NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2012

2012.Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

"U-19" grupa (1993./95.dz.g)

Preiļi, 2012.gada 14.-15.janvāris

Preiļu BJSS 1 - 3.vietas ieguvēji.

1.rindā - Egils Broks, Matīss Babris, Atis Soms, Dairis Bufals.

2.rindā - Raitis Tarasenko, Aleksandrs Birjukovs, treneris Viktors Martinovs, Ervīns Rusiņš. 

Preiļu BJSS 2 - 6.vietas ieguvēji

Guntis Sparāns, Mārtiņš Lisovs, Aleksejs Pavlovs, Andrejs Birjukovs, Artūrs Vulāns, Vladislavs Afanasjevs, Iļja Mitrofanovs, Sandris Vaivods.


 

Nr.

"A"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

Preiļu BJSS 1 

 

1:4 

1:1 

6:2 

8-7 

II 

2.

 Ilūkstes NSS

 4:1

 

5:0 

7:0 

 9

 16-1

 I

3.

 Rēzeknes BJSS 2

 1:1

0:5 

 

1:3 

 1

 2-9

 4.

4.

 Jēkabpils SS

 2:6

0:7 

3:1 

 

 3

 5-14

 III

 

 

Nr.

"B"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

 Rēzeknes BJSS/Alba

 

2:0 

7:0 

6:0 

15-0 

2.

 FK Pļaviņas DM

 0:2

 

1:1 

1:1 

 2

 2-4

 III

3.

 Viesītes SS

 0:7

1:1 

 

2:4 

 1

 3-12

 4.

4.

 Preiļu BJSS 2

 0:6

1:1 

4:2 

 

 4

 5-9

 II

 

Finālspēles

 

1/4f

Jēkabpils - Preiļi 2

3:2

1/4f

Ilūkste - Viesīte

10:0

1/4f

Preiļi 1 - Pļaviņas

3:0

1/4f

Rēzekne 1 - Rēzekne 2

6:2

1/2f (5.-8)

Preiļi 2 - Viesīte

4:1

1/2f (5.-8.)

Rēzekne 2 - Pļaviņas

5:2

1/2f (1.-4.)

Rēzekne 1 - Preiļi 1

2:0

1/2f (1.-4.)

Ilūkste - Jēkabpils

4:1

Par 7.-8.v.

Viesīte - Pļaviņas

2:1

Par 5.-6.v.

Rēzekne 2 - Preiļi 2

2:1

Par 3.-4.v.

Preiļu BJSS 1 - Jēkabpils SS

7:2

Par 1.-2.v.

Rēzeknes BJSS/Alba - Ilūkstes NSS

2:0

 

 Vārtu guvēji

Preiļu BJSS 1 - Matīss Babris - 10, Dairis Bufals - 4, Egils Broks - 2, Raitis Tarasenko - 1, Aleksandrs Birjukovs - 1.

Preiļu BJSS 2 - Iļja Mitrofanovs - 3, Andrejs Birjukovs - 3, Konstantīns Stabulnieks - 3, Nauris Cvetkovs - 1, Aleksejs Pavlovs - 1, Artūrs Vulāns - 1.

Simboliskā Izlase

Labākais vārtsargs - Deivis Pilacs (Ilūkstes NSS)

Labākais uzbrucējs - Matīss Babris (Preiļu BJSS 1)

Labākais aizsargs - Vitālijs Aguls (Rēzeknes BJSS/Alba)



 

2012.Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

"U-16" grupa (1996./97.dz.g)

Jēkabpils, 2012.gada 21.-22. janvāris

 

Preiļu BJSS 1 - 2.vietas ieguvēji

1.rindā - Nauris Cvetkovs, Mārtiņš Lisovs, Sandris Vaivods.

2.rindā - Iļja Mitrofanovs, Guntis Sparāns, treneris Viktors Martinovs, Andrejs Birjukovs, Vladislavs Afanasjevs.

Preiļu BJSS 2 - 5.vietas ieguvēji

1.rindā - Aivis Dančauska, Lauris Stabulnieks, Miks Babris, Artūrs Pastars, Vladislavs Rečs, Aldis Džeriņš, Rūdis Skutelis.

