NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
Skolu telpu futbols

2011. GADA PREIĻU NOVADA SKOLU KAUSA IZCĪŅA TELPU FUTBOLĀ

VECĀKĀ GRUPA (10. - 12. KLASES)

2011. gada 26. janvāris, Aglona 

Nr

"A" GRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU 2. V-SKOLA

 

6:2

5:2

4:0

9

15-4

I

2.

LĪVĀNU 2.V-SKOLA

2:6

 

1:6

2:0

3

5-12

III

3.

AGLONAS INTERNĀTV-SKOLA

2:5

6:1

 

4:0

6

12-6

II

4.

RIEBIŅU V-SKOLA

0:4

0:2

0:4

 

0

0-10

4.

 

Nr

"B" GRUPA

1.

2.

3.

P

V

1.

PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA

 

4:0

8:0

6

12-0

I

2.

LĪVĀNU 1. V-SKOLA

0:4

 

5:4

3

5-8

II

3.

AGLONAS V-SKOLA

0:8

4:5

 

0

4-13

III

FINĀLSPĒLES 

1/2 F

PREIĻU 2. V-SKOLA - LĪVĀNU 1 V-SKOLA

4:0

1/ F

PREIĻU VALSTS 'FIMNĀZIJA - AGLONAS INTERNĀTV-SKOLA

7:1

PAR 5.-6.V.

LĪVĀNU 2. V-SKOLA - AGLONAS V-SKOLA

4:1

PAR 3.-4.V.

AGLONAS INTERNĀTV-SKOLA - LĪVĀNU 1.V-SKOLA

4:0

PAR 1.-2.V.

PREIĻU 2. V-SKOLA - PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA

2:0

UZVARĒTĀJI - PREIĻU 2. VIDUSSKOLA

  • 1. rindā - Imants Lacs, Aleksandrs Birjukovs.
  • 2. rindā - Raitis Upenieks, Iļja Dektjarovs, Raitis Tarasenko, Romāns Maksimovs, Andrejs Birjukovs.
  • 3. rindā - Raivis Paškevičs, Artūrs Seilis, skolotājs Aleksandrs Iļjins, Vadims Jefimovs, Anatolijs Baranovs.

VIDĒJĀ GRUPA (8. - 9. KLASES)

2011. gada 3. februārī, Preiļi 

 

N

"A" GRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU 1.P-SKOLA1

 

2:2

6:0

5:1

3:1

10

16-4

I

2.

PREIĻU 1.P-SKOLA 2

2:2

 

5:1

1:1

3:0

8

11-4

II

3.

DRAVNIEKU P-SKOLA

0:6

1:5

 

0:8

1:2

0

2-21

5.

4.

AGLONAS INTERNĀTV-SKOLA

1:5

1:1

8:0

 

2:1

7

12-7

III

5.

RUŠONAS P-SKOLA

1:3

0:3

2:1

1:2

 

3

4-9

4.

 

 

Nr

"B" GRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

LĪVĀNU 1. V-SKOLA

 

0:1

1:2

5:0

3:1

2:1

9

11-5

III

2.

LĪVĀNU 2. V-SKOLA

1:0

 

1:1

3:1

1:0

2:1

13

8-3

II

3.

PREIĻU 2. V-SKOLA

2:1

1:1

 

7:0

4:0

1:0

13

15-2

I

4.

VĀRKAVAS P-SKOLA

0:5

1:3

0:7

 

0:6

0:3

0

1-24

6.

5.

SĪĻUKALNA P-SKOLA

1:3

0:1

0:4

6:0

 

0:4

3

1-12

5.

6.

GALĒNU P-SKOLA

1:2

1:2

0:1

3:0

4:0

 

6

9-5

4.

 

FINĀLSPĒLES 

 

1/2F

PREIĻU 1. (1) - LĪVĀNU 2.

5:2

1/2F

PREIĻU 2. - PREIĻU 1. (2)

2:2 (2:1)

PAR 9. - 10.V.

DARAVNIEKI - SĪĻUKALNS

4:1

PAR 7. - 8.V.

GALĒNI - RUŠONA

2:2 (2:0)

PAR 5. - 6.V.

LĪVĀNU 1. - AGLONAS IVS

5:0

PAR 3. - 4.V.

