NOTIKUMU KALENDĀRS
Latgales skolu kauss t/f

2012.gada Latgales skolu kausa izcīņa telpu futbolā

Vecākā grupa (10.-12.klases)

Preiļi 2012.gada 21.februāris

Uzvarētāji - Preiļu Valsts Ģimnāzijas komanda

  • 1.rindā - Artūrs Jubels, Toms Vucāns, Edgars Daņilovs, Matīss Babris, Egils Broks.
  • 2.rindā - Renārs Trubačs, Juris Vaivods, Ervīns Rusiņš, skolotājs Feoktists Pušņakovs, Ervīns Patmalnieks, Atis Soms.

Nr

Komandas

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. Preiļu Valsts ģimnāzija   2:2 1:0 2:1 4:2 10 9-5 I
2. Rēzeknes 5.vidusskola 2:2   1:0 2:3 2:2 5 7-7 II
3. Krāslavas Valsts ģimnāzija 0:1 0:1   2:1 1:1 4 3-4 III
4. Ilūkstes 1.vidusskola 1:2 3:2 1:2   1:1 4 6-7 4.
5. Viļānu vidusskola 2:4 2:2 1:1 1:1   3 6-8 5.

Vidējā grupa (8. - 9.klases)

Preiļi, 2012.gada 23.februāris

Uzvarētāji - Preiļu 1.pamatskolas 1.komanda

Preikšplānā - Mārtiņš Lisovs.

Sandris Vaivods, Lauris Sparāns, Vladislavs Afanasjevs, Dairis Bufals, Guntis Sparāns.


Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. Preiļu 1.pamatskola 1 2:1 2:1 4:2 2:1 12 10-5 I
2. Maltas 2.vidusskola 1:2 1:0 5:1 9:0 9 16-3 II
3. Rēzeknes 2.vidusskola 1:2 0:1 3:1 2:0 6 6-4 III
4. Preiļu 1.pamatskola 2 2:4 1:5 1:3 1:1 1 5-13 4.
5. Preiļu 1.pamtskola 3 1:2 0:9 0:2 1:1 1 2-14 5.


Jaunākā grupa (6. - 7.klases)

Preiļi, 2012.gada 28.februāris 

Uzvarētāji - Preiļu 1.pamatskolas komanda

1.rindā - Miks Babris, Nauris Vigulis, Dairis Litavnieks, Aldis Džeriņš.

2.rindā - Valters Reinis, Vladoslavs Rečs, Rūdis Skutelis, Aivis Dančauska, Raimonds Rubinis, Armands Rusiņš.


Nr

Komandas

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. Preiļu 1.pamatskola 2:0 0:0 1:0 2:0 10 5-0 I
2. Rēzeknes 2.vidusskola 0:2 5:0 2:1 7:0 9 14-3 II
3. Maltas 2.vidusskola 0:0 0:5 4:3 2:0 7 6-8 III
4. Viļānu vidusskola 0:1 1:2 3:4 2:0 3 6-7 4.
5. Dekšāru pamatskola 0:2 0:7 0:2 0:2 0 0-13 5.


Visjaunākā grupa (4. - 5.klases)

Preiļi, 2012.gada 7.marts 

2.vietas ieguvēji - Preiļu 1.pamatskolas komanda

Nr Komandas 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes 2.vidusskola 10:0 6:0 9:2 9 25-2 I
2. Preiļu 1.pamatskola 0:10 2:0 2:1 6 4-11 II
3. Bērzgales pamatskola 0:6 0:2 4:1 3 4-9 III
4. Sakstagala pamatskola 2:9 1:2 1:4 0 4-15 4.


Visjaunākā grupa (4. - 5.klases) meitenes

Preiļi, 2012.gada 7.marts 

2.vietas ieguvējas - Preiļu 1.pamatskolas komanda

Nr Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Nautrēnu vidusskola 0:0 2:1 0:2 0:2 1:0 0:0 8 3-5 III
2. Rušonas pamatskola 0:0 1:1 0:0 0:1 0:0 1:1 5 2-3 6.
3. Verēmu pamatskola 1:2 1:1 3:0 2:0 0:8 0:0 8 7-11 4.
4. Salas pamatskola 2:0 0:0 0:3 0:1 0:3 1:0 7 3-7 5.
5. Sakstagala pamatskola 2:0 1:0 0:2 1:0 0:0 1:0 13 5-2 I
6. Preiļu 1.pamatskola 0:1 0:0 8:0 3:0 0:0 0:0 9 11-1 II
7. Maltas 1.vidusskola 0:0 1:1 0:0 0:1 0:1 0:0 4 1-3 7.


Vis - Visjaunākā grupa (2. - 3.klases)

Preiļi. 2012.gada 9.marts

2.vietas ieguvēji - Preiļu 1.pamatskolas komanda

3.vietas ieguvēji - Preiļu 1.pamatskolas komanda

Nr

Komandas

1.

2.

3.

P

V

1. Rēzeknes 3.vidusskola 4:2 3:1 6 7-3 I
2. Preiļu 1.pamatskola (1) 2:4 1:0 3 3-4 II
3. Preiļu 1.pamatskola (2) 1:3 0:1 0 1-4 III