2.rindā - Nauris Vigulis, Valters Reinis, Mārtiņš Sondors.


 

Nr.

"A"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

 Preiļu BJSS 1

 

1:3 

4:2 

10:2 

15-7 

II 

2.

Ludzas NSS

3:1 

 

5:3 

7:1 

 9

 15-5

 I

3.

FK Pļaviņas DM

2:4 

3:5 

 

8:1 

 3

 13-10

 III

4.

 Krustpils novads

 2:10

1:7 

1:8 

 

 0

 4-25

 4.

 

Nr.

"B"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

Jēkabpils SS

 

2:3 

2:1 

5:1 

9-5 

2.

Koknese

3:2 

 

0:6 

2:4 

 3

 5-12

 4.

3.

FB Gulbene 2005

 1:2

6:0 

 

7:2 

 6

 14-4

 II

4.

 Preiļu BJSS 2

 1:5

 4:2

2:7 

 

 3

 7-14

 III

 

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Gulbene - Pļaviņas 6:1
1/4f Ludza - Koknese 3:1
1/4f Preiļi 1 - Preiļi 2 7:2
1/4f Jēkabpils - Krustpils 5:1
1/2f (5.-8.) Koknese - Pļaviņas 4:0
1/2f (5.-8.) Preiļi 2 - Krustpils 5:3
1/2f (1.-4.) Ludza - Gulbene 5:1
1/2f (1.-4.) Preiļi 1 - Jēkabpils 2:2 (2:0)
Par 7.-8.v. Krustpils - Pļaviņas 5:3
Par 5.-6.v. Preiļi 2 - Koknese 4:3
Par 3.-4.v. Jēkabpils SS - Gulbene 4:3
Par 1.-2.v. Ludzas NSS - Preiļu BJSS 1 4:2

 

Vārtu guvēji

Preiļu BJSS 1 - Iļja Mitrofanovs - 8, Vladislavs Afanasjevs - 4, Sandris Vaivods - 4, Guntis Sparāns - 4, Andrejs Birjukovs - 4, Nauris Cvetkovs - 2.

Preiļu BJSS 2 - Lauris Stabulnieks - 10, Nauris Vigulis - 3, Miks Babris - 3, Aldis Džeriņš - 1.

Simboliskā izlase

Labākais vārtsargs - Mārtiņš Lisovs (Preiļu BJSS 1)

labākais aizsargs - Rojs Grauze (Jēkabpils SS)

Labākais uzbrucējs - Egīls Jegorovs (Ludzas NSS) 



2012.Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

"U-14" grupa (1998.dz.g)

Preiļi, 2012.gada 28.-29. janvāris

Preiļu BJSS komanda - 3.vietas ieguvēji

1.rindā - Miks Bbaris, Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks, Dairis Litavnieks, Aldis Džeriņš.

2.rindā - Mārtiņš Sondors, Aivis Dančauska, treneris Viktors Martinovs, Rūdis Skutelis, Vladislavs Rečs.


 

Nr.

"A"

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

Preiļu BJSS 

 

 3:0

1:0 

3:1 

6:0 

12 

13-1 

2.

Jēkabpils SS 1

0:3 

 

0:1 

0:1 

4:0 

 3

 4-5

 4.

3.

 Daugavpils BJSS 1

 0:1

1:0 

 

2:1 

1:0 

 9

 4-2

 II

4.

 Daugavpils BJSS 2

1:3 

1:0 

1:2 

 

 1:1

 4

 4-6

 III

5.

Līvānu BJSS

 0:6

 0:4

 0:1

 1:1

 

 1

 1-12

 5.

 

 

Nr.

"B"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

 Jēkabpils SS 2

 

0:5 

2:3 

1:2 

3-10 

4. 

2.

 Viesītes SS

 5:0

 

2:0 

0:0 

 7

 7-0

 I

3.

 Dekšāres

 3:2

 0:2

 

0:1 

 3

 3-5

 III

4.

