1992./93.dz.g.)

V KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. V
1. Preiļi

2:3

0:2

5:1

3:5

1:0

2:0

8:0

6:0

27-11 15
2. Ludza

3:2

2:0

8:0

0:3

1:1

1:1

4:0

1:1

20-8 15
3. Jēkabpils

1:5

5:3

0:8

1:0

2:1

1:3

3:3

4:3

19-26 13
4. Smiltene

0:1

0:2

1:1

1:1

1:2

3:1

4:2

2:0

12-10 11
5. Valmiera

0:8

0:6

0:4

1:1

3:3

3:4

2:4

0:2

9-32 2


FINĀLSPĒLES

 

1/4f Preiļi - Jelgava 2:0 2:0
1/2f Preiļi - FS Metta 5:0 3:4
par 1.v. Preiļi - FK Alberts 1:1 2:1

 

Latgales jaunatnes čempionāts

U-13 grupa (1994.dz.g.)

 

V KOMANDA P
1. Ilūkste 29-17 22
2. Daugavpils 2 35-14 22
3. Daugavpils 1 33-22 19
4. Preiļi 15-32 10
5. Blāzma 22-28 8
6. Malta 11-29 5

Latgales jaunatnes čempionāts

U-12 grupa (1995.dz.g.)

 

V KOMANDA P
1. Daugavpils 1 90-9 36
2. Daugavpils 3 35-16 24
3. Malta 24-26 21
4. Daugavpils 2 31-26 18
5. Blāzma 20-37 15
6. Preiļi 11-46 10
7. Jēkabpils 7-58 1

 


Latgales jaunatnes čempionāts

U-11 grupa (1996.dz.g.)

 

V KOMANDA V
1. Daugavpils 1 45-0 24
2. Daugavpils 3 32-8 19
3. Daugavpils 2 29-9 18
4. Preiļi 10-17 13
5. Viļāni 14-23 12
6. Blāzma 16-16 11
7. Ilūkste 8-18 6
8. Jēkabpils 5-31 3
9. Līvāni 5-42 0

 

 


Latgales jaunatnes čempionāts

U-10 grupa (1997.dz.g.)

 

V KOMANDAS V
1. Daugavpils 1 39-1 16
2. Daugavpils 2 16-3 15
3. Blāzma 1 18-4 13
4. Jēkabpils 10-17 7
5. Blāzma 2 6-19 5
6. Daugavpils 3 1-26 3
7. Preiļi 2-22 1

Latgales jaunatnes čempionāts

U-9 (1998.dz.g.)

 

V KOMANDAS P
1. Daugavpils 1 25-2 16
2. Blāzma 24-5 14
3. Daugavpils 2 14-7 11
4. Jēkabpils 12-12 10
5. Daugavpils 3 13-16 6
6. Preiļi 5-26 3
7. Līvāni 3-28 0

 

 


Latgales jaunatnes čempionāts

U-8 grupa (1999.dz.g.)

 

V KOMANDAS P
1. Daugavpils 1 50-2 18
2. Daugavpils 2 19-8 13
3. Preiļi 35-16 12
4. Daugavpils 3 10-18 10
5. Jēkabpils 1 12-22 6
6. Blāzma 8-20 3
7. Jēkabpils 2 2-50 0