NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
Latgales skolu t/f

2011. GADA LATGALES SKOLU KAUSA IZCĪŅA TELPU FUTBOLĀ

VECĀKĀ GRUPA (10. - 12. KLASES)

 

Preiļi, 2011. gada 24. februāris

  •  
  • UZVARĒTĀJI - PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA

  • 1. rindā - Renārs Trubačs, Edgars Vanags, Egils Broks.
  • 2. rindā - Artūrs Jubels, Aleksandrs Jubels, Edgars Daņilovs, Jānis Lozda, Matīss Babris. 

Nr

"A" GRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1. DAUGAVPILS 16.V-KOLA   3:2 1:2 6:2 6 10-6 I
2. VIESĪTES V-SKOLA 2:3   3:1 4:2 6 9-6 II
3. VIĻĀNU V-SKOLA 2:1 1:3   3:3 4 6-7 III
4. PREIĻU 2.V-SKOLA 2:6 2:4 3:3   1 7-13 4.

 

Nr

"B" GRUPA

1.

2.

3.

P

V

1. RĒZEKNES 5.V-SKOLA   1:9 1:3 0 2-12 III
2. PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA 9:1 4:0 6 13-1 I
3. ILŪKSTES 1. V-SKOLA 3:1 0:4   3 3-5 II

 

 

1/F

Ilūkstes 1.v-skola - Daugavpils 16.v-skola

0:0 (3:2)

1/2F

 Preiļu Valsts ģimnāzija - Viesītes v-skola

5:1
PAR 5.-6.V.

 Viļānu v-skola - Rēzeknes 5.v-skola

2:2 (2:0)
PAR 3.-4.V.

Viesītes v-skola - Daugavpils 16.v-skola

2:1
PAR 1.-2.V.

 Preiļu Valsts ģimnāzija - Ilūkstes 1.v-skola

5:1

 


VIDĒJĀ GRUPA (8. - 9. KLASES)

Preiļi, 2011. gada 1. marts

 

UZVARĒTĀJI - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

  • 1. rindā - Mārtiņš Lisovs, Andis Pīzelis, Sandris Vaivods, Lauris Sparāns.
  • 2. rindā - Dairis Bufals, vladislavs Afanasjevs, Iļja Mitrofanovs, Guntis Sparāns , Dāvis Vucens, Kristaps Brīvers.

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. PREIĻU 1. PAMATSKOLA   4:3 4:1 1:2 4:0 9 13-6 I
2. JĒKABPILS VALSTS ĢIMNĀZIJA 3:4   5:2 2:1 6:0 9 16-7 II
3. DAUGAVPILS 3. VIDUSSKOLA 1:4 2:5   2:1 3:1 6 8-11 III
4. RĒZEKNES 5. VIDUSSKOLA 2:1 1:2 1:2   7:2 6 11-7 4.
5. PREIĻU 2. VIDUSSKOLA 0:4 0:6 1:3 2:7   0 3-20 5.

 


JAUNĀKĀ GRUPA (6. - 7. KLASES)

Preiļi, 2011. gada 9. marts

UZVARĒTĀJI - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

  • 1. rindā - Vladislavs Rečs, Lauris Stabulnieks, Nauris Vigulis, Renārs Vanags.
  • 2. rindā - Iļja Mitrofanovs, Aivis Dančauska, Aldis Džeriņš, Valters Reinis.

 

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. PREIĻU 1. P-SKOLA (1)   3:2 3:1 2:0 6:1 12 14-4 I
2. DAUGAVPILS SASKAŅAS P-SKOLA 2:3   3:0 6:1 5:0 9 16-4 II
3. RĒZEKNES 1. V-SKOLA 1:3 0:3   4:1 2:1 6 7-7 III
4. BĒRZGALES P-SKOLA 0:2 1:6 1:4   1:1 1 3-13 4.
5. PREIĻU 1. P-SKOLA (2) 1:6 0:5 1:2 1:1   1 3-14 5.

 

 


VISJAUNĀKĀ GRUPA (4.-5. KLASES)

Preiļi, 2011. gada 17. marts

 2. VIETAS IEGUVĒJI - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

  • 1.rindā - Aivis Vagalis, Miks Babris, Guntis Džeriņš, Renārs Vanags, Artūrs Ratnieks.
  • 2. rindā - Armands Rusiņš, Raimonds Rubins, Rūdis Skutelis, Mārtiņš Sondors, Kristaps Upenieks.

 

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

DAUGAVPILS 3. VIDUSSKOLA

 

3:0

4:1

10:0

9

17-1

I

2.

PREIĻU 1. PAMATSKOLA

0:3

 

2:0

6:0

6

8-3

II

3.

RĒZEKNES 1. VIDUSSKOLA

1:4

0:2

 

5:1

3

6-7

III

4.

DEKŠĀRU PAMATSKOLA

0:10

0:6

1:5

 

0

1-21

4.