 Bērzgale

 2:1

0:0 

1:0 

 

 7

 3-1

 II

Finālspēles

1/4f Jēkabpils - Līvāni 2:1
1/4f Preiļi - Dekšāres 5:1
1/4f Bērzgale - Daugavpils 1 0:0 (3:2)
1/4f Viesīte - Daugavpils 2 3:3 (2:1)
1/2f (5.-8.) Līvāni - Dekšāres 4:0
1/2f (5.-8.) Daugavpils 1 - Daugavpils 2 5:0
1/2f (1.-4.) Jēkabpils - Preiļi 1:1 (3:2)
1/2f (1.-4.) Bērzgale - Viesīte 2:1
par 7.-8.v. Daugavpils 2 - Dekšāres 3:0
par 5.-6.v. Daugavpils 1 - Līvāni 6:1
par 3.-4.v. Preiļu BJSS - Viesītes SS 5:0
par 1.-2.v. Jēkabpils SS - Bērzgale 2:2 (3:2)

 

Vārtu guvēji Preiļu komandā

Lauris Stabulnieks - 10

Miks Babris - 4

Aldis Džeriņš - 4

Vladislavs Rečs - 3

Dairis Litavnieks - 2

Nauris Vigulis - 1

Simboliskā izlase

 Labākais aizsargs - Miks Babris (Preiļu BJSS), labākais vārtsargs - Renārs Šķesters (Bērzgale). labākais uzbrucējs - Ņikita Rakels (Jēkabpils SS)



 

2012.Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

"U-13" grupa (1999.dz.g)

2.vietas ieguvēji - Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Mārtiņš Sondors, Miks Babris, Dairis Litavnieks, Guntis Džeriņš.

2.rindā - Raimonds Rubenis, Rūdis Skutelis, treneris Imants Babris, Valters Reinis.


Jēkabpils, 2012.gada 4.-5.februāris

 

Nr.

"A"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

Jēkabpils SS 1 

 

3:1 

8:3 

10:0 

21-4 

2.

FK Saules puilas (Malta)

1:3 

 

1:3 

9:1 

 3

 11-7

 III

3.

 Viļāni

 3:8

3:1 

 

5:1 

 6

 11-10

 II

4.

 FK Pļaviņas DM

 0:10

 1:9

1:5 

 

 0

 2-24

 4.

 

 

 

Nr.

"B"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

 Preiļu BJSS

 

 0:4

3:0 

3:1 

6-5 

II 

2.

 SK Blāzma (Rēzekne)

 4:0

 

6:1 

7:0 

 9

 17-1

 I

3.

 Dekšāres

0:3 

1:6 

 

0:3 

 0

 1-12

 4.

4.

 Jēkabpils SS 2

 1:3

0:7 

3:0 

 

 3

 4-10

 III

 

Finālspēles

 

 

1/4f

Preiļi - Malta

4:0

1/4f

Jēkabpils 1 - Dekšāres

12:0

1/4f

Viļāni - Jēkabpils 2

6:0

1/4f

Blāzma - Pļaviņas

6:0

1/2f (5.-8.)

Dekšāres - Malta

4:3

1/2f (5.-8.)

Jēkabpils 2 - Pļaviņas

2:0

1/2f (1.-4.)

Preiļi - Jēkabpils 1

3:1

1/2f (1.-4.)

Blāmza - Viļāni

6:0

par 7.-8.v.

Malta - Pļaviņas

2:1

par 5.-6.v.

Dekšāres - Jēkabpils 2

1:0

par 3.-4.v.

Jēkabpils SS 1 - Viļāni

6:0

par 1.-2.v.

SK Blāzma - Preiļu BJSS

3:3 (5:4)

 

 

Vārtu guvēji Preiļu komandā

Valters Reinis - 6, Miks Babris - 5, Raimonds Rubins - 3, Guntis Džeriņš - 2.

Simboliskā izlase

Rainers Ragainis (Jēkabpils SS)

Deniss pankovs (SK Blāzma)

Mārtiņš Sondors (Preiļu BJSS)



2012. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-12 GRUPA (2000.dz.g.)

