NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
U-13

2019. gada Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā

Attīstības Līga ("A" apakšgrupa)

U-13 grupa (2006.dz.g.)

Preiļu BJSS U-13

1. rindā - Roberts Pastars, Romāns Palenkovs, Elvis Rusiņš, Nikita Skutelis, Matīss Kivlenieks, Deniss Percevs, Kristers Šņepsts.

2.rindā - Dāvis Krūmiņš, Toms Brovackis, Pēteris Stupāns, Anatolijs Poļakovs, Ēriks Kozeris, Atis Puzāks, Maksims Nikiforovs,

Artūrs Brincevs, Guntis Punculis, Artis Kraupša, Eduards Podskočijs.

treneri Dainis Binders, Vladimirs Točko


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. Preiļu BJSS

1:1

0:5

3:6

3:3

7:2

8:1

15:0

16:0

3:3

5:1

3:1

8:1

3:1

2:2

28 77-27 3.
2. Balvu SC/ZFC

1:1

5:0

0:3

2:1

5:1

1:2

12:0

11:0

0:3

5:0

3:0

8:0

2:0

3:1

31 58-12 2.
3. FK Veina (Aizkraukle)

6:3

3:3

3:0

1:2

2:1

5:1

6:1

11:0

2:1

3:0

6:0

7:0

1:0

1:1

35 57-13 1.
4. Jēkabpils SS

2:7

1:8

1:5

2:1

1:2

1:5

3:0

4:0

0:0

6:1

3:0

1:1

1:1

0:2

18 26-34 5.
5. Ludzas NSS/SK Kuorsova

0:15

0:16

0:12

0:11

1:6

0:11

0:3

0:4

1:5

2:7

1:4

0:1

0:4

0:6

0 5-105 8.
6. Madonas BJSS

 3:3

1:5

3:0

0:5

1:2

0:3

0:0

1:6

5:1

7:2

 

0:3

1:0

0:0

1:5

15 23-45 6.
7. Rēzeknes FA/BJSS

1:3

1:8

0:3

0:8

0:6

0:7

0:3

1:1

4:1

1:0

3:0

0:1

0:3

1:7

10 12-51 7.
8. Sēlijas SS

1:3

2:2

0:2

1:3

0:1

1:1

1:1

2:0

4:0

6:0

0:0

5:1

3:0

7:1

22 33-15 4.

SPĒĻU KALENDĀRS

 

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
23.maijs 17.00 Rēzekne - Preiļi 1:3 R.Turčinskis-3
31.maijs 16.00 Preiļi - Madona 3:3

M.Nikiforovs-2

P.Stupāns-1

3.jūnijs 12.00 Preiļi - Rēzekne 8:1

P.Stupāns-4

A.Brincevs-1

R.Turčinskis-1

G.Punculis-1

M.Kivlenieks-1

12.jūnijs 13.00 Aizkraukle - Preiļi 6:3

P.Stupāns-2

G.Punculis-1

15.jūnijs 11.00 Sēlija - Preiļi 1:3

R.Palenkovs-2

G.Punculis-1

19.jūnijs 12.00 Preiļi - Jēkabpils 7:2

R.Turčinkis-3

R.Palenkovs-2

P.Stupāns-1

D.Mūrnieks-1

22.jūnijs 12.00 Preiļi - Balvi 1:1 R.Turčinkis-1
29.jūlijs 12.00 Preiļi - Ludza 15:0

P.Stupāns-6

R.Turčinkis-4

R.Paļenkovs-2

M.Kivlenieks-1

E.Rusiņš-1

G.Punculis-1

5.augusts 16.00 Jēkabpils - Preiļi 1:8

Ē.Kozeris-2

R.Turčinskis-2

R.Palenkovs-2

D.Mūrnieks-1

E.Podskočijs-1

20.augusts 12.00 Balvi - Preiļi 5:0
23.augusts 12.00 Preiļi - Sēlija 2:2

R.Turčinkis-1

P.Stupāns-1

29.augusts 13.00 Madona - Preiļi 1:5

R.Turčinskis-2

P.Stupāns-1

D.Mūrnieks-1

R.Palenkovs-1

5.septembris 18.00 Preiļi - Aizkraukle 3:3

P.Stupāns-2

R.Turčinskis-1

8.septembris 12.00 Ludza - Preiļi 0:16

P.Stupāns-6

R.Palenkovs-3

D.Mūrnieks-2

E.Podskočijs-1

Ē.Kozeris-1

G.Punculis-1

N.Skutelis-1

E.Rusiņš-1

 

 

.