NOTIKUMU KALENDĀRS
Latgales skolu kauss

2012.GADA LATGALES SKOLU KAUSA IZCĪŅA FUTBOLĀ 

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4.-5.klase)Rēzekne 2012.gada 18.oktobris

Nr

KOMANDAS

1

2

3

4

5

P

V

1 Rēzeknes 5.vidusskola   4:0 3:0 2:0 3:0 12 12-0 I
2 Jēkabpils pamatskola 0:4   0:0 1:0 2:1 7 3-5 II
3 Pļaviņu ģimnāzija 0:3 0:0   1:1 2:1 5 3-5 III
4 Preiļu 1.pamatsklola 0:2 0:1 1:1   2:2 2 3-6 4.
5 Dekšāru pamatskola 0:3 1:2 1:2 2:2   1 4-9 5.

 

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4.-5.klases) MEITENES

Malta, 2012.gada 18.oktobris

Nr

KOMANDAS

1

2

3

P

V

1 Preiļu 1.pamatskola   2:0 5:0 6 7-0 I
2 Maltas 1.vidusskola 0:2   3:0 3 3-2 II
3 Dekšāru pamatskola 0:5 0:3   0 0-8 III

 


JAUNĀKĀ GRUPA (6.-7.klases)

Rēzekne, 2012.gada 23.oktobris

1.vieta - Preiļu 1.pamatskolas komanda


 

 

 

Nr

KOMANDAS

1

2

3

4

5

P

V

1 Preiļu 1.pamatskola   1:3 3:2 3:1 5:0 9 12-6 I
2 Maltas 1.vidusskola 3:1   0:0 0:0 3:0 8 6-1 II
3 Jēkabpils 2.vidusskola 2:3 0:0   2:1 3:0 7 7-4 III
4 Rēzeknes 2.vidusskola 1:3 0:0 1:2   4:0 4 6-5 4.
5 Pļaviņu ģimnāzija 0:5 0:3 0:3 0:4   0 0-15 5.

 

 

JAUNĀKĀ GRUPA (6.-7.KLASES) MEITENES

Malta, 2012.gada 23.oktobris

V Komandas 1. 2. 3. 4. P
1. Salas pamatskola   1:1 0:0 1:0 2-1 5
2. Sakstagala pamatskola 1:1   1:0 0:2 2-3 4
3. Dekšāru pamatskola 0:0 0:1   6:1 6-2 4
4. Rušonas pamatskola 0:1 2:0 1:6   3-7 3

 


VIDĒJĀ GRUPA (8.-9.klases)

Preiļi, 2012.gada 24.oktobris

2.vieta - Preiļu 1.pamatskolas komanda


 

 

Nr

"A"

1.

2.

3.

4.

P

V

1. Jēkabpils Valsts ģimnāzija   1:0 2:0 1:2 6 4-2 I
2. Preiļu 1.pamatskola 0:1   2:0 2:1 6 4-2 II
3. Dagdas vidusskola 0:2 0:2   0:0 1 0-4 4.
4. Eglaines pamatskola 2:1 1:2 0:0   4 3-3 III

 

Nr

"B"

1.

2.

3.

4.

P

V

1. Rēzeknes 5.vidusskola   0:4 1:2 0:1 0 1-7 4.
2. Maltas 2.vidusskola 4:0   3:0 1:0 9 8-0
3. Līvānu 1.vidusskola 2:1 0:3   1:1 4 3-5 III
4. Pļaviņu ģimnāzija 1:0 0:1 1:1   4 2-2 II


FINĀLSPĒLES

1/2f Jēkabpils - Pļaviņas 2:0
1/2f Preiļi - Malta 0:0 (3:2)
par 7.-8.v. Dagda - Rēzekne 5:2
par 5.-6.v. Līvāni - Eglaine 3:2
par 3.-4.v. Maltas 2.vidusskola - Pļaviņu ģimnāzija 2:1
par 1.-2.v. Jēkabpils Valsts ģimnāzija - Preiļu 1.pamatskola 3:0

 

VECĀKĀ GRUPA (10.-12.klases)

Preiļi, 2012.gada 26.oktobris

3.vieta - Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda un skolotājs Feoktists Pušņakovs (centrā)


 

 

Nr

"A"

1.

2.

3.

4.

P

V

1. Preiļu Valsts ģimnāzija   0:1 1:1 2:0 4 3-2 II
2. Rēzeknes 5.vidusskola 1:0   0:0 1:0 7 2-0 I
3. Pļaviņu ģimnāzija 1:1 0:0   0:0 3 1-1 III
4 Dagdas vidusskola 0:2 0:1 0:0   1 0-3 4.

 

Nr

"B"

1.

2.

3.

P

V

1. Ilūkstes 1.vidusskola   7:0 4:0 6 11-0 I
2. Maltas 1.vidusskola 0:7   1:1 1 1-8 III
3. Krāslavas Valsts ģimnāzija 0:4 1:1   1 1-5 II


FINĀLSPĒLES

 

1/2f Rēzekne - Krāslava 1:1 (2:0)
1/2f Ilūkste - Preiļi 0:0 (2:1)
par 5.-6.v. Pļaviņas - Malta 2:1
par 3.-4.v. Preiļi - Krāslava 0:0 (2:0)
par 1.-2.v. Rēzeknes 5.v-skola - Ilūkstes 1.v-skola 1:1 (2:0)