Jēkabpils, 2012. gada 11.-12. februāris

Preiļu BJSS - 5.vietas ieguvēji

  • 1.rindā - Martins Grigorjevs, Juris Vilcāns, Artūrs Ratnieks, Ņikita Baranovskis, Ivans Piskunovs, Andrejs Osipovs.
  • 2.rindā - Sandis Brokāns, Kristaps Upenieks, Daniels Alens Vasiļjevs, Guntis Džeriņš, Sandis Sparāns, Deniss Ivanovs, treneris Vladimirs Točko.

 

Nr

"A"

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

 Rēzeknes BJSS 1

 

 2:1

3:1 

12:0 

5:1 

12 

22-3 

2.

 Ilūkstes NSS

1:2 

 

0:2 

3:1 

4:2 

 6

 8-7

 III

3.

 Rēzeknes BJSS 2

1:3 

2:0 

 

0:0 

3:1 

 7

 6-4

 II

4.

 Dekšāres

0:12 

1:3 

0:0 

 

1:2 

 1

 2-17

 5.

5.

 Jēkabpils SS 2

 1:5

2:4 

1:3 

2:1 

 

 3

 6-13

 4.

 

 

 

Nr

"B"

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

 Jēkabpils SS 1

 

2:0 

2:0 

1:0 

3:0 

12 

8-0 

2.

 Preiļu BJSS

 0:2

 

3:0 

1:0 

1:0 

 9

 5-2

 II

3.

 TFK "Rēzekne"

 0:2

 0:3

 

 0:1

 8:1

 3

 8-7

 4.

4.

 Bērzgale

0:1 

0:1 

1:0 

 

 1:0

 6

 2-2

 III

5.

 Kaunata

0:3 

0:1 

1:8 

0:1 

 

 0

 1-13

 5.

 

FINĀLSPĒLES

 

1/4f

Bērzgale - Rēzekne 2

1:0

1/4f

Jēkabpils 1 - Jēkabpils 2

6:0

1/4f

Rēzekne 1 - TFK

10:0

1/4f

Ilūkste - Preiļi

1:0

1/2f (5.-8.)

Rēzekne 2 - Jēkabpils 2

4:1

1/2f (5.-8.)

Preiļi - TFK

2:1

1/2f (1.-4.)

Jēkabpils 1 - Bērzgale

1:0

1/2f (1.-4.)

Rēzekne 1 - Ilūkste

3:3 (2:1)

par 7.-8.v.

Jēkabpils 2 - TFK

3:0

par 5.-6.v.

Preiļi - Rēzekne 2

0:0 (2:1)

par 3.-4.v.

Ilūkstes NSS - Bērzgale

4:0

par 1.-2.v. Rēzeknes BJSS 1 - Jēkabpils SS 1 6:1

 

Vārtu guvēji Preiļu komandā

  • Kristaps Upenieks - 3
  • Guntis Džeriņš - 2
  • Ņikita Baranovskis - 1 

Simboliskā izlase

  • Labākais vārtsargs - Ēriks Kalvāns (Jēkabpils SS)
  • Labākais aizsargs - Eduards Vigups (Rēzeknes BJSS)
  • Labākais uzbrucējs - Dāvis Cucurs (Ilūkstes NSS)

 

2012. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-11 GRUPA (2001.dz.g.)

Rēzekne, 2012. gada 18.-19. februāris

Preiļu BJSS komanda - 2.vietas ieguvēji

1.rindā - Ņikita Baranovskis, Maksims Černovs, Deniss Rečs, Martins Grigorjevs.

2.rindā - Edijs Mainulis, Sandis Brokāns, Edijs Vaivods, Edgars Ņikiforovs, treneris Vladimirs Točko. 


 

 

Nr

"A"

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

Rēzeknes BJSS 1 

 

 3:0

5:0 

7:0 

5:0 

5:0 

15 

25-0 

2.

Preiļu BJSS 

 0:3

 

1:0 

6:0 

2:1 

1:1 

 10

 10-5

 II

3.

 Ilūkstes NSS

0:5 

0:1 

 

2:0 

2:3 

0:0 

 4

 4-9

 4.

4.

 TFK Rēzekne

 0:7

0:6 

0:2 

 

0:4 

0:0 

 1

 0-19

 6.

5.

 Līvānu BJSS

 0:5

 1:2

 3:2

4:0 

 

3:0 

 9

 11-9

 III

6.

 FK Pļaviņas DM

 0:5

 1:1

 0:0

0:0 

0:3 

 

 3

 1-9

 5.

 

 

 

Nr

"B"

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

Jēkabpils SS 1 

 

 1:1

6:0 

4:0 

3:2 

10 

14-3 

2.

 Rēzeknes BJSS 2

 1:1

 

2:0 

4:0 

5:2 

 10

 12-3

 II

3.

 Rēzeknes BJSS 3

 0:6

0:2 

 

1:1 

0:5 

 1

 1-14

 5.

4.

 Dekšāres

 0:4

 0:4

1:1 

 

2:1 

 4

 3-10

 III

5.

 Jēkabpils SS 2

 2:3

 2:5

5:0 

1:2 

 

 3

 10-10

 4.

 

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Preiļi - Dekšāres 2:0
1/4f Jēkabpils 1 - Ilūkste 1:1 (2:1)
1/4f Rēzekne 1 - Jēkabpils 2 16:0
1/4f Rēzekne 2 - Līvāni 3:2
1/2f (5.-8.v.) Ilūkste - Dekšāres 1:0
1/2f (5.-8.v.) Līvāni - Jēkabpils 2 7:2
1/2f (1.-4.v.) Preiļi - Jēkabpils 1 5:3
1/2f (1.-4.v.) Rēzekne 1 - Rēzekne 2 5:2
par 7.-8.v. Jēkabpils 2 - Dekšāres 2:0
par 5.-6.v Līvāni - Ilūkste 5:1
par 3.-4.v. Jēkabpils SS 1 - Rēzekne 2 1:0
par 1.-2.v. Rēzeknes BJSS 1 - Preiļu BJSS 7:0

 

Vārtu guvēji Preiļu komandā

  • Martins Grigorjevs - 5
  • Sandis Brokāns - 5
  • Deniss Rečs - 3
  • Edijs Mainulis - 2
  • Edgars Ņikiforovs - 1

Simboliskā izlase

  • Labākais aizsargs - Eduards Ivanovs (Rēzeknes BJSS)
  • Labākais vārtsargs - Kristiāns Midzenis (Jēkabpils SS)
  • Labākais uzbrucējs - Andrejs Kudrjavcevs (Rēzeknes BJSS)

    2012. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

    U-10 GRUPA (2002.dz.g.)

    Jēkabpils, 2012. gada 25.-26. februāris

     

    Nr

    "A"

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    P

    V

    1.

     Rēzeknes BJSS 1

     

     6:0

    4:0 

    0:1 

    6:0 

    1:1 

    10 

    17-2 

    II 

    2.

     Rēzeknes BJSS 3

     0:6

     

    2:0 

    0:0 

    3:0 

    3:1 

     10

     8-7

     III

    3.

     Preiļu BJSS 1

     0:4

    0:2 

     

    0:1 

    2:3 

    0:4 

     0

     2-14

     6.

    4.

     Preiļu BJSS 2

     1:0

     0:0

     1:0

     

    4:0 

    1:1 

     11

     7-1

     I

    5.

     Ilūkstes NSS

     0:6

     0:3

    3:2 

    0:4 

     

    2:1 

     6

     5-16

     4.

    6.

     Dekšāres

    1:1 

    1:3 

    4:0 

    1:1 

    1:2 

     

     5

     8-7

     5.

     

     

     

    Nr

    "B"

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    P

    V

    1.

     Jēkabpils SS 1

     

     2:0

    4:0 

    5:0 

    3:1 

    2:1 

    15 

    16-2 

    2.

