NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 23.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
ZAL čempionāts

2012.gada ZiemeļAustrumu reģiona čempionāts

U - 14 grupa (1998./99.dz.g.)

2012.gada 24.janvāris, Varakļāni

 

Preiļu BJSS komanda - 1.vietas ieguvēji

1.rindā - Aldis Džeriņš, Miks Babris, Lauris Stabulnieks, Nauris Vigulis, Mārtiņš Sondors.

2.rindā - Aivis Dančauska, treneris Viktors Martinovs, Vladislavs Rečs, Rūdis Skutelis.


 

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļi   5:1 11:1 7:0  9 23-2 
2. Varakļāni 1 1:5   6:0   7:0  6  14-5  II
3. Alūksne 1:11 0:6     0:3  0  1-20  4.
4. Gulbene 2 0:7  0:7  3:0    3  3-14  III

 

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Gulbene 1    0:1  1:1  3:0 4-2   III
2. Balvi  1:0    3:0  5:0  9  9-0
3. Varakļāni 2  1:1  0:3    5:0  4  6-4  II
4. Ludza 0:3   0:5  0:5    0  0-13  4.

 

 Finālspēles

 

1/2f Preiļi - Varakļāni 2 4:0
1/2f Varakļāni 1 - Balvi 2:0
par 7.-8.v. Alūksne - Ludza 2:1
par 5.-6.v. Gulbene 1 - Gulbene 2 5:1
par 3.-4.v. Balvi - Varakļāni 2 1:0
par 1.-2.v. Preiļi - Varakļāni 1 6:1

 

Vārtu guvēji Preiļu komandā

Lauris Stabulnieks - 16, Aldis Džeriņš - 7, Nauris Vigulis - 6, Miks Babris -- 3, Rūdis Skutelis - 1.

Komandas labākais spēlētājs - Aldis Džeriņš


U - 10 grupa (2002./2003.dz.g.)

2012.gada 6.marts, Stāķi

Preiļu BJSS komanda - 1.vietas ieguvēji

1.rindā - Kalvis Kacars, Ivo Haritonovs, Mikus Noviks, Juliāns Stivriņš, Ēriks Miezītis.

2.rindā - Lauris Rinčs, Egīls Daukšte, Ieva Adamoviča, Paula Liniņa, Rūdis Pastars, Vladislavs Stivriņš. 

 

Nr "A" 1. 2. 3. P V
1. Preiļi 0:0 4:0 4 4-0 I
2. Gulbene 1 0:0 0:0 2 0-0 II
3. Balvi 0:4 0:0 1 0-4 III

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. P V
1. Madona 3:0 6:0 6 9-0 I
2. Varakļāni 0:3 4:0 3 4-3 II
3. Gulbene 2 0:6 0:4 0 0-10 III

 

Finālspēles

 

1/2f Preiļi - Varakļāni 1:0
1/2f Madona - Gulbene 1 3:3 (3:1)
par 5.-6.v. Balvi - Gulbene 2 2:0
par 3.-4.v. Gulbene 1 - Varakļāni 1:0
par 1.-2.v. Preiļi - Madona 1:1 (3:1)

 

Vārtu guvēji Preiļu komandā

Paula Liniņa - 3, Vladislavs Stivriņš - 1, Egīls Daukšte - 1, Juliāns Stivriņš - 1

Komandas labākais spēlētājs - Paula Liniņa.