NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.08.2019. 18.00
    Novada čempionāts (1/2F), māksl.lauk.
  • 23.08.2019. 12.00
    LJČ U-13, Preiļi-Sēlija, māksl.lauk.
  • 26.08.2019. 11.00
    LJČ U-14, Jēkabpils-Preiļi, JVĢ lauk.
  • 27.08.2019. 18.00
    Novada čempionāts (F), māksl.lauk.
  • 29.08.2019. 13.00
    LJČ U-13, Madona-Preiļi, Madonā
  • 29.08.2019. 18.00
    Novada čempionāts (F), māksl.lauk.
  • 31.08.2019. 14.00
    2.līga, Ilūkste-Preiļi, Ilūkstē
U-13

2019. gada Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā

Attīstības Līga ("A" apakšgrupa)

U-13 grupa (2006.dz.g.)

Preiļu BJSS U-13

1. rindā -

2.rindā -

treneri Dainis Binders, Vladimirs Točko


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. Preiļu BJSS 1:1 3:6

7:2

8:1

15:0 3:3

3:1

8:1

3:1 20
2. Balvu SC/ZFC 1:1

0:3

2:1

5:1 12:0 0:3

3:0

8:0

2:0

3:1

22
3. FK Veina (Aizkraukle) 6:3

3:0

1:2

2:1

5:1

6:1

11:0

2:1 6:0

1:0

1:1

28
4. Jēkabpils SS

2:7

1:8

1:5

1:2

1:5

3:0

0:0

6:1

3:0

1:1

1:1 12
5. Ludzas NSS/SK Kuorsova 0:15 0:12

1:6

0:11

0:3

1:5

2:7

1:4

0:1

0:4 0
6. Madonas BJSS  3:3 3:0 1:2

0:0

1:6

5:1

7:2

 

0:3

0:0

1:5

12
7. Rēzeknes FA/BJSS

1:3

1:8

0:3

0:8

0:6

0:3

1:1

4:1

1:0

3:0

0:3

1:7

10
8. Sēlijas SS 1:3

0:2

1:3

0:1

1:1

1:1 4:0

0:0

5:1

3:0

7:1

15

SPĒĻU KALENDĀRS

 

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
23.maijs 17.00 Rēzekne - Preiļi 1:3 R.Turčinskis-3
31.maijs 16.00 Preiļi - Madona 3:3

M.Nikiforovs-2

P.Stupāns-1

3.jūnijs 12.00 Preiļi - Rēzekne 8:1

P.Stupāns-4

A.Brincevs-1

R.Turčinskis-1

G.Punculis-1

M.Kivlenieks-1

12.jūnijs 13.00 Aizkraukle - Preiļi 6:3

P.Stupāns-2

G.Punculis-1

15.jūnijs 11.00 Sēlija - Preiļi 1:3

R.Palenkovs-2

G.Punculis-1

19.jūnijs 12.00 Preiļi - Jēkabpils 7:2

R.Turčinkis-3

R.Palenkovs-2

P.Stupāns-1

D.Mūrnieks-1

22.jūnijs 12.00 Preiļi - Balvi 1:1 R.Turčinkis-1
29.jūlijs 12.00 Preiļi - Ludza 15:0

P.Stupāns-6

R.Turčinkis-4

R.Paļenkovs-2

M.Kivlenieks-1

E.Rusiņš-1

G.Punculis-1

5.augusts 16.00 Jēkabpils - Preiļi 1:8

Ē.Kozeris-2

R.Turčinskis-2

R.Palenkovs-2

D.Mūrnieks-1

E.Podskočijs-1

20.augusts 12.00 Balvi - Preiļi
23.augusts 12.00 Preiļi - Sēlija
29.augusts 13.00 Madona - Preiļi
5.septembris 18.00 Preiļi - Aizkraukle
8.septembris 12.00 Ludza - Preiļi

 

 

.