     Rēzeknes BJSS 2

     0:2

     

    0:1 

    2:1 

    0:0 

    3:0 

     7

     5-4

     4.

    3.

     FK Pļaviņas DM

     0:4

    1:0 

     

    4:0 

    2:1 

    1:0 

     12

     8-5

     II

    4.

     Jēkabpils SS 2

     0:5

     1:2

    0:4 

     

    1:3 

    1:1 

     1

     3-15

     6.

    5.

     Malta

     1:3

    0:0 

    1:2 

    3:1 

     

    3:1 

     7

     8-7

     III

    6.

     Viesīte

     1:2

     0:3

     0:1

     1:1

    1:3 

     

     1

     3-10

     5.

     

    FINĀLSPĒLES

     

    1/4f Rēzekne 1 - Malta 9:0
    1/4f Jēkabpils 1 - Ilūkste 6:0
    1/4f Rēzekne 2 - Preiļi 2 1:0
    1/4f Rēzekne 3 - Pļaviņas 5:0
    1/2f (5.-8.v.) Ilūkste - Malta 0:0 (2:1)
    1/2f (5.-8.v.) Pļaviņas - Preiļi 2 2:2 (2:1)
    1/2f (1.-4.v.) Jēkabpils 1 - Rēzekne 1 1:0
    1/2f (1.-4.v.) Rēzekne 3 - Rēzekne 2 1:1 (2:1)
    par 7.-8.v. Malta - Preiļi 2 1:0
    par 5.-6.v. Pļaviņas - Ilūkste 3:2
    par 3.-4.v. Rēzeknes BJSS 1 - Rēzekne 2 7:1
    par 1.-2.v. Jēkabpils SS 1 - Rēzeknes BJSS 3 3:0

     

    Vārtu guvēji Preiļu 2. komandā

    Vladislavs Stivriņš (5), Paula Liniņa (2), Ivo Haritonovs (1), Egils Daukšte (1)

    Vārtu guvējs Preiļu 1. komandā

    Alens Lozda (2)

    Simboliskā izlase

    • Labākais vārtsargs - Maksims Grigorjevs (Rēzeknes BJSS 3)
    • Labākais aizsargs - Salvis Petriks (Jēkabpils SS)
    • Labākais uzbrucējs - Dāvis Pavlovs (Rēzeknes BJSS 1)

      2012. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

      U-9 GRUPA (2003.dz.g.)

      Preiļi, 2012. gada 3.-4.marts

      3.vietas ieguvēji - Preiļu BJSS komanda

      Mikus Noviks, Rūdolfs Pastars, Lauris Rinčs, Raivo Liniņš, Ivo Haritonovs, Paula Liniņa, Egils Daukšte, Ieva Adamoviča, Vladislavs Stivriņš, treneris Imants Babris, Juliāns Stivriņš, Kalvis Kacars, Ēriks Miezītis.


       

      Nr

      "A"

      1.

      2.

      3.

      4.

      5.

      P

      V

      1.

       Preiļu BJSS 1

       

       7:0

       1:0

      10:0 

      2:0 

      12 

      20-0 

      2.

      Rēzeknes BJSS 2 

       0:7

       

      0:6 

      1:0 

      1:0 

       6

       2-13

       III

      3.

       Malta

      0:1 

      6:0 

       

      7:0 

      4:1 

       9

       17-2

       II

      4.

      Kaunata

       0:10

      0:1 

      0:7 

       

      0:2 

       0

       0-20

       5.

      5.

      SK Blāzma (Rēzekne) 

       0:2

      0:1 

      1:4 

      2:0 

       

       3

       3-7

       4.

       

       

       

      Nr

      "B"

      1.

      2.

      3.

      4.

      P

      V

      1.

      Rēzeknes BJSS 1

       

       1:0

       0:1

      0:0 

      1-1 

      II 

      2.

       Rēzeknes BJSS/Mobilkom

       0:1

       

      0:1 

      0:0 

       1

       0-2

       4.

      3.

       Jēkabpils SS

       1:0

       1:0

       

       1:1

       7

       3-1

       I

      4.