LĪVĀNU 2. - PREIĻU 1. (2)

3:2

PAR 1. - 2.V.

PREIĻU 1. (1) - PREIĻU 2.

4:2

 

UZVARĒTĀJI - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

  • 1. rindā - Andis Pīzelis, Lauris Sparāns, Dairis Bufals.
  • 2. rindā - Mārtiņš Lisovs, Guntis Sparāns, Dāvis Vucens, Artūrs Vulāns.

VIDĒJĀ GRUPA (8. - 9. KLASES) MEITENES

2011. gada 2. februārī, Preiļi

 

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

DRAVNIEKU P-SKOLA

 

2:1

2:1

0:0

7

4-2

I

2.

VĀRKAVAS P-SKOLA

1:2

 

1:1

3:1

4

5-4

II

3.

SALAS P-SKOLA

1:2

1:1

 

0:0

2

2-3

III

4.

RIEBIŅU V-SKOLA

0:0

1:3

0:0

 

2

1-3

4.

 

 


JAUNĀKĀ GRUPA (6. - 7. KLASES)

2011. gada 8. februārī, Preiļi

Nr

"A" GRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU 1.P-SKOLA 1

 

4:1

6:0

6:0

6:2

12

22-3

I

2.

PREIĻU 1.P-SKOLA 2

1:4

 

10:0

7:0

2:1

9

20-5

II

3.

SĪĻUKALNA P-SKOLA

0:6

0:10

 

3:0

0:3

3

3-19

4.

4.

GALĒNU P-SKOLA

0:6

0;7

0:3

 

0:4

0

0-20

5.

5.

DRAVNIEKU P-SKOLA

2:6

1:2

3:0

4:0

 

6

10-8

III

 

Nr

"B" GRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

LĪVĀNU 1. V-SKOLA

 

2:0

4:0

7:0

1:1

10

14-1

I

2.

LĪVĀNU 2. V-SKOLA

0:2

 

3:2

4:0

0:2

6

7-6

III

3.

AGLONAS INTERNĀTV-SKOLA

0:4

2:3

 

1:1

3:3

2

6-11

4.

4.

RIEBIŅU V-SKOLA

0:7

0:4

1:1

 

0:2

1

1-14

5.

5.

ŠĶELTOVAS P-SKOLA

1:1

2:0

3:3

2:0

 

8

8-4

II

 

FINĀLSPĒLES

1/2F

PREIĻU 1. (1) - ŠĶELTOVA

1:1 (2:3)

1/2F

PREIĻU 1. (2) - LĪVĀNU 1.

4:1

PAR 9. - 10.V.

GALĒNI - RIEBIŅI

3:0

PAR 7. - 8.V.

AGLONAS IVS - SĪĻUKALNS

2:0

PAR 5. - 6.V.

LĪVĀNU 2. - DRAVNIEKI

3:0

PAR 3. - 4.V.

PREIĻU 1. (1) - LĪVĀNU 1.

6:1

PAR 1. - 2.V.

PREIĻU 1. (2) - ŠĶELTOVA

20

UZVARĒTĀJI - PREIĻU 1. PAMATSKOLA (2)

  • 1. rindā - Renārs Vanags, Miks Babris, Dairis Litavnieks.
  • 2. rindā - Vitālijs Šebeko, Raimonds Rubins, Artis Žukovs, Valters Reinis.

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4. - 5. KLASES)

2011. gada 16. februārī, Preiļi

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA (1)

 

4:0

8:1

5:0

10:0

4:0

11

33-1

I

2.

PREIĻU 1. P-SKOLA 2

0:4

 

0:1

1:3

2:0

3:0

6

6-8

4.

3.

LĪVĀNU 1. V-SKOLA

1:8

1:0

 

1:2

2:0

1:1

7

6-11

III

4.

LĪVĀNU 2. V-SKOLA

0:5

3:1

2:1

 

5:1

5:0

12

15-8

II

5.

GALĒNU P-SKOLA

0:10

0:2

0:2

1:5

 

1:2

0

2-21

6.

6.

RUŠONAS P-SKOLA

0:4

0:3

1:1

0:5

2:1

 

4

3-14

5.

 UZVARĒTĀJI - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

  • 1. rindā - Renārs Vanags, Miks Babris, Dairis Litavnieks.
  • 2. rindā - Valters Reinis, Armands Rusiņš.