      Daugavpils BJSS (04)

       0:0

      0:0 

      1:1 

       

       3

       1-1

       III

       

      FINĀLSPĒLES

       

      1/4f Daugavpils (04) - Malta  2:1
      1/4f Jēkabpils - Blāzma 4:1
      1/4f Preiļi - Mobilkom 2:1
      1/4f Rēzekne 1 - Rēzekne 2 8:0
      1/2f (5.-8.v) Malta - Blāzma 7:2
      1/2f (5.-8.v.) Mobilkom - Rēzekne 2 9:1
      1/2f (1.-4.v.) Jēkabpils - Daugavpils (04) 5:1
      1/2f (1.-4.v.) Rēzekne 1 - Preiļi 3:0
      par 7.-8.v. Rēzekne 2 - Blāzma 0:0 (5:4)
      par 5.-6.v. Malta - Mobilkom 2:1
      par 3.-4.v. Preiļu BJSS - Daugavpils BJSS (04) 2:0
      par 1.-2.v. Rēzeknes BJSS 1 - Jēkabpils SS 4:1

       

      Vārtu guvēji Preiļu komandā

      Paula Liniņa - 10, Vladislavs Stivriņš - 5, Egils Daukšte - 3, Ieva Adamoviča - 2, Juliāns Stivriņš -- 2, Ivo Haritonovs - 1, Raivo Liniņš - 1.

      Simboliskā izlase

      • Labākais aizsargs - Ivo Haritonovs (Preiļu BJSS)
      • Labākais uzbrucējs - Daniels Korsaks (Rēzeknes BJSS 1)
      • Labākais vārtsargs - Artūrs Dzirkalis (Jēkabpils SS)

        2012. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

        U-8 GRUPA (2004.dz.g.)

        Preiļi, 2012. gada 10.-11.marts

        2.vietas ieguvēji - Preiļu BJSS komanda

         

        Nr

        Komandas

        1.

        2.

        3.

        4.

        5.

        6.

        7.

        P

        V

        1.

        Preiļu BJSS

         

         1:2

        0:11 

        3:1 

        1:0 

        4:0 

        1:0 

        12 

        10-14 

         II

        2.

        Jēkabpils SS

         2:1

         

        0:6 

        1:2 

        0:1 

        2:0 

        5:0 

         9

         10-10

         4.

        3.

        Rēzeknes BJSS/Mobilkom

        11:0 

        6:0 

         

         5:0

        5:1 

        6:0 

        9:0 

         18

         42-1

         I

        4.

        Rēzeknes BJSS/Solidas

         1:3

         2:1

         0:5

         

        0:0 

        3:0 

        3:1 

         10

         9-10

         III

        5.

        Rēzeknes SK Blāzma 1

         0:1

        1:0 

        1:5 

        0:0 

         

        1:1 

        2:0 

         8

         5-7

         5.

        6.

        Rēzeknes SK Blāzma 2

         0:4

        0:2 

        0:6 

        0:3 

        1:1 

         

        1:1 

         2

         2-17

         6.

        7.

        FK Saules puikas Malta

        0:1 

        0:5 

        0:9 

        1:3 

        0:2 

        1:1 

         

         1

         2-21

         7.

         

        Finālspēles

         

        par 5.-6.v.

         Rēzeknes SK Blāzma 1 - Rēzeknes SK Blāzma 2

        5:0 

        par 3.-4.v.

         Rēzeknes BJSS/Solidas - Jēkabpils SS

        2:0 

        par 1.-2.v.

        Rēzeknes BJSS/Mobilkom - Preiļu BJSS 

        5:1

         

        Vārtu guvēji Preiļu komandā

        Juliāns Stivriņš - 8, Gints Šņepsts - 3


        Simboliskā izlase

        • Labākais vārtsargs - Rainers Mūrnieks (Rēzeknes BJSS/Mobilkom)
        • Labākais aizsargs - Deniss Siņauskis (Rēzeknes BJSS/Solidas)
        • Labākais uzbrucējs - Juliāns Stivriņš (Preiļu